Přehled DKK - Brno

  

???

GR

Bistra Marty

2/3

1249

Hayjoy S.to Araukarity

Cyra Ru-Slan

1

LR

Dolly Very

1/0

6459

Artur od Himalájského cedru

Brita Modračka

3

GR

Asta z Radlických luk

1/2

2239

Hight End.A.C.Royal

Amarylis Slapská alej

4

GR

Aksa z Mlynářovy rokle

1/1

2874

Vinho Branco of Francos Valley

Fati z Mlynářovy pece

7

LR

Michélle z Bohyně lovu

1/1

7690

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Dona z Bohyně lovu

8

GR

Riva Golden Araukarity

3/4

2617

Hayjoy Signia

Fairy Golden Araukarity

9

LR

Bessy z Libušina chovu

1/0

6763

Cedrik Draco Minor

Biene od Himalájského cedru

10

LR

Assim Jošamiga

2/3

7420

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Harrie Rescator

11

LR

Celestýna z Hamerského vrchu

2/2

6342

Cyril z Růžového keře

Elis ze Smolinky

12

LR

Dáša z Básumských luk

2/2

7297

Igor z Dubské lhoty

Clea ze Smolinky

13

GR

Argo Cardinali Maria

2/2

 

 

 

14

LR

Cita z Javořických lesů

3/2

4928

Dyk z Oudolnice

Aja od Víseckého rybníka

15

GR

Andy od Dravčího hnízda

1/2

1615

Sofieludns Ekko

Betty Zlatá Vysočina

16

LR

Chataway Bohemia Bras

1/1

6820

Minimaxin Quite a Hero

Zia Golden Erinor

17

GR

Besy z Málkovského potoka

2/2

2433

Harcer Golden Araukarity

Gabi od Karla IV.

