Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů - Sloveč - 11.10.2014

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Cena

Body

Titul

1 Aron z Březovského výsluní GR MUDr. Lenka Fejfarová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188 CACT
2 Don Pepper Zlatá kudrnka GR Lucie Kondělková 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 186 Res. CACT
3 Extra Much Love Apollo Thirteen LR Kateřina Pernická Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT
4 Agatha Sweet Albipolis GR Petra Matoušková 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 183  
5 Handy Headgehog of Bohemia Bras LR Tereza Hesounová 4 4 4 4 4 3 2 4 3 4 I. 178 Res. CACT
6 Chat Botté de Bohemia Bras LR Iveta Hauserová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 177      
7 Pat z Proutku LR Petra Kuhova, DiS. 4 3 4 4 4 4 4 3 3 4 I. 173       
8 Nebthet z Českomoravské vysočiny LR Daniela Růžičková 4 3 4 4 4 4 4 3 3 3 I. 167      
9 Caroline z Humburských luk LR Naďa Zimová 4 3 4 3 4 4 3 3 4 3 I. 164     
10 Evelin Golden Galleon GR Eva Schmotzerová 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180    
11 Darius Flores Vitae GR Marie Machová 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 II. 172     
12 Eliot z Královských teras GR Ing. Jarmila Pokorná 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 168    
13 Eliminator Danger of Bohemia Bras LR Bc. Tereza Janků 4 2 4 4 3 4 4 3 3 4 II. 164    
14 Unna Sable Blues LR Naďa Zimová 4 2 4 4 4 4 4 2 4 3 II. 160   
15 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras LR Katarina Janská 4 4 4 4 3 4 4 4 1 4 III. 172   
16 Armóns Golden Hevanar GR Ing. Helena Chvalovská 4 2 4 4 4 4 4 3 1 4 III. 160   
  Diana z Humburských luk LR Jan Vanda - - 4 4 - - - - - - odstoupil
  Lessi z Rekowské Obory GR Lukáš Velechovský - 3 - - - - - - - - odstoupil
  Budulínek Chlupaté štěstí GR Iva Nollová - 4 3 - 4 - 4 - 1 - odvolal pro ind. psa
  Torchlicht Clear of Bohemia Bras LR Bc. Zuzana Langerová - 4 - - - - - - - - načíná
  Make Right Decisions Brdské zlato GR Renata Libánská - 2 - - 0 - - - 4 - neobstál
 
Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu, 7 – vodění psa,  8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík
Rozhodčí: Milan Kříž, Milan Benda, Mgr. Renáta Tetřevová, Lumír Růžička, Mgr. Jiří Lazar, Tereza Nováková, Ing. Eva Laubeová, Milan Plechatý
Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů - Sloveč - 11.10.2014

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Cena

Body

Titul

Koef.

1 Zina z Březnického Balkánu AC Mgr. Radka Edrová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 252 Vítěz, CACT   
2 Gira Bohemia Jewellery ASS Petra Golinovská 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 246 CACT   
3 Alf Bohemia Jewellery NK Petra Golinovská 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 239 CACT  
4 Kir od Stroupinského potoka ASS Ondřej Votava 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 I. 235 Res.CACT  
5 Out of the Wild Black Brianta FCR Aleš Svoboda 4 4 4 4 2 4 3 4 4 3 II. 172   91,5
6 Gera Any-Bon NK Alena Krčmářová, DiS. 4 4 2 4 4 3 4 3 4 4 II. 227    90,1
7 Flamboyant Starlight Oasis of Peace FCR Jan Vrána 4 2 4 4 4 4 4 3 1 4 III. 160    85,10
8 Romance Summer Buxusson Ganwales ASS Martina Hladká 4 3 4 4 4 4 4 1 2 1 III. 193   76,59
   Darwin z Harcova FCR Kateřina Preusslerová 4 2 - - - 4 - - - 0 neobstál
  Adeline Charline Falaksa FCR Pavlína Marková - 0 - - - - - - - 0 neobstál
  Almanza See You Later Aligator FCR Pavel Pacovský - - - - - - - - - - odvolal
  Bliss Spatio-Temporal LR Marek Peniška - - - - - - - - - - odvolal
(koef. = získané body / max.) max. slídičů 252, max. retrieverů 188
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka a přinášení pernaté, 9 – vlečka se srstnatou zvěří, 10 – přinášení kachny z hluboké vody
 
Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení
 
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna
Rozhodčí: Mgr. Klára Tydlitová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Josef Ouzký, Jaroslav Mach
 
 
 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]