Golden Retriever - DKK

jméno psa

DKK

ČLP

otec

matka

vržen

Aaro Samuel Scandinavia Finland

0/0

4821

Testarossa Karvin

Dora Scandinavia Finland

1.9.2000

Aaron od Dvou medvědů

2/1

3711

Vinho Branco of Francos Valley

Agáta z Konůvek

8.7.1999

Aaron od Řeky Otavy

3/2

3611

Vinho Branco of Francos Valley

Aranka z Přemyslova náměstí

5.6.1999

Abbylynn od Plumlovského zámku

2/2

2437

Harcer Golden Araukarity

Jackie Golden Araukarity

 

Abill z Bohyně lovu

2/4

4682

Melody Makers Memory of Louis

Irish Dream Rahol

 

Acris od Sv. Huberta

2/1

3642

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

9.6.1999

Adam Aurantia

2/3

3290

Hayjoy Signia to Araukarity

Catia Bohemian Gold

 

Adam od Ríšovy studánky

2/2

4150

Karvin Basic Instinct of Gáláns

Cedra Scandinavia Finland

 

Adéla z Boršovského poříčí

0/0

4137

Vinho Branco of Francos Valley

Hanka z Dubské lhoty

15.12.1999

Adriana Žluté slunce

1/1

5265

Fargo Rescator

Arina od Kudlovského mlýna

 

Adwine z Boršovského poříčí

4/3

4133

Vinho Branco of Francos Valley

Hanka z Dubské lhoty

15.12.1999

Aga od Sv. Huberta

0/1

3643

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

9.6.1999

Agáta z Konůvek

2/0

1959

Sofielund´s Ekko

Tina z Jivat

20.7.1997

Agáta z Přelíckého mlýna

2/1

3847

Melody Makers Willow

Bodie Chlupaté štěstí

6.8.1999

Agila od Sv. Huberta

1/1

3644

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

9.6.1999

Agnes z Boršovského poříčí

1/0

4138

Vinho Branco of Francos Valley

Hanka z Dubské lhoty

15.12.1999

Aida z Dvoreckého údolí

2/0

2764

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

15.6.1998

Aileen Angel Sacadar

3/3

3296

Braveheart of Blue Erinor

Carolina Scandinavia Finland

19.1.1999

Ailie of Moravia Blonde

1/1

4147

Tartarus of Bridge Four

Clea Marty

 

Aimy od Dívčího skoku

3/2

5174

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Aimy Silesia de Green

1/1

3523

Harcer Golden Araukarity

Dona ze Závišníku

 

Ainy od Dravčího hnízda

2/1

1908

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

 

Ája od Řezné

2/3

2863

Sofieludns Ekko

Aranka Jotýr

 

Ája z Domu štěstí

1/0

4532

Qajun  Ares

Alžběta Osada Tanganika

5.5.2000

Ajax Belontia

2/2

3340

Hight End.A.C.Royal- 

Brittle Daisy of Blue Erinor

 

Aki od Jelení hory

2/2

2418

Zento-Fellow v.Lärchenbruch 

Chyva z Javořicka

 

Akim Belontia

0/1

3341

Hight End.A.C.Royal

Brittle Daisy of Blue Erinor

 

Akim z Tocháčkova kopce

1/2

5192

Earl Onyx Bohemian Gold

Anela Příběnice

 

Akim ze Zlínských strání

2/2

4807

Royal Dutch High Endeavour´s Active

Daisy Bohemian Gold

 

Akim Žluté slunce

2/2

5269

Fargo Rescator

Arina od Kudlovského mlýna

 

Aksa z Mlynářovy rokle

1/1

2874

Vinho Branco of Francos Valley

Fati z Mlynářovy pece

 

Alanis Ericsean

2/1

4624

Blade Bodie of Blue Erinor

Cathy Jotýr

11.6.2000

Albion Zlatá Whisky

2/1

5325

Gembek´s Knight of Music

Whisky z Vlčích luk

 

Aleksi Santeri Scandinavia Finland

1/0

4815

Testarossa Karvin

Dora Scandinavia Finland

1.9.2000

Alex od Hradu Veveří

1/1

3658

Karvin Basic Instinct of Gáláns

Cora Scandinavia Finland

 

Alex od Řeky Otavy

2/2

3609

Vinho Branco of Francos Valley

Aranka z Přemyslova náměstí

5.6.1999

Alexandro Chlupaté štěstí

3/2

937

Fantastic Golden von Axenfels

Gita Luk

31.12.1995

Alis Bukov

1/0

2591

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aida Libošovská bašta

21.3.1998

Alis Bukov

2/1

2591

Zento Fellow v. Larchenbruch

Aida Libošovská blata

 

Alka Příběnice

2/0

1860

Vinho Branco of Francos Valley

Ferida Venušiny luhy

16.6.1997

Allen the Best Gold

3/2

3089

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

 

Alma Golden Happy

4/4

4070

Blade Bodie of Blue Erinor

Galanty z Vlčí stepi

1.11.1999

Alma z Chřibských vrchů

1/3

2160

Sofielund´s Ekko

Betty Zlatá Vysočina

5.10.1997

Alma z Padělského mlýna

1/0

5130

Qajun  Ares

Laika Gold

 

Alpha Bellanous Bohemia přeposlání už starého snímku rk 1184

2/2

1556

Art Sonak

Jessie Golden Araukarity

21.1.1997

Alžběta Osada Tanganika

1/1

2500

Bon Ami Bohemian Gold

Lovey Golden Araukarity

 

Amadeus od Pramene Jičínky

1/0

2318

Sofielund´s Ekko

Arabela Markamar Scheelit

26.12.1997

Amadeus z Konůvek

1/1

1955

Sofielunds Ekko

Tina z Jivat

 

Amali z Konůvek

3/2

1961

Sofielund´s Ekko

Tina z Jivat 

20.7.1997

Amálka od Dívčího skoku

2/1

5176

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Amálka z Dehtářské bašty

0/0

5137

Gembek´s Knight of Music

Demi z Jezerní louky

 

Amálka z Drahotěšic

2/2

2167

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk 

24.10.1997

Amálka ze Zlatého pelíšku

2/2

4753

Blade Bodie of Blue Erinor

Aneta ze Štěkotu

 

Amanda z Drahotěšic

2/0

4890

Amilcare

Arisa z Drahotěšic

 

Amanda ze Zásmuk

1/2

2998

Zento-Fellow von Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

 

Amaru Dominik

0/1

2473

Sofieludns Ekko

Babby Doll of Blue Erinor

 

Ambra Golden Hessie

1/2

5121

Melody Makers Memory of Louis

Hessie Golden Nandi

31.12.2000

Ambra z Padělského mlýna

1/0

5131

Qajun Ares

Laika Gold

 

Amilcare

0/0

4285

Lancillotto

Springday

10.1.1999

Amina Gamireal

4/4

3392

Tartarus of Bridge Four

Baccara Marty

 

Amnis od Sv. Huberta

1/0

3639

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

9.6.1999

Amor Dobrá rodina

1/1

5068

Adar Gold Rebecca

Beckie Chlupaté štěstí

 

Andělika z Vlčí stepi

1/1

2869

Vinho Branco of Francos Valley

Bonanza Mirdan

28.6.1998

Andy od Dravčího hnízda

1/2

1615

Sofieludns Ekko

Betty Zlatá Vysočina

 

Andy od Pramene Jičínky

1/2

2316

Sofieludns Ekko

Arabela Markamar Scheelit

 