18

GR

Pard Luk

2/2

2065

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

19

LR

Aphanes z Vlčích luk

0/0

7578

Woolmans Christopher

Dee Fair Lucky-Rose

20

GR

Baby z Pořádí

1/1

2910

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

21

GR

Astor z Radlických luk

1/1

2240

Hight End.A.C.Royal

Amarylis Slapská alej

23

LR

Fighter od Himalájského cedru

2/2

7450

Cambremer Royal Musician

Margy Erinor

24

GR

Bárny z Pořádí

0/0

2917

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

25

GR

Belladonna Amicitia Aurea

2/2

2740

Aramont Markamar Scheelit

Oline z Jivat

26

LR

Beckie od Skalního města

1/1

6890

Woolmans Christopher

Aja od Újezdeckého dvora

27

LR

Aja od Skalního města

0/1

5886

Kvanto ze Zámek

Aja od Újezdeckého dvora

28

LR

Benny od Skalního města

0/1

6884

Woolmans Christopher

Aja od Újezdeckého dvora

29

LR

Faira-Tale od Himalájského cedru

2/2

7455

Cambremer Royal Musician

Margy Erinor

30

LR

Ari ze Dvora

3/3

7844

Cedrik Draco Minor

Sindy ze Zámek

31

GR

Earl Onyx Bohemian Gold

1/1

2811

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

32

LR

Alex ze Dvora

1/1

7840

Cedrik Draco Minor

Sindy ze Zámek

33

LR

Lery od Řeky Zlatnice

1/0

7661

Quanto Wander v. Larchenbruch

Gera ze Zámek

34

LR

Woody Bri-Col Black and White

0/1

6914

Partridge Wiggins

Dita z Oudolnice

35

GR

Feline Chlupaté štěstí

3/2

2298

Apač Elva Bohemia

Gita Luk

36

LR

Cherokee Rahol

2/2

6072

Half De La Passe De L´eider

Arka Svitavsko

37

LR

Eril z Libkovic

1/2

7236

Jasmín Erinor

Candida z Libkovic

38

LR

Elen z Libkovic

1/2

7237

Jasmín Erinor

Candida z Libkovic

39

LR

Duna od Račáku

0/1

7772

Charway Checkmate

Alice od Račáku

40

GR

Alžběta Osada Tanganika

1/1

2500

Bon Ami Bohemian Gold

Lovey Golden Araukarity

41

LR

Alma Květná zahrada

1/1

6597

Normen ze Zámek

Gita Little Rose

43

LR

Timmy ze Smolinky

0/0

6837

Clak od Himalájského cedru

Bessy ze Smolinky

44

LR

Kery od Kletecké hráze

3/2

6956

Ali z Vlčích luk

Elza od Fořtové

45

LR

Bakchus z Vlčí stepi

2/2

6224

Ali z Vlčích luk

Cita z Radíkovských šancí

46

LR

Miss Kryšpína z Bohyně lovu

2/1

7689

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Dona z Bohyně lovu

47

GR

Chantal-Garvale Slapská alej

3/2

1874

Gáláns Valentin

Gara z Vlčích luk

48

GR

Dona z Děkanské zahrady

2/2

2729

Hayjoy S.to Araukarity

Clea Ru-Slan

49

LR

Perry Bri-Col Black and White

2/2

5633

Quanto Wander v. Larchenbruch

Dita z Oudolnice

50

LR

Catti Bri-Col Black and White

1/1

7936

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Ennea Erinor

51

LR

Demi Lví dvůr

1/2

7618

Quanto Wander v. Larchenbruch

Haidi Erinor

52

GR

Sir Golden Luk

3/3

2895

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

52

CHBR

Bright Lady of Blue Erinor

1/1

18

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

53

LR

Follower od Himalájského cedru

2/2

7452

Cambremer Royal Musician

Margy Erinor

54

GR

Finesa Marty

3/2

2469

Blade Bodie of Blue Erinor

Aretha Marty

55

LR

Asta z Podblanicka

2/2

6449

Car z Vlčí stráně

Catrin z Chvojnova

56

GR

Jinka z Vrchánova

0/1

2883

Blade Bodie of Blue Erinor

Cora z Vrchánova

57

LR

Indy od Řeky Zlatnice

0/2

6391

Quanto Wander v. Larchenbruch

Gera ze Zámek

59

LR

Tim od Kotěrovského mlýna

1/2

6100

Woolmans Christopher

Lota od Kotěrovského mlýna

59

GR

Ginza Marty

2/2

2528

Blade Bodie of Blue Erinor

Cyra Ru-Slan

60

LR

Irris od Sv. Prokopa

3/2

6749

Sable Prince Erinor

Conny od Sv. Prokopa

61

LR

Brenda Vaivako

0/1

6927

Sable Prince Erinor

Catty od Talmberského potoka

62

GR

Armin Golden Erinor

2/4

998

Hawkbatch Jolly Roger

Aige Bohemian Gold

63

LR

Era od Černého lesa

0/2

7446

Cyr od Sv. Prokopa

Ada Black Little Rose

64

LR

Cira Larier

1/2

6784

Unique Golden Erinor

Rufi Irslak

65

GR

Fela z Vlčí stepi

4/4

2079

Vinho Branco of Francos Valley

Atika Venušiny luhy

66

LR

Barny z Kosovské samoty

2/2

6790

Quanto Wander v. Larchenbruch

Paloma ze Zámek

67

LR

Afra Happy Devil

0/0

7305

Dyk z Oudolnice

Nykol ze Zámek

68

GR

Eimee Bohemian Gold

2/3

2817

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

69

LR

Car Zadní stráň

3/2

7853

Charli Bri-Col

Britta z Keltského oppida

70

LR

Azi ze Střeňské hájovny

2/2

6646

Don z Radíkovských šancí

Valeria z Vlčích luk

72

LR

Andy pod Černou skálou

1/2

6768

Sidney Boy of Erinor

Annet ze Středozemě

74

LR

Poetess Rescator

2/2

7283

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Arka Svitavsko

75

LR

Ajka z Bánovského háje

0/0

7915

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Dája Beskydský čert

76

LR

Erna od Černého lesa

1/1

7449

Cyr od Sv. Prokopa

Ada Black Little Rose

80

LR

Lota Šerý vlk

1/3

7003

Charli Bri-Col

Lucka Bri-Col

81

LR

Iberka z Vlčí stepi

1/1

8024

Amberside Another Rumpus

Allis z Jedloví

84

LR

Ajax Happy Devil

0/1

7301

Dyk z Oudolnice

Nykol ze Zámek

87

LR

Question Rescator

3/2

8053

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Komtessa Rescator

88

LR

Lamba Vlčické údolí

1/2

7212

Don z Radíkovských šancí

Birza Vlčické údolí

90

LR

Arden z Podřipských polí

2/2

6776

Sidney Boy of Erinor

Dina ze Křeliny

96

LR

Agip Gala

1/1

6987

