Labrador Retriever - DKK

jméno psa DKK ČLP otec matka vržen
Aarau Rescue 1/1 8545 Cedrik Draco Minor Anet z Trčkovských lesů  
Aarhus z Vlčích luk 4/3 4450 Wesko Able Seaman Dee-Fair Lucky Rose 6.9.1995
Adam Vilady 2/1 7861 Patridge Wiggins White Diamant of Golden Erinor  
Addis od Císařského mostu 1/2 10755 Sable Prince Erinor Erna z Javořických lesů  
Adélka z Muchovy Boudy 1/1 7154 Ali z Vlčích luk Deborah od Himalájského cedru 13.3.1998
Adélka z Ročkova 2/1 11043 Cedrik Draco Minor Norma z Bohyně lovu  
Admirál od Císařského mostu 1/1 10762 Sable Prince Erinor Erna z Javořických lesů  
Aenes Černý klenot 0/0 7944 Charway Checkmate  Archie Pyrhos of Prag  27.9.1998
Afra Happy Devil 0/0 7305 Dyk z Oudolnice Nykol ze Zámek  
Afrodité z Fidovic panství 4/3 7737 Woody Black Belissa od Kbelnického dubu  
Afron Falmarka 1/2 8976 Normen ze Zámek Arka z Lyvar  
Agáta Betty ze Slánčice 1/1 8188 Jasmín Erinor Betty z Hamerského vrchu  
Agáta od Andyho 0/2 9310 Arko Ladbro Aneta od Račáku 17.7.1999
Agip Gala 1/1 6987 Sable Prince Erinor Běla z Vavřineckých rákosin  
Agnes Mounth Denali 1/1 9748 Might Be a show dog of Tintangel Winds Dina od Žárského rybníka  
Agnes z Novopleských rybníků 3/2 8772 Quanto Wander v. Larchenbruch Diana z Jedloví  
Aida Miss Tonny 1/0 10774 Cedrik Draco Minor Tony od Kotěrovského mlýna 1.8.2000
Aida od Kotěrovského mlýna 2/1 7648 Woolmans Christopher Lota od Kotěrovského mlýna 6.6.1998
Aida od Vltavské stráně 1/1 8301 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1999
Aida od Žehrovky 0/1 5993 Quanto Wander  Larchenbruch Cety z Jedloví 21.4.1997
Aida z Bánovského háje 3/2 7914 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Aidy od Českého ráje 1/2 11608 Might Be A show dog of Tintangel Winds Jenny Bri-Col  
Aige od Byšiček 1/1 6218 Quanto Wander Eni od Řeky Zlatnice  
Aila Jatojira 1/1 9566 Cedrik Draco Minor  Ambra Pyrhos of Prag  20.11.1999
Aimy Vilady 1/3 7863 Partridge Wiggins White Diamont of Golden Erinor  
Aimy z Vírského údolí 1/1 11050 Argo od Svrateckého splavu Bára ze Sázavy  
Aimy ze Suchého Vrbného 1/0 8318 Ali z Vlčích luk Wembley z Vlčích luk 31.1.1999
Airin Bohemia Galaxy 1/2 9284 Ali z Vlčích luk Asta pod Kančovem 17.8.1999
Airy Rescue 1/1 8546 Cedrik Draco Minor Anet z Trčkovských lesů  
Aja od Skalního města 0/1 5886 Kvanto ze Zámek Aja od Újezdeckého dvora  
Ajax Happy Devil 0/1 7301 Dyk z Oudolnice Nykol ze Zámek  
Ajax od Vltavské stráně 3/3 8295 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1999
Ajka z Bánovského háje 0/0 7915 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Akim od Zeleného smrku 2/1 10823 Rocheby Smokescreen Bona od Klárky  
Akim z Muchovy Boudy 1/3 7152 Ali z Vlčích luk Deborah od Himalájského cedru 13.3.1998
Akim z Proutku 3/2 8740 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Alan Saharské písky 2/1 5777 Sable Prince Erinor Afaia od Džbánu  18.2.1997
Alan z Bořislavky 2/3 7874 Ali z Vlčích luk Julie Bri-Col  
Alba z Proutku 1/0 8745 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Albie Pyrhos of Prag 0/0 4582 Jasmín Erinor Sheila Black of Erinor 29.12.1995
Aldo od Draháňské skály 0/0 11307 Cedrik Draco Minor Tara Bri-Col Black and White  
Alex ze Dvora 1/1 7840 Cedrik Draco Minor Sindy ze Zámek  
Alf ze Dvora 1/1 7846 Cedrik Draco Minor Sindy ze Zámek  
Alice ze Štěrbova mlýna 3/2 6467 Falko ze Selce En od Talmberského potoka 13.10.1997
Alina od Zeleného smrku 2/1 10829 Rocheby Smokescreen Bona od Klárky  
Alinka Sachinov 2/2 9583 Artur od Himalájského cedru Erna z Radíkovských šancí  
Alisa ­? z Bukovských blat 1/1 7115 Ali z Vlčích luk Ela od Fořtové  
Alka Bludov 4/4 5654 Quanto Wander Larchenbruch Brita z Dančí stráně  18.1.1997
Alka z Dešanského lesa 0/1 6165 Ali z Vlčích luk Darka Lýdie 27.5.1997
Alma Chyšská buš 3/3 8475 Might Be a Show Dog of Tintangel Wind Sára ze Zámek  
Alma Květná zahrada 1/1 6597 Normen ze Zámek Gita Little Rose  
Alma z Proutku 1/0 8746 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Alma z Našeho domu 1/1 11907 Clark od Himalájského cedru Cora Black Jolly  
Alma Zlukovské háje 0/0 5554 Unique Golden Erinor Lyra Irslak  28.12.1996
Alst z Vlčích luk 2/2 10806 Amberside Another Rumpus Falcaria z Vlčí stepi  
Alvin z Rosečské stráně 0/0 8036 Woolmans Christopher Era od Fořtové 11.11.1998
Alwin Chyšská buš 2/0 8471 Might Be a show dog of Tintangel Winds Sára ze Zámek 28.2.1999
Alžběta z Údolí Dřevnice 2/3 10530 Artur od Himalájského cedru Demi od Himalájského cedru 15.5.2000
Amálka z Podhrazských 1/3 8827 Ali z Vlčích luk Stela z Dubské lhoty  
Amanda z Dešanského lesa 3/0 6167 Ali z Vlčích luk Darka Lýdie 27.5.1997
Amanda z Vřesinských lesů 2/2 9098 Aron Beskydský čert Hanny Little Rose  
Amant od Žďárského rybníku 0/0 3296 Woolmans Christopher Ema pod Kančím vrchem 5.5.1994
Ambra Chyšská buš 3/2 8474 Might Be a Show Dog of Tintangel W Sára ze Zámek  
Ambra od Zeleného smrku 2/1 10832 Rocheby Smokescreen Bona od Klárky  
Ambra Pyrhos of Prag 1/0 4581 Jasmín Erinor Sheila Black of Erinor 26.12.1995
Ambra z Leskavy 1/1 9455 Artur z Himalájského cedru Brenda z Libušina chovu  
Amigo Large-Attim 1/1 10486 Cedrik Draco Minor Large Bri-Col  
Amigo z Vranovského lomu 0/2 737 Artur od Himalájského cedru Charm ze Smolinky 5.1.1998
Amir z Ročkova 2/2 11037 Cedrik Draco Minor Norma z Bohyně lovu  
Ammi z Vlčích luk 2/1 7576 Woolmans Christopher Dee Fair Lucky-Rose  
Amor Jatojira 0/0 9565 Cedric Draco Minor Ambra Pyrhos of Prag  
Amor od Rakováku 3/2 9137 Charlie Bri-Col Linda Stará Výšina  
Amy Regent Plus 1/2 6520 Ali z Vlčích luk Nely ze Zámek 10.10.1997
Andi z Týnského vršku 2/2 11406 Artur od Himalájského cedru Ajka z Bánovského háje  
Andy od Draháňské skály 3/4 11310 Cedrik Draco Minor Tara Bri-Col Black and White  
Andy od Lounské vodárny 0/1 9323 Woolmans Christopher Ola od Kotěrovského mlýna  
Andy od Porubského zámku 1/2 11787 Normen ze Zámek Erna od Černého lesa  
Andy pod Černou skálou 1/2 6768 Sidney Boy of Erinor Annet ze Středozemě  
Andy z Fidovic panství 0/3 7736 Woody Black of Golden Erinor Belissa  od Kbelnického dubu 7.8.1998
Andy z Dolánských látek 1/2 8936 Charli Bri-Col Innate Bri-Col  
Andy z Jezerní kotliny 2/3 11856 Partridge Wiggins Celestýna z Hamerského vrchu  
Andy z Labské doliny 0/1 7621 Quanto Wander v. Larchenbruch Gaja od řeky Zlatnice  
Andy ze Sytovska 0/1 8792 Might Be a show dog of Tintangel Winds Chanel Rahol  
Anet Happy Devil 3/3 7307 Dyk z Oudolnice Nykol ze Zámek 14.4.1998
Aneta Linda z Hovor 1/1 8804 Woolmans Christopher Linda Bri-col  
Aneta od Rakováku 0/0 9139 Charli Bri-Col Linda Stará Výšina 21.6.1999
Anett Černý klenot 0/0 7939 Charway Checkmate  Archie Pyrhos of Prag  27.9.1998
Anett od Srnčáku 1/2 6172 Sidney Boy of Erinor Betty od Podhrázského rybníka  
Anette z Muchovy Boudy 2/0 7153 Ali z Vlčích luk Deborah od Himalájského cedru 13.3.1998
Angela Falmarka 0/0 8980 Normen ze Zámek Arka z Lyvar 20.5.1999
Angela Mileryn 1/1 6260 Ali z Vlčích luk Jannet ze Smolinky  
Angela z Krucemburských luk 0/1 10924 Partridge Wiggins Clea z Básumských luk  
Angelo Bri-Col Black and White 4/4 7439 Ali z Vlčích luk Folly Bri-Col  
Angie z Panského honu 3/2 10578 Might Me a Show Dog of Tintangel Winds Fattima z Vlčického údolí  
Anita Tornado Lou 3/3 11365 Chataway Bohemia Bras Zora Gala  
Annie Bohemia Galaxy 1/2 9285 Ali z Vlčích luk Asta pod Kančovem  
Annie z Labské doliny 2/3 7626 Quanto Wander Gaja od řeky Zlatnice  
Anny Linda z Hovor 0/0 8805 Woolmans Christopher Linda Bri-Col 23.4.1999
Anny Mileryn 3/3 6261 Ali z Vlčích luk Jannet ze Smolinky  30.5.1997
Anny Nandi 0/0 4006 Brian Erinor Dita Bri-col 26.3.1995
Anny Yellow Queen 1/1 9808 Veyatie Rock´n Roll Clea Draco Minor  
Anton Sun Ecllar 3/2 10752 Perry Bri-Col Black and White Fina Bri-Col  
Aphanes z Vlčích luk 0/0 7578 Woolmans Christopher Dee Fair Lucky-Rose  
Apolo Černý klenot 0/0 7941 Charway Checkmate  Archie Pyrhos of Prag  27.9.1998
April z Bukovských blat 1/1 7116 Ali z Vlčích luk Ela od Fořtové  
Arachis z Vlčích luk 0/0 7579 Woolmans Christopher Dee Fair Lucky Rose  11.6.1998
Aran z Mlžných lesů 1/1 10637 Woody Black of Golden Erinor Indy od Řeky Zlatnice  
Aranka od Císařského mostu 2/2 10759 Sable Prince Erinor Erna z Javořických lesů  
Aranka od Vltavské stráně 4/4 8303 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk   
Aranka z Novopleských rybníků 2/1 8775 Quanto Wander v. Larchenbruch Diana z Jedloví  