Andy z Veselských luk

2/2

3882

Melody Makers Willow

Cita Britland

14.8.1999

Anet Čertova stěna

1/0

3722

Vinho Branco of Francos Valley

Zuzana z Vlčí stepi

28.6.1999

Aneta Rudmar podlesí

2/2

5012

Deril Zlaté slnko

Brita od Pramene Jičínky

 

Aneta ze Štěkotu

0/0

1697

Tom v. Baldersheim

Polly z Jivat

27.2.1997

Aneta ze Zásmuk

0/1

3000

Zento-Fellow von Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

 

Angie od Mladcovské stráně

1/1

2929

Bon Ami Bohemian Gold

Angela Marty

 

Angie z Přelíckého mlýna

2/0

3839

Melody Makers Willow

Bodie Chlupaté štěstí

6.8.1999

Anita Ericsean

1/1

4622

Blade Bodie of Blue Erinor

Cathy Jotýr

 

Anita Osada Tanganika

2/2

2501

Bon Ami Bohemian Gold

Lovey Golden Araukarity

 

Anita z Mladcovské skály

2/2

2927

Bon Ami Bohemian Gold

Angela Marty

 

Anthea Bohemia Ritmo

0/0

3558

Melody Makers Willow

Britta Scandinavia Finland

3.5.1999

Ara Bellis Perennis

0/0

5089

Amilcare

Bessy Aurea Rosa

 

Aramis od Dívčího skoku

2/1

5171

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Aramis od Dívčího skoku

2/2

5171

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Aran z Dvoreckého údolí

1/0

2768

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

15.6.1998

Aranka Ericsean

0/0

4621

Blade Bodie of Blue Erinor

Cathy Jotýr

11.6.2000

Aranka z Drahotěšic

1/1

2169

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk

24.10.1997

Aranka z Přemyslova náměstí

2/2

642

Fantastic Golden von Axenfels

Nike z Vlčích luk

3.5.1995

Aranka z Tocháčkova kopce

2/2

5195

Earl Onyx Bohemian Gold

Anela Příběnice

 

Argo Cardinali Maria

2/2

 

 

 

 

Argó od Řeky Otavy

1/0

3613

Vinho Branco of Francos Valley

Aranka z Přemyslova náměstí

5.6.1999

Argo ze Zlínských strání

0/0

4813

Royal Dutch High Endeavour´s Active

Daisy Bohemian Gold

 

Archie Gold Charry

4/4

3212

Qajun  Ares

Arka z Mitvalských lesů

 

Ari z Vlčí stepi

2/0

3947

Vinho Branco of Francos Valley

Flet z Vlčích luk

12.8.1999

Ari Žluté slunce

2/2

5263

Fargo Rescator

Arina od Kudlovského mlýna

 

Arica the Best Gold

2/2

3082

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

 

Ariel od Dívčího skoku

1/2

5177

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Arina od Kudlovského mlýna

2/0

3220

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

 

Arinka Hašlerka

2/0

3481

Daimond Sonak

Berenica of Blue Erinor

5.4.1999

Arisa z Drahotěšic

2/2

2170

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk

24.10.1997

Arka Radoušův poklad

0/0

4938

Melody Makers Memory of Louis

Tara z Jivat

4.9.2000

Arka Rudmar podlesí

1/1

5013

Deril Zlaté slnko

Brita od Pramene Jičínky

 

Arka ze Zásmuk

1/1

2997

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

 

Armin Golden Erinor

2/4

998

Hawkbatch Jolly Roger

Aige Bohemian Gold

 

Arna z Kudlovského mlýna

1/2

 

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

 

Arnica Ericsean

2/2

4620

Blade Bodie of Blue Erinor

Cathy Jotýr

 

Aron sv. Huberta

2/2

3635

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

 

Aros Příběnice

1/2

1863

Vinho Branco of Francos Valley

Ferida Venušiny luhy

 

Art Žluté slunce

4/4

5268

Fargo Rescator

Arina od Kudlovského mlýna

 

Artesia Gaia od Pramene Satiny

2/1

 

Sofielunds Ekko

Carmen Marty

 

Artie od Dívčího skoku

3/2

5178

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Artis od Sv. Huberta

1/0

3640

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

9.6.1999

Artur od Rajské struhy

1/2

4496

Melody Makers Willow

Diana Elva Bohemia

 

Artur Radoušův poklad

0/0

4942

Melody Makers Memory of Louis

Tara z Jivat

4.9.2000

Artuš od Dívčího skoku

1/1

5172

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

 

Asan z Dvoreckého údolí

1/1

2773

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

 

Aska z Dorčiny smečky

1/2

3325

Zento Fellow v. Larchenbruch

Mona Luk

 

Asta od Řeky Doubravky

0/1

1164

Fantastic Golden von Axenfels

Ina Luk

23.4.1996

Asta z Radlických luk

2/1

2239

Hight Endeavour´s Active Royal Dutch

Amarylis Slapská Álej

20.11.1997

Asta z Radlických luk

1/2

2239

Hight End.A.C.Royal

Amarylis Slapská alej

 

Aston z Padělského mlýna

2/2

5127

Ares Qajun

Laika Gold

 

Astor Libošovská blata

0/0

806

Fantastic Golden von Axenfels

Ola z Vlčí stepi

1.8.1995

Astor z Radlických luk

1/1

2240

Hight End.A.C.Royal

Amarylis Slapská alej

 

Astra z Vlčí stepi

0/0

3945

Vinho Branco of Francos Valley

Flet z Vlčích luk

12.8.1999

Astra z Vlčí stepi

1/0

3945

Vinho Branco of Francos Valley

Flet z Vlčích luk

12.8.1999

Astrid the Best Gold

2/2

3083

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

 

Attilla Dobrá rodina

1/1

5069

Adar Gold Rebecca

Beckie Chlupaté štěstí

 

Aura z Lesního háje

1/1

5053

Medalian Man Rescator

Anny Aure Rosa

 

Avar Valentino Bohemia

2/1

2218

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Primrose Blazing Eyes

11.11.1997

Ax of Tivoly garden

4/4

3922

Hayjoy Signia to Araukarity

Tivoly at Golden Gardens

 

Axa sv. Huberta

2/2

3641

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

 

Baby Doll of Blue Erinor

0/1

1256

Standfast Angus

Annabella

21.6.1996

Baby Sun Ben Sacadar

2/2

5016

Medalian Man Rescator

Carolina Scandinavia Finland

 

Baby z Pořádí

1/1

2910

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

 

Bad z Dvoreckého údolí

1/1

4001

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

25.9.1999

Bahama Dominik

2/2

3303

Firedrake Lake Jeanton

Baby Doll of Blue Erinor

2.2.1999

Bailey od Hradu Veveří

0/1

4921

Deril Zlaté slnko

Cora Scandinavia Finland

 

Baltic Breeze Sacadar

2/2

5018

Medalian Man Rescator

Carolina Scandinavia Finland

 

Bára od Spešovské skály

1/2

2699

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk

 

Bára z Modřínové aleje

1/1

5115

Medalian Man Rescator

Aja od Řeky Doubravky

 

Barbie Gamireal

0/0

4391

Blade Bodie of Blue Erinor

Baccara Marty

4.4.2000

Bárny z Pořádí

0/0

2917

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

 

Baronessa od Vltavské stráně

3/3

4199

Blade Bodie of Blue Erinor

Aranka z Drahotěšic

23.1.2000

Baronessa of Blue Erinor

1/0

1257

Standfast Angus

Annabella

21.6.1996

Baronius Aurea Rosa

2/0

2423

Sofieludns Ekko

Jenny Golden Araukarity

 

