Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


Klubové podzimní zkoušky I.
Klubové podzimní II.
 

XI. ročník Pohár Světa myslivosti - celkové výsledky

XI. ročník Pohár Světa myslivosti – PZ a SZVP retrieverů a slídičů – 9. – 10.8.2014  -  Kosičky (HK) – celkové výsledky

Poř.

Plem.

Pes

Vůdce

PZ

SVP

Celkem

1 GR Beau Rose Préma Shanti Navaro Eva Nohavicová 188   1. 136   4. 324 100 - 1r
2 CBR Bella Donna Queens of Athila Ing. Jaroslav Šíma 186   3. 136   5. 322 0,993 - 2r
3 NK Alma z Nižkovského Klínku Ing. Jaroslav Šíma 252   2. 96   11. 348 0,988 - 1sl
4 AC Adéla z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman 246   3. 100   2. 346 0,983 - 2sl
5 GR Beáta z Kolbyho vršku Jana Prašivková 183   4. 131   10. 314 0,969 - 3r
6 AC Artys Blue Tiffany Diamond Václav Turhober 252   1. 89   13. 341 0,968 - 3sl
7 ASS Camelia of Klamar garden Markéta Děkánková 237   5. 100   3. 337 0,957 - 4sl
8 NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd Lubomír Pavelka 245   4. 90   15. 335 0,952 - 5sl
9 FCR Now I'm Here Exotic Lunas Bc. Jolana Pokorná 173   7. 132   7. 305 0,941 - 4r
10 FCR Black Berry Tercius Ing. Zdeněk Pokorný 168   9. 134   6. 302 0,932 - 5r
11 LR Aza Wood Passion Miloslav Kubička 168   8. 132   8. 300 0,926 - 6r
 12 GR I'm Your Forever Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková 180   5. 118   14. 298 0,920 - 7r
13 LR Aliza ze Strakovské myslivny Mgr. Jana Andrášková 178   6. 118   19. 296 0,914 - 8r
14 LR Barid Wooden Heaven Ing. Vladimíra Kasalová 164   11. 120   18. 284 0,877 - 9r
15 LR Abby Bohemian Chocolate Martina Kubíková Mikšovská 154   12. 129   12. 283 0,956 - 10r
  LR Zee Gitta z Havlova dvora Zdeněk Suchánek -   - 136   1. - -
  ASS Alfalex Justin Enjoy The World Petra Golinovská 252   2. -   - - -
  NK Alf Bohemia Jewellery Petra Golinovská 235   6. -   - - -
  ASS Ganwales Rosalie Princess Buxusson Martina Hladká 234   7. -   - - -
  ASS Holly od Škrabalky Petr Hoferek 219   8. -   - - -
  ASS Hery od Škrabalky Milan Šumšal 173   9. -   - - -
  GR Reinox Release Star Shine MVDr. Zdenka Svoreňová -   - 132   9. - -
  AC Hanka z Vejminku Kateřina Vebrová 157   10. -   - - -
  LR Bonnie Wooden Heaven Věra Streubelová -   - 118   16. - -
  AC Ymany Magic Fay Marcato Line David Podrazil -   - 63   17. - -
  LR Caroline z Humburských luk Naďa Zimová -   - 105   20. - -
  NK Charlota z Radinova dvora Milan Kratochvíl -   - -   - - -
  WSS Brixi Avoir du Nez Lucie Nohýnková -   - -   - - -
  LR Nebthet z Českomoravské vysočiny Daniela Růžičková -   - -   - - -

Koeficient = počet získaných bodů/ počet max. možných bodů

maximální počty možných bodů
  PZ SVP celkem
retrievři 188          136            324
slídiči 252 100 352

 

 

 

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
Vítěz XI. ročníku Poháru Světa myslivosti
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
CBR Bella Donna Queens of Athila a NK Alma z Nižkovského Klínku AC Adéla z Březnického Balkánu
2. místo XI. ročníku Poháru Světa myslivosti
CBR Bella Donna Queens of Athila
3. místo XI. ročníku Poháru Světa myslivosti
NK Alma z Nižkovského Klínku
vůdce Ing. Jaroslav Šíma
4. místo XI. ročníku Poháru Světa myslivosti
AC Adéla z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
GR Beáta z Kolbyho vršku
5. místo XI. ročníku Poháru Světa myslivosti
GR Beáta z Kolbyho vršku
vůdce Jana Prašivková

Klubové podzimní zkoušky I.

 

XI. PSM - Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů I CACT – Kosičky, 9.8.2014

Poř.

Plem.