Sable Prince Erinor

Běla z Vavřineckých rákosin

97

LR

Ilan od Řeky Zlatnice

1/1

6388

Quanto Wander v. Larchenbruch

Gera ze Zámek

100

LR

Gast od Podhrázského rybníka

2/1

7789

Sidney Boy of Erinor

Brita od Podhrázského rybníka

101

LR

Argo od Vranovského lomu

2/1

6719

Artur od Himalájského cedru

Charm ze Smolinky

103

LR

Vesnovka z Vlčí stepi

1/2

7556

Ali z Vlčích luk

Bacara z Vlčického údolí

104

LR

Sally Bri-Col Black and White

2/3

5976

Quanto Wander v. Larchenbruch

Ennea Erinor

105

LR

Arnex z Bánovského háje

1/2

7909

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Dája Beskydský čert

107

LR

King Treasure Tankaram

2/2

8017

Might Be A show dog of Tintangel Winds

Bety ze Sázavy

109

LR

Brit od Srnčáku

1/1

7501

Sidney Boy of Erinor

Betty od Podhrázského rybníka

110

LR

Catty Black Jolly

2/3

7185

Aron Beskydský čert

Valka z Vlčích luk

111

LR

Cita Zbožnice

2/3

7480

Woolmans Christopher

Kirie ze Smolinky

113

LR

Aida z Bánovského háje

3/2

7914

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Dája Beskydský čert

114

LR

Vilec z Vlčích luk

2/2

7559

Ali z Vlčích luk

Jelena z Vlčích luk

115

LR

Ryky od Kotěrovského mlýna

1/1

5445

Woolmans Christopher

Loty od Kotěrovského mlýna

118

LR

Jenny z Bohyně lovu

1/1

6042

Woolmans Christopher

Diana ze Štítenských hor

122

LR

Cezar z Čeholce

1/0

6488

Normen ze Zámek

Brenda Votom

123

LR

Eros  z Příkosic

0/0

7457

Yacoub Golden Erinor

Ila z Jivat

124

LR

Hanny od Šustráku

3/2

6977

Ali z Vlčích luk

Ivana z Vlčí stepi

126

LR

Jorick z Bohyně lovu

1/2

6040

Woolmans Christopher

Diana ze Štítenských hor

129

LR

Gary od Podhrázského rybníka

0/1

7788

Sidney Boy of Erinor

Brita od Podhrázského rybníka

130

LR

Omega pod Kančím vrchem

2/2

6417

Ben Lví dvůr

Gábi pod Kančím vrchem

73

GR

Zero Bri-Col Black and White

2/3

2476

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

76

GR

Allen the Best Gold

3/2

3089

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

77

GR

Asan z Dvoreckého údolí

1/1

2773

Vinho Branco of Francos Valley

Elba z Vlčích luk

78

GR

Clark Poklad Doubravky

2/2

2572

Vinho Branco of  Francos Valley

Aradona Markamar Scheelit

82

GR

Ája od Řezné

2/3

2863

Sofieludns Ekko

Aranka Jotýr

83

GR

Gerasa od Šeříku

4/2

3035

Qajun Ares

Atika Venušiny luhy

85

GR

Kantilena Slapská alej

0/0

2805

Gáláns Valentin

Aura Slapská alej

86

GR

Corina Valentino Bohemia

4/4

2796

Gáláns Valentin

Bonnie z Jezerní louky

87

GR

Amaru Dominik

0/1

2473

Sofieludns Ekko

Babby Doll of Blue Erinor

89

GR

Anita Osada Tanganika

2/2

2501

Bon Ami Bohemian Gold

Lovey Golden Araukarity

91

GR

Fantazie od Šeříku

1/2

3025

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

92

GR

Grifin Chlupaté štěstí

2/2

2942

Vinho Branco of  Francos Valley

Aida z Tlukoče

93

GR

Andy od Pramene Jičínky

1/2

2316

Sofieludns Ekko

Arabela Markamar Scheelit

94

GR

Gora Chlupaté štěstí

1/3

2945

Vinho Branco of  Francos Valley

Aida z Tlukoče

95

GR

Cilka Diabety

1/2

2892

Adar Gold Rebecca

Centa z Tlukoče

98

GR

Ervin Chlupaté štěstí

3/2

2285

Apač Elva Bohemia

Aida z Tlukoče

99

GR

Elsa Chlupaté štěstí

1/2

2290

Apač Elva Bohemia

Aida z Tlukoče

102

GR

Merlin Iro

1/1

 

 

 

106

GR

Idrija z Vlčí stepi

1/1

2114

Vinho Branco of  Francos Valley

Qadra z Dubské Lhoty

108

GR

Doranca Bohemian Gold

0/1

2150

Hawkbatch Jolly Roger

Favourite v.d. Drunenborgh

112

GR

Aros Příběnice

1/2

1863

Vinho Branco of  Francos Valley

Ferida Venušiny luhy

117

GR

Sandy Golden Luk

2/2

2897

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

119

GR

Itaka Garvale Slapská alej

4/3

2347

Gáláns Valentin

Gara z Vlčích luk

120

GR

Raf Golden Araukarity

2/2

2612

Hayjoy Signia

Fairy Golden Araukarity

121

GR

Enny ze Želnavské vísky

1/0

3174

Seppe of Great Pleasure

Ketty od Roudenského rybníka

125

GR

Denny of Blue Erinor

1/2

2509

Blade Bodie of Blue Erinor

Oxana Erinor

127

GR

Aneta ze Zásmuk

0/1

3000

Zento-Fellow von Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

128

GR

Dolly Britland

2/4

2455

Sofieludns Ekko

Besy od Ptačího blata

131

GR

Florissa Golden Erinor

2/1

3164

Jackpot Garbank Lislone

Baronessa of Blue Erinor

116

CHBR

Brandy Brown of Blue Erinor

0/0

13

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

79

FCR

Hany z Nadkoutí

0/0

311

Melody Makers Hope of Liberty

Bessy z Kroukartí

161

FCR

Hagi z Nadkoutí

0/0

308

Melody Makers Hope of Liberty

Bessy z Kroukartí

132

FCR

Urtica z Vlčích luk

1/0

263

Melody Makers Hope of Liberty

Naďa pod Kančím vrchem

156

CHBR

Brave Baxter of Blue Erinor

1/1

14

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

135

GR

Abbylynn od Plumlovského zámku

2/2

2437

Harcer Golden Araukarity

Jackie Golden Araukarity

140

GR

Camélie Elva Bohemia

3/4

2176

Adar Gold Rebecca

Belinda Luk

141

GR

Amanda ze Zásmuk

1/2

2998

Zento-Fellow von Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

142

GR

Rex Luk

1/1

2673

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

145

GR

Filia od Šeříku

3/2

3022

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

147

GR

Lussy od Karla IV.

1/1

922

Fantastic Golden v. Axenfels

Dina od Karla IV.

148

GR

Silver Mist Rescator

1/1

3239

Qajun Ares

Laika Gold

152

GR

Baronius Aurea Rosa

2/0

2423

Sofieludns Ekko

Jenny Golden Araukarity

154

GR

Opalia z Vlčích luk

1/1

2494

Sofieludns Ekko

Haja z Vlčích luk

155

GR

Arina od Kudlovského mlýna

2/0

3220

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

162

GR

Astrid the Best Gold

2/2

3083

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

165

GR

Ery-Corado Bri-Col Black and White

1/2

3258

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

264

LR

Dita od Černého lesa

3/2

6013

Echo Erinor

Ada Black Little Rose

269

GR

Arica the Best Gold

2/2

3082

Bon Ami Bohemian Gold

Felon Rescator

270

GR

Pet od Roudenského rybníka

2/3

2356

Pip z Jivat

Hany od Roudenského rybníka

271

LR

Artanis Vardarianna

2/2

8207

Cedrik Draco Minor

Aranka od Sýkornických vodopádů 

272

LR

Clea od Svrateckého splavu

3/2

6231

Charway Checkmate

Heda z Parkánu

273

LR

Fila z Voldušského vrchu

0/0

8621

Quanto Wander

Chitta od Kotěrovského mlýna

274

LR

Bela z Děšanského lesa

4/2

7225

Partridge Wiggins

Darka Lýdie

275

LR

Louise Šerý vlk

4/2

7000

Charles Bri-Col

Lucka Bri-col

277

LR

Angelo Bri-Col Black and White

4/4

7439

Ali z Vlčích luk

Folly Bri-Col

278

LR

Gaston od Himalájského cedru

0/0

7945

Artur od Himalájského cedru

Bennora od Himalájského cedru

281

GR

Cina Příběnice

1/1

3386

Melody Makers Willow

Ferida Venušiny luhy

282

LR

Bella z Hostýnské stráně

0/0

7413

Might Be a show dog

Dráva Vlčické údolí

283

LR

Derni Ladbro

3/2

7966

Woody Black of Golden Erinor

Aila Ladbro

284

GR

Elektra Valentino Bohemia

1/1

3278

Zento-Fellow von Larchenbruch

Primrose Blazing Eyes

285

LR

Dora Zlukovské háje

1/1

7532

Unique Golden Erinor

Brila od Kalače

286

LR

Leidy ze Staré Výšiny

2/1

7380

Jack z Veverova

Chessy ze Staré Výšiny

287

LR

Arka z Kaštanové aleje

2/2

8368

Might Be a show dog of Tintangel

Bora z Medvědiska

288

GR

Carmen z Pořádí

2/2

3404

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

288

GR

Cindy u Pořádí

2/3

3405

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

290

LR

Cid Black Jolly

1/1

7178

Aron Beskydský čert

Valka z Vlčích luk

291

GR

Arka ze Zásmuk

1/1

2997

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Blond Berry of Blue Erinor

292

LR

Bessy od Skalního města

1/1

6891

Woolmans Christopher

Aja od Újezdeckého dvora

294

GR

Chesa od Bílé břízy

1/1

3351

Blade Bodie of Blue Erinor

Elka Golden Araukarity

295

GR

Bessy Golden Prestige

4/4

2532

Royal Dutch

Lassie Golden Araukarity

296

LR

Bessy od Kotěrovského mlýna

3/3

8279

Jasmín Erinor

Lota od Kotěrovského mlýna

297

LR

Atos od Žehrovky

3/2

5990

Quanto Wander

Cety z Jedloví

298

LR

Knight Coudy Bohemia Bras

2/2

8102

Ladylands Boy

Grace Butterfly Bohemia Bras

299

LR

Tesa ze Zámek

4/2

5352

Quanto Wander-

Brita ze Zámek

300

GR

Lux z Javořicka

3/2

2681

Gerd Golden Araukarity

Gita z Javořicka

301

LR

Freda z Voldušského vrchu

3/3

8621

Quanto Wander

Chitta od Kotěrovského mlýna

303

LR

Grace od Podhrázského rybníka

0/0

7780

Sidney Boy of Erinor

Brita od Podhrázského rybníka

304

GR

Anita z Mladcovské skály

2/2

2927

Bon Ami Bohemian Gold

Angela Marty

305

LR

Lexi Šerý vlk

3/2

6999

Charles Bri-Col

Lucka Bri-col

306

GR

Aki od Jelení hory

2/2

2418

Zento-Fellow v.Lärchenbruch

Chyva z Javořicka

307

LR

Alisa ­? z Bukovských blat

1/1

7115

Ali z Vlčích luk

Ela od Fořtové

308

LR

Fil z Radíkovských šancí

1/1

4399

Woolmans Christopher

Bia z Radíkovských šancí

309

GR

Lucky Slapská alej

2/2

3411

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Aura Slapská alej

310

GR

Aimy Silesia de Green

1/1

3523

Harcer Golden Araukarity

Dona ze Závišníku

311

GR

Amina Gamireal

4/4

3392

Tartarus of Bridge Four

Baccara Marty

312

GR

Dakota od Šeříku

1/1

1768

Sofieludns Ekko

Any Venušiny luhy

313

GR

Gaal od Šeříku

2/2

3028

Qajun Ares

Atika Venušiny luhy

314

GR

Amadeus z Konůvek

1/1

1955

Sofielunds Ekko

Tina z Jivat

315

LR

Orinka z Bohyně lovu

3/3

8482

Might Be a Show Dog of Tintagel Winds

Hanny z Bohyně lovu 

316

LR