Bart Korason

2/2

2947

Vinho Branco of Francos Valley

Bretty Sonak

 

Bary z Trčkových lesů

0/1

3684

Medalian Man Rescator

Bessy Poklad Doubravky

8.6.1999

Basi z Vlčí stepi

1/0

4700

Vinho Branco of Francos Valley

Asta od Řeky Doubravky

24.6.2000

Beata od Sv. Huberta

0/2

4994

Melody Makers Memory of Louis

Chessy z Javořicka

20.10.2000

Beautiful Jessica Sacadar

1/2

5022

Medalian Man Rescator

Carolina Scandinavia Finland

 

Beethoven od Spešovské skály

1/1

2694

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk

 

Bela od Kudlovského mlýna

2/2

4555

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

 

Bela z Chřibských vrchů

3/2

2713

Sofielund´s Ekko

Betty Zlatá Vysočina

25.5.1998

Belisa od Vltavské stráně

1/1

4201

Blade Bodie of Blue Erinor

Aranka z Drahotěšic

23.1.2000

Belisa Poklad Doubravky

2/1

1850

Gálans Valentin

Aradona Markamar Schelit

3.6.1997

Bella od Spešovské skály

1/1

2700

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk

 

Bella od Vltavské stráně

3/3

4202

Blade Bodie of Blue Erinor

Aranka z Drahotěšic

23.1.2000

Bella The Best Gold

2/3

3874

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

 

Belladonna Amicitia Aurea

2/2

2740

Aramont Markamar Scheelit

Oline z Jivat

 

Bellissa od Rajské struhy

2/3

5029

Detrit z Vlčích luk

Ina z Otické horky

 

Ben z Chřibských vrchů

1/1

2705

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

 

Berra ze Zásmuk

1/1

3854

Karvin Basic Instinct of Gáláns

Blond Berry of Blue Erinor

10.8.1999

Bery od Řezné

2/0

4627

Vinho Branco of Francos Valley

Aranka Jotýr

19.6.2000

Bessie z Čelákovic

3/2

2969

Blade Bodie of Blue Erinor

Gala z Otické Horky

 

Bessy Dyre Bony

4/3

4969

Melody Makers Willow

Gasana Slapská alej

 

Bessy Golden Prestige

4/4

2532

Royal Dutch 

Lassie Golden Araukarity

 

Bessy od Kudlovského mlýny

4/2

4554

Ares Qajun

Axa od Hrušovského potoka

 

Bessy z Drahotěšic

2/1

2836

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk 

20.6.1998

Bessy z Jivat

2/1

2584

Sofielund´s Ekko

 Ada Mirdan 

25.3.1998

Besy od Ptačího blata

1/0

650

Gerd Golden Araukarity

Ala Venušiny luhy 

5.5.1995

Besy z Málkovského potoka

2/2

2433

Harcer Golden Araukarity

Gabi od Karla IV.

 

Beta Libošovská blata

3/3

1119

Fantastic Golden von Axenfels

Ola z Vlčí stepi

23.3.1996

Běta z Drahotěšic

0/1

2837

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk 

20.6.1998

Bety z Trčkových lesů

0/0

3691

Medalian Man Rescator

Bessy Poklad Doubravky

8.6.1999

Bilja

3/2

3305

Hermo

Lara

16.10.1998

Bill Poklad Doubravky

4/4

1843

Gálans Valentin

Aradona Markamar Schelit 

3.6.1997

Bill z Chřibských vrchů

2/1

2708

Sofielund´s Ekko

Betty Zlatá Vysočina  

25.5.1998

Billy z Dražovského háje

0/0

4905

Deril Zlaté slnko

Astrid the Best Gold

 

Bistra Marty

2/3

1249

Hayjoy S.to Araukarity

Cyra Ru-Slan

 

Blade Bodie of Blue Erinor

0/0

1252

Standfast Angus 

Annabella

21.6.1996

Blek od Vltavské stráně

4/4

4197

Blade Bodie of Blue Erinor

Aranka z Drahotěšic

 

Blondie  Chlupaté štěstí

0/0

1071

Fantastic Golden von Axenfels

Aida z Tlukoče

22.3.1996

Blues Whos Who v.d.Beerse Hoeve

0/0

6095

Private Dancer v.d.Beerse Hoeve

Bibi Blues of the Hellacious Acres

 

Bodie Chlupaté štěstí

2/1

1072

Fantastic Golden von Axenfels

Aida z Tlukoče

22.3.1996

Bodie od Vltavské stráně

3/3

4198

Blade Bodie of Blue Erinor

Aranka z Drahotěšic

23.1.2000

Bondy od Spešovské skály

3/2

2697

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk 

28.5.1998

Bonnie od Hradu Veveří

2/1

4925

Deril Zlaté slnko

Cora Scandinavia Finland

 

Bonnie od Kudlovského mlýna

3/2

4553

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

 

Bonnie z Dražovského háje

0/1

4910

Deril Zlaté slnko

Astrid the Best Gold

 

Bony z Drahotěšic

0/0

2838

Sofielund´s Ekko

Basra z Vlčích luk 

20.6.1998

Bony z Trčkovských lesů

1/1

3690

Medalian Man Rescator

Bessy Poklad Doubravky

 

Bred od Vlkovské duny

1/1

1771

Sofielund´s Ekko

Tereza Irslak

28.4.1997

Brenda od Rajské struhy

2/2

5026

Detrit z Vlčích luk

Ina z Otické horky

 

Brett Hradecký poklad

2/2

3593

Blade Bobie of Blue Erinor

Gita Luk

 

Brian Poinsettia

1/2

3248

Vinho Branco of Francos Valley

Ila z Horní Lejšovky

1.1.1999

Bright Cricket of Blue Erinor

1/2

1254

Standfast Angus

Annabella to Erinor

 

Bright Delphi Sacadar

2/2

5021

Medalian Man Rescator

Carolina Scandinavia Finland

 

Brina Venušiny luhy

0/0

2509

Dorion Belaja

Alka Golden Araukarity

23.9.1992

Brita Poklad Doubravky

2/1

1847

Gálans Valentin

Aradona Markamar Schelit 

3.6.1997

Brita z Hájku

2/0

3289

Melody Makers Willow

Kitty Golden Araukarity

22.1.1999

Brita z Dražovského háje

1/1

4908

Deril Zlaté slnko

Astrid the Best Gold

 

Brita z Chřibských vrchů

2/2

2710

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

 

Brix Golden Happy

4/4

4739

Gembek´s Knight of Music

Galanty z Vlčí stepi

 

Brix od Pramene Jičínky

2/2

2979

Vinho Branco of Francos Valley

Arabela Markamar Scheelit

 

Brix z Dvoreckého údolí

1/1

4004

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

25.9.1999

Brixa z Mlynářovy pece

2/1

3488

Melody Makers Willow

Fati z Mlynářovy pece

22.3.1999

Buddy of Moravia Blonde

2/2

5345

Guss Sciron

Clea Marty

 

Caesar z Drahotěšic

1/0

3370

Blade Bodie of Blue Erinor

Basra z Vlčích luk

7.3.1999

Camélie Elva Bohemia

3/4

2176

Adar Gold Rebecca

Belinda Luk

 