Arco z Dalešické stráně 0/0 9273 Timothy Erinor Black Lady Golden Erinor 23.7.1999
Arcus z Kraje bez stínů 3/2 7289 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherylin Rescator  
Arden z Podřipských polí 2/2 6776 Sidney Boy of Erinor Dina ze Křeliny  
Ares Kaštanové aleje 1/2 8361 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Bora z Medvědiska  
Argo od Císařského mostu 2/2 10760 Sable Prince Erinor Erna z Javořických lesů  
Argo od Hřebečské skály 4/3 8150 Woolmans Christopher Cita Dolen  
Argo od Vranovského lomu 2/1 6719 Artur od Himalájského cedru Charm ze Smolinky  
Argo z Loveckého dvora 0/0 10915 Jocker Little Rose Kerolain z Bohyně lovu 14.8.2000
Argo z Muchovy Boudy 1/0 7150 Ali z Vlčích luk Deborah od Himalájského cedru 13.3.1998
Argo z Jezerní kotliny 1/1 11854 Partridge Wiggins Celestýna z Hamerského vrchu  
Argo z Vlčí stepi 1/1 9177 Amberside Another Rumpus Boria od Lipovské bašty  
Archibald Černý klenot 0/0 7942 Charway Checkmate  Archie Pyrhos of Prag  27.9.1998
Archie Deina z Prus 0/0 10023 Amberside Another Rumpus Idea z Vlčí stepi  
Archie od Českého ráje 2/2 11609 Might Be A show dog of Tintangel Winds Jenny Bri-Col  
Ari ze Dvora 3/3 7844 Cedrik Draco Minor Sindy ze Zámek  
Ariela Chyšská buš 2/3 8476 Might Be a show dog of Tintangel Winds Sára ze Zámek 28.2.1999
Ariela Chyšská buš 2/1 8476 Might Be a show Dog of Tintangel Winds Sára ze Zámek 28.2.1999
Arien Vardarianna 3/3 8213 Cedrik Draco Minor Aranka od Sýkornických vodopádů  
Arieth Alfa Sirius 2/0 11420 Amberside Another Rumpus Anett Černý klenot  
Arina od Vltavské stráně 0/0 8304 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1999
Arka Happy Devil 0/0 7309 Dyk z Oudolnice Nykol ze Zámek  17.4.1998
Arka od Zeleného smrku 2/2 10828 Rocheby Smokescreen Bona od Klárky  
Arka z Proutku 0/0 8747 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Arka z Kaštanové aleje 2/2 8368 Might Be a show dog of Tintangel Bora z Medvědiska  
Arlen Bohemia Galaxy 2/2 9287 Ali z Vlčích luk Asta pod Kančovem  
Arlet Alexis Kelečský poklad 1/1 11902 Kišon Vlčické údolí Demira od Trojice  
Arletta Jigamal 0/0 10225 Woody Black of Golden Erinor Eliška od Žárského rybníku 14.4.2000
Arlette z Borské hájovny 1/1 9762 Woody Black of Golden Erinor Ida Irslak  
Arnex z Bánovského háje 1/2 7909 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Arnie Černý klenot 1/2 7940 Charway Checkmate  Archie Pyrhos of Prag  27.9.1998
Arnika Tornado Lou  0/0 11366 Chataway Bohemia Bras Zora Gala  
Aron Alfa Sirius 3/4 11416 Amberside Another Rumpus Anett Černý poklad  
Aron Alimraj 1/1 8112 Jasmín Erinor Gina od Řeky Zlatnice  
Aron od Smrčkého lomu 2/2 9032 Might Be a Show Dog of Tintangels Winds Brita z Medvědiska  
Aron od Vltavské stráně 2/1 8299 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1998
Aron pod Trůbou 3/3 9215 Ali z Vlčích luk Asta z Horeckého podhradí  
Arow z Novopleských rybníků 3/3 8777 Quanto Wander v. Larchenbruch Diana z Jedloví  
Art od Bělského potoka 1/0 6203 Alf od Spikalských lip Ailyn od Labutinky 14.6.1997
Art z Proutku 2/2 8743 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Artanis Vardarianna 2/2 8207 Cedrik Draco Minor Aranka od Sýkornických vodopádů    
Artemis z Krašického rybníka 4/2 8771 Aron Beskydský čert Gábi Little Rose  
Arthur Falmarka 3/1 8978 Normen ze Zámek Arka z Lyvar  
Ary z Horského doupěte 2/2 9940 Chasqui Bohemia Bras Gora od Řeky Zlatnice  
Aryan os Svákovského vrchu 1/1 9604 Amberside Another Rumpus Chér od Pěněnských luk  
Ashley Jigamal 4/3 10224 Woody Black of Golden Erinor Eliška od Žárského rybníku  
Ashley ze Dvora 0/0 7847 Cedrik Draco Minor Sindy ze Zámek  
Ashley ze Smolinky 1/1 10341 Chasqui Bohemia Bras  Jessy ze Smolinky  
Asja Vardarianna 0/0 8210 Cedrik Draco Minor Aranka od Sýkornických vodopádů  
Assim Jošamiga 2/3 7420 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Harrie Rescator  
Asta od Tomického potoka 2/2 10700 Clark od Himalájského cedru Carin Bohemia Lediny  
Asta od Vltavské stráně 0/0 8305 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1999
Asta pod Kančovem 1/1 4526 Igor z Dubské lhoty Ambra od Víseckého rybníka 9.11.1995
Asta z Podblanicka 2/2 6449 Car z Vlčí stráně Catrin z Chvojnova  
Astor od Vltavské stráně 0/0 8296 Amberside Another Rumpus Valentina z Vlčích luk 28.1.1999
Astra Mníšek 0/0 10101 Ali z Vlčích luk Adéla od Skalního města 16.3.2000
Astra z Krucemburských luk 1/1 10926 Partridge Wiggins Clea z Básumských luk  
Astra z Putimských hůrek 1/2 4786 Igor z Dubské lhoty Klára z Dubské lhoty  
Athéna z Fidovic panství 2/3 7734 Woody Black of Golden Erinor Belissa  od Kbelnického dubu 7.8.1998
Athos Falmarka 1/2 8979 Normen ze Zámek Arka z Lyvar  
Athos Mileryn 1/2 6258 Ali z Vlčích luk Jannet ze Smolinky  30.5.1997
Atos od Zeleného smrku 1/1 10826 Rocheby Smokescreen Bona od Klárky  
Atos od Žehrovky 3/2 5990 Quanto Wander Cety z Jedloví  
Attika z Kaštanové aleje 0/0 8365 Might Be a show dog of Tintangel Bora z Medvědiska  
Atya Horská řeka 1/1 9224 Normen ze Zámek Alma Little Rose 12.7.1999
Aura Samba Star 4/4 6023 Quanto Wander Darina Lýdie  
Avar Čtyři řeky 2/1 8578 Partridge Wiggins Charlies z Bohyně lovu  
Avar Marie Waldburgy 4/3 10865 Might Be a show dog of Tintangel Winds Alma Květná zahrada  
Axa Axina Skalka 4/4 5366 Blesk Modračka Romi Votom 18.8.1996
Axa Gasko Prim 0/1 10655 Cedrik Draco Minor Sofi ze Zámek 12.6.2000
Axa z Leskavy 1/2 9456 Artur od Himalájského cedru Brenda z Libušina chovu  
Axa z Proutku 0/0 8748 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Azi ze Střeňské hájovny 2/2 6646 Don z Radíkovských šancí Valeria z Vlčích luk  
Azor z Bouškova dvora 2/2 7145 Sable Prince Erinor Greta z Pěněnských luk 8.4.1998
Baby ze Štěrbova mlýna 2/1 8046 Falco ze Selce En od Talmberského potoka  
Backy Gold z Orvetu 2/1 11112 Rocheby Smokescreen Constance Golden Erinor 3.11.2000
Bak z Famkadu 3/3 7545 Charli Bri-Col Betty z Babské skály 26.6.1998
Bakchus z Vlčí stepi 2/2 6224 Ali z Vlčích luk Cita z Radíkovských šancí  
Baltimore Golden Erinor 3/1 5429 Artur od Himalájského cedru Carolina z Růžového keře  18.9.1996
Balú Chyšská Buš 0/1 10128 Cedrik Draco Minor Sára ze Zámek 29.3.2000
Bambi ze Zaječího revíru 3/3 8314 Ali z Vlčích luk Fatyma ze Špičku  
Bar z Pískovny  2/2 8371 Unique Golden Erinor Fabi z Oudolnice  
Bára Alimraj 1/2 9637 Cyrus Draco Minor Gina od Řeky Zlatnice  
Bára Divoký anděl 1/1 11767 Normen ze Zámek Bessy z Hostýnské stráně  
Bára Nevidská stráň 3/3 11157 Chasqui Bohemia Bras Andy Herio  
Bára od Kotěrovského mlýna 3/2 8278 Jasmín Erinor Lota od Kotěrovského mlýna  
Bára od Lesa Valášku 1/2 11565 Ali z Vlčích luk Bessy Britland  
Bára od Újezdeckého dvora 0/1 4812 Sable Prince Erinor Beckie od Spikalských lip 27.2.1996
Bára Světlický dvůr 1/1 7675 Dyk od Spikalských lip Elza od Řeky Zlatnice  
Bára z Čerchova 2/2 7811 Woody Black of Golden Erinor Jita Erinor  
Bára z Pískovny 2/1 8377 Unique Erinor Fabi z Oudolnice  
Bára z Krašického rybníka 1/1 10426 Aron Beskydský čert Gábi Little Rose  
Barbara Regent Plus 1/2 7921 Ali z Vlčích luk Nely ze Zámek  
Barbie Rescue 0/0 10021 Cedrik Draco Minor Ritchy Bri-Col Black and White  
Barney z Libušina chovu 0/0 6754 Cedrik Draco Minor Biene od Himalájského cedru  1.2.1998
Barney ze Smolinky 2/0 11088 Oakhouse Orpheus at Lyndhurst Heidi ze Smolinky 18.10.2000
Barny z Kosovské samoty 2/2 6790 Quanto Wander v. Larchenbruch Paloma ze Zámek  
Baro z Bánovského háje 1/2 9333 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Baronka z Rosečské stráně 0/0 9233 Woolmans Christopher Era od Fořtové 18.6.1999
Baroque Barbie Vilady 0/0 9259 Philstown Artaban White Diamont of Golden Erinor  
Bart z Proutku 1/1 11067 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Bastien Rescue 3/2 10016 Cedrik Draco Minor Ritchy Bri-Col Black and White  
Batty Bohemia Lediny 0/0 5412 Car z Vlčí stráně Dora ze Smolinky  
Bax od Kladinských lip 0/0 5675 Kvanto ze Zámek Arina od Kladinských lip  
Baxy z Lesavy 1/0 10892 Rocheby Smokescreen Brenda z Libušina chovu  
Beckie od Skalního města 1/1 6890 Woolmans Christopher Aja od Újezdeckého dvora  
Bela od Byšiček 3/4 7899 Quanto Wander Eni od Řeky Zlatnice  
Bela z Děšanského lesa 4/2 7225 Partridge Wiggins Darka Lýdie  
Bela z Harachovy besídky 2/1 6030 Dasty ze Smolinky Demira od Pustého močálu  
Belisa z Borské hájovny 1/1 11458 Chataway Bohemia Bras Agáta z Dešanského lesa  
