Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


Obrazem

Klubové zkoušky vloh - 16.8.2014 - Brno - Dvorska
    jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena titul
1.R GR Beau Rose Préma Shanti Navaro Eva Nohavicová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2.R LR Breathtaking View Spatio-Temporal Eva Horká 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
3.R CBR Annex Chessie Sachmet Ing. Lucie Krčmová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 166 I.  
4.R GR Eliot z Královských teras Ing. Jarmila Pokorná 4 2 4 4 4 4 4 4 4 160 II.  
5.R GR Aimee Jackie's Dream Hana Pokorná 3 2 4 4 3 3 4 4 3 138 II.  
6.R GR Hartos Fleming z Fatkovského dvora Ing. Radomír Minařík 4 1 4 4 4 4 4 1 3 139 III.  
7.R LR Deni Bri-Col Black and White Eva Horká 3 1 2 4 2 3 4 4 3 120 III.  
  NSR Arya Targaryen Fire Veronika Marková 4 0 4 4 0 4 4 0 2 neobstál
  LR Willy Gold z Orvetu Vladimíra Malá 4 4 0 4 0 4 4 0 3 neobstál
    jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena titul
1.S AC Arka z Dřínového kopce Martin Holý 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192

I.

CACT
2.S ASS Fíbí z Lipových dolin Ing. Eva Laubeová 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. CACT
3.S ASS Daredevil Winterwater Creek's Milan Benda 4 2 4 3 4 4 4 4 x 173 II.  
4.S NK Flot ze Švábenského háje Jaroslav Látal 4 2 2 2 2 3 4 2 x 155 II.  
5.S WSS Isaak z Ohrádek Ing. Petr Plaček 3 2 4 4 2 2 4 4 x 144 II.  
6.S ASS Imke vom Belauer See Hanna Schöpper 3 0 4 4 4 2 2 4 x 120 III.  
  AC Karol Rosmery Ing. Jaromír Mazal                 x odstoupil
  ASS Winterwater Creek's Great Britain Made Barbara Illenschitz                 x nenastoupil
   ASS Engie Just Merry Wiltrud Hutter                 x nenastoupil
  ASS Pansgrove Juniper June Suzan Linda Meitzen                 x nenastoupil
  ASS Ramos Spoorfinder Wiltrud Hutter                 x nenastoupil

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna
Rozhodčí: Mgr. Klára Tydlitová, Radovan Matula, Vlasta Hartmannová, Branko Danielovský, Přemysl Bouška, Ing. Miloslava Šišková
WSS Isaak z Ohrádek ASS Daredevil Winterwater Creek's ASS Imke vom Belauer See ASS Fíbí z Lipových dolin
WSS Isaak z Ohrádek
vůdce Ing. Petr Plaček
ASS Daredevil Winterwater Creek's
vůdce Milan Benda
ASS Imke vom Belauer See
vůdce Hanna Schöpper
ASS Fíbí z Lipových dolin
vůdce Ing. Eva Laubeová
AC Karol Rosmery AC Arka z Dřínového kopce NK Flot ze Švábenského háje CBR Annex Chessie Sachmet
AC Karol Rosmery
vůdce Ing. Jaromír Mazal
AC Arka z Dřínového kopce
vůdce Martin Holý
NK Flot ze Švábenského háje
vůdce Jaroslav Látal
CBR Annex Chessie Sachmet
vůdce Ing. Lucie Krčmová
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro GR Hartos Fleming z Fatkovského dvora NSR Arya Targaryen Fire LR Willy Gold z Orvetu
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
GR Hartos Fleming z Fatkovského dvora
vůdce Ing. Radomír Minařík
NSR Arya Targaryen Fire
vůdce Veronika Marková
LR Willy Gold z Orvetu
vůdce Vladimíra Malá
LR Breathtaking View Spatio-Temporal a LR Deni Bri-Col Black and White GR Aimee Jackie's Dream GR Eliot z Královských teras
LR Breathtaking View Spatio-Temporal
LR Deni Bri-Col Black and White
vůdce Eva Horká
GR Aimee Jackie's Dream
vůdce Hana Pokorná
GR Eliot z Královských teras
vůdce Ing. Jarmila Pokorná

 

AC Arka z Dřínového kopce ASS Fíbí z Lipových dolin
CACT,  I. cena, 192 bodů
AC Arka z Dřínového kopce
vůdce Martin Holý
CACT,  I. cena, 184 bodů
ASS Fíbí z Lipových dolin
vůdce Ing. Eva Laubeová

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]