Pes

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Body

Cena

Titul

1 GR Beau Rose Préma Shanti Navaro Eva Nohavicová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. CACT
2 NK Alma z Nižkovského Klínku Ing. Jaroslav Šíma 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
3 CBR Bella Donna Queens of Athila Ing. Jaroslav Šíma 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 186 I. CACT
4 GR Beáta z Kolbyho vršku Jana Prašivková 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. Res. CACT
5 GR I'm Your Forever Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 180 I.  
6 LR Aliza ze Strakovské myslivny Mgr. Jana Andrášková 4 4 4 4 4 4 3 4 2 4 178 II.  
7 FCR Now I'm Here Exotic Lunas Bc. Jolana Pokorná 4 3 4 4 4 4 3 4 2 4 173 II.  
8 LR Aza Wood Passion Miloslav Kubička 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 168 II.  
9 FCR Black Berry Tercius Ing. Zdeněk Pokorný 4 2 4 4 4 4 2 3 4 4 168 II.  
10 LR Barid Wooden Heaven Ing. Vladimíra Kasalová 4 2 4 4 4 4 2 3 3 4 164 II.  
11 LR Abby Bohemian Chocolate Martina Kubíková Mikšovská 4 2 4 4 4 4 4 3 1 3 154 III.  
  LR Bonnie Wooden Heaven Věra Streubelová   0   4            

neobstála

   LR Nebthet z Českomoravské vysočiny Daniela Růžičková       0 4       4  

neobstála

  GR Reinox Release Star Shine MVDr. Zdenka Svoreňová       4            

odstoupila

   WSS Brixi Avoir du Nez Lucie Nohýnková       4   3   4   1

odstoupila pro indispozici psa

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka a přinášení pernaté, 9 – vlečka se srstnatou zvěří, 10 – přinášení kachny z hluboké vody
Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení
(koef. = získané body / max.) max. slídičů 252, max. retrieverů 188
 
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna
Rozhodčí: Václav Špiroch, Milan Řezníček, Ladislav Perný, Ing. Jarmila Pokorná, Mgr. Klára Tydlitová, Branko Danielovský
GR Beáta z Kolbyho vršku LR Barid Wooden Heaven FCR Black Berry Tercius FCR Now I´m Here Exotic Lunas
GR Beáta z Kolbyho vršku
vůdce Jana Prašivková
LR Barid Wooden Heaven
vůdce Ing. Vladimíra Kasalová
FCR Black Berry Tercius
vůdce Pokorný Zdeněk Ing.
FCR Now I´m Here Exotic Lunas
vůdce Pokorná Jolana Bc.
LR Aza Wood Passion LR Bonnie Wooden Heaven LR Aliza ze Strakovské myslivny GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
LR Aza Wood Passion
vůdce Miloslav Kubička
LR Bonnie Wooden Heaven
vůdce Věra Streubelová
LR Aliza ze Strakovské myslivny
vůdce Mgr. Jana Andrášková
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
GR I'm Your Forever Brdské zlato LR Abby Bohemian Chocolate GR Reinox Release Star Shine LR Nebthet z Českomoravské vysočiny
GR I'm Your Forever Brdské zlato
vůdce MVDr. Libuše Štorková
LR Abby Bohemian Chocolate
vůdce Martina Kubíková Mikšovská
GR Reinox Release Star Shine
vůdce MVDr. Zdenka Svoreňová
LR Nebthet z Českomoravské vysočiny
vůdce Daniela Růžičková
NK Alma z Nižkovského Klínku a CBR Bella Donna Queens of Athila
NK Alma z Nižkovského Klínku
CBR Bella Donna Queens of Athila
vůdce Ing. Jaroslav Šíma

 

 

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
Vítěz KPZ I. CACT, I. cena,  188 bodů
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
NK Alma z Nižkovského Klínku a CBR Bella Donna Queens of Athila GR Beáta z Kolbyho vršku
KPZ I. - CACT, I. cena,  252 bodů
NK Alma z Nižkovského Klínku
KPZ I. - CACT, I. cena,  186 bodů
CBR Bella Donna Queens of Athila
vůdce Ing. Jaroslav Šíma
KPZ I. - res. CACT, I. cena,  183 bodů
GR Beáta z Kolbyho vršku
vůdce Jana Prašivková

Klubové podzimní zkoušky II.

XI. PSM - Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů II CACT – Kosičky, 9.8.2014

Poř.

Plem.