Bella Bri-Col Black and White 1/1 7716 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Jackie Bri-Col  
Bella z Hostýnské stráně 0/0 7413 Might Be a show dog Dráva Vlčické údolí  
Ben od Hřebečské skály 0/0 9671 Amberside Another Rumpus Cita Dolen  1.1.2000
Ben z Podolské hůry 2/3 7005 Erik od Roudenského rybníka Aris z Jedloví  
Benjamin Falmarka 0/0 11015 Rocheby Smokescreen Arka z Lyvar  
Benji z Bánovského háje 1/2 9331 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Benny od Skalního města 0/1 6884 Woolmans Christopher Aja od Újezdeckého dvora  
Beny od Kotěrovského mlýna 2/1 8274 Jasmín Erinor Lota od Kotěrovského mlýna  
Beny od Srnčáku 0/2 7499 Sidney Boy of Erinor Betty od Podhrázského rybníka 17.5.1998
Berry od Tomického potoka 2/1 11429 Cedrik Draco Minor Carin Bohemia Lediny  
Bert z Jižních hvozdů 2/2 11354 Amberside Another Rumpus Lena z Dubské Lhoty  
Bert z Libušina chovu 0/0 6755 Cedrik Draco Minor Biene od Himalájského cedru  
Besi od Kbelnického dubu 2/2 5194 Jasmín Erinor Bára od Kbelnické skály  
Besi od Stříbrné jedle 4/4 7194 Igor z Dubské lhoty Hanny z Vráže  10.4.1998
Bess Targo 2/2 8811 Ax ze Zásmuk Elsa z Vavřineckých rákosin  
Bess z Bukovských blat 0/1 9527 Amberside Another Rumpus Ela od Fořtové 4.11.1999
Bessi z Bánovského háje 2/1 9335 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dája Beskydský čert  
Bessi z Bouškova dvora 1/1 8975 Kvanto ze Zámek Greta z Pěněnských luk  
Bessy Happy Devil 0/3 8949 Amberside Another Rumpus  Nykol ze Zámek  
Bessy Malabret  4/4 8758 Jasmín Erinor Yucca Golden Erinor  
Bessy Mileryn 3/3 6673 Ali z Vlčích luk Jannet ze Smolinky  
Bessy od Kotěrovského mlýna 3/3 8279 Jasmín Erinor Lota od Kotěrovského mlýna  
Bessy od Skalního města 1/1 6891 Woolmans Christopher Aja od Újezdeckého dvora  
Bessy od Tomického potoka 2/1 11427 Cedrik Draco Minor Carin Bohemia Lediny  
Bessy z Čížkovských pasek 2/2 6048 Cyril z Růžového keře Asta z Babské skály 21.4.1997
Bessy z Pískovny 3/3 8376 Unique Golden Erinor Fabi z Oudolnice  
Bessy z Podblanicka 1/1 7167 Clark od Himalájského cedru Catrin z Chvojnova  
Bessy z Libušina chovu 1/0 6763 Cedrik Draco Minor Biene od Himalájského cedru  
Bessy z Vodního údolí 3/3 11273 Might Be A show dog of Tintangel Winds Tína Bri-Col Black and White  
Bessy ze Zámek 2/2 8269 Fron ze Zámek Gina ze Zámek  
Besy od Hřebečské skály 2/2 9673 Amberside Another Rumpus Cita Dolen  1.1.2000
Betty Nevidská stráň 2/2 11161 Chasqui Bohemia Bras Andy Hério  
Betty od Lesa Valášku 1/1 11564 Ali z Vlčích luk Bessy Britland  
Betty z Rosečské stráně 0/0 9232 Woolmans Christopher Era od Fořtové 18.6.1999
Bety Javorův dvůr 4/4 5089 Dar Rubesa asi Elza ze Zámek asi  
Bety Regent Plus 2/1 7922 Ali z Vlčích luk Nely ze Zámek 16.9.1998
Betyna z Bukovských blat 4/2 9531 Amberside Another Rumpus Ela od Fořtové  
Betyna Zlukovské háje 0/0 6429 Unique Golden Erinor Lyra Irslak  29.7.1997
Biene z Libušina chovu 1/0 6762 Cedrik Draco Minor Biene od Himalájského cedru  1.2.1998
Bill z Novoveských  lučin 1/1 7139 Marcus Erinor Cita od Kalače  
Billy Dona ze Želenic 1/0 7322 Woolmans Christopher Dida z Bohyně lovu  
Blacdie Bohemia Galaxy 0/0 10820 Amberside Another Rumpus Asta pod Kančovem 1.8.2000
Black Berry Falmarka 0/0 11021 Rocheby Smokescreen Arka z Lyvar 17.9.2000
Black Ladbro 1/0 6498 Woody Black of Golden Erinor Bety z Branta 28.9.1997
Blondie Bohemia Galaxy 0/2 10813 Amberside Another Rumpus Asta pod Kančovem 1.8.2000
Bona Gala 2/3 8141 Kvanto ze Zámek Bonna od Újezdeckého dvora  
Bona Gala 2/3 8141 Kvanto ze Zámek Bonna od Újezdeckého dvora  
Bona od Tomického potoka 2/2 11430 Cedrik Draco Minor Carin Bohemia Lediny  
Bonie od Žárského rybníka 0/0 4560 Woolmans Christopher Ema pod Kančík vrchem  17.12.1995
Bonnie Happy Devil 0/0 8950 Amberside Another Rumpus Nykol ze Zámek 5.5.1999
Bonnie ze Štěrbova mlýna 1/1 8047 Falco ze Selce En od Talmberského potoka  
Bonny Bee Sable Blues 0/2 8427 Ladylands Boy Zia Golden Erinor  
Bonta z Bukovských blat 0/0 9528 Amberside Another Rumpus Ela od Fořtové 4.11.1999
Bony Malabret 3/4 8759 Jasmín Erinor Yucca Golden Erinor  
Bony ze Střeňské hájovny 4/2 8342 Don z Radíkovských šancí Valeria z Vlčích luk  
Boris Falmarka 3/3 11016 Rocheby Smokescreen Arka z Lyvar  
Borka Gala 2/2 8138 Kvanto ze Zámek Bonna od Újezdeckého dvora  
Bory z Rodvínovské stráně 0/0 4523 Woolmans Christopher Bety z Nekrasína  5.11.1995
Bred Světlický dvůr 3/1 7679 Dyk od Spikalských lip Elza od Řeky Zlatnice 20.6.1998
Bren z Proutku 1/1 11069 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Brenda od Dony ze Želenic 1/1 7318 Woolmans Christopher Dida z Bohyně lovu  
Brenda od Sýkornických vodopádů 2/2 6066 Gero ze Zámek Morána ze Zámek  
Brenda Vaivako 0/1 6927 Sable Prince Erinor Catty od Talmberského potoka  
Brenda z Libušina chovu 1/0 6759 Cedrik Draco Minor Biene od Himalájského cedru  1.2.1998
Bret od Stříbrné jedle 2/1 7198 Igor z Dubské lhoty Hanny z Vráže  10.4.1998
Bria z Proutku 3/2 11075 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Brit Happy Devil 2/3 8947 Amberside Another Rumpus Nykol ze Zámek 5.5.1999
Brit od Srnčáku 1/1 7501 Sidney Boy of Erinor Betty od Podhrázského rybníka  
Brit z Proutku 1/1 11070 Cedrik Draco Minor Dora od Pláňat  
Brita Květná zahrada 1/1 11010 Rocheby Smokescreen Gita Little Rose  
Brita od Stříbrné jedle 2/1 7193 Igor z Dubské lhoty Hanny z Vráže  10.4.1998
Brita Šťastný lov 3/3 9213 Aron BEskydský čert Jolly Little Rose  
Brita z Bukovských blat 0/0 9529 Amberside Another Rumpus Ela od Fořtové 4.11.1999
Brita z Podblanicka 2/1 7168 Clark od Himalájského cedru Catrin z Chvojnova  
Brix z Bukovských blat 3/1 9534 Amberside Another Rumpus Ela od Fořtové  
Brona Larier 0/0 6310 Unique Golden Erinor Rufi Irslak  7.7.1997
Caith z Muchovy boudy 2/2 8667 Cedrik Draco Minor Deborah od Himaláj. cedru  
California z Vlčí stepi 0/0 9425 Amberside Another Rumpus Sfinx z Vlčích luk 19.9.1999
Calluna z Vlčí stepi 1/2 7762 Ali z Vlčích luk Brita z Jedlan  
Candy Lovosická alej 1/1 9085 Sidney Boy of Golden Erinor Zenobia Golden Erinor  
Car Zadní stráň 3/2 7853 Charli Bri-Col Britta z Keltského oppida  
Cariboo Corsair Sable Blues 4/3 10036 Philipstown Artaban Zia Golden Erinor  
Carin Alimraj 1/4 11208 Clark od Himalájského cedru Gina od Řeky Zlatnice  
Carin Světlický dvůr 3/2 8197 Endy od Sv. Prokopa Elza od Řeky Zlatnice  
Carlie ze Zámek 4/4 9369 Sable Prince Erinor Tara iz Dobrče  
Carren Draco Minor 0/1 4725 Cambremer Royal Musician Bonnie z Dalejského háje  14.2.1996
Carro z Kaštanové aleje 0/0 10878 Rocheby Smokescreen Babetta z Libušina chovu  
Catrin z Podblanicka 2/2 8958 Sable Prince Erinor Catrin z Chvojnova  
Catti Bri-Col Black and White 1/1 7936 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Ennea Erinor  
Catty Black Jolly 2/3 7185 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Catty Lví Dvůr 3/3 6286 Quanto Wander v. Larchenbruch Haidy Erinor  
Catty od Skalního města 1/1 8396 Amberside Another Rumpus  Aja od Újezdeckého dvora  
Caty z Bánovského háje 2/2 10686 Might Be A Show Dog of Tintangel Wind Dája Beskydský čert  
Ceasar z Jedloví 1/0 4134 Brian Erinor En ze Zámek  22.4.1995
Cedrik Draco Minor 0/0 4718 Cambremer Royal Musician Bonnie z Dalejského háje  14.2.1996
Cedrik Draco Minor 0/0 4718 Cambremer Royal Musician Bonnie z Dalejského háje  14.2.1996
Cedrik od Klárky 2/0 7227 Sable Prince Erinor Jesy pod Kančím vrchem  20.4.1998
Cela z Proutku 1/2 11976 First Man Draco Minor Dora od Pláňat  
Celestýna z Hamerského vrchu 2/2 6342 Cyril z Růžového keře Elis ze Smolinky  
Céline z Kostelce u Jihlavy 1/1 8080 Art ze Zásmuk Darka z Javořických lesů  
Centa Dolen 1/0 4271 Kvanto ze Zámek Cedra Erinor  4.5.1995
Centa Pyrhos of Prag 1/2 10107 Brandy Brown Pyrhos of Prag Centa Dolen  
Cesar od Byšiček 1/1 8836 Quanto Wander Eni od Řeky Zlatnice  
Cesar z Chvojnova 2/2 3030 Agar od Pustého močálu Henrika Erinor 18.2.1994
Cesar ze Zeječího revíru 0/0 10444 Partridge Wiggins Fatyma ze Špičku 30.4.2000
Cessy Malabret 2/2 10155 Might Be A show dog of Tintangel Winds Yucca Golden Erinor  
Cessy od Jizery 2/3 6685 Quanto Wander Ainu od Džbánu  
Cetty Larier 0/1 6787 Unique Golden Erinor Rufi Irslak  
Cetty pod Klakačským mlýnem 2/3 7603 Car z Vlčí stráně Cetty od Kalače 13.6.1998
Cetty z Novoveských lučin 2/2 9248 Woody Black of Golden Erinor Cita od Kalače  
Cezar z Čeholce 1/0 6488 Normen ze Zámek Brenda Votom  