Car Jotýr

2/0

1661

Sofielund´s Ekko

Bonanza Mirdan

15.2.1997

Car Poklad Doubravky

3/3

2569

Vinho Branco of Francos Valley

Aradona Markamar Schelit 

29.3.1998

Car z Tlukoče

1/1

358

Aero Venušiny luhy

Edna Jivat

2.8.1994

Carmen Dominik

2/1

4356

Cleo of Blue Erinor

Baby Doll of Blue Erinor

14.3.2000

Carmen Golden Nandi

1/1

1092

Dorion Belaja

Illinois Golden Arakarity

13.3.1996

Carmen Poklad Doubravky

3/3

2574

Vinho Branco of Francos Valley

Aradona Markamar Scheelit

29.3.1998

Carmen z Pořádí

2/2

3404

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

 

Carol Báječný svět

1/0

5078

Guss Sciron

Cita z Vrchánova

 

Casandra Valentino Bohemia

1/1

2794

Gáláns Valentin

Bonnie z Jezerní louky

10.6.1998

Cassio Poklad Doubravky

2/2

2570

Vinho Branco of  Francos Valley

Aradona Markamar Scheelit

 

Catarina Falmarka

0/0

5006

Deril Zlaté slnko

Anell z Mladcovské stráně

28.10.2000

Cavalier Gold Falmarka

4/2

5000

Deril Zlaté slnko

Anell z Mladcovské stráně

 

Cedra od Kotěrovského mlýna

2/2

3312

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

 

Cedrik z Pořádí

1/1

3399

Qajun  Ares

Betty ze Závišníku

8.3.1999

Cendy z Jivat

2/2

3053

Melody Makers Memory of Louis

Tara z Jivat

1.10.1998

Cessy Sonak

1/0

1325

Kan z Jivat

Aisa Ru-Slan

24.7.1996

Cibi od Hrušovského potoka

2/0

2625

Vinho Branco of Francos Valley

Ida Luk

23.4.1998

Cid z Pořádí

2/2

3400

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

 

Cid z Dražovského hájku

1/2

5512

Deril Zlaté slnko

Astrid the Best Gold

 

Cilka Diabety

1/2

2892

Adar Gold Rebecca

Centa z Tlukoče

 

Cina Příběnice

1/1

3386

Melody Makers Willow

Ferida Venušiny luhy

 

Cindy od  Ptačího blata

3/3

1936

Gerd Golden Araukarity

Ala Venušiny luhy 

11.7.1997

Cindy u Pořádí

2/3

3405

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

 

Cindy z Jiva

2/2

3055

Melody Makers Memory of Louis

Tara z Jivat

1.10.1998

Cindy z Měsíčních plání

4/4

5251

Detrit z Vlčích luk

Faidra od Kletecké hráze

 

Cipísek z Drahotěšic

0/0

3372

Blade Bodie of Blue Erinor

Basra z Vlčích luk

7.3.1999

Cir od Málkovského potoka

3/2

4849

Harcer Golden Araukarity

Gabi od Karla IV.

 

Cira Bohemia Aldato

3/3

1933

Pip z Jivat 

Nora z Jivat

3.7.1997

Cita Britland

1/0

1966

Vinho Branco of Francos Valley

Besy od  Ptačího blata

14.7.1997

Cita od Jelení hory

0/0

4727

Melody Makers Memory of Louis

Chyva z Javořicka

13.6.2000

Cita od Kotěrovského mlýna

2/2

3316

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

 

Citka od Kotěrovského mlýna

1/1

3317

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

 

Clark Poklad Doubravky

2/2

2572

Vinho Branco of  Francos Valley

Aradona Markamar Scheelit

 

Clark ze Zásmuk

nevyplněno

4997

Amilcare

Blond Berry of Blue Erinor

 

Clea z Trčkových lesů

1/1

4292

Medalian Man Rescator

Bessy Poklad Doubravky

 

Cleo od  Ptačího blata

0/0

1937

Gerd Golden Araukarity

Ala Venušiny luhy 

11.7.1997

Conny Hradecký poklad

0/0

5203

Fortune Teller Golden Erinor

Gita Luk

 

Conny ze Štěkotu

3/2

3566

Vinho Branco of Francos Valley

Polly z Jivat

6.5.1999

Cony z Jivat

3/2

3058

Melody Makers Memory of Louis

Tara z Jivat

1.10.1998

Cora od Kotěrovského mlýna

1/1

3318

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bohemian Gold

 

Corina Valentino Bohemia

4/4

2796

Gáláns Valentin

Bonnie z Jezerní louky

 

Cornel Irslak

2/2

2097

Gerd Golden Araukarity

Anka od  Ptačího blata

26.8.1997

Cyntha Golden Nandi

0/2

1095

Dorion Belaja

Illinois Golden Arakarity

13.3.1996

Cyra ze Zásmuk

1/0

4995

Amilcare

Blond Berry of Blue Erinor

25.10.2000

Cyril Jotýr

2/2

1660

Sofielund´s Ekko

Bonanza Mirdan

15.2.1997

Cyril od Vlkovské duny

1/1

3569

Melody Makers Willow

Tereza Irslak

 

Cyrus Irslak

2/2

2098

Gerd Golden Araukarity

Anka od  Ptačího blata

26.8.1997

Dag z Vlčí stepi

0/0

4005

Vinho Branco of Francos Valley

Erika z Hradišťských skal

3.10.1999

Daimond ze Suchdolského údolí

4/3

3677

Zento-Fellow vom Lärchenbruch

Ornela Luk

 

Daisy My Love of lue Erinor

0/2

2511

Blade Bodie of Blue Erinor

Oxana Erinor

28.3.1998

Daisy ze Suchdolského údolí

1/0

3678

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ornela Luk

29.5.1999

Dakota od Šeříku

1/1

1768

Sofieludns Ekko

Any Venušiny luhy

 

Dandy Golden Prestige

0/1

5210

Melody Makers Memory of Louis

Lassie Golden Araukarity

 

Dar od Hrušovského potoka

0/0

3812

Qajun  Ares

Ida Luk

10.7.1999

Darina ze Štěkotu

3/3

4584

Melody Makers Memory of Louis

Polly z Jivat

 

Dáša Elva Bohemia

1/3

2664

Bon Ami Bohemian Gold

Belinda Luk

6.5.1998

Debora Marty

1/2

1716

Gáláns Valentin

Cyra Ru-slan

 

Debora z Vlčí stepi

0/0

717

Fantastic Golden von Axenfels

Soňa z Vlčích luk 

15.6.1995

Deborah Valentino Bohemia

2/2

3233

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Fata Morgana Slapská alej

30.12.1998

Deisy z Jivat

0/0

3806

Melody Makers Memory of Louis

Ada Mirdan

24.6.1999

Deizi od Kalného vrchu

2/0

1947

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

10.7.1997

Demi Jotýr

0/0

2842

Sofielund´s Ekko

Arika Jotýr

19.6.1998

Demi z Jezerní louky

1/1

2194

Vinho Branco of Francos Valley

Alma z Vlčí stepi

10.10.1997

Denny Markamar Scheelit

3/3

3264

Adar Gold Rebecca

Bella Markamar Scheelit

 

Denny of Blue Erinor

1/2

2509

Blade Bodie of Blue Erinor

Oxana Erinor

 

Deny ze Suchdolského údolí

1/1

3676

Zento-Fellow vom Lärchenbruch

Ornela Luk

 

Diké z Vlčí stepi

3/3

1905

Sofielund´s Ekko

Hana z Vlčích luk

6.7.1997

Dina Jotýr

1/0

2845

Sofielunds Ekko

Arika Jotýr

 

Dina ze Sokolí doliny

1/2

4872

Ares Qajun

Lejdy z Javořicka

 

