Výsledky Speciální výstavy Retrieverů Třeboň 2003

Results of Special Retrievers Show Třeboň 2003

Speciální výstavy Retrieverů Třeboň 2003 - Vítězové a soutěže

Speciální výstava Retrieverů - foto Alena Doležalová 

VN = velmi nadějný, very hopeful,  N = nadějný, hopeful,  V = výborný, excellent, VD = velmi dobrý, very good, D = dobrý, good, Dost. = dostatečný, sufficient, Nedost. = nedostatečný, insufficient 

Kat. No.

Breed

Sex

Namo of dog/bith

Registr. No.

Class

Grade

 Chesapeake Bay Retriever - Mr. Berchtold Peter - Austria

1

CBR

m

Certyk Brown ze Sulické tvrze

Člp/CBR/167

junior

 VN1

2

CBR

m

Azor z Vlčích luk, PZ

Člp/CBR/40

open

 V1, CAC

3

CBR

m

Laco z Vlčích luk

Člp/CBR/67

open

 D

4

CBR

m

Lakeshore Bob Vlci Luka, PZ, SZVP

Člp/CBR/79/02

working

 V1, CAC, VSV, BOB

5

CBR

f

Adey May´s Aschinta

Člp/CBR/185

intermediate

 V1, CAJC

6

CBR

f

Amber Princess Balajne

Člp/CBR/107

middle class

 V1

7

CBR

f

Gaddí z Vlčích luk, PZ,BZH,MFTR

Člp/CBR/124

middle class

 V1, CAC

8

CBR

f

Lambi z Vlčích luk

Člp/CBR/75

open

 V1

9

CBR

f

Vega z Vlčí stepi, SZVP

Člp/CBR/92

working

 VD1

 Curly Coated Retriever - Mr. Berchtold Peter - Austria

10

CCR

m

Capercaillie´s Hermes

Člp/CCR/95

middle class

 V1, CAC

11

CCR

m

Tarde z Vlčích luk

Člp/CCR/80

open

 V1, CAC, VSV, BOB

12

CCR

m

Omar z Ledenických zahrad,LZ,PZ,SZVP,VZ

Člp/CCR/70

winners

 V1, CAC

13

CCR

m

Dancurl´s Black Bandit, PZ - 13 year

Člp/CCR2/93

veterans

 V1

Flat Coated Retriever - Mr. Berchtold Peter - Austria

14

FCR

m

Rag z Vlčích luk

Člp/FCR/713

intermediate

 D

15

FCR

m

Raid z Vlčích luk

Člp/FCR/714

intermediate

 VD3

16

FCR

m

Rey z Vlčích luk

Člp/FCR/715

intermediate

 V2

17

FCR

m

Ricci od Velké vody

Člp/FCR/760

intermediate

 V1, CAJC

18

FCR

m

Abagaj z Vlčí stepi

Člp/FCR/543

open

 V2

19

FCR

m

Ajax ze Šidláku

Člp/FCR/606

open

 VD4

20

FCR

m

Alan ze Šidláku

Člp/FCR/607

open

 V1, CAC

21

FCR

m

Lacko z Vlčích luk

Člp/FCR/464

open

 V3

22

FCR

m

Ali od Dubenských rybníků,PZ

Člp/FCR/575

working

 V2

23

FCR

m

Zimolez z Vlčích luk, PZ, Pes roku 2000 a 2001

Člp/FCR/267/00

working

 V1, CAC

24

FCR

m

Ajax z Klenovské stráně

Člp/FCR/495

winners

 V2

25

FCR

m

Argo Lakam Silver

Člp/FCR/398/01

winners

 V1, CAC, VSV, BOB

26

FCR

f

Haberka z Vlčích luk

Člp/FCR/836

baby

 VN1

27

FCR

f

Magdalenka z Vlčích luk

Člp/FCR/700

intermediate

 absence

28

FCR

f

Magnia z Vlčích luk

Člp/FCR/703

intermediate

 V1, CAJC

29

FCR

f

Magria z Vlčích luk

Člp/FCR/704

intermediate

 VD2

30

FCR

f

Heda z Vlčích luk

Člp/FCR/667

middle class

 VD1

31

FCR

f

Fair z Vlčí stepi

Člp/FCR/461

open

 V1, CAC, VSV

32

FCR

f

Lan-Čou z Vlčí stepi

Člp/FCR/593

open

 VD2

33

FCR

f

Ambra z Kofroňova, PZ

Člp/FCR/104/99

working

 VD1

34

FCR

f

Asta ze Šidláku

Člp/FCR/612

winners

 absence

Golden Retriever - psi / male - Mrs. Lechtonen Liisal Riita - Fin.

35

GR

m

Adam ze Svrženských luhů

Člp/GR/7338

baby

 VN2

36

GR

m

Cuppido Angel of the Dreams

Člp/GR/7494

baby

 VN4

37

GR

m

Gerry od Kamenné hradby

Člp/GR/7385

baby

 VN3

38

GR

m

Kind-Hearted of Golden Erinor

Člp/GR/7326

baby

 VN

39

GR

m

Alf Krásná Petrona

Člp/GR/7191

junior

 N3

40

GR

m

Alwin Krásná Petrona

Člp/GR/7192

junior

 N4

41

GR

m

Amigo Krásná Petrona

Člp/GR/7193

junior

 N

42

GR

m

André Krásná Petrona

Člp/GR/7194

junior

 N2

43

GR

m

Aron z Olšového mlází

Člp/GR/7086

junior

 absence

44

GR

m

Blesk Radoušův Poklad

Člp/GR/7228

junior

 N1

45

GR

m

Ekk z Vlčí stepi

Člp/GR/7229

junior

 absence

46

GR

m

Karvin Zeppelin

SLRGR-002671

baby

 VN1

47

GR

m

Apiš Gemini Aurum

Člp/GR/6766

intermediate

 VD

48

GR

m

Ashbury Touch and Sky

Člp/GR/7439

intermediate

 V4

49

GR

m

Benjamin z Boršovského Poříčí

Člp/GR/6571

intermediate

 V

50

GR

m

Borek z Adarova dvora

Člp/GR/7029

intermediate

 V2

51

GR

m

Brad the Best Baron

Člp/GR/6374

intermediate

 VD

52

GR

m

Bruce of Dream Team

Člp/GR/7039

intermediate

 V

53

GR

m

Castian Butterfly z Karczewskich Szuwarów

PKR VIII-9881

intermediate

 V1, CAJC   Titul vrácen a výsledek vyškrtnut

54

GR

m

Flop od Vlkovské duny

Člp/GR/6695

intermediate

 VD

55

GR

m

Primus Chlupaté štěstí

Člp/GR/6604

intermediate

 V3

56

GR

m

Sag z Vlčí stepi

Člp/GR/6746

intermediate

 VD

57

GR

m

Vat od Kletecké hráze

Člp/GR/6874

intermediate

 D

58

GR

m

Zoro z Vlčích luk

Člp/GR/7049

intermediate

 D

59

GR

m

Argo z Brdských luk

Člp/GR/5976

middle class

 V1, CAC

60

GR

m

Art od Říčanského rybníka

Člp/GR/6211

middle class

 V3

61

GR

m

Canto z Jižních hvozdů

Člp/GR/5611

middle class

 D

62

GR

m

Denny z Hájku

Člp/GR/5762

middle class

 VD

63

GR

m

Chain Golden Erinor

Člp/GR/5618

middle class

 absence

64

GR

m

Moris Poklad Doubravky

Člp/GR/5686

middle class

 VD4

65

GR

m

Vasco Valentino Bohemia

Člp/GR/5971

middle class

 V2, res. CAC

66

GR

m

Athos od Dívčího skoku

Člp/GR/5173

open

 VD3

67

GR

m

Clark ze Zásmuk

Člp/GR/4997

open

 D

68

GR

m

Felix of Blue Erinor

Člp/GR/3749

open

 D

69

GR

m

Charleton Golden Erinor

Člp/GR/5619

open

 VD1

70

GR

m

Chester Valentino Bohemia,ZOP,ZPU-1,Bh

Člp/GR/4228

open

 D

71

GR

m

Jess Chlupaté štěstí

Člp/GR/4029

open

 VD2

72

GR

m

Panther Valentino Bohemia

Člp/GR/5220

open

 D

73

GR

m

Sanny od Kletecké hráze

ČlpGR/5542

open

 D

74

GR

m

Fabio Golden Erinor, PZ

Člp/GR/3158

working

 V1, CAC

75

GR

m

Handy Imp of Golden Erinor, PZ, SZVP

Člp/GR/4410

working

 V2 res. CAC

76

GR

m

High Rival Golden Erinor, PZ

Člp/GR/4413/01

working

 V3

77

GR

m

Karvin Avalanche

SLRGR-001982

working

 V4

78

GR

m

Sedrik od Kletecké hráze, SZVP

Člp/GR/5543

working

 absence

79

GR

m

Alex od Hradu Veveří, PZ

Člp/GR/3658/00

winners

V1, CAC, VSV, BOB, BIS

80

GR

m

Aramis od Dívčího skoku, SZVP

Člp/GR/5171

winners

 V3

81

GR

m

Earl Onyx Bohemian Gold, FTR

Člp/GR/2811/00

winners

 VD4

82

GR

m

Silver Mist Rescator,PZ

ČlpúGR/3239/00

winners

 V2, res CAC

83

GR

m

Qajun Ares

Člp/GR/2637/98

veterans

 absence

Golden Retriever - feny / female - Mrs. Arens Hana

84

GR

f

Clara Christmas the Best Baron

Člp/GR/7314

baby

 VN1

85

GR

f

Aida z Olšového mlází

Člp/GR/7089

junior

 absence

86

GR

f

Andy Krásná Petrona

Člp/GR/7196

junior

 N3

87

GR

f

Anny ze Zeleného předměstí

Člp/GR/7263

junior

 absence

88

GR

f

Arabela Zelené Jazerá

Člp/GR/7481

junior

 VN1

89

GR

f

Ariana Mahikan

Člp/GR/7082

junior

 N4

90

GR

f

Dorana z Vlčí stepi

Člp/GR/7273

junior

 N

91

GR

f

Galina Lovec z Dračína

Člp/GR/7138

junior

 absence

92

GR

f

Sweet Rebecca Chlupaté štěstí

Člp/GR/7125

junior

 VN2

93

GR

f

Amazing Rose is Friendly

Člp/GR/6670

intermediate

 V4

94

GR

f

Andrée Gemini Aurum

Člp/GR/6770

intermediate

 VD

95

GR

f

Bára z Adarova dvora

Člp/GR/7033

intermediate

 V3

96

GR

f

Betty z Adarova dvora

Člp/GR/7036

intermediate

 VD

97

GR

f

Bety z Brdských luk

Člp/GR/7014

intermediate

 VD 

98

GR

f

Brenda of Dream Team

Člp/GR/6997

intermediate

 V2

99

GR

f

Brigitte of Dream Team

Člp/GR/6991

intermediate

 V1, CAJC

100

GR

f

Eliane the Best Gold

Člp/GR/6774

intermediate

 absence

101

GR

f

Gita z Drahotěšic

Člp/GR/6979

intermediate

 VD

102

GR

f

Goldy-Ari Sonak

Člp/GR/6938

intermediate

 absence

103

GR

f

Jamie z Vlčích luk

Člp/GR/6423

intermediate

 absence

104

GR

f

Whinny Slapská alej

Člp/GR/6992

intermediate

 V

105

GR

f

Xori z Vlčích luk

Člp/GR/7045

intermediate

 VD

106

GR

f

Aisi Ray Dór, PZ

Člp/GR/5746

middle class

 V

107

GR

f

Barbie Bohemian Champagne

Člp/GR/6166

middle class

 VD

108

GR

f

Bianca Scandinavia Finland

Člp/GR/6443

middle class

VD 

109

GR

f

Blanche Bohemian Champagne

Člp/GR/6169

middle class

 V

110

GR

f

Cathy od Hradu Veveří

Člp/GR/5626

middle class

 V1, CAC

111

GR

f

Cendy z Jižních lesů

Člp/GR/6387

middle class

 VD

112

GR

f

Dora ze Zásmuk

Člp/GR/5695

middle class

 absence

113

GR

f

Esa z Trčkových lesů

Člp/GR/6003

middle class

 V4

114

GR

m

Exy z Trčkových lesů

Člp/GR/6000

middle class

 D

115

GR

f

Gajera z Vlčí stepi

Člp/GR/6276

middle class

 VD

116

GR

f

Geisona z Vlčí stepi

Člp/GR/6277

middle class

 VD

117

GR

f

Idy z Vlčí stepi

Člp/GR/6286

middle class

 V2, res CAC

118

GR

f

Kari Irslak

Člp/GR/5829

middle class

 absence

119

GR

f

Timeless Golden Amy My Love

DRC-G 0117127

middle class

 V3

120

GR

f

Amanda z Drahotěšic

Člp/GR/4890

open

 VD

121

GR

f

Atilla Dobrá rodina

Člp/GR/5069

open

 D

122

GR

f

Beauty Queen Scandinavia Finland

Člp/GR/6444

open

 V1, CAC

123

GR

f

Belisa od Vltavské stráně, PZ

Člp/GR/4201/02

open

 V

124

GR

f

Carmen the Best Gold

Člp/GR/5179

open

 V3

125

GR

f

Centaine Orange Bellanous Bohemia KPZ

Člp/GR/5391

open

 V4

126

GR

f

Ice Queen Golden Erinor

Člp/GR/6299

open

 V2, res. CAC

127

GR

f

Jessy Chlupaté štěstí

Člp/GR/4037/01

open

 VD

128

GR

f

Justy z Otické horky

Člp/GR/3955

open

 VD

129

GR

f

Luisa Valentino Bohemia

Člp/GR/4662

open

 absence

130

GR

f

Melody Misantos

Člp/GR/4420

open

 VD

131

GR

f

Quarta Valentino Bohemia

Člp/GR/5235

open

 VD

132

GR

f

Bailey od Hradu Veveří, SZVP

Člp/GR/4921

working

 V3

133

GR

f

Cyra ze Zásmuk, PZ, FTR

Člp/GR/4995

working

 VD

134

GR

f

Gáláns Hot Love

SLRGR-002541

working

 V1, CAC

135

GR

f

Kessy Chlupaté štěstí, LZ, SZVP

Člp/GR/4477

working

 V2, res. CAC

136

GR

f

Lency Chlupaté štěstí, PZ

Člp/GR/4981

working

 V4

137

GR

f

Roza Slapská alej, PZ

Člp/GR/5466

working

 VD

138

GR

f

Aare Sarah Scandinavia Finland, PZ

Člp/GR/4814

winners

 absence

139

GR

f

Aimee od Hradu Veveří, PZ

Člp/GR/3661

winners

 absence

140

GR

f

Amálka od Dívčího skoku, PZ

Člp/GR/5176

winners

 V3

141

GR

f

Fiona of Blue Erinor, PZ,BH,MFTR

Člp/GR/3753

winners

 V1, CAC. VSV

142

GR

f

Funny Fiona Golden Erinor, SZVP

Člp/GR/3163/01

winners

 V2, res CAC

143

GR

f

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

SPKP 782

winners

 absence

144

GR

f

Axa Ru-Slan, SZVP

Člp/GR/1841

veterans

 V1

Labrador Retriever - psi / male Mrs. Luomanen Kirsi - Fin.

145

LR

m

Gog Bless Tankaram

Člp/LR/14773

baby

 VN

146

LR

m

Ashley Chaseland´s

Člp/LR/14647

junior

 N

147

LR

m

Eternal Treasure Tankaram

Člp/LR/14576

junior

 N

148

LR

m

Oliver od Himalájského cedru

Člp/LR/14550

junior

 N

149

LR

m

Art Naše naděje

Člp/LR/13242

intermediate

 D

150

LR

m

Cliff Miss Tonny

Člp/LR/13942

intermediate

 D

151

LR

m

Cross Spider Bohemia Bras

Člp/LR/13273

intermediate

 VD

152

LR

m

Faco To Face Of Bohemia Bras

Člp/LR/14008

intermediate

 V

153

LR

m

Falco Regent Plus

Člp/LR/13447

intermediate

 VD

154

LR

m

Indigo z Muchovy boudy

Člp/LR/14318

intermediate

 V3

155

LR

m

Nack z Vlčí stepi

Člp/LR/13435

intermediate

 D

156

LR

m

Ron Bri-Col Black and White

Člp/LR/13060

intermediate

 VD

157

LR

m

Rosanan Mascarpone

FIN35584/02

intermediate

 V1, CAJC

158

LR

m

Ross Sun in their eyes

SPKP 1694

intermediate

 V4

159

LR

m

Tuxedo of Tintagel Winds

Člp/LR/14176

intermediate

 V2

160

LR

m

Udo z Vlčí stepi

Člp/LR/14084

intermediate

 VD

161

LR

m

Aim z Vlčí stepi

Člp/LR/12243

middle class

 D

162

LR

m

Babble Goofy Bohemia Bras

Člp/LR/12920

middle class

 VD

163

LR

m

Benjamine Miss Tonny

Člp/LR/12783

middle class

 VD

164

LR

m

Casper Černý klenot

Člp/LR/13096

middle class

 V

165

LR

m

Ego z Vlčích luk

Člp/LR/12667

middle class

 VD

166

LR

m

Hektor ze Zámek Ribry

Člp/LR/12842

middle class

 V4

167

LR

m

Jack od Račáku

Člp/LR/12587

middle class

 V3

168

LR

m

Nick od Himalájského cedru

Člp/LR/12700

middle class

 VD

169

LR

m

Urik od Kletecké hráze

Člp/LR/12692

middle class

 V2, res. CAC

170

LR

m

Vitality of Tankaram

Člp/LR/12350

middle class

 V1, CAC

171

LR

m

Archie od Českého ráje

Člp/LR/11609

open

 V4

172

LR

m

Dany Sable Blues

Člp/LR/10840

open

 V

173

LR

m

Dyk z Kaštanové aleje

Člp/LR/12191

open

 VD

174

LR

m

Queen´s Diamond Rescator

Člp/LR/8049/01

open

 V

175

LR

m

Roll A Taco of Tintagel Winds, PZ,FTR

SPKP 1297/02

open

 V2, res. CAC

176

LR

m

Salan z Vlčí stepi

Člp/LR/11828

open

 VD

177

LR

m

Stretlaw Never Smoke Again

ABO1372501

open

 V3

178

LR

m

Velvet Seal Bohemia Bras

Člp/LR/12101

open

 VD

179

LR

m

Verner z Vlčích luk

Člp/LR/12186

open

 V1, CAC

180

LR

m

Veto-Power Bohemia Bras

Člp/LR/12104

open

 VD

181

LR

m

Witty Whiteboy Bohemia Bras

Člp/LR/12111

open

 VD

182

LR

m

Adolf of Brownbank Cottage, SZVP

ČlpúLR/13028

working

 V4

183

LR

m

Cézar Zlukovské háje, PZ

Člp/LR/6430

working

 D

184

LR

m

Chasqui Bohemia Bras, PZ

Člp/LR/6819/99

working

 absence

185

LR

m

Mardas Harvest Reaper, PZ

Y4179901Y04

working

 V3

186

LR

m

Unforgettable Tankaram, PZ,BZ

Člp/LR/11566

working

 V1, CAC

187

LR

m

Waj-Tan z Vlčí stepi, SZVP, PZ, ZPR

Člp/LR/10674

working

 V

188

LR

m

Zosef of Brownbank Cottage, SZVP,PZ FTR

Člp/LR/12072

working

 V2, res. CAC

189

LR

m

Chataway Bohemia Bras, PZ,FTR,SZVP,VZ

Člp/LR/6820/99

winners

 V2, res. CAC

190

LR

m

Rocheby Smokescreen, SZVP

Člp/LR/9314

winners

 V1, CAC, VSV, BOB

191

LR

m

Charway Checkmate

Člp/LR/4457/96

veterans

 absence

Labrador Retriever - feny /female Mrs. Rautala Eeva - Fin.