Cid Black Jolly 1/1 7178 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Cik z Úročnice 2/2 9021 Clark od Himalájského cedru Kelly ze Smolinky  
Cilka Alimraj 1/1 11209 Clark od Himalájského cedru Gina od Řeky Zlatnice  
Cinda z Čížkovských pasek 0/0 7086 Cyril z Růžového keře Asta z Babské skály 15.3.1998
Cindy Sweet Sable Blues 2/1 10039 Artaban Philipstown Zia Golden Erinor 19.3.2000
Cir Irslak 3/4 6246 Unique Golden Erinor Cyndy Modračka 5.6.1997
Cir z Kostelce u Jihlavy 2/3 8076 Art ze Zásmuk Darka z Javořických lesů  
Cir z Královské cesty 1/2 6331 Normen ze Zámek Brenda z Královské cesty  
Cira Larier 1/2 6784 Unique Golden Erinor Rufi Irslak  
Cira od Košaté lípy 0/0 7371 Ali z Vlčích luk Ula z Dubské lhoty  10.5.1998
Cira od Ptačího blata 3/2 7795 Brit z Jedloví Caty Modračka 24.7.1998
Cira od Ptačího blata 0/0 7795 Brit z Jedloví Caty Modračka 24.7.1998
Ciro od Rybníka Topiče 1/2 8328 Partridge Wiggins Chytra od Roudenského rybníka 15.2.1999
Cirus z Kostelce u Jihlavy 2/1 8075 Art ze Zásmuk Darka z Javořických lesů  
Cita z Radíkovských šancí 1/0 2587 Cornel Clo Eri z Pomoraví 11.12.1992
Cita z Bouškova dvora 3/1 9752 Sable Prince Erinor Greta z Pěněnských luk  
Cita z Javořických lesů 3/2 4928 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka  
Cita z Královské cesty 2/3 6335 Normen ze Zámek Brenda z Královské cesty  
Cita Zbožnice 2/3 7480 Woolmans Christopher Kirie ze Smolinky  
Clair z Muchovy Boudy 2/1 8666 Cedrik Draco Minor Deborah od Himalájského cedru 30.3.1999
Clark Ladbro 2/0 6504 Marcus Erinor Aila Ladbro  
Clark z Kosovské samoty 1/1 8253 Quanto Wander  Larchenbruch Paloma ze Zámek 1.2.1999
Clea od Svrateckého splavu 3/2 6231 Charway Checkmate Heda z Parkánu  
Clea z Básumských luk 1/1 5905 Igor z Dubské lhoty Clea ze Smolinky  
Clea z Hostýnské stráně 3/2 8225 Normen ze Zámek Dráva Vlčické údolí  
Collet ze Zámek 2/2 9376 Sable Prince Erinor Tara iz Dobrče  
Conny Alimraj 0/0 11210 Clark od Himalájského cedru Gina od Řeky Zlatnice  
Conny Black Sable Blues 3/3 10040 Philipstown Artaban Zia Golden Erinor  
Conny z Libušina chovu 3/3 8282 Cyrus Draco Minor Amira od Hiamlájského ceru 9.12.1998
Cora Black Jolly 1/2 7182 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Cora Ladbro 3/2 6511 Marcus Erinor Aila Ladbro 9.10.1997
Cora Lovosická alej 2/2 9086 Sidney Boy of Golden Erinor Zenobia Golden Erinor  
Cora od Žehrovky 4/1 10407 Cedrik Draco Minor Cety z Jedloví  
Cora z Famkadu 2/3 8866 Woody Black of Golden Erinor Ajka z Famkadu  
Cora z Dančí stráně 2/1 8820 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Coran Gala 4/4 8292 Prync z Veverova Běla z Vavřineckých rákosin  
Coran z Novoveských lučin 1/2 9246 Woody Black of Golden Erinor Cita od Kalače  
Cordy Black Draco Minor 3/2 10956 Cambremer Royal Musician Bonnie z Dalejského háje  
Coudy z Kosovské samoty 3/3 8254 Quanto Wander v. Larchenbruch Paloma ze Zámek  
Crazy Rescue 1/1 11660 Cedrik Draco Minor Ritchy Bri-Col Black and White  
Cris z Proutku 3/1 11975 First Man Draco Minor Dora od Pláňat  
Cyráno z Kraje bez stínů 1/1 8719 Might Be a Show of Tintag Cherylin Rescator    
Cyro z Básumských luk 0/0 5911 Igor z Dubské lhoty Clea ze Smolinky  6.4.1997
Cyrus z Dančí stráně 0/0 8817 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Dafné z Královské cesty 0/0 8125 Cedrik Draco Minor Brenda z Královské cesty  
Dagi z Muchovy Boudy 0/0 9598 Veyatie Rock´n Roll Candy od Himalájského cedru 25.11.1999
Dagobert z Vlčích luk 4/3 9413 Amberside Another Rumpus Valencia z Vlčích luk  
Dagy z Libušina chovu 4/4 9174 Might Be A show dog of Tintangel Winds Biene od Himalájského cedru  
Daisy Black Pyrhos of Prag 2/4 11265 Rocheby Smokescreen Sheila Black of Erinor  
Dak z Famkadu 2/3 10199 Woody Black of Golden Erinor Ajka z Famkadu  
Dan z Dančí stráně 3/2 10047 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Danny Nandi 0/2 5136 Jasmín Erinor Dita Bri-Col 10.5.1996
Danny Zlukovské háje 1/1 7526 Unique Golden Erinor Brila od Kalače 1.6.1998
Dante z Muchovy Boudy 2/2 9599 Veyatie Rock´n Roll Candy od Himalájského cedru 25.11.1999
Dantes Regent Plus 1/1 8860 Cyrus Draco Minor Nely ze Zámek  
Dany Sable Blues  3/4 10840 Rocheby Smokescreen Duna od Račáku  
Daphne Gala Black 1/0 9299 Athos Pyrhos of Prag Hasta od Spikalských lip 5.8.1999
Daphne Golden Erinor 1/1 6365 Jasmín Erinor Carolina z Růžového keře  
Dar od Byšiček 2/2 9506 Cedrik Draco Minor Ajda od Byšiček  
Dar z Radíkovských šancí 0/0 2751 Woolmans Christopher Eri z Pomoraví  
Darina od Trojice 2/1 7802 Cedrik Draco Minor Freda ze Křeliny 11.8.1998
Darwby z Muchovy Boudy 0/0 9602 Veyatie Rock´n Roll Candy od Himalájského cedru 25.11.1999
Dasty od Žehrovky 4/2 11707 Cedrik Draco Minor Cety z Jedloví  
Dasty z Muchovy Boudy 0/0 9600 Veyatie Rock´n Roll Candy od Himalájského cedru 25.11.1999
Dasty z Dančí stráně 1/2 10049 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Dáša z Básumských luk 2/2 7297 Igor z Dubské lhoty Clea ze Smolinky  
Dax z Famkadu  3/3 10200 Woody Black of Golden Erinor Ajka z Famkadu  
Debora Gala Black 1/2 9300 Athos Pyrhos of Prag Hasta od Spikalských lip  
Deborah Black Jollly 2/2 8984 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Deborah od Kbelnického dubu 2/2 7025 Argo Bri-Col Bára od Kbelnické skály 19.3.1998
Dela ze Zámek Rybri 4/2 9689 Quanto Wander v- Larchenbruch Gina ze Zámek  
Deli od Byšiček 4/4 9512 Cedrik Draco Minor Ajda od Byšiček  
Demi Bludov 1/1 8905 Quanto Wander Brita z Dančí stráně  
Demi Lví dvůr 1/2 7618 Quanto Wander v. Larchenbruch Haidi Erinor  
Demira od Trojice 2/3 7804 Cedrik Draco Minor Freda ze Křeliny 11.8.1998
Demira od Trojice 2/2 7804 Cedrik Draco Minor Freda ze Křeliny 11.8.1998
Demon z Jedlan 1/0 5953 Ali z Vlčích luk  Aida z Jedlan  29.3.1997
Deni Lví dvůr 2/2 7916 Quanto Wander v. Larchenbruch Haidy Erinor  
Denny z Dančí stráně 2/2 10052 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Deny Bludov 2/2 8904 Quanto Wander Brita z Dančí stráně  
Deny Sable Blues 1/2 10841 Rocheby Smokescreen Duna od Račáku  
Deny z Trčkovských lesů 1/2 9945 Might Be a show dog of Tintangel Winds Daisy Draco Minor  
Derni Ladbro 3/2 7966 Woody Black of Golden Erinor Aila Ladbro  
Dery Elva Bohemia 3/3 9438 Clark od Himalájského cedru Cedra z Jedlan  
Dessy od Skalního města 1/1 9706 Cedrik Draco Minor Aja od Újezdeckého dvora  
Diana Falmarka 2/1 11848 Rocheby Smokescreen Arka z Lyvar  
Diana Gala Black 1/3 9301 Athos Pyrhos of Prag Hasta od Spikalských lip  
Diana Regent Plus 1/1 8863 Cyrus Draco Minor Nely ze Zámek  
Diana z Kosovské samoty 3/3 9780 Quanto Wander  Larchenbruch Paloma ze Zámek 24.1.2000
Dina od Klárky 0/2 8889 Sable Prince Erinor Jesy pod Kančím vrchem  15.5.1999
Dina z Libušina chovu 3/4 9171 Might Be A show dog of Tintangel Winds Biene od Himalájského cedru  
Dina ze Křeliny 0/2 59 Quanto Wander Larchenbruch Alma ze Zámek  27.2.1993
Dino z Muchovy Boudy 0/0 9601 Veyatie Rock´n Roll Candy od Himalájského cedru 25.11.1999
Diona Black Jolly 1/1 8989 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Dita Black Jolly 2/2 8987 Aron Beskydský čert Valka z Vlčích luk  
Dita od Černého lesa 3/2 6013 Echo Erinor Ada Black Little Rose  
Dita Zbožnice 3/3 8884 Clark od Himalájského cedru Jenny ze Smolinky  
Dodi od Újezdeckého dvora 0/1 9089 Kvanto ze Zámek Beckie od Spikalských lip  
Doflein od Újezdeckého dvora 0/0 9090 Kvanto ze Zámek Beckie od Spikalských lip 23.6.1999
Dolly Regent Plus 1/2 8864 Cyrus Draco Minor Nely ze Zámek 10.4.1999
Dolly Very 1/0 6459 Artur od Himalájského cedru Brita Modračka  
Doly od Byšiček 1/1 9514 Cedrik Draco Minor Ajda od Byšiček  
Don z Kostelce u Jihlavy 4/4 9028 Ax ze Zásmuk Darka z Javořických lesů  
Dona z Dančí stráně 0/0 10054 Might Be a show dog of Tintangel Winds Cherry Rahol  
Dona z Üročnice 2/1 9838 Clark od Himalájského cedru Kelly ze Smolinky 6.2.2000
Donna Zbožnice 2/3 8882 Clark od Himalájského cedru Jenny ze Smolinky  
Dora Zlukovské háje 1/1 7532 Unique Golden Erinor Brila od Kalače  
Dorotka Bri-Col Black and White 1/1 8098 Amberside Another Rumpus Bonnie od Kbelnického dubu  
Doryna ?????, dle čísla Bára Gala 1/1 8135 Kvanto ze Zámek Bonna od Újezdeckého dvora  
Douglas Windsdorf 2/1 8488 Amberside Another Rumpus Ida Irslak  
Duna od Račáku 0/1 7772 Charway Checkmate Alice od Račáku  
Ebes z Tourku 1/0 8647 Endy od Sv. Prokopa Fina ze Špičku 9.4.1999
Edda z Vlčí stepi 3/4 9490 Partridge Wiggins Hiska od Kletecké hráze  