Dino ze Štěkotu

2/1

4582

Melody Makers Memory of Louis

Polly z Jivat

27.5.2000

Diplomacie z Vlčích luk

1/1

1980

Sofielund´s Ekko

Soňa z Vlčích luk 

20.7.1997

Dita z Jezerní louky

0/0

2195

Vinho Branco of Francos Valley

Alma z Vlčí stepi

10.10.1997

Dixi ze Suchdolského údolí

1/0

3681

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ornela Luk

29.5.1999

Dolly Britland

2/4

2455

Sofieludns Ekko

Besy od Ptačího blata

 

Dolly Poinsettia

1/0

4772

Gembek´s Knight of Music

Hruštička z Vlčí stepi

20.7.2000

Dona z Jivat

0/0

3807

Melody Makers Memory of Louis

Ada Mirdan

24.6.1999

Dona z Děkanské zahrady

2/2

2729

Hayjoy S.to Araukarity

Clea Ru-Slan

 

Donna Markamar Scheelit

1/1

3266

Adar Gold Rebecca

Bella Markamar Scheelit

 

Doranca Bohemian Gold

0/1

2150

Hawkbatch Jolly Roger

Favourite v.d. Drunenborgh

 

Dusty z Dražovského hájku

3/3

5526

Ares Qajun

Agáta Svitavský Radlas

 

Dyk z Jivat

1/0

3802

Melody Makers Memory of Louis

Ada Mirdan

24.6.1999

Earl Onyx Bohemian Gold

1/1

2811

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

 

Eastbourn z Vlčí stepi

1/1

1981

Sofielund Ekko

Brina Venušiny luhy

 

Eca od Vlčí stepi

2/2

1988

Sofielund Ekko

Brina Venušiny luhy

 

Edice z Vlčí stepi

3/2

1991

Sofielund´s Ekko

Brina Venušiny luhy 

29.7.1997

Edie Elva Bohemia

2/2

3652

Adar Gold Rebecca-

Belinda Luk

 

Egor z Vlčí stepi

1/1

4955

Gembek´s Knight of Music

Meda z Vlčích luk

22.10.2000

Eimee Bohemian Gold

2/3

2817

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

 

Elán Poklad Doubravky

1/0

3908

Melody Makers Willow

Brita Poklad Doubravky

29.7.1999

Elektra Valentino Bohemia

1/1

3278

Zento-Fellow von Larchenbruch

Primrose Blazing Eyes

 

Elsa Chlupaté štěstí

1/2

2290

Apač Elva Bohemia

Aida z Tlukoče

 

Elsa Poklad Doubravky

0/0

3909

Melody Makers Willow

Brita Poklad Doubravky

29.7.1999

Elsa z Kofroňova

1/1

4121

Hawkbatch Jolly Roger

Cita z Vlčích luk

 

Elza Fruno

2/2

4614

Melody Makers Memory of Louis

Finta Mirdan

 

En poklad Doubravky

1/1

3912

Melody Makers Willow

Brita Poklad Doubravky

 

Endy Markamar Scheelit

3/3

4507

Detrit z Vlčích luk

Bella Markamar Scheelit

 

Engee Bohemian Gold

1/2

2814

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

 

Engie Elva Bohemia

2/3

3655

Adar Gold Rebecca-

Belinda Luk

 

Enno od Šeříku

4/4

2856

Melody Makers Memory of Louis

Andy od Šeříku

 

Enny Bri-Col Black and White

2/3

3261

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

 

Enny ze Želnavské vísky

1/0

3174

Seppe of Great Pleasure

Ketty od Roudenského rybníka

 

Ervin Chlupaté štěstí

3/2

2285

Apač Elva Bohemia

Aida z Tlukoče

 

Ery-Corado Bri-Col Black and White

1/2

3258

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

 

Evor Valentino Bohemia

0/0

3274

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Primrose Blazing Eyes

10.1.1999

Fairy Araukarity Bohemian Gold

2/2

4482

Hayjoy Signia

Fairy Golden Araukarity

 

Falco z Jezerní louky

2/1

3002

Vinho Branco of Francos Valley

Alma z Vlčí stepi

6.10.1998

Fantazie od Šeříku

1/2

3025

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

 

Farka od Šeříku

4/4

3024

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

 

Fatti Araukarity Gold Rebecca

2/1

4747

Hayjoy Signia to Araukarity

Joy Golden Araukarity

 

Fela z Vlčí stepi

4/4

2079

Vinho Branco of Francos Valley

Atika Venušiny luhy

 

Felicitas Valentino Bohemia

0/0

3996

Gáláns Valentin

Charlene-Garvale Slapská alej

12.9.1999

Feline Chlupaté štěstí

4/3

2298

Apač Elva Bohemia

Gita Luk

20.11.1997

Feline Chlupaté štěstí

3/2

2298

Apač Elva Bohemia

Gita Luk

 

Felix of Blue Erinor

2/2

3749

Blade Bodie Blue Erinor

Oxana Erinor

 

Filia od Šeříku

3/2

3022

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

 

Fin od Šeříku

0/2

3018

Qajun  Ares

Brina Venušiny luhy

17.10.1998

Fina z Drahotěšic

2/0

5301

Amilcare

Basra z Vlčích luk

 

Finesa Marty

3/2

2469

Blade Bodie of Blue Erinor

Aretha Marty

 

Firedrake Lake Jeanton

3/3

2135

Silver Dice Gunhills

Felicia Jeanton

9.9.1996

Flash Magic of Blue Erinor

1/2

3754

Blade Bodie Blue Erinor

Oxana Erinor

 

Flér z Drahotěšic

1/1

5302

Amilcare

Basra z Vlčích luk

 

Flexible Daisy Golden Erinor

1/2

3165

Jackpot Garbank Lislone

Baronessa of Blue Erinor

26.11.1998

Flop Irslak

3/1

3438

Gerd Golden Araukarity

Clea z Vlčích luk

4.3.1999

Florissa Golden Erinor

2/1

3164

Jackpot Garbank Lislone

Baronessa of Blue Erinor

 

Franco z Jezerní louky

1/3

3005

Vinho Branco of Francos Valley

Alma z Vlčí stepi

6.10.1998

Frezie Irslak

3/3

3441

Gerd Golden Araukarity

Clea z Vlčích luk

4.3.1999

Funny Fiona Golden Erinor

1/0

3163

Jackpot Garbank Lislone

Baronessa of Blue Erinor

26.11.1998

Gaal od Šeříku

2/2

3028

Qajun Ares

Atika Venušiny luhy

 

Gábi z Chřibských vrchů

2/2

4632

Ares Qajun

Betty Zlatá Vysočina

 

Galán Poklad Doubravky

0/2

3916

Melody Makers Willow

Aradona Markamar Scheelit

7.8.1999

Galan z Vlčí stepi

2/1

903

Dorion Belaja

Hana z Vlčích luk

19.11.1995

Galaxy Bohemian Gold

2/2

4786

Hawkbatch Jolly Roger

Favourite v.d. Drunenborgh

 

Gali od Šeříku

3/3

3033

Qajun  Ares

Atika Venušiny luhy

22.10.1998

Gang z Vlčích luk

4/4

4114

Vinho Branco of  Francos Valley

Rosa z Vlčích luk

 

Gembek´s Knight of Music

0/0

3957

Knight and Day Tallygold

Sonnet of Music Goldsand´s

29.9.1998

Gerasa od Šeříku

4/2

3035

Qajun Ares

Atika Venušiny luhy

 

Gina Araukarity Gold Rebecca

1/2

5189

Medalian Man Rescator

Joy Golden Araukarity

 