Fir z Voldušského vrchu

1/1

8615

Quanto Wander

Chitta od Kotěrovského mlýna

317

GR

Týna Golden Luk

2/2

2909

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

318

GR

Dina Jotýr

1/0

2845

Sofielunds Ekko

Arika Jotýr

319

LR

Cirus z Kostelce u Jihlavy

2/1

8075

Art ze Zásmuk

Darka z Javořických lesů

320

LR

Gerta Irslak

2/2

8240

Unique Golden Erinor

Cyndy Modračka

321

GR

Goyama od Bílé břízy

1/2

2134

Sofielunds Ekko

Aria Ru-slan

322

GR

Eca od Vlčí stepi

2/2

1988

Sofielund Ekko

Brina Venušiny luhy

323

LR

Bill z Novoveských  lučin

1/1

7139

Marcus Erinor

Cita od Kalače

324

LR

Brenda od Sýkornických vodopádů

2/2

6066

Gero ze Zámek

Morána ze Zámek

325

LR

Aura Samba Star

4/4

6023

Quanto Wander

Darina Lýdie

326

GR

Some Special Rescator

1/2

3241

Qajun Ares

Laika Gold

327

LR

Cetty Larier

0/1

6787

Unique Golden Erinor

Rufi Irslak

328

LR

Vraneček z Vlčích luk

1/1

7560

Ali z Vlčích luk

Jelena z Vlčích luk

329

LR

Céline z Kostelce u Jihlavy

1/1

8080

Art ze Zásmuk

Darka z Javořických lesů

330

GR

Debora Marty

1/2

1716

Gáláns Valentin

Cyra Ru-slan

331

LR

Dantes Regent Plus

1/1

8860

Cyrus Draco Minor

Nely ze Zámek

332

GR

Heda od Bílé břízy

2/2

3359

Blade Bodie of Blue Erinor

Aria Ru-slan

333

LR

Agnes z Novopleských rybníků

3/2

8772

Quanto Wander v. Larchenbruch

Diana z Jedloví

334

LR

Aron Alimraj

1/1

8112

Jasmín Erinor

Gina od Řeky Zlatnice

335

LR

Douglas Windsdorf

2/1

8488

Amberside Another Rumpus

Ida Irslak

336

GR

Angie od Mladcovské stráně

1/1

2929

Bon Ami Bohemian Gold

Angela Marty

337

GR

Brix od Pramene Jičínky

2/2

2979

Vinho Branco of Francos Valley

Arabela Markamar Scheelit

338

GR

Hannabel Marty

4/4

3100

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

339

LR

Demi Bludov

1/1

8905

Quanto Wander

Brita z Dančí stráně

340

GR

 Tara Luk

1/1

2906

Adar Gold Rebecca

Lapka Luk

341

GR

Janeva Slapská alej

2/1

2799

Zento-Fellow v. Larchenbruch

Ajša od Ptačího blata

342

GR

Ita z Otické horky

2/1

2826

Blade Bodie of Blue Erinor

Gaja z Otické horky

343

LR

Donna Zbožnice

2/3

8882

Clark od Himalájského cedru

Jenny ze Smolinky

344

GR

Cid z Pořádí

2/2

3400

Qajun Ares

Betty ze Závišníku

345

LR

Jula z Radíkovských šancí

1/1

8575

Partridge Wiggins

Bia z Radíkovských šancí

346

LR

Miriam Vlčické údolí

0/0

8737

Don z Radíkovských šancí

Birza Vlčické údolí

347

GR

Bára od Spešovské skály

1/2

2699

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk

348

FCR

Hejdy z Nadkoutí

2/1

313

Melody Makers

Bessy z Kroukartí

349

GR

Cheila od Bílé břízy

2/2

3348

Blade Bodie of Blue Erinor

Elka Golden Araukarity

350

GR

Jírovec z Vlčích luk

2/2

3204

Willow Melody Makers

Helena  z Vlčích luk

351

LR

Aranka od Vltavské stráně

4/4

8303

Amberside Another Rumpus

Valentina z Vlčích luk

352

LR

Afrodité z Fidovic panství

4/3

7737

Woody Black

Belissa od Kbelnického dubu

353

LR

Huckelberry od Himalájského cedru

1/1

8151

Amberside Another Rumpus

Cindy od Himalájského cedru 

354

GR

Donna Markamar Scheelit

1/1

3266

Adar Gold Rebecca

Bella Markamar Scheelit

355

LR

Ambra Chyšská buš

3/2

8474

Might Be a Show Dog of Tintangel W

Sára ze Zámek

356

LR

Baby ze Štěrbova mlýna

2/1

8046

Falco ze Selce

En od Talmberského potoka

358

GR

Kaike Sciron

2/2

SPKP 594

Junior du Grand Bois

Ursane du Riondaz

359

LR

Arthur Falmarka

3/1

8978

Normen ze Zámek

Arka z Lyvar

360

GR

Artesia Gaia od Pramene Satiny

2/1

 

Sofielunds Ekko

Arabela Markamar Scheelit

361

LR

Akim z Proutku

3/2

8740

Cedrik Draco Minor

Dora od Pláňat

362

LR

Art z Proutku

2/2

8743

Cedrik Draco Minor

Dora od Pláňat

362

LR

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

1/1

8105

Ladylands Boy

Grace Butterfly Bohemia Bras

364

LR

Afron Falmarka

1/2

8976

Normen ze Zámek

Arka z Lyvar

365

GR

Engee Bohemian Gold

1/2

2814

Jackralee Onyx of Galáns

Favourite v.d. Drunenborgh

366

LR

Jerry z Trokavce

1/1

8786

Perry Bri-Col Black and White

Carmen z Trokavce

367

LR

Alma z Proutku

1/0

8746

Cedrik Draco Minor

Dora od Pláňat

367

GR

Arna z Kudlovského mlýna

1/2

 

Qajun Ares

Axa od Hrušovského potoka

368

LR

Alba z Proutku

1/0

8745

Cedrik Draco Minor

Dora od Pláňat

369

GR

Daimond ze Suchdolského údolí

4/3

3677

Zento-Fellow vom Lärchenbruch

Ornela Luk

370

GR

Bart Korason

2/2

2947

Vinho Branco of Francos Valley

Bretty Sonak

371

GR

Eastbourn z Vlčí stepi

1/1

1981

Sofielund Ekko

Brina Venušiny luhy

372

GR

Akim Belontia

0/1

3341

Hight End.A.C.Royal

Brittle Daisy of Blue Erinor

373

GR

Alis Bukov

2/1

2591

Zento Fellow v. Larchenbruch

Aida Libošovská blata

374

GR

Aska z Dorčiny smečky

1/2

3325

Zento Fellow v. Larchenbruch

Mona Luk

375

GR

Bright Cricket of Blue Erinor

1/2

1254

Standfast Angus

Annabella to Erinor

376

GR

Cedra od Kotěrovského mlýna

2/2

3312

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

377

GR

Brita z Chřibských vrchů

2/2

2710

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

378

LR

Adam Vilady

2/1

7861

Patridge Wiggins

White Diamant of Golden Erinor

379

LR

Lea Šerý vlk

1/1

7001

Charles Bri-Col

Lucka Bri-col

380

LR

Aige od Byšiček

1/1

6218

Quanto Wander

Eni od Řeky Zlatnice

381

GR

Cora od Kotěrovského mlýna

1/1

3318

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bohemian Gold

382

LR

Calluna z Vlčí stepi

1/2

7762

Ali z Vlčích luk

Brita z Jedlan

383

LR

Endy od Kbelnického dubu

1/1

8406

Argo Bri-Col

Bára od Kbelnické skály

384

GR

Cita od Kotěrovského mlýna

2/2

3316

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

385

LR

Annie z Labské doliny

2/3

7626

Quanto Wander

Gaja od řeky Zlatnice

386

LR

Cesar od Byšiček

1/1

8836

Quanto Wander

Eni od Řeky Zlatnice

387

LR

Endy z Tourku

2/1

8648

Endy od Sv.Prokopa

Fina ze Špičku

388

LR

Axa z Proutku

0/0

8748

Cedrik Draco Minor

Dora od Pláňat

389

GR

Rita Luk

1/1

2678

Adar Gold Rebecca

Inka Luk

390

LR

Attika z Kaštanové aleje

0/0

8365

Might Be a show dog of Tintangel

Bora z Medvědiska

391

LR

Clea z Básumských luk

1/1

5905

Igor z Dubské lhoty

Clea ze Smolinky

392

GR

Odemka z Vlčích luk

1/2

3494

Willow Melody Makers

Týna z Vlčích luk

393

LR

Bambi ze Zaječího revíru

3/3

8314

Ali z Vlčích luk

Fatyma ze Špičku

394

GR

Ainy od Dravčího hnízda

2/1

1908

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

395

LR

Dar z Radíkovských šancí

0/0

2751

Woolmans Christopher

Eri z Pomoraví

396

LR

Bessy z Podblanicka

1/1

7167

Clark od Himalájského cedru

Catrin z Chvojnova

397

LR

Cyráno z Kraje bez stínů

1/1

8719

Might Be a Show of Tintag

Cherylin Rescator 

398

GR

Citka od Kotěrovského mlýna

1/1

3317

Blade Bodie of Blue Erinor

Aige Bhemian Gold

399

GR

Archie Gold Charry

4/4

3212

Qajun  Ares

Arka z Mitvalských lesů

400

FCR

Argo Lakam Silver

0/0

398

Jenky vom Retrieverzwinger

Nela Anisok

401

GR

Alex od Hradu Veveří

1/1

3658

Karvin Basic Instinct of Gáláns

Cora Scandinavia Finland

402

GR

Deny ze Suchdolského údolí

1/1

3676

Zento-Fellow vom Lärchenbruch

Ornela Luk

403

LR

Edward z Kulíkova

1/0

7196

Cedrik Draco Minor

Hespa ze Zámek

404

LR

Angela Mileryn

1/1

6260

Ali z Vlčích luk

Jannet ze Smolinky

405

GR

Ben z Chřibských vrchů

1/1

2705

Sofielunds Ekko

Betty Zlatá Vysočina

406

GR

Farka od Šeříku

4/4

3024

Qajun Ares

Brina Venušiny luhy

407

LR

Bona Gala

2/3

8141

Kvanto ze Zámek

Bonna od Újezdeckého dvora

407

LR

Bona Gala

2/3

8141

Kvanto ze Zámek

Bonna od Újezdeckého dvora

408

LR

Elsa Ladbro

4/4

7979

Sable Prince Erinor

Bety z Branta

408

LR

Elsa Ladbro

4/4

7979

Sable Prince Erinor

Bety z Branta

409

LR

Lota od Řeky Zlatnice

2/2

7664

Quanto Wander

Gera ze Zámek

409

LR

Lota od Řeky Zlatnice

2/2

7664

Quanto Wander

Gera ze Zámek

410

LR

Nikita od Řeky Zlatnice

3/3

9070

Quanto Wander

Gera ze Zámek

411

LR

Beny od Kotěrovského mlýna

2/1

8274

Jasmín Erinor

Lota od Kotěrovského mlýna

412

LR

Fela z Příkosic

2/2

8061

Amberside Another Rumpus

Darka z Příkosic

413

LR

Deny Bludov

2/2

8904

Quanto Wander

Brita z Dančí stráně

414

FCR

Tara Anisok

0/1

349

Lux pod Kančím vrchem

Iva pod Kančím vrchem

415

LR

Elen Ladbro

2/2

7978

Sable Prince Erinor

Bety z Branta

416

LR

Deborah Black Jollly

2/2

8984

Aron Beskydský čert

Valka z Vlčích luk

417

FCR

Tessy Anisok

0/1

351

Lux pod Kančím vrchem

Iva pod Kančím vrchem

418

LR

Alma Chyšská buš

3/3

8475

Might Be a Show Dog of Tintangel Wind

Sára ze Zámek

419

GR

Engie Elva Bohemia

2/3

3655

Adar Gold Rebecca-

Belinda Luk

420

LR

Endy Beskydský čert

0/0

9147

Normen ze Zámek

Cedra Little Rose

421

LR

Bela od Byšiček

3/4

7899

Quanto Wander

Eni od Řeky Zlatnice

422

LR

Amálka z Podhrazských

1/3

8827

Ali z Vlčích luk

Stela z Dubské lhoty

423

GR

Ajax Belontia

2/2

3340

Hight End.A.C.Royal-

Brittle Daisy of Blue Erinor

424

LR

Bonny Bee Sable Blues

0/2

8427

Ladylands Boy

Zia Golden Erinor

425

LR

Vera ze Zámek

3/3

5700

Quanto Wander

Gina ze Zámek

426

GR

Numida z Vlčí stepi

1/1

3511

Willow Melody Makers

Helvetia z Vlčích luk

427

FCR

Erni z Jestřábího vrchu

0/3

251

Melody Makers Hope of Liberty

Luci pod Kančím vrchem

428

CHBR

Cleopatra of Blue Erinor

1/1

32

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

429

LR

Urania Rescator

2/2

9045

Might Be A Show Dof of Tintagel Winds

Aneta Lví dvůr

430

GR

Hagar od Šeříku

2/3

3605

Qajun Ares

Any Venušiny luhy

431

LR

Cir z Královské cesty

1/2

6331

Normen ze Zámek

Brenda z Královské cesty

432

GR

Aron sv. Huberta

2/2

3635

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

434

LR

Anett od Srnčáku

1/2

6172

Sidney Boy of Erinor

Betty od Podhrázského rybníka

435

LR

Cetty z Novoveských lučin

2/2

9248

Woody Black of Golden Erinor

Cita od Kalače

436

GR

Graciela Golden Erinor

2/2

3763

Paperclip Dancer  v.d. Beerse Hoeve

Baronessa of Blue Erinor

436

LR

Diona Black Jolly

1/1

8989

Aron Beskydský čert

Valka z Vlčích luk

437

LR

Olga T. z Bohyně lovu

2/2

8483

Might Be a Show Dog of Tintagel Winds

Hanny z Bohyně lovu

438

LR

Aron od Smrčkého lomu

2/2

9032

Might Be a Show Dog of Tintangels Winds

Brita z Medvědiska

439

LR

Agáta Betty ze Slánčice

1/1

8188

Jasmín Erinor

Betty z Hamerského vrchu

440

LR

Norma od Řeky Zlatnice

3/3

9072

Quanto Wander v. Larchenbruch

Gera ze Zámek

441

GR

Axa sv. Huberta

2/2

3641

Blade Bodie of Blue Erinor

Chessy z Javořicka

442

GR

Night Queen Rescator

4/4

2463

Guss Sciron

Laika Gold

443

LR

Andy z Labské doliny

0/1

7621

Quanto Wander v. Larchenbruch

Gaja od řeky Zlatnice

444

LR

Sid z Mlynářovi pece

2/3

 

Ali z Vlčích luk

Pálka ze Zámek

445

GR

Brett Hradecký poklad

2/2

3593

Blade Bobie of Blue Erinor

Gita Luk

446

GR

Enny Bri-Col Black and White

2/3

3261

Melody Makers Memory of Louis

Cilka Zlatá Vysočina

447

LR

Diana Gala Black

1/3

9301

Athos Pyrhos of Prag

Hasta od Spikalských lip

448

CHBR

Aquina Golden Britana

1/1

27

Cheslabben Jackpot

Alabama of Blue Erinor

449

LR

Emily Draco Minor

1/1

7891

Ali z Vlčích luk

Bonnie z Dalejského háje

450

GR

Medea z Dražína

0/1

3532

Hayjoy Signia to Araukarity

Carolina Markamar Scheelit

451

LR

Kleopatra Queen Bohemia Bras

1/1

8107

Ladylands Boy

Grace Butterfly Bohemia Bras

452

LR

Christin Libošovská bašta

0/1

6747

Partridge Wiggins

Cilka od Fořtové

453

GR

Hennea Marty

2/1

3101

Tartarus of Bridge Four

Bella Sonak

454

LR

Ben z Podolské hůry

2/3

7005

Erik od Roudenského rybníka

Aris z Jedloví

455

LR

Forest od Himalájského cedru

2/2

7453

Cambremer Royal Musician

Margy Erinor

456

LR

Cora z Dančí stráně

2/1

8820

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Cherry Rahol

457

LR

Nela od Řeky Zlatnice

2/3

9074

Quanto Wander

Gera ze Zámek

458

GR

Edie Elva Bohemia

2/2

3652

Adar Gold Rebecca-

Belinda Luk

459

LR

Andy ze Sytovska

0/1

8792

Might Be a show dog of Tintangel Winds

Chanel Rahol

460

LR

Besi od Kbelnického dubu

2/2

5194

Jasmín Erinor

Bára od Kbelnické skály

461

LR

Staghorns Czech out Girl   DUV 4J

2/2

11097

Lindellhall´s Buster Browne

Mollyreach Bambi st Staghorns

462

LR

Arien Vardarianna

3/3

8213

Cedrik Draco Minor

Aranka od Sýkornických vodopádů

463

LR

Cora z Famkadu

2/3

8866

Woody Black of Golden Erinor

Ajka z Famkadu

464

LR

Cora Black Jolly

1/2

7182

Aron Beskydský čert

Valka z Vlčích luk

465

LR

Istar Gorska Fantazia    A 359

1/1

11489

Bella Armandi of the Music Forest

Pinot Noir C.v.Toolenburg

466

FCR

Fred Tichý Ruland

0/1

380

Lux pod Kančím vrchem

Bára z Kroukártí

467

LR

Fata od Podhrazského rybníka

1/1

6293

Sidney Boy of Erinor

Brita od Podhrázského rybníka

468

FCR

Aura z Pohádky máje

0/0

415

Melody Makers Hope of Liberty

Lady pod Kančím vrchem

469

LR

Alan z Bořislavky

2/3

7874

Ali z Vlčích luk

Julie Bri-Col

470

GR

Saly od Kalného vrchu

0/1

2660

Seppe of Great Pleasure

Arina Bohemian Gold

471

GR

Flash Magic of Blue Erinor

1/2

3754

Blade Bodie Blue Erinor

Oxana Erinor

472

GR

Bony z Trčkovských lesů

1/1

3690

Medalian Man Rescator

Bessy Poklad Doubravky

473

GR

Ura Golden Luk

2/2

3461

Adar Gold Rebecca

Betty Luk

474

GR

Beethoven od Spešovské skály

1/1

2694

Sofielund´s Ekko

Rosa z Vlčích luk

475

GR

Adam Aurantia

2/3

3290

Hayjoy Signia to Araukarity

Catia Bohemian Gold

476

LR

Bessy Malabret

4/4

8758

Jasmín Erinor

Yucca Golden Erinor

477

LR

Bony Malabret

3/4

8759

Jasmín Erinor

Yucca Golden Erinor

478

LR

Dorotka Bri-Col Black and White

1/1

8098

Amberside Another Rumpus

Bonnie od Kbelnického dubu

481

LR

Alf ze Dvora

1/1

7846

Cedrik Draco Minor

Sindy ze Zámek

482

LR

Zanzy ze Zámek

2/2

6192

Andy ze Zámek

Kviny ze Zámek

483

LR

Bessy Happy Devil

0/3

8949

Amberside Another Rumpus

Nykol ze Zámek

485

LR

Goran z Voldušského vrchu

0/0

8710

Cedrik Draco Minor

Cita z Voldušského vrchu

489

CCR

Poly z Horní Lejšovky

2/3

53

Dancurl´s Black Bandit

Ida z Vlčí stepi

490

LR

Catrin z Podblanicka

2/2

8958

Sable Prince Erinor

Catrin z Chvojnova

491

LR

Ogava od Řeky Zlatnice

3/3

9079

Kvanto ze Zámek

Ita  ze Zámek

494

FCR

Aris Lakam Silver

0/1

399

Jenky vom Retrieverzwinger

Nela Anisok

495

LR

Bára z Pískovny

2/1

8377

Unique Erinor

Fabi z Oudolnice

496

LR

Debora Gala Black

1/2

9300

Athos Pyrhos of Prag

Hasta od Spikalských lip

499

LR

Falco Bri-Col Black and White

1/1

9112

Amberside Another Rumpus

Folly Bri-Col

501

LR

Bess Targo

2/2

8811

Ax ze Zásmuk

Elsa z Vavřineckých rákosin

504

LR

Fletcher Draco Minor

1/2

9340

Thurbajens Minsrtel Boy

Carren Draco Minor

507

LR

Caith z Muchovy boudy

2/2

8667

Cedrik Draco Minor

Deborah od Himaláj. cedru

510

LR

Andy z Dolánských látek

1/2

8936

Charli Bri-Col

Innate Bri-Col

512

LR

Normen od Řeky Zlatnice

2/2

9066

Quanto Wander

Gera ze Zámek

513

LR

Brenda od Dony ze Želenic

1/1

7318

Woolmans Christopher

Dida z Bohyně lovu

516

LR

Athos Falmarka

1/2

8979

Normen ze Zámek

Arka z Lyvar

517

LR

Fabi od Pláňat

2/2

9383

Cedrik Draco Minor

Cora od Pláňat

519

LR

Argo z Vlčí stepi

1/1

9177

Amberside Another Rumpus

Boria od Lipovské bašty

520

LR

Paradise Pearl Tankaram

2/2

9435

Drycreek Den-Mark

Follies Polly Thepistol

521

LR

Cir z Kostelce u Jihlavy

2/3

8076

Art ze Zásmuk

Darka z Javořických lesů

522

LR

Jack Snit Bohemia Bras

1/1

8002

Woody Black of Golden Erinor

Angie Bohemia Bras

527

LR

Bessy Mileryn

3/3

6673

Ali z Vlčích luk

Jannet ze Smolinky

528

LR

Ejmy Beskydský čert

0/0

9153

Normen ze Zámek

Cedra Little Rose

529

LR

Andy od Lounské vodárny

0/1

9323

Woolmans Christopher

Ola od Kotěrovského mlýna

530

LR

Ela Ladbro

3/4

7976

Sable Prince Erinor

Bety z Branta

531

LR

Wendelín Bri-Col Black and White

2/2

6916

Partridge Wiggins

Dita z Oudolnice

532

CHBR

Big Bear of Blue Erinor

1/1

12

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

533

LR

Annie Bohemia Galaxy

1/2

9285

Ali z Vlčích luk

Asta pod Kančovem

534

LR

Forest Draco Minor

1/1

9341

Thurbajens Minsrtel Boy

Carren Draco Minor

536

LR

Queen Rescator

1/1

8054

Might Be A Show Dog of Tintagel Winds-

Komtessa Rescator

537

LR

Kathy od Sv. Prokopa

3/4

9346

Cedrik Draco Minor

Conny od Sv. Prokopa

539

LR

Fantasie Girl Draco Minor

2/2

9343

Thurbajens Minsrtel Boy

Carren Draco Minor

540

LR

Feith Draco Minor

1/1

9342

Thurbajens Minsrtel Boy

Carren Draco Minor

543

LR

Bar z Pískovny

2/2

8371

Unique Golden Erinor

Fabi z Oudolnice

545

LR

Mira Josku

2/2

5106

Woolmans Christopher

Gama Josku

546

LR

Bessy z Pískovny

3/3

8376

Unique Golden Erinor

Fabi z Oudolnice

547

LR

Arow z Novopleských rybníků

3/3

8777

Quanto Wander v. Larchenbruch

Diana z Jedloví

550

LR

Jorik z Trokavce

2/2

8787

Perry Bri-Col Black and White

Carmen z Trokavce

552

LR

Royal Smile Rescator

1/2

8086

Might Be a Show Dog of Tintangel Winds

Aneta Lví dvůr

553

LR

Airy Rescue

1/1

8546

Cedrik Draco Minor

Anet z Trčkovských lesů

554

LR

Amanda z Vřesinských lesů

2/2

9098

Aron Beskydský čert

Hanny Little Rose

556

LR

Arlen Bohemia Galaxy

2/2

9287

Ali z Vlčích luk

Asta pod Kančovem

557

LR

Dodi od Újezdeckého dvora

0/1

9089

Kvanto ze Zámek

Beckie od Spikalských lip

558

LR

Anny Yellow Queen

1/1

9808

Veyatie Rock´n Roll

Clea Draco Minor

560

LR

Bonnie ze Štěrbova mlýna

1/1

8047

Falco ze Selce

En od Talmberského potoka