Edie ze Zámek Rybri 1/1 10434 Quanto Wander- Tara iz Dobrče  
Edis z Libušina chovu 0/2 11335 Rocheby Smokescreen Biene od Himalájského cedru  
Edward z Kulíkova 1/0 7196 Cedrik Draco Minor Hespa ze Zámek  
Edy od Trojice 0/0 9082 Cedrik Draco Minor Freda ze Křeliny  
Egédé z Vlčí stepi 1/1 9496 Partridge Wiggins Hiska od Kletecké hráze 12.10.1999
Eimi z Libušina chovu 2/1 11341 Rocheby Smokescreen Biene od Himalájského cedru  
Eirené z Vlčích luk 1/1 9485 Ali z Vlčích luk Bory z Rodvínovské stráně 22.10.1999
Ejmy Beskydský čert 0/0 9153 Normen ze Zámek Cedra Little Rose  
Ejsa Zlukovské háje 0/1 7519 Alan od Rybníka Topiče Lyra Irslak  3.6.1998
El Cid Draco Minor 1/2 7886 Ali z Vlčích luk Bonnie z Dalejského háje  
Ela Ladbro 3/4 7976 Sable Prince Erinor Bety z Branta  
Ela od Kotěrovského mlýna 1/4 9877 Clark od Himalájského cedru Lota od Kotěrovského mlýna  
Elen Bohemia Lediny 0/0 8705 Car z Vlčí stráně Dora ze Smolinky 27.3.1999
Elen Ladbro 2/2 7978 Sable Prince Erinor Bety z Branta  
Elen z Libkovic 1/2 7237 Jasmín Erinor Candida z Libkovic  
Elf Gala Black 2/1 9731 Amberside Another Rumpus Bonna od Újezdeckého dvora 14.1.2000
Eli od Žárského rybníku 1/0 6869 Woolmans Christopher Ema pod Kančím vrchem 25.2.1998
Elie z Kostelce u Jihlavy 4/2 9503 Ax ze Zásmuk Opereta ze Zámek  
Elis Gala Black 0/2 9734 Amberside Another Rumpus Bonna od Újezdeckého dvora 14.1.2000
Elis Irslak 0/0 8429 Cedrik Draco Minor Ajša Jizerské hvozdy 2.3.1999
Elis od Byšiček 0/0 10418 Cedrik Draco Minor Eni od Řeky Zlatnice 3.5.2000
Elis od Račáku 2/1 8446 Sable Prince Erinor Alice od Račáku 23.2.1999
Elis z Muchovy Boudy 2/2 10126 Cedrik Draco Minor Deborah od Himalájského cedru 16.3.2000
Elis z Muchovy boudy 2/2 10126 Cedrik Draco Minor Deborah od Himaláj. cedru  
Elischa z Kraje bez stínů 1/1 10390 Artur od Himalájského cedru Cherylin Rescator  
Elke Gala Black 1/0 9735 Amberside Another Rumpus Bonna od Újezdeckého dvora 14.1.2000
Ellys Zbožnice 3/4 10063 Clark od Himalájského cedru- Jenny ze Smolinky  
Elsa Ladbro 4/4 7979 Sable Prince Erinor Bety z Branta  
Elsa Ladbro 4/4 7979 Sable Prince Erinor Bety z Branta  
Elsa od od Byšiček 1/1 10412 Cedrik Draco Minor Ajda od Byšiček  
Elsa z Příkosic 3/1 7459 Yacoub Golden Erinor Ila z Jivat   12.5.1998
Elvíra od Byšiček 0/0 10421 Cedrik Draco Minor Eni od Řeky Zlatnice  
Elza Zlukovské háje 1/1 7518 Alan od Rybníka Topiče Lyra Irslak  3.6.1998
Emi od Račáku 2/3 8447 Sable Prince Erinor Alice od Račáku  
Emily Draco Minor 1/1 7891 Ali z Vlčích luk Bonnie z Dalejského háje  
Emily z Muchovy boudy 3/2 10125 Cedrik Draco Minor Deborah od Himalájského cedru  
Emír z Básumských luk 1/2 10090 Amberside Another Rumpus Dáša z Básumských luk 4.4.2000
Emmi z Famkadu 1/1 10928 Chasqui Bohemia Bras Betty z Babské skály 28.8.2000
Endy Beskydský čert 0/0 9147 Normen ze Zámek Cedra Little Rose  
Endy od Kbelnického dubu 1/1 8406 Argo Bri-Col Bára od Kbelnické skály  
Endy z Tourku 2/1 8648 Endy od Sv.Prokopa Fina ze Špičku  
Endy z Kostelce u Jihlavy 3/3 9500 Ax ze Zásmuk Opereta ze Zámek  
Endy z Novoveských lučin 4/4 11530 Sable Prince Erinor Cita od Kalače  
Enn Gala Black 0/2 9737 Amberside Another Rumpus Bonna od Újezdeckého dvora 14.1.2000
Enricco z Haidina revíru 4/4 10787 Cedrik Draco Minor Demi Lví dvůr  
Eqinoxe Draco Minor 2/2 7893 Ali z Vlčích luk Bonnie z Dalejského háje  
Era od Černého lesa 0/2 7446 Cyr od Sv. Prokopa Ada Black Little Rose  
Erik z  Podblanicka 4/3 11639 Cyrus Draco Minor Catrin z Chvojnova  
Erik z Čeholce 2/4 8749 Might Be a Schow dog of Tintangel Winds Brenda Votom  
Erika Zbožnice 2/1 10062 Clark od Himalájského cedru Kirie ze Smolinky 25.3.2000
Eril z Libkovic 1/2 7236 Jasmín Erinor Candida z Libkovic  
Erna Bohemia Lediny 3/3 8707 Car z Vlčí stráně Dora ze Smolinky 27.3.1999
Erna od Černého lesa 1/1 7449 Cyr od Sv. Prokopa Ada Black Little Rose  
Erna z Jedlan 0/0 6590 Woolmans Christopher Allis z Jedloví  
Eros  z Příkosic 0/0 7457 Yacoub Golden Erinor Ila z Jivat  
Ert Elva Bohemia 1/1 10800 Clark od Himalájského cedru Cedra z Jedlan  
Ervina od Žárského rybníku 0/0 6872 Woolmans Christopher Ema pod Kančím vrchem 25.2.1998
Eschli pod Klakačským mlýnem 3/3 10499 Sable Prince Erinor Cetty od Kalače 19.5.2000
Esmeralda z Kulíkova 1/2 7202 Cedrik Draco Minor Hespa ze Zámek  
Ester z Kosovské samoty 2/2 11380 Quanto Wander v- Larchenbruch Paloma ze Zámek  
Fabi od Pláňat 2/2 9383 Cedrik Draco Minor Cora od Pláňat  
Faira-Tale od Himalájského cedru 2/2 7455 Cambremer Royal Musician Margy Erinor  
Fairy z Kostelce u Jihlavy 4/4 9717 Athos Pyrhos of Prag Denny ze Zásmuk  
Falco Bri-Col Black and White 1/1 9112 Amberside Another Rumpus Folly Bri-Col  
Falco Windsdorf 1/2 9660 Woody Black of Golden Erinor Ida Irslak  
Falco z Muchovy boudy 1/0 11292 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Famíra Zlukovské háje 0/0 9122 Unique Golden Erinor Brila od Kalače 21.6.1999
Fanny od Jičínské trojice 1/1 10272 Cedrik Draco Minor Freda ze Křeliny  
Fanny Windsdorf 1/1 9662 Woody Black of Golden Erinor Ida Irslak  
Fantasie Girl Draco Minor 2/2 9343 Thurbajens Minsrtel Boy Carren Draco Minor  
Fany Gala Black 3/2 9726 Ali z Vlčích luk Běla z Vavřineckých rákosin  
Fára z Vlčí stepi 3/3 11191 Ali z Vlčích luk  Iberka z Vlčí stepi 20.11.2000
Fata od Podhrazského rybníka 1/1 6293 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka  
Fatal Love Bohemia Bras 1/1 5792 Woody Black of Golden Erinor Hanny Erinor 13.2.1997
Fatka z Příkosic 0/0 8063 Amberside Another Rumpus  Darka z Příkosic  
Faty z Radíkovských šancí 1/1 4404 Woolmans Christopher Bia z Radíkovských šancí  
Fausta Elva Bohemia 3/3 11121 Oakhouse Orpheus at Lyndhurst Cleopatra Wamso  
Favourite Boy Draco Minor 0/0 9338 Thurbajen´s Minstrel Boy Caren Draco Minor 18.8.1999
Favourite Boy Draco Minor 1/1 9338 Thurbajen´s Minstrel Boy Caren Draco Minor 18.8.1999
Feith Draco Minor 1/1 9342 Thurbajens Minsrtel Boy Carren Draco Minor  
Fela z Příkosic 2/2 8061 Amberside Another Rumpus  Darka z Příkosic  
Felicita z Kostelce u Jihlavy 0/0 9715 Athos Pyrhos of Prag Denny ze Zásmuk  
Felini Elva Bohemia 2/2 11118 Oakhouse Orpheus at Lyndhurst Cleopatra Wamso  
Felon z Voldušského vrchu 2/2 8616 Quanto Wander Chitta od Kotěrovského mlýna  
Fera Modračka 0/0 8780 Echo Erinor Bela Modračka  
Fergie z Muchovy boudy 1/1 11297 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Fidji Bohemia Lediny 1/1 10618 Cedrik Draco Minor Dixi Bohemia Lediny  
Fido z Muchovy boudy 1/0 11293 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Fighter od Himalájského cedru 2/2 7450 Cambremer Royal Musician Margy Erinor  
Fil z Radíkovských šancí 1/1 4399 Woolmans Christopher Bia z Radíkovských šancí  
Fila z Voldušského vrchu 0/0 8621 Quanto Wander Chitta od Kotěrovského mlýna  
Filgi z Muchovy boudy 0/0 11296 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Filgi z Muchovy boudy 0/0 11296 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Fina z Bohyně lovu 3/1 3662 Woolmans Christopher Brita z Dalejského háje  24.11.1994
Finnish Lady M´Ladys 2/1 12238 Palabras Blue Bayo M´Ladys My Fair Lady  
Finnish Lady M´Ladys 0/0 12238 Palabras Blue Bayo M´Ladys My Fair Lady  
Fir z Voldušského vrchu 1/1 8615 Quanto Wander Chitta od Kotěrovského mlýna  
First Love Bohemia Bras 0/0 5794 Woody Black of Golden Erinor Hanny Erinor 13.2.1997
First Man Draco Minor 0/0 9339 Thurbajen´s Minstrel Boy Caren Draco Minor 15.8.1999
First Man Draco Minor 0/0 9339 Thurbajen´s Minstrel Boy Caren Draco Minor 15.8.1999
Fjorda Elva Bohemia 0/0 11124 Oakhouse Orpheus at Lyndhurst Cleopatra Wamso  
Fler od Klárky 1/1 9988 Cyrus Draco Minor Carolina od Klárky 4.3.2000
Fletcher Draco Minor 1/2 9340 Thurbajens Minsrtel Boy Carren Draco Minor  
Flin z Javořických lesů 2/2 6942 Ali z Vlčích luk Brina z Javořických lesů 7.3.1998
Flip od Račáku 2/2 8450 Sable Prince of Golden Erinor Jeny pod Kančím vrchem  
Flip Pláňat 0/1 9382 Cedrik Draco Minor Cora od Pláňat  
Flopi od Byšiček 0/2 10699 Cedrik Draco Minor Ajda od Byšiček  
Flory Labradore aus dem Rottal 1/1 E 862     14.10.1998
Follower od Himalájského cedru 2/2 7452 Cambremer Royal Musician Margy Erinor  
Fonda Elva Bohemia 2/1 11126 Oakhouse Orpheus at Lyndhurst Cleopatra Wamso  
Forest Draco Minor 1/1 9341 Thurbajens Minsrtel Boy Carren Draco Minor  
Forest od Himalájského cedru 2/2 7453 Cambremer Royal Musician Margy Erinor  
Fox Beskydský čert 2/2 9843 Normen ze Zámek Cedra Little Rose  
Fram Libošovská blata 2/0 5978 Woolmans Christopher Cilka od Fořtové 22.4.1997
Francis z Muchovy boudy 1/2 11298 Rocheby Smokescreen Candy od Himalájského cedru  
Freda z Voldušského vrchu 3/3 8621 Quanto Wander Chitta od Kotěrovského mlýna  
Frida od Kotěrovského mlýna 2/1 9890 Clark od Himalájského cedru Luci od Kotěrovského mlýna  
Fron Zlukovské háje 1/1 9116 Unique Golden Erinor Brila od Kalače  
Frona Bohemia Lediny 0/0 10622 Cedrik Draco Minor Dixy Bohemia Lediny 15.6.2000
Funny z Padělského mlýna 2/0 6053 Normen ze Zámek Arina od Žárského rybníku 5.5.1997
Gailit z Vlčích luk 1/0 11180 Partridge Wiggins Brita z Jedlan 17.11.2000
Gal z Kostelce u Jihlavy 3/3 9789 Athos Pyrhos of Prag Darka z Javořických lesů  
Galy z Jedlan 1/0 7867 Woolmans Christopher Aida z Jedlan  27.8.1998
Galyntry Windsdorf 0/1 11173 Chasqui Bohemia Bras Gloria Day Bohemia Bras  
Gama Gala Black 1/2 10232 Amberside Another Rumpus  Hasta od Spikalských lip  
Ga-Ma z Vlčích luk 2/2 11186 Partridge Wiggins Brita z Jedlan 17.11.2000
Gary od Podhrázského rybníka 0/1 7788 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka  
Gast od Podhrázského rybníka 2/1 7789 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka  
Gaston od Himalájského cedru 0/0 7945 Artur od Himalájského cedru Bennora od Himalájského cedru  
Genyssin Black Draco Minor - 10958 Quatro of Lucifer`s Delight Carren Draco Minor  
Ger Gala Black 2/2 10230 Amberside Another Rumpus Hasta d Spikalských lip  
Gerta Irslak 2/2 8240 Unique Golden Erinor Cyndy Modračka  
Gina od Podhrázského rybníka 1/1 7781 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka 27.7.1998
Gina z Kostelce u Jihlavy 1/1 9795 Athos Pyrhos of Prag Darka z Javořických lesů  
Gipsy Black Draco Minor 2/1 10959 Quatro of Lucifer`s Delight Carren Draco Minor  
Gipsy Black Draco Minor 0/1 10959 Quatro of Lucifer`s Delight Carren Draco Minor  
Gita od Petrovických pláňat 3/3 10245 Cedrik Draco Minor Cora od Pláňat  
Gita od Podhrázského rybníka 0/0 7782 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka  
Glovi z Okřešnických luk 1/1 10465 Asperugo z Vlčích luk Vita z Jivat  
Goran z Voldušského vrchu 0/0 8710 Cedrik Draco Minor Cita z Voldušského vrchu  
Gordy Gala Black 0/0 10229 Amberside Another Rumpus Hasta od Spikalských lip 16.4.2000
Grace Butterfly Bohemia Bras 0/0 5808 Artur od Himalájského cedru Perla Erinor 7.2.1997
Grace od Himalájského cedru 0/1 7951 Artur od Himalájského cedru Bennora od Himalájského cedru 10.10.1998
Grace od Podhrázského rybníka 0/0 7780 Sidney Boy of Erinor Brita od Podhrázského rybníka  
Greis Bri-Col Black and White 4/4 9272 Quanto Wander  Larchenbruch Bonnie od Kbelnického dubu 24.7.1999
Haidy Zlukovské háje 0/0 10215 Unique Golden Erinor Lyra Irslak 7.4.2000
Handful Happy Bohemia Bras 0/0 6628 Woody Black of Golden Erinor Angie Bohemia Bras 28.11.1997
Hanny od Šustráku 3/2 6977 Ali z Vlčích luk Ivana z Vlčí stepi  
Harry od Kalače 0/0 9008 Clark od Himalájského cedru Dora od Kalače  
Hasan Bri-Col 0/0 3451 Quanto Wander Larchenbruch Dita z Oudolnice  30.6.1994
Hawkey z Bohyně lovu 1/0 4316 Woolmans Christopher Brita z Dalejského háje  14.6.1995
Helga z Voldušského vrchu 3/3 10265 Chasqui Bohemia Bras Cita z Voldušského vrchu 8.4.2000
Henrieta od Talmberského potoka 1/1 8730 Woody Black of Golden Erinor Bety od Talmberského potoka  
Hessi od Kalače 3/2 9011 Clark od Himalájského cedru Dora od Kalače  
Hessy od Spikalských lip 1/0 6180 Dyk od Spikalských lip Hany ze Zámek  
Hexa od Kalače 1/0 9013 Clark od Himalájského cedru Dora od Kalače  
Hika Poklad Doubravky 0/0 10013 Ali z Vlčích luk Princka ze Zámek 2.3.2000
Hiks Larier 3/2 11931 Never Say Never Tankaram Rufi Irslak  
Hiska od Kletecké hráze 0/0 5087 Woolmans Christopher Cloe z Lomnických rovin  6.4.1996
Holly od Fořtové 3/2 7133 Partridge Wiggins April od Fořtové 17.3.1998
Huckelberry od Himalájského cedru 1/1 8151 Amberside Another Rumpus  Cindy od Himalájského cedru    
Chanel Libošovská blata 1/2 6745 Partridge Wiggins Cilka od Fořtové 13.1.1998
Chanel z Javořických lesů 4/4 8353 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka  
Channel D´Ares Bailao 1/1        
Charlotte od Račáku 1/2 11154 Rocheby Smokescreen Dery od Račáku  
Chasqui Bohemia Bras 0/0 6819 Minimaxin Quite a Hero Zia Golden Erinor  25.1.1998
Chataway Bohemia Bras 1/1 6820 Minimaxin Quite a Hero Zia Golden Erinor  
Cherokee Rahol 2/2 6072 Half De La Passe De L´eider Arka Svitavsko  
Chessy od Šustráku 1/2 8935 Ali z Vlčích luk Ivana z Vlčí stepi 30.5.1999
Christian od Šustráku 2/3 8931 Ali z Vlčích luk Ivana z Vlčí stepi  
Christin Libošovská bašta 0/1 6747 Partridge Wiggins Cilka od Fořtové  
Chuck Cheat Bohemia Bras 1/2 6823 Minimaxin Quite a Hero Zia Golden Erinor  25.1.1998
I´m Good Hear Bohemia Bras 3/3 6807 Minimaxin Quite a Hero Perla Erinor  
I´malwaysgreedy Bohemia Bras 1/1 6812 Minimaxin Quite a Hero Perla Erinor 8.2.1998
Iberka z Vlčí stepi 1/1 8024 Amberside Another Rumpus Allis z Jedloví  
Idea z Vlčí stepi 0/0 5173 Woolmans Christopher Baccara Vlčické údolí  22.5.1996
Idol z Vlčích luk 1/0 9811 Amberside Another Rumpus Jelena z Vlčích luk 31.1.2000
Igor z Vlčí stepi neověřeno neí to tu výsledek 2/0 5170 Woolmans Christopher Baccara Vlčické údolí  22.5.1996
I-Jeff Bri-Col Black and White 1/1 9841 Chasqui Bohemia Bras Jackie Bri-Col  
Ikarr od Sv. Prokopa 3/3 6748 Sable Prince Erinor Conny od Sv. Prokopa 16.1.1998
Ilan od Řeky Zlatnice 1/1 6388 Quanto Wander v. Larchenbruch Gera ze Zámek  
Ina z Javořických lesů 1/1 9667 Cedrik Draco Minor Brina z Javořických lesů  
Indiana Jones od Himalájského cedru 1/0 8537 Veyatie Rock´n Roll Margy Erinor 17.3.1999
Indigo z Vlčí stepi 0/0 11345 Amberside Another Rumpus Demira od Pustého močálu  
Indy od Řeky Zlatnice 0/2 6391 Quanto Wander v. Larchenbruch Gera ze Zámek  
Inés Večná Láska 2/0 9994 Cedrik Draco Minor Claudie z Medvědiska 3.8.1999
Inés Věčná láska 2/1 937 Spkp Cedrik Draco Minor Claudia z Medvědiska  
Ingo z Javořických lesů 4/4 9663 Cedrik Draco Minor Brina z Javořických lesů  
Iris Bludov 1/1 11613 Amberside Another Rumpus Bona ze Zámek  
Iris Bri-Col Black and White 2/2 9842 Chasqui Bohemia Bras Jackie Bri-Col  
Irris od Sv. Prokopa 3/2 6749 Sable Prince Erinor Conny od Sv. Prokopa  
Istar Gorska Fantazia    A 359 1/1 11489 Bella Armandi of the Music Forest Pinot Noir C.v.Toolenburg  
Jack Snit Bohemia Bras 1/1 8002 Woody Black of Golden Erinor Angie Bohemia Bras  
Jackelin z Trokavce 1/1 8791 Perry Bri-Col Black and White Carmen z Trokavce  
Jackie Bri-Col Black and White 2/2 10859 Might Be a show dog of Tintangel Winds Bonnie od Kbelnického dubu  
Jade z Vlčích luk 1/1 6574 Patridge Wiggins Dee Fair Lucky Rose  29.10.1997
Jaffa z Vlčích luk 1/1 6575 Patridge Wiggins Dee Fair Lucky Rose  29.10.1997
Jaguár z Vlčích luk 1/1 6573 Patridge Wiggins Dee Fair Lucky Rose  29.10.1997
Jakobinia od Himalájského cedru 0/0 10028 Ladylands Boy Flava ze Smolinky 21.3.2000
Jalta z Vlčí stepi 0/0 6585 Ali z Vlčích luk Bety z Nekrasína 6.11.1997
Jamamba Bohemia Bras 2/2 8006 Woody Black of Golden Erinor Angie Bohemia Bras  
Jamb z Vlčí stepi 2/2 6580 Ali z Vlčích luk Bety z Nekrasína 6.11.1997
Jambi z Vlčích luk 2/1 11386 Ali z Vlčích luk Felon z Bohyně lovu  
Janet z Javořických lesů 2/2 9774 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka 21.1.2000
Janete z Pěněnských luk 1/1 9017 Cedrik Draco Minor Ela z Otína  
Jarley Bohemia Bras 0/0 8003 Woody Black of Golden Erinor Angie Bohemia Bras 16.10.1998
Jasmína z Vlčí stepi 3/2 9828 Amberside Another Rumpus  Ladoňka z Vlčích luk  
Jasmíne od Himalájského cedru 0/0 10030 Ladylands Boy Flava ze Smolinky 21.3.2000
Jenny Bri-Col Black and White 2/3 10862 Might Be a show dog of Tintangel Winds Bonnie od Kbelnického dubu  
Jenny z Bohyně lovu 1/1 6042 Woolmans Christopher Diana ze Štítenských hor  
Jenny z Javořických lesů 2/2 9776 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka  
Jenny z Kostelce u Jihlavy 0/0 11571 Amberside Another Rumpus Denny ze Zásmuk  
Jerry od Kletecké hráze 0/1 6209 Ali z Vlčích luk Cloe z Lomnických rovin  22.5.1997
Jerry z Trokavce 1/1 8786 Perry Bri-Col Black and White Carmen z Trokavce  
Jerry z Javořických lesů 2/1 9775 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka  
Jessika od Kletecké hráze 1/0 6212 Ali z Vlčích luk Cloe z Lomnických rovin  22.5.1997
Jessy z Javořických lesů 2/1 9777 Dyk z Oudolnice Aja od Víseckého rybníka  