Pes

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Body

Cena

Titul

1 AC Artys Blue Tiffany Diamond Václav Turhober 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
2 ASS Alfalex Justin Enjoy The World Petra Golinovská 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
3 AC Adéla z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 246 I. Res. CACT
4 NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd Lubomír Pavelka 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 245 I. CACT
5 ASS Camelia of Klamar garden Markéta Děkánková 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 237 I. Res. CACT
6 NK Alf Bohemia Jewellery Petra Golinovská 4 3 4 4 3 4 4 4 3 4 235 I. Res. CACT
7 ASS Ganwales Rosalie Princess Buxusson Martina Hladká 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 234 III.  
8 ASS Holly od Škrabalky Petr Hoferek 4 4 4 4 4 3 4 3 4 1 219 III.  
9 ASS Hery od Škrabalky Milan Šumšal 4 4 4 4 4 4 4 1 2 3 173 III.  
10 AC Hanka z Vejminku Kateřina Vebrová 3 0 4 3 4 2 2 2 3 4 157 III.  
   NK Charlota z Radinova dvora Milan Kratochvíl 4 4 4 4 4 4 4 2 2 0

neobstál

   AC Ymany Magic Fay Marcato Line David Podrazil                 0  

neobstál

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka a přinášení pernaté, 9 – vlečka se srstnatou zvěří, 10 – přinášení kachny z hluboké vody
Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení
(koef. = získané body / max.) max. slídičů 252, max. retrieverů 188
 
Vrchní rozhodčí: MVDr. Josef Nosek
Rozhodčí: Milan Kříž, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Miroslav Studený, Mgr. Renáta Tetřevová
AC Artys Blue Tiffany Diamond AC Adéla z Březnického Balkánu NK Charlota z Radinova dvora ASS Holly od Škrabalky
AC Artys Blue Tiffany Diamond
vůdce Václav Turhober
AC Adéla z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
NK Charlota z Radinova dvora
vůdce Milan Kratochvíl
ASS Holly od Škrabalky
vůdce Petr Hoferek
ASS Hery od Škrabalky AC Ymany Magic Fay Marcato Line ASS Camelia of Klamar garden NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
ASS Hery od Škrabalky
vůdce Milan Šumšal
AC Ymany Magic Fay Marcato Line
vůdce David Podrazil
ASS Camelia of Klamar garden
vůdce Markéta Děkánková
NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
vůdce Lubomír Pavelka
ASS Alfalex Justin Enjoy The World a NK Alf Bohemia Jewellery AC Hanka z Vejminku
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
NK Alf Bohemia Jewellery
vůdce Petra Golinovská
AC Hanka z Vejminku
vůdce Kateřina Vebrová

 

AC Artys Blue Tiffany Diamond
Vítěz KPZ II. CACT, I. cena,  252 bodů
AC Artys Blue Tiffany Diamond
vůdce Václav Turhober
ASS Alfalex Justin Enjoy The World a NK Alf Bohemia Jewellery NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
KPZ II. - CACT, I. cena, 252 bodů
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
KPZ II. - res. CACT, I. cena, 235 bodů
NK Alf Bohemia Jewellery
vůdce Petra Golinovská
KPZ II. - CACT, I. cena, 245 bodů
NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
vůdce Lubomír Pavelka
AC Adéla z Březnického Balkánu ASS Camelia of Klamar garden
KPZ II. - res. CACT, I. cena, 246 bodů
AC Adéla z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
KPZ II. - res. CACT, I. cena, 237 bodů
ASS Camelia of Klamar garden
vůdce Markéta Děkánková

Klubové speciální zkoušky z vodní práce

XI. PSM - Klubové speciální zkoušky z vodní práce CACT – 10. 8. 2014 Kosičky

Poř.

Plem.

Pes

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Body

Cena

Titul

1 LR Zee Gitta z Havlova dvora Zdeněk Suchánek 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. R CACT
2 AC Adéla z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman 4 4 4 4 4 4 x x x x 100 I. CACT
3 ASS Camelia of Klamar garden Markéta Děkánková 4 4 4 4 4 4 x x x x 100 I. CACT
4 GR Beau Rose Préma Shanti Navaro Eva Nohavicová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. R CACT
5 CBR Bella Donna Queens of Athila Ing. Jaroslav Šíma 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. CACT
6 FCR Black Berry Tercius Ing. Zdeněk Pokorný 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 134 I. CACT
7 FCR Now I'm Here Exotic Lunas Bc. Jolana Pokorná 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I. res. CACT
8 LR Aza Wood Passion Miloslav Kubička 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I. res. CACT
9 GR Reinox Release Star Shine MVDr. Zdenka Svoreňová 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 132 I. res. CACT
10 GR Beáta z Kolbyho vršku Jana Prašivková 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 131 I.   
11 NK Alma z Nižkovského Klínku Ing. Jaroslav Šíma 3 4 4 4 4 4 x x x x 96 I. CACT
12 LR Abby Bohemian Chocolate Martina Kubíková Mikšovská 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 129 I.  
13 AC Artys Blue Tiffany Diamond Václav Turhober 3 4 4 3 3 4 x x x x 89 I. res. CACT
14 GR I'm Your Forever Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková 3 4 4 4 4 3 4 4 3 2 118 I.  
15 NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd Lubomír Pavelka 4 3 4 4 1 4 x x x x 90 II.  
16 LR Bonnie Wooden Heaven Věra Streubelová 3 4 2 4 4 4 4 4 3 3 118 II.  
17 AC Ymany Magic Fay Marcato Line David Podrazil 1 4 3 1 4 3 x x x x 63 II.  
18 LR Barid Wooden Heaven Ing. Vladimíra Kasalová 4 4 4 4 4 1 4 4 4 2 120 III.  
19 LR Aliza ze Strakovské myslivny Mgr. Jana Andrášková 4 4 3 1 4 4 4 4 4 4 118 III.  
20 LR Caroline z Humburských luk Naďa Zimová 3 4 3 4 4 1 2 4 3 3 105 III.  
    ASS Holly od Škrabalky Petr Hoferek 2 1   0     x x x x

neobstál

    ASS Hery od Škrabalky Milan Šumšal 2 4 4 4     x x x x odstoupil pro ind. psa
Discipliny retrievři: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4. Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti
 
Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3.  Nahánění a dohledávka střelené  nebo postřelené kachny v rákosí, 4. Dohledávka kachny v rákosí,  
5. Chování na stanovišti, 6. Poslušnost
 
Rozhodčí: Ing, Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Ing. František Kerda, Ing. Eva Pavlíková, Josef Ouzký, Ing. Jarmila Pokorná, Milan Řezníček, Václav Šproch, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ladislav Perný
Koeficient = počet získaných bodů / počet maximálně možných (retrievři 136, slídiči 100)
AC Artys Blue Tiffany Diamond AC Adéla z Březnického Balkánu GR Beáta z Kolbyho vršku LR Barid Wooden Heaven
AC Artys Blue Tiffany Diamond
vůdce Václav Turhober
AC Adéla z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
GR Beáta z Kolbyho vršku
vůdce Jana Prašivková
LR Barid Wooden Heaven
vůdce Ing. Vladimíra Kasalová
FCR Black Berry Tercius FCR Now I'm Here Exotic Lunas LR Zee Gitta z Havlova dvora LR Aza Wood Passion
FCR Black Berry Tercius
vůdce Ing. Zdeněk Pokorný
FCR Now I'm Here Exotic Lunas
vůdce Bc. Jolana Pokorná
LR Zee Gitta z Havlova dvora
vůdce Zdeněk Suchánek
LR Aza Wood Passion
vůdce Miloslav Kubička
LR Bonnie Wooden Heaven LR Aliza ze Strakovské myslivny ASS Holly od Škrabalky ASS Hery od Škrabalky
LR Bonnie Wooden Heaven
vůdce Věra Streubelová
LR Aliza ze Strakovské myslivny
vůdce Mgr. Jana Andrášková
ASS Holly od Škrabalky
vůdce Petr Hoferek
ASS Hery od Škrabalky
vůdce Milan Šumšal
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro AC Ymany Magic Fay Marcato Line GR I'm Your Forever Brdské zlato LR Abby Bohemian Chocolate
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
AC Ymany Magic Fay Marcato Line
vůdce David Podrazil
GR I'm Your Forever Brdské zlato
vůdce MVDr. Libuše Štorková
LR Abby Bohemian Chocolate
vůdce Martina Kubíková Mikšovská
ASS Camelia of Klamar garden GR Reinox Release Star Shine LR Caroline z Humburských luk NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
ASS Camelia of Klamar garden
vůdce Markéta Děkánková
GR Reinox Release Star Shine
vůdce MVDr. Zdenka Svoreňová
LR Caroline z Humburských luk
vůdce Naďa Zimová
NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
vůdce Lubomír Pavelka
NK Alma z Nižkovského Klínku a CBR Bella Donna Queens of Athila
NK Alma z Nižkovského Klínku
CBR Bella Donna Queens of Athila
vůdce Ing. Jaroslav Šíma
 
 
LR Zee Gitta z Havlova dvora
Vítěz KSZVP CACT, I. cena, 136 bodů
LR Zee Gitta z Havlova dvora
vůdce Zdeněk Suchánek
AC Adéla z Březnického Balkánu ASS Camelia of Klamar garden
KSZVP CACT, I. cena, 100 bodů
AC Adéla z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
KSZVP CACT, I. cena, 100 bodů
ASS Camelia of Klamar garden
vůdce Markéta Děkánková
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro NK Alma z Nižkovského Klínku a CBR Bella Donna Queens of Athila
KSZVP CACT, I. cena, 136 bodů
GR Beau Rose Préma Shanti Navaro
vůdce Eva Nohavicová
KSZVP CACT, I. cena, 93 bodů
NK Alma z Nižkovského Klínku
KSZVP CACT, I. cena, 136 bodů
CBR Bella Donna Queens of Athila
vůdce Ing. Jaroