Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


Klubové podzimní zkoušky se zadáním titulu CACT a res.CACT

25.5.2019 Kyselka

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 20 GR Míšek Pavel 44 44 34 44V 44 44I.228 (40) CACT
2 Rozárka Bonny Dux 19 FCR Saidlová Gabriela 43 43 44 44V 44 44I.R222 (40) CACT
3 Christopher Bismilláhi 6 GR Vacek Petr 44 33 44 44V 44 44I.R222 (40) r.CACT
4 Joy Jackie Nice Friend 10 LR Mansfeldová Simona Ing. 43 44 44 44V 44 43I.221 (37) CACT
5 Cessidy od písnických rybniků 8 LR Bušková Petra 43 44 44 44V 44 33I.R217 (38) r.CACT
6 Silver Skydiver Advocate 5 LR Šiplová Alena 43 44 44 44V 44 33I.R217 (38)
7 Extra Help From Bohemian Starlight 14 GR Hroďej Jakub 44 43 34 44V 44 33I.213 (39)
8 Rhapsody Misantos 9 GR Vacková Alena 42 44 44 44V 44 43II.216 (38)
9 Alison Bohemia West 22 LR Kapoun Radek Ing. 34 44 43 43V 44 42II.203 (37)
10 Next Funny Bunny Rusty Love 2 GR Peša Vladimír 43 44 24 43R 43 44II.203 (37)
11 Camaro od Písnických rybníků 4 LR Mrázková Lenka 43 23 24 44V 34 32II.184 (33)
12 Bombastic Angela Griffella 21 FCR Saidlová Gabriela 44 43 44 44V 44 14III.215 (40)
13 Diamond Darwin Golden Martha 24 GR Tomanová Sandra Mgr. 44 44 24 44V 44 14III.212 (40)
14 Queen Cleopatra Artemis Gold 11 GR Kučava Václav 41 44 43 44V 34 33III.198 (34)
15 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop 1 GR Míšek Antonín 41 44 34 44R 34 24III.193 (36)
16 Muffin's Silver Rusty Love 3 GR Novák Tomáš 42 44 14 44R 43 32III.180 (32)
17 Quijote de La Mancha Artemis Gold 23 GR Šimek Pavel 21 34 12 44V 24 42III.154 (31)
  Annie Gold Kajpeto 7 GR Škvrna Radek 42 40 14 44V 44 32 neobstál
  Lady Charlie z Trojánku 12 LR Müllerová Jana Mgr. 44 40 24 41V 33 41 neobstál
  Vanilka z Měsíčních plání 18 GR Hlaváčková Alena Mgr. -- 44 0- -- 4- -- neobstál
  Yascha z Měsíčních plání 16 GR Hlaváčková Alena Mgr. -- 42 2- -- 4- -0 neobstál
  Phillip Reeve Power Artemis Gold 15 GR Davidová Jitka -- 24 1- -- 4- -0 neobstál
  Dream Max Ricci 17 GR Janská Hana -- -0 -- -- -- -- neobstál
  Parton Donna Hope Artemis Gold 13 GR Bláha Bořivoj -- -0 -- -- -- -- neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Václav Fišer, Zdeněk Pils, Miroslav Pecháček, Jaroslav Bejda, Ing.Milan Kottek, Josef Peroutka, Stanislav Barda, Jan Bína

Výsledky zaslal Míšek Pavel CHS Artemis Gold

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]