Jolana Irslak 0/0 9964 Jerry od Kletecké hráze Alma Zlukovské háje  
Jorick z Bohyně lovu 1/2 6040 Woolmans Christopher Diana ze Štítenských hor  
Jorik z Trokavce 2/2 8787 Perry Bri-Col Black and White Carmen z Trokavce  
Judy pod Kančím vrchem 3/3 2882 Quanto Wander Larchenbruch Gábi pod Kančím vrchem  21.11.1993
Jula z Radíkovských šancí 1/1 8575 Partridge Wiggins Bia z Radíkovských šancí  
Julie z Kostelce u Jihlavy 0/0 11572 Amberside Another Rumpus Denny ze Zásmuk  
Kačenka od Kletecké hráze 2/1 6959 Ali z Vlčích luk Elza od Fořtové 20.2.1998
Kan-Su z Vlčí stepi 2/2 11397 Partridge Wiggins Valencia z Vlčích luk  
Karen od Podhrázského rybníka 2/3 10208 Sidney Boy of Erinor Cilka od Podhrázského rybníka  
Kathy od Sv. Prokopa 3/4 9346 Cedrik Draco Minor Conny od Sv. Prokopa  
Katie ze Smolinky 0/1 4119 Markýz Erinor Gejša z Veverova  23.4.1995
Katrin od Himalájského cedru 1/0 10906 Rocheby Smokescreen Eimy Black od Himalájského cedru 19.8.2000
Kelly od Sv. Prokopa 0/1 9347 Woody Black of Golden Erinor Conny od Sv. Prokopa 27.8.1999
Kelly ze Smolinky  0/0 4118 Markýz Erinor Gejša z Veverova  23.4.1995
Kery od Kletecké hráze 3/2 6956 Ali z Vlčích luk Elza od Fořtové  
Kimi Nice Memory Bohemia Bras 1/1 8105 Ladylands Boy Grace Butterfly Bohemia Bras  
King Treasure Tankaram 2/2 8017 Might Be A show dog of Tintangel Winds Bety ze Sázavy  
Kirby od Himalájského cedru 3/4 10900 Rocheby Smokescreen Eimy Black od Himalájského cedru  
Kišon Vlčické údolí 1/1 4752 Don z Radíkovských šancí Birza Vlčické údolí 15.2.1996
Kit-Clever Fox Bohemia Bras   8101 Ladylands Boy Grace Butterfly Bohemia Bras 22.12.1998
Kleopatra Queen Bohemia Bras 1/1 8107 Ladylands Boy Grace Butterfly Bohemia Bras  
Knight Coudy Bohemia Bras 2/2 8102 Ladylands Boy Grace Butterfly Bohemia Bras  
Kociánek z Vlčích luk 0/1 8227 Amberside Another Rumpus Juta z Vlčích luk 31.1.1999
Kolinsie z Vlčích luk 0/1 8230 Amberside Another Rumpus Juta z Vlčích luk 31.1.1999
Lada od Kletecké hráze 2/1 7746 Ali z Vlčích luk Cloe z Lomnických rovin 19.7.1998
Lamba Vlčické údolí 1/2 7212 Don z Radíkovských šancí Birza Vlčické údolí  
Lea Šerý vlk 1/1 7001 Charles Bri-Col Lucka Bri-col  
Lee z Dubské lhoty 1/3 7389 Woolmans Christopher Flora z Dubské lhoty  16.5.1998
Leidy ze Staré Výšiny 2/1 7380 Jack z Veverova Chessy ze Staré Výšiny  
Lena z Dubské lhoty 1/0 7392 Woolmans Christopher Flora z Dubské lhoty  16.5.1998
Lepnice z Vlčí stepi 0/1 8201 Amberside Another Rumpus Jelena z Vlčích luk 18.1.1999
Lery od Řeky Zlatnice 1/0 7661 Quanto Wander v. Larchenbruch Gera ze Zámek  
Lex Irslak 2/2 10733 Unique Golden Erinor Ajša Jizerské hvozdy  
Lexi Šerý vlk 3/2 6999 Charles Bri-Col Lucka Bri-col  
Lia Frost od Prokopa 2/1 9617 Sable Prince Erinor Corry od Sv. Prokopa  
Lilie z Vlčí stepi 2/2 8205 Amberside Another Rumpus Jelena z Vlčích luk  
Linda z Pěněnských luk 0/1 10522 Ali z Vlčích luk  Ela z Otína  4.6.2000
Lora Irslak 1/2 10737 Unique Golden Erinor Ajša Jizerské hvozdy 3.7.2000
Lord z Pěněnských luk 4/4 10518 Ali z Vlčích luk Ela z Otína 4.6.2000
Lota od Řeky Zlatnice 2/2 7664 Quanto Wander Gera ze Zámek  
Lota od Řeky Zlatnice 2/2 7664 Quanto Wander Gera ze Zámek  
Lota Šerý vlk 1/3 7003 Charli Bri-Col Lucka Bri-Col  
Louise Šerý vlk 4/2 7000 Charles Bri-Col Lucka Bri-col  
Lucky Šerý vlk 1/1 6995 Charles Bri-Col Lucka Bri-col  
Lyra z Pěněnských luk 1/1 10523 Ali z Vlčích luk  Ela z Otína  4.6.2000
Maggie od Himalájského cedru 2/1 11244 Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper Easy od Himalájského cedru  
Maici od Himalájského cedru 1/0 11243 Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper Easy od Himalájského cedru 10.12.2000
Maici od Himalájského cedru 0/0 11243 Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper Easy od Himalájského cedru 10.12.2000
Mais z Vlčí stepi 4/3 9921 Jager z Vlčích luk Asta z Harachovy besídky  
Manas Vlčické údolí 2/1 8733 Don z Radíkovských šancí Birza Vlčické údolí 17.4.1999
Mara ze Staré výšiny 1/1 9471 Jack z Veverova Bony od Podhrázského rybníka  
Marulka z Vlčí stepi 0/0 8464 Amberside Another Rumpus Aida z Jedlan 10.3.1999
Matheas z Bohyně lovu 4/4 7685 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Max Bohemia Little Rose 2/1 9651 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Ketty Black Little Rose  
Megi z Dubské lhoty 0/0 8182 Amberside Another Rumpus Elis z Dubské lhoty 13.1.1999
Megie Bri-Col Black and White 1/2 11324 Might Be A show dog of Tintangel Winds Jackie Bri-Col  
Megy Bohemia Little Rose 2/2 9655 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Ketty Black Little Rose  
Melampus z Vlčí stepi 2/3 7061 Ali z Vlčích luk Valencia z Vlčích luk  14.3.1998
Merlin Libošovská blata 3/2 11034 Ali z Vlčích luk Cilka od Fořtové  
Midnight Sun Choco Boy 1/1 9344 Brandy Brown Pyrhos of Prag Kolour Scheme Boothgates 7.2.1999
Michélle z Bohyně lovu 1/1 7690 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Mína ze Staré Výšiny 0/0 9472 Jack z Veverova Bony od Podhrázského rybníka 18.9.1999
Mira Josku 2/2 5106 Woolmans Christopher Gama Josku  
Miriam Vlčické údolí 0/0 8737 Don z Radíkovských šancí Birza Vlčické údolí  
Miss Kryšpína z Bohyně lovu 2/1 7689 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Monna Frost od Sv. Prokopa 2/2 9933 Cedrik Draco Minor Idda od Sv. Prokopa  
Monte z Dubské lhoty 1/2 8178 Amberside Another Rumpus Elis z Dubské lhoty 13.1.1999
Nela od Řeky Zlatnice 2/3 9074 Quanto Wander Gera ze Zámek  
Nella od Kletecké hráze 0/0 8624 Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové 16.3.1999
Nely ze Staré výšiny 2/2 10316 Cyrus Draco Minor Bony od Podhrázského r  
Nero od Kletecké hráze 0/0 8623 Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové 16.3.1999
Nero od Roudenského rybníka 2/0 5738 Woolmans Christopher  Amira z Křeliny  23.1.1997
Nero ze Staré Výšiny 4/3 10315 Cyrus Draco Minor Bony od Podhrázského rybníka  
Nessie od Kletecké hráze 0/0 8625 Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové 16.3.1999
Never Say Never Tankaram 0/0 8895 Might Be a show dog of Tintangel Winds Bety ze Sázavy 18.4.1999
Nikita od Řeky Zlatnice 3/3 9070 Quanto Wander Gera ze Zámek  
Nikita od Spikalských lip 1/1 11144 Chasqui Bohemia Bras  Hany ze Zámek  
Nina od Kletecké hráze 1/3 8627 Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové  
Nobbi Nandi 2/0 11085 Yacoub Golden Erinor Anny Nandi  
Norma od Řeky Zlatnice 3/3 9072 Quanto Wander v. Larchenbruch Gera ze Zámek  
Normen od Řeky Zlatnice 2/2 9066 Quanto Wander Gera ze Zámek  
Nymfa z Vlčí stepi 2/2 7055 Ali z Vlčích luk Valuta z Vlčích luk 27.3.1998
Oděsa z Vlčích luk 0/0 10186 Amberside Another Rumpus Afrodite z Vlčích luk  
Odra z Bohyně lovu 2/2 8484 Might Be a show Dog of Tintangel Winds Hanny z Bohyně lovu 9.3.1998
Ogava od Řeky Zlatnice 3/3 9079 Kvanto ze Zámek Ita  ze Zámek  
Olga T. z Bohyně lovu 2/2 8483 Might Be a Show Dog of Tintagel Winds Hanny z Bohyně lovu  
Olympia z Dubské lhoty ?? 8698 Igor z Dubské lhoty Hanny z Vráže 8.4.1999
Omega pod Kančím vrchem 2/2 6417 Ben Lví dvůr Gábi pod Kančím vrchem  
Orinka z Bohyně lovu 3/3 8482 Might Be a Show Dog of Tintagel Winds Hanny z Bohyně lovu    
Orka pod Kančím vrchem 2/1 6418 Ben Lví Dvůr Gábi pod Kančím vrchem 30.8.1997
Pablo z Vlčí stepi 3/2 10173 Ali z Vlčích luk Hiska od Kletecké hráze 10.4.2000
Pablo z Vlčí stepi 0/0 10173 Ali z Vlčích luk Hiska od Kletecké hráze  
Paddy z Bohyně lovu 3/2 9544 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Pálava z Vlčích luk 4/4 10359 Ali z Vlčích luk Sfinx z Vlčích luk 15.4.2000
Palisandra Betty z Bohyně lovu 3/2 9542 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Palma z Vlčích luk 2/3 10360 Ali z Vlčích luk Sfinx z Vlčích luk 15.4.2000
Pamela Irslak 2/2 11488 Never Say Never Tankaram Alma Zlukovské háje  
Paradise Pearl Tankaram 2/2 9435 Drycreek Den-Mark Follies Polly Thepistol  
Paw White Bohemia Bras 1/3 9107 Marcus Erinor Bára od Újezdeckého dvora  
Pearl Diver Tankaram 2/0 9433 Dry-Creek Denmark Follies Polly Thepistol  
Perry Bri-Col Black and White 2/2 5633 Quanto Wander v. Larchenbruch Dita z Oudolnice  
Perry z Bohyně lovu 3/2 9536 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Phoebe du Bois des Lilas 0/0 11314 Marine Mardas Nirood  Naffee des Abbelies D´Aulay 15.12.1999
Phoebe du Bois des Lilas 0/0 11314 Marine Mardas Nirood  Naffee des Abbelies D´Aulay 15.12.1999