192

LR

f

Gale of Bohemia Bras

Člp/LR/14698

baby

 VN4

193

LR

f

Glory of Tankaram

Člp/LR/14778

baby

 VN1

194

LR

f

Godess of Light Bohemia Bras

Člp/LR/14699

baby

 N

195

LR

f

Navy Ladrbo

Člp/LR/14821

baby

 N

196

LR

f

Peach od Himalájského cedru

Člp/LR/14789

baby

 VN3

197

LR

f

Pink Lady od Himalájského cedru

Člp/LR/14791

baby

 VN2

198

LR

f

Anne Catharina Chaseland´s

Člp/LR/14650

junior

 VN3

199

LR

f

Axi z Vlčích Luk

Člp/LR/14449

junior

 absence

200

LR

f

Chivas Regal Draco Minor

Člp/LR/14618

junior

 N

201

LR

f

Olivia od Himalájského cedru

Člp/LR/14552

junior

 VN2

202

LR

f

Opium od Himalájského cedru

Člp/LR/14551

junior

 N

203

LR

f

Orchidey od Himalájského cedru

Člp/LR/14554

junior

 VN1

204

LR

f

Annabel Lee z Malé Lipovky

Člp/LR/13611

intermediate

  absence

205

LR

f

Believe In Love Tankaram

Člp/LR/13575

intermediate

 VD

206

LR

f

Black Brilliant Rescator

Člp/LR/13581

intermediate

 V2

207

LR

f

Blackberry Yellow Queen

Člp/LR/13798

intermediate

 VD

208

LR

f

Delfi Samba Star

Člp/LR/14382

intermediate

 VD

209

LR

f

Dolly Samba Star

Člp/LR/14380

intermediate

 VD

210

LR

f

Dreamy Lady Bohemia Bras

Člp/LR/13572

intermediate

 VD

211

LR

f

Duchess Sarah Bohemia Bras

Člp/LR/13573

intermediate

 VD

212

LR

f

Ety z Jižních hvozdů

Člp/LR/13313

intermediate

  absence

213

LR

f

Fair Regent Plus

Člp/LR/13449

intermediate

 V3

214

LR

f

Fairyland Bohemia Bras

Člp/LR/14012

intermediate

 V

215

LR

f

Flora z Trčkových lesů

Člp/LR/13687

intermediate

 V

216

LR

f

Chanel Five Sable Blues

Člp/LR/13894

intermediate

 V

217

LR

f

Christmas Star Sable Blues

Člp/L/13896

intermediate

 V

218

LR

f

Iris z Muchovy boudy

Člp/LR/14319

intermediate

 V

219

LR

f

Janeta Sable Blues

Člp/LR/14337

intermediate

 V1, CAJC

220

LR

f

Lloran Ganol´s Celebration Day

NHSB 2413930

intermediate

 V

221

LR

f

Rosanan Just A Rose

FIN12296/02

intermediate

 V4

222

LR

f

Rose Sun in their eyes

SPKP/1696

intermediate

 V

223

LR

f

Rosemary Libošovská blata

Člp/LR/13093

intermediate

 V

224

LR

f

Xiró z Vlčí stepi

Člp/LR/14357

intermediate

  absence

225

LR

f

Zari z Vlčí stepi

Člp/LR/14370

intermediate

 VD

226

LR

f

Claire Černý klenot

Člp/LR/13100

middle class

  absence

227

LR

f

Del Helvet Can Xispa

LOE126032

middle class

 V1, CAC

228

LR

f

Fairywood´s Tara

Člp/LR/14233

middle class

 V2, res. CAC

229

LR

f

First Lady Aldamity

SPKP 1491

middle class

 V4

230

LR

f

Happy-Day Draco Minor