Ginza Marty

2/2

2528

Blade Bodie of Blue Erinor

Cyra Ru-Slan

 

Gita Golden Prestige

2/2

5215

Melody Makers Memory of Louis

Lassie Golden Araukarity

 

Glej z Vlčí stepi

4/3

3038

Vinho Branco of Francos Valley

Flet z Vlčích luk

25.10.1998

Gora Chlupaté štěstí

1/3

2945

Vinho Branco of  Francos Valley

Aida z Tlukoče

 

Goyama od Bílé břízy

1/2

2134

Sofielunds Ekko

Aria Ru-slan

 

Graciela Golden Erinor

2/2

3763

Paperclip Dancer  v.d. Beerse Hoeve

Baronessa of Blue Erinor

 

Grifin Chlupaté štěstí

2/2

2942

Vinho Branco of  Francos Valley

Aida z Tlukoče

 

Hagar od Šeříku

2/3

3605

Qajun Ares 

Any Venušiny luhy

 

Hakyna Britland

1/0

4915

Amilcare

Besy od  Ptačího blata

 

Handy Libošovská bašta

2/1

2208

Sofielund´s Ekko

Galanty z Vlčí stepi

30.10.1997

Hannabel Marty

4/4

3100

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

 

Hannah Golden Erinor

0/1

4416

Man About Town Ritzilyn

Annabella

19.4.2000

Hanny Bohemian Gold

0/1

4780

Adar Gold Rebecca

Candy Bohemian Gold

 

Happy King of Golden Erinor

1/0

4411

Man About Town Ritzilyn

Annabella

19.4.2000

Haria Golden Nandi

3/3

2600

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity 

11.4.1998

Harmony Bohemian Gold

1/2

4782

Adar Gold Rebecca

Candy Bohemian Gold

 

Haryk Libošovská bašta

3/2

2210

Sofielund´s Ekko

Galanty z Vlčí stepi

30.10.1997

Hearty Boy Bohemian Gold

2/2

4774

Adar Gold Rebecca

Candy Bohemian Gold

 

Heda od Bílé břízy

2/2

3359

Blade Bodie of Blue Erinor

Aria Ru-slan

 

Heda z Dubské lhoty

2/1

2040

Seppe of Great Pleasure

Alma Venušiny luhy 

26.7.1997

Helena z Vlčích luk

0/0

1057

Fantastic Golden von Axenfels

Soňa z Vlčích luk

17.3.1996

Hennea Marty

2/1

3101

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

 

Hera Chlupaté štěstí

0/0

3668

Vinho Branco of Francos Valley

Aida z Tlukoče

8.6.1999

Heyra Marty

1/0

3103

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

17.10.1998

High Rival Golden Erinor

0/0

4413

Man About Town Ritzilyn

Annabella

19.4.2000

Hořec z Vlčí stepi

0/2

3134

Vinho Branco of Francos Valley

Míla z Vlčích luk

9.11.1998

Hruštička z Vlčí stepi

1/2

3134

Vinho Branco of Francos Valley

Míla z Vlčích luk

9.11.1998

Chantal-Garvale Slapská alej

3/2

1874

Gáláns Valentin

Gara z Vlčích luk

 

Cheila od Bílé břízy

2/2

3348

Blade Bodie of Blue Erinor

Elka Golden Araukarity

 

Chesa od Bílé břízy

1/1

3351

Blade Bodie of Blue Erinor

Elka Golden Araukarity

 

Christine Marty

2/2

3544

Tartarus of Bridge Four

Cyra Ru-Slan

 

Icarus Poklad Doubravky

2/3

4330

Melody Makers Willow

Brita Poklad Doubravky

 

Ida z Vlčích luk

3/3

1063

Fantastic Golden von Axenfels

Borka Dunajský mlyn

4.5.1996

Idrija z Vlčí stepi

1/1

2114

Vinho Branco of  Francos Valley

Qadra z Dubské Lhoty

 

Idyla z Vlčí stepi

2/1

2115

Vinho Branco of Francos Valley

Quadra z Dubské lhoty 

8.9.1997

Ila Irslak

1/0

4300

Gerd Golden Araukarity

Anka od  Ptačího blata

1.3.2000

Ilka z Dubské Lhoty

4/3

2521

Seppe of Great Pleasure

Wella z Dubské lhoty 

28.3.1998

Ill Horní Lejšovky

0/0

758

Fantastic Golden von Axenfels

Alpaka Venušiny luhy

14.7.1995

Ilow z Vlčích luk

2/3

5142

Amilcare

Diplomacie z Vlčích luk

 

Ina z Otické horky

1/1

2827

Blade Bodie of Blue Erinor

Gaja z Otické horky

10.6.1998

Ingrid Valentino Bohemia

1/2

4242

Gálans Valentin

Brendy Valentino Bohemia

 

Irbís Valentino Bohemia

1/1

4240

Gáláns Valentin

Brendy Valentino Bohemia

9.2.2000

Irsst Golden Nandi

1/1

3150

Tom v. Baldersheim

Nancy z Jivat

19.11.1998

Irwin od Šeříku

0/1

4187

Melody Makers Memory of Louis

Andy od Šeříku

1.2.2000

Ita z Otické horky

2/1

2826

Blade Bodie of Blue Erinor

Gaja z Otické horky

 

Itaka Garvale Slapská alej

4/3

2347

Gáláns Valentin

Gara z Vlčích luk

 

Izarra Golden Nandi

3/2

3156

Tom v. Baldersheim

Nancy z Jivat

19.11.1998

Jackie Libošovská blata

1/0

3141

Blade Bodie of Blue Erinor

Galanty z Vlčí stepi

16.11.1998

Jacoub Golden Nandi

3/3

3583

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity 

23.5.1999

Jalla Poklad Doubravky

2/1

4339

Melody Makers Willow

Aradona Markamar Scheelit

9.3.2000

James Marty

3/0

3705

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

12.6.1999

Janet Irslak

2/1

4309

Gerd Golden Araukarity

Jina od Roudenského rybníka

6.3.2000

Janett Slapská alej

3/3

2798

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ajša od Ptačího blata

7.6.1998

Janeva Slapská alej

2/1

2799

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ajša od Ptačího blata

 

Jeff Marty

2/2

3706

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

12.6.1999

Jenny Golden Nandi

3/3

3587

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity 

23.5.1999

Jenny z Otické horky

2/2

3953

Blade Bodie of Blue Erinor

Gaja z Otické horky

 

Jerry Chlupaté štěstí

0/0

4028

Melody Makers Willow

Blondie  Chlupaté štěstí

24.10.1999

Jess Chlupaté štěstí

0/1

4029

Melody Makers Willow

Blondie  Chlupaté štěstí

24.10.1999

Jessica Chlupaté štěstí

3/3

4036

Melody Makers Willow

Blondie Chlupaté štěstí

 

Jessie Libošovská blata

2/0

3146

Blade Bodie of Blue Erinor

Galanty z Vlčí stepi

16.11.1998

Jessy Chlupaté štěstí

1/2

4037

Melody Makers Willow

Blondie  Chlupaté štěstí

24.10.1999

Jessy Poklad Doubravky

2/1

4344

Melody Makers Willow

Aradona Markamar Scheelit

9.3.2000

Jina od Roudenského rybníka

2/2

290

Dorion Belaja

Hany od Roudenského rybníka

22.3.1994

Jinka z Vrchánova

0/1

2883

Blade Bodie of Blue Erinor

Cora z Vrchánova

 

Jírovec z Vlčích luk

2/2

3204

Willow Melody Makers 

Helena  z Vlčích luk

 

Jo-Bonny z Otické horky

1/2

3954

Blade Bodie of Blue Erinor

Gaja z Otické horky

 

Joy Chlupaté štěstí

0/1

4032

Melody Makers Willow

Blondie  Chlupaté štěstí

24.10.1999

Judith Golden Nandi

1/0

3589

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity 

23.5.1999

Julia Slapská alej

2/1

2800

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ajša od Ptačího blata

7.6.1998

Kaike Sciron

2/2

SPKP 594

Junior du Grand Bois

Ursane du Riondaz

 

Kang z Vlčích luk

2/3

5166

Gembek´s Knight of Music

Hena z Vlčích luk

 

Kantilena Slapská alej

0/0

2805

Gáláns Valentin

Aura Slapská alej

 

Karafa z Vlčích luk

2/2

2351

Sofielund´s Ekko

Lizz z Vlčí stepi

11.1.1998

Karina z Javořicka

2/0

2006

Gerd Golden Araukarity

Elsa Luk

 

Karo od Kalného vrchu

0/0

3983

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

18.9.1999

Karolina z Vlčí stepi

2/1

1267

Fantastic Golden von Axenfels

Bára od Kletecké hráze

2.6.1996

Kendy Goldenpack Marty

2/2

4219

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

 

Kessi z Dubské lhoty

0/1

2609

Seppe of Great Pleasure

Alma Venušiny luhy 

20.4.1998

Kessy Chlupaté štěstí

1/1

4477

Vinho Branco of Francos Valley

Aida z Tlukoče

5.5.2000

Kimberley z Vlčí stepi

0/0

1271

Fantastic Golden von Axenfels

Bára od Kletecké hráze 

2.6.1996

Kleopatra Slapská alej

1/0

2807

Gáláns Valentin

Aura Slapská alej

11.6.1998

Korina od Kalného vrchu

0/0

3975

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

18.9.1999

Lady Poklad Doubravky

1/1

5354

Gembek´s Knight of Music

Brita Poklad Doubravky

 

Lapka Luk

2/0

915

Hayjoy Signia to Araukarity

Betty Luk

7.12.1995

Larra Goldenpack Marty

2/1

4594

Karvin Basic Instinct of Gáláns

Fiesta Marty

19.5.2000

Lassie Golden Nandi

2/2

3964

Tom v. Baldersheim

Nancy z Jivat

 

Laura Slapská alej

0/2

3412

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

20.3.1999

Lobelka z Vlčích luk

1/2

3335

Melody Makers Willow

Lizz z Vlčí stepi

9.2.1999

Lola z Mlynářovy pece

1/3

1106

Fantastic Golden von Axenfels

Fati z Mlynářovy pece

23.3.1996

Lovely Boy Valentino Bohemia

2/2

4659

Gáláns Valentin

Charlene-Garvale Slapská alej

 

Lovey Golden Araukarity

1/0

683

Hayjoy Signia to Araukarity

Fairy Golden Araukarity

29.5.1995

Lucas Valentino Bohemia

1/1

4660

Gáláns Valentin

Charlene-Garvale Slapská alej

 

Lucky Chlupaté štěstí

1/3

4978

Gembek´s Knight of Music

Blondie Chlupaté štěstí

16.10.2000

Lucky Slapská alej

2/2

3411

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

 

Luisa Slapská alej

0/1

3414

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

20.3.1999

Luisa Valentino Bohemia

1/1

4662

Gáláns Valentin

Charlene-Garvale Slapská alej

 

Luiss Nandi

1/2

3962

Tom v. Baldersheim

Nancy z Jivat

6.9.1999

Lussy od Karla IV.

1/1

922

Fantastic Golden v. Axenfels

Dina od Karla IV.

 

Lux z Javořicka

3/2

2681

Gerd Golden Araukarity

Gita z Javořicka

 

Lýkovec z Vlčích luk

2/2

3329

Melody Makers Willow

Lizz z Vlčí stepi

9.2.1999

Lyra Slapská alej

1/2

3415

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

20.3.1999

Mabby z Vlčích luk

2/0

5306

Gembek´s Knight of Music

Týna z Vlčích luk

 

Maestro Goldenpack Marty

1/2

4596

Jackralee St. Nicholas

Aretha Marty

 

Magnus z Vlčích luk

3/2

4280

Vinho Branco of  Francos Valley

Gora z Vlčích luk

 

Manitoba Golden Araukarity

0/0

971

Hayjoy Signia to Araukarity

Arau Golden Araukarity

12.1.1996

Marion od Kletecké hráze

2/0

3188

Vinho Branco of Francos Valley

Magda z Vlčích luk

15.11.1998

Max Golden Nandi

1/1

4445

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity

 

Med od Kletecké hráze

3/2

3183

Vinho Branco of Francos Valley

Magda z Vlčích luk

15.11.1998

Medea Goldenpack Marty

2/2

4601

Jackralee St. Nicholas

Aretha Marty

 

Medea z Dražína

0/1

3532

Hayjoy Signia to Araukarity

Carolina Markamar Scheelit

 

Medicine Man Rescator

2/0

2107

Midas v.d. Vijf Lijsterbessen

Blondie Bohemian Gold

1.9.1997

Melody Makers Memory of Louis

0/0

1019

Louis

Sabina

20.5.1995

Menchi Golden Nandi

2/2

4449

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity 

23.4.2000

Merlin Iro

1/1

 

 

 

 

Míla z Vlčích luk

0/0

1279

Fantastic Golden von Axenfels

Gora z Vlčích luk

8.7.1996

Milli Golden Nandi

4/3

4450

Tom v. Baldersheim

Illinois Golden Araukarity

 

Mirja Goldenpack Marty

1/1

4603

Jackralee St. Nicholas

Aretha Marty

 

Mischel Goldenpack Marty

2/3

4604

St Nicholas Jackralee

Aretha Marty

 

Nela z Anežčina dvora

2/3

4802

Melody Makers Memory of Louis

Hexa z Chramost

 

Nesokia z Vlčí stepi

1/0

3510

Melody Makers Willow

Helvetia z Vlčích luk

31.3.1999

Night Queen Rescator

4/4

2463

Guss Sciron

Laika Gold

 

Niké z Vlčích luk

3/2

2488

Sofielund´s Ekko

Soňa z Vlčích luk

17.3.1998

Niké z Vlčích luk

3/3

2488

Sofielund´s Ekko

Soňa z Vlčích luk

17.3.1998

Norma Valentino Bohemia

3/2

4830

Zento-Fellow von Larchenbruch

Julie Slapská alej

 

Norris Slapská alej

3/1

3431

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ajša od Ptačího blata

25.3.1999

Numida z Vlčí stepi

1/1

3511

Willow Melody Makers

Helvetia z Vlčích luk

 

Odemka z Vlčích luk

1/2

3494

Willow Melody Makers

Týna z Vlčích luk

 

Ola z Vlčí stepi

1/0

2468

Dorion Belaja

Borka Dunajský mlýn

10.7.1992

Oman z Vlčích luk

1/0

3492

Melody Makers Willow

Týna z Vlčích luk

23.3.1999

Opalia z Vlčích luk

1/1

2494

Sofieludns Ekko

Haja z Vlčích luk

 

Oresta Goldenpack Marty

1/1

5153

Fortune Teller Golden Erinor

Aretha Marty

 

Ornella Goldenpack Marty

4/0

5154

Fortune Teller Golden Erinor

Aretha Marty

 

Ornella Valentino Bohemia

2/2

4840

Zento-Fellow v. Lärchenbruch

Kleopatra Slapská alej

 