Pit z Bohyně lovu 1/2 9538 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Pity z Bohyně lovu 2/1 9537 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Poetess Rescator 2/2 7283 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Arka Svitavsko  
Polly od Řeky Zlatnice 3/4 10629 Woody Black of Golden Erinor Ita  ze Zámek  
Ponny Frostod Sv. Prokopa 3/2 11539 Endy od Sv. Prokopa Idda od Sv. Prokopa  
Powder-Puff Bohemia Bras 0/2 9108 Marcus Erinor Bára od Újezdeckého dvora 5.6.1999
Pretty z Bohyně lovu 2/2 9545 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Princka ze Zámek 0/0 4065 Brian Erinor Kviny ze Zámek  15.4.1995
Prony z Bohyně lovu 4/3 9540 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Půvabná Sára z Bohyně lovu 3/3 9543 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Quail Hunter Tankaram 0/1 10292 Might Be a show Dog of Tintangel Winds Bety ze Sázavy 8.4.2000
Quatro Irslak 2/1 11687 Never Say Never Tankaram Ejsa Zlukovské háje  
Queen of Hearts Bohemia Bras 1/1 9395 Amberside Another Rumpus Beautyhidde Bohemia Bras  
Queen Rescator 1/1 8054 Might Be A Show Dog of Tintagel Winds- Komtessa Rescator  
Queen´s Servant Rescator 1/2 8050 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Komtesa Rescator  
Question Rescator 3/2 8053 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Komtessa Rescator  
Quincy Bohemia Bras 1/2 9396 Amberside Another Rumpus Beautyhidde Bohemia Bras 21.8.1999
Ráchel z Bohyně lovu 1/1 9554 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Rangee z Bohyně lovu 3/3 9550 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Ranger Sára z Bohyně lovu 1/1 9555 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Ravone Yellow Rosie At Rocheby 0/0 12300 Rocheby Sailing By Patscilla Ravone  
Ravone Yellow Rosie At Rocheby 0/0 12300 Rocheby Sailing By Patscilla Ravone  
Ray The Sun of Bohemia Bras 1/2 9768 Woody Black of Golden Erinor Blondbee Bohemia Bras 18.1.2000
Rebeca Chelsi z Bohyně lovu 2/2 9551 Might Be A show dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Ricc Pett z Bohyně lovu 3/2 9547 Might Be A show dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Rita pod Kančím vrchem 3/2 8587 Ben Lví dvůr Gábi pod Kančím vrchem 26.3.1999
Ritchi Bri-Col Black and White 0/1 5968 Ali z Vlčích luk Folly Bri-Col 12.4.1997
Robby Bri-Col Black and White 2/2 5964 Ali z Vlčích luk Folly Bri-Col  
Rochetia z Vlčí stepi 2/0 7263 Woolmans Christopher Zoe z Dubské lhoty 23.4.1998
Romantic Love Tankaram 0/1 10913 Might Be A show dog of Tintangel Winds Trendmaker ´s Treasure  
Romantic Rebel Bohemia Bras 2/1 9766 Woody Black of Golden Erinor Blondbee Bohemia Bras 18.1.2000
Ron z Mlynářovy pece 1/1 7383 Partridge Wiggins Pálka ze Zámek  
Ronda z Bohyně lovu 3/2 9553 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Rony od Kletecké hráze 2/1 10944 Woody Black of Golden Erinor Kačenka od Kletecké hráze 18.8.2000
Rorippa z Vlčí stepi 0/0 7264 Woolmans Christopher Zoe z Dubské lhoty 23.4.1998
Ros z Mlynářovy pece 2/2 7385 Partridge Wiggins Pálka ze Zámek  
Royal Smile Rescator 1/2 8086 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Aneta Lví dvůr  
Rozárka z Bohyně lovu 3/2 9549 Might Be a Show Dog of Tintangel Winds Brita z Dalejského háje  
Ryky od Kotěrovského mlýna 1/1 5445 Woolmans Christopher Loty od Kotěrovského mlýna  
Safari Hunter Tankaram 1/1 11114 Might Be A show dog of Tintangel Winds Bety ze Sázavy  
Safari Season Tankaram 1/1 11115 Might Be A show dog of Tintangel Winds Bety ze Sázavy  
Sally Bri-Col Black and White 2/3 5976 Quanto Wander v. Larchenbruch Ennea Erinor  
Sandy z Trojánku 3/2 9955 Dyk od Spikalských lip Black Suzi Golden Erinor  
Seli z Mlynářovy pece 3/3 8878 Ali z Vlčích luk Pálka ze Zámek 24.4.1999
Sfinx z Vlčích luk 0/0 5523 Woolmans Christopher Valencia z Vlčích luk  7.12.1996
Sid z Mlynářovi pece 2/3   Ali z Vlčích luk Pálka ze Zámek  
Snědek z Vlčí stepi 2/0 8846 Amberside Another Rumpus Demira od Pustého močálu 23.4.1999
Staghorns Czech out Girl   DUV 4J 2/2 11097 Lindellhall´s Buster Browne Mollyreach Bambi st Staghorns  
Stela z Dubské lhoty 2/2 3171 Woolmans Christopher Flora z Dubské lhoty 12.4.1994
Teapot Tankaram 0/1 11316 Artur od Himalájského cedru My Love Tankaram  
Tellima z Vlčích luk 1/0 8997 Amberside Another Rumpus Janeta z Vlčích  luk 18.5.1999
Tesa ze Zámek 4/2 5352 Quanto Wander- Brita ze Zámek  
The Who All Know Bohemia Bras 3/3 11301 Quite a Hero Minimaxin Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
Therapy For Soul Bohemia Bras 0/1 11302 Minimaxin Quite a Hero Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
Thlaspi z Vlčích luk 2/0 8998 Amberside Another Rumpus Janeta z Vlčích  luk 18.5.1999
Ticki 0/1 11733 Dry Creek Den-Mark Oksedal Miss Ballaton of Square  
Tim od Kotěrovského mlýna 1/2 6100 Woolmans Christopher Lota od Kotěrovského mlýna  
Timmy ze Smolinky 0/0 6837 Clak od Himalájského cedru Bessy ze Smolinky  
Tina Gin 3/4 12098 Bruno´s Choice Adventure Kazzabie Miss  
Torry od Kotěrovského mlýna 1/1 6108 Woolmans Christopher Lota od Kotěrovského mlýna  
Treasure of Tankaram 1/0 11315 Artur od Himalájského cedru My Love Tankaram  
True Tale Tankaram 1/2 11318 Artur od Himalájského cedru My Love Tankaram  
True Touch Tankaram 2/1 11317 Artur od Himalájského cedru My Love Tankaram  
Ujung z Vlčích luk 3/2 10542 Amberside Another Rumpus Juta z Vlčích luk  
Ulba z Trojánku 3/2 12039 Rocheby Smokescreen Black Suzi Golden Erinor  
Ulla ze Smolinky 0/0 6853 Minimaxin Quite a Hero Heidi ze Smolinky 12.2.1998
Umberta z Vlčí stepi 1/1 10564 Partridge Wiggins Valencia z Vlčích luk 24.5.2000
Unforgettable Tankaram 0/0 11566 Sargeant Pepper  Rocheby Suttonpark Trendmaker ´s Treasure  
Unie z Vlčích luk 3/3 5683 Woolmans Christopher Angelika z Pěněnských luk 7.2.1997
Upside Bohemia Bras 3/1 11101 Chasqui Bohemia Bras Beautyhidde Bohemia Bras  
Upward Star Tankaram 0/0 11568 Sargeant Pepper  Rocheby Suttonpark Trendmaker ´s Treasure  
Urania Rescator 2/2 9045 Might Be A Show Dof of Tintagel Winds Aneta Lví dvůr  
Urtica Bohemia Bras 3/3 11104 Chasqui Bohemia Bras Beautyhidde Bohemia Bras  
Vachta z Vlčí stepi 2/2 7551 Ali z Vlčích luk  Baccara z Vlčického údolí  24.5.1998
Valdy ze Zámek 4/4 5692 Quanto Wander v. Larchenbruch Gina ze Zámek  
Valuta z Vlčích luk 0/0 4282 Dyk z Oudolnice Cita z Radíkovských Šancí  6.6.1995
Vejmutovka z Vlčí stepi 2/2 7555 Ali z Vlčích luk  Baccara z Vlčického údolí  24.5.1998
Vera ze Zámek 3/3 5700 Quanto Wander Gina ze Zámek  
Vesnovka z Vlčí stepi 1/2 7556 Ali z Vlčích luk Bacara z Vlčického údolí  
Vilec z Vlčích luk 2/2 7559 Ali z Vlčích luk Jelena z Vlčích luk  
Vraneček z Vlčích luk 1/1 7560 Ali z Vlčích luk Jelena z Vlčích luk  
Waj-Tan z Vlčí stepi 1/0 10674 Amberside Another Rumpus Allis z Jedloví 27.6.2000
Waj-Tan z Vlčí stepi 0/0 10674 Amberside Another Rumpus Allis z Jedloví 27.6.2000
Wayne Black of Golden Erinor 0/1 3813 Blondella Bonny Lad  Carolina z Růžového keře  23.1.1995
Wegi z Bohyně lovu 4/4 11703 Might Be A show dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Wendelín Bri-Col Black and White 2/2 6916 Partridge Wiggins Dita z Oudolnice  
Wendy Rescator 1/1 10296 Might Be A show dog of Tintangel Winds Aneta Lví dvůr  
Whirpool z Bohyně lovu 3/2 11702 Might Be A show dog of Tintangel Winds Dona z Bohyně lovu  
Willow Boy of Golden Erinor 1/0 3815 Blondella Bonny Lad   Carolina z Růžového keře  23.1.1995
Windy Rescator 1/0 10300 Might Be A Show Dof of Tintagel Winds Aneta Lví dvůr  
Winny Rescator 1/1 10301 Might Be A show dog of Tintangel Winds Aneta Lví dvůr  
Woody Bri-Col Black and White 0/1 6914 Partridge Wiggins Dita z Oudolnice  
Woolmans Christopher 0/0 2604 Rocheby Royal Oak Newinn Goldsmith 11.1.1992
Xera z Dubské lhoty 1/2 3968 Woolmans Christopher Flora z Dubské lhoty  7.3.1995
Yenny ze Smolinky 0/0 9046 Clark od Himalájského cedru Heidi ze Smolinky 13.6.1999
Yesterday´s Bohemia Bras 1/1 11622 Woody Black of Golden Erinor Glitter  Gem Bohemia Bras  
Yoko ze Smolinky 2/2 9044 Clark od Himalájského cedru Heidi ze Smolinky  
Yoshika Golden Erinor 1/0 3991 Quanto Wander  Larchenbruch Janeta z Veverova  23.3.1995
Yo-Xara ze Smolinky 0/2 9043 Clark od Himalájského cedru Heidi ze Smolinky 13.6.1999
Zanny z Dubské lhoty 2/2 11433 Ali z Vlčích luk Ula z Dubské lhoty  
Zanzy ze Zámek 2/2 6192 Andy ze Zámek Kviny ze Zámek  
Zita Kelby´s 1/2 11281 Fields Kilien King Tyne Flanders Pride 11.4.2000