Člp/LR/12800

middle class

 VD

231

LR

f

Lucka od Pustého močálu

Člp/LR/12662

middle class

 V

232

LR

f

Lussy od Pustého močálu

Člp/LR/12664

middle class

 VD

233

LR

f

Natalie od Himalájského cedru

Člp/LR/12706

middle class

 V3

234

LR

f

Quisti Libošovská blata

Člp/LR/12951

middle class

 V

235

LR

f

Ulrika od Kletecké hráze

Člp/LR/12695

middle class

 V

236

LR

f

Vanessa z Trojánku

Člp/LR/13134

middle class

 V

237

LR

f

Alma z Veverova

Člp/LR/10452

open

 D

238

LR

f

Amourette Black Bohemia

Člp/LR/12138

open

 VD

239

LR

f

Anisa Arta Tetřeví dvůr

Člp/LR/10437

open

 V1, CAC

240

LR

f

Éra z Vlčích luk

Člp/LR/12670

open

 VD

241

LR

f

Fee Sable Blues

Člp/LR/12367

open

 V2, res. CAC

242

LR

f

Francis z Muchovy boudy

Člp/LR/11298

open

  V2

243

LR

f

Greis Windsdorf

Člp/LR/11172

open

  absence

244

LR

f

Channel D´Ares Do Bailao

Člp/LR/13431

open

 VD

245

LR

f

Kelly pod Slonovým vrchem

Člp/LR/12054

open

 D

246

LR

f

Kleopatra Queen Bohemia Bras

Člp/LR/8107

open

 V4

247

LR

f

Lloran Ganol´s Aziën Girl

NHSB 2357003

open

 V

248

LR

f

Viking-Countess Bohemia Bras

Člp/LR/12108

open

 VD

249

LR

f

Yesterday´s Bohemia Bras

Člp/LR/11622

open

 V

250

LR

f

Cela z Proutku, SZVP

Člp/LR/11976

working

  absence

251

LR

f

Flora z Femkadu, SZVP

Člp/LR/12275

working

  absence

252

LR

f

Katrin od Himalájského cedru, PZ,SZVP,BZ

Člp/LR/10906

working

 V3

253

LR

f

Nessie od Kletecké hráze, PZ, KLZ

Člp/LR/8625

working

 V2, res. CAC

254

LR

f

Upward Star Tankaram, PZ,MFTR,FTR

Člp/LR/11568

working

 V1, CAC, VSV

255

LR

f

Fairywood´s Yvana

Člp/LR/10995

winners

 V2, res. CAC

256

LR

f

Whispering Bell Heather´s Fleurie

xxx

winners

 V1, CAC

257

LR

f

Boothgates Kolour Scheme

Člp/LR/3668

veterans

 VD1

258

LR

f

Candy od Himalájského cedru, MFTR

Člp/LR/4200/98

veterans

  absence

Nova Scotia Duck Tooling Retriever  - Mr. Berchtold Peter - Austria

259

NSR

m

Anatinaes Sv.Huberta

Člp/NSR/79

intermediate

 V1, CAJC

260

NSR

m

Corado Toller Bryvilsár

Člp/NSR/95

middle class

 V2

261

NSR

m

Nordwart Laios

Člp/NSR/107

middle class

 V1, CAC

262

NSR

m

Fariz z Vlčích luk

Člp/NSR/38

open

 V1, CAC, VSV

263

NSR

m

Buller

Člp/NSR/3/98

winners

 V1, CAC

264

NSR

f

Baky z Vlčích luk

Člp/NSR/64

middle class

 V1,CAC

265

NSR

f

Balada z Vlčích luk

Člp/NSR/65

middle class

 VD2

266

NSR

Mäkiharjun Fan-Fan Fanny 

Člp/NSR/51 

open

V1, CAC, VSV, BOB 

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]