Oxana Goldenpack Marty

0/0

5155

Fortune Teller Golden Erinor

Aretha Marty

 

Ožanka z Vlčích luk

0/2

3499

Melody Makers Willow

Týna z Vlčích luk

23.3.1999

Panfes z Vlčích luk

2/3

2552

Sofielund´s Ekko

Rita z Vlčích luk

4.4.1998

Pani Golden Araukarity

3/3

1633

Hayjoy Signia to Araukarity

Joy Golden Araukarity

15.2.1997

Pard Luk

2/2

2065

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

 

Patína Slapská alej

0/0

4215

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

29.1.2000

Pelias z Vlčí stepi

2/1

2566

Sofielund´s Ekko

 Bara od Kletecké hráze 

12.4.1998

Pérovník z Vlčí stepi

0/1

3515

Melody Makers Willow

Haja z Vlčích luk

9.4.1999

Persea od Kletecké hráze

2/2

4380

Gerd Golden Araukarity 

Fara z Vlčích luk

 

Pet od Roudenského rybníka

2/3

2356

Pip z Jivat

Hany od Roudenského rybníka

 

Porgie´s z Vlčích luk

1/1

1431

Sofielund´s Ekko

Rita z Vlčích luk

13.10.1996

Prvosenka z Vlčí stepi

0/0

3521

Melody Makers Willow

Haja z Vlčích luk

9.4.1999

Quadra z Dubské lhoty 

2/2

206

Fantastic Golden von Axenfels

Alma Venušiny luhy

20.2.1994

Qual z Dubské lhoty

0/0

3671

Seppe of Great Pleasure

Wesna z Dubské lhoty 

11.6.1999

Quessy z Dubské lhoty

2/0

3674

Seppe of Great Pleasure

Wesna z Dubské lhoty 

11.6.1999

Quinda z Dubské lhoty

1/0

3672

Seppe of Great Pleasure

Wesna z Dubské lhoty 

11.6.1999

Raetie z Vlčích luk

1/2

4442

Vinho Branco of Francos Valley

Míla z Vlčích luk

16.4.2000

Raf Golden Araukarity

2/2

2612

Hayjoy Signia

Fairy Golden Araukarity

 

Rachel z Dubské lhoty

0/0

3702

Seppe of Great Pleasure

Wella z Dubské lhoty 

2.7.1999

Rakytník z Vlčích luk

2/2

3501

Vinho Branco of Francos Valley

Hana z Vlčích luk

8.4.1999

Ramin z Vlčích luk

1/1

1473

Sofielund´s Ekko

Flet z Vlčích luk

26.11.1996

Rex Luk

1/1

2673

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

 

Rita Luk

1/1

2678

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

 

Riva Golden Araukarity

3/4

2617

Hayjoy Signia

Fairy Golden Araukarity

 

Rony Luk

0/2

2670

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

20.5.1998

Rox z Horní Lejšovky

0/0

3833

Vinho Branco of Francos Valley

Alpaka Venušiny luhy

13.7.1999

Runa Luk

2/3

2677

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

20.5.1998

Sabina z Dubské lhoty

0/1

3822

Seppe of Great Pleasure

Alma Venušiny luhy 

12.7.1999

Sága z Vlčí stepi

0/1

4425

Melody Makers Willow

Idyla z Vlčí stepi

7.5.2000

Sajga z Vlčí stepi

2/1

4426

Melody Makers Willow

Idyla z Vlčí stepi

7.5.2000

Sakkara z Vlčí stepi

3/3

4427

Melody Makers Willow

Idyla z Vlčí stepi

7.5.2000

Sala z Vlčí stepi

1/0

4428

Melody Makers Willow

Idyla z Vlčí stepi

7.5.2000

Saly od Kalného vrchu

0/1

2660

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

 

Samet z Vlčí stepi

1/3

4423

Melody Makers Willow

Idyla z Vlčí stepi

7.5.2000

Sandy Golden Luk

2/2

2897

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

 

Set Golden Luk

3/3

2894

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

25.7.1998

Sharon v.d. Beerse Hoeve

0/0

1687

Quadrille Xanthos

Mabella Sigourne v.d. Beerse Hoeve

30.6.1996

Sibyl z Dubské lhoty

1/1

3816

Seppe of Great Pleasure

Alma Venušiny luhy 

12.7.1999

Silver Mist Rescator

1/1

3239

Qajun Ares

Laika Gold

 

Sindy od Kalného vrchu

1/3

2661

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

11.5.1998

Sir Golden Luk

3/3

2895

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

 

Some Special Rescator

1/2

3241

Qajun Ares

Laika Gold

 

Soňa z Vlčích luk

0/2

1553

Dorion Belaja

Dyce Belaja

24.11.1990

Stela z Dubské lhoty

0/2

3820

Seppe of Great Pleasure

Alma Venušiny luhy 

12.7.1999

Tabletka z Vlčí stepi

1/0

4561

Melody Makers Willow

Gita od Karla IV.

16.5.2000

Tamayo z Vlčí stepi

2/3

4559

Melody Makers Willow

Gita od Karla IV.

 

Tara Luk

1/1

2906

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

 

Telss z Dubské lhoty

0/0

4246

Seppe of Great Pleasure

Wesna z Dubské lhoty 

12.2.2000

Terry Golden Luk

0/0

2907

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

6.8.1998

Trýzelka z Vlčích luk

1/0

2654

Vinho Branco of Francos Valley

Debora z Vlčí stepi

3.5.1998

Týna Golden Luk

2/2

2909

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

 

Ufo Golden Luk

4/3

3454

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

29.3.1999

Ura Golden Luk

2/2

3461

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

 

Valencie z Vlčí stepi

1/0

1683

Sofielund´s Ekko

Borka Dunajský mlyn

18.2.1997

Valentýna z Vlčích luk

1/1

3777

Melody Makers Willow

Meda z Vlčích luk

1.7.1999

Varna z Vlčích luk

2/2

1643

Sofielund´s Ekko

Haja z Vlčích luk

1.3.1997

Viky Golden Luk

1/0

3902

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Lapka Luk

20.8.1999

Walterau z Vlčí stepi

0/0

4697

Gembek´s Knight of Music

Erika z Hradišťských skal

25.6.2000

West z Dubské lhoty

0/1

577

Fantastic Golden von Axenfels

Alma Venušiny Luhy

24.2.1995

Wilow z Vlčích luk

1/1

3783

Melody Makers Willow

Dioné z Vlčích luk

7.7.1999

Xenofona z Vlčích luk

3/3

699

Fantastic Golden von Axenfels

Bára od Kletecké hráze

7.6.1995

Ypp Rescator

3/2

5272

Detrit z Vlčích luk

Baby z Pořádí

 

Ysaye z Vlčí stepi

0/1

4692

Melody Makers Willow

Helvetia z Vlčích luk

16.6.2000

Zambezi z Vlčí stepi

2/3

4795

Gembek´s Knight of Music

Týna z Vlčích luk

6.7.2000

Záviš z Vlčích luk

4/3

3826

Vinho Branco of Francos Valley

Vanilka z Vlčích luk

22.7.1999

Zero Bri-Col Black and White

2/3

2476

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

 

Zoeida Bri-Col Black and White

2/1

2482

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

 

Zuza z Jivat

4/3

1329

Pip z Jivat

Ada Mirdan

5.7.1996

Zuzana z Vlčí stepi

2/0

1741

Sofielund´s Ekko

Filadelfia Venušiny luhy

19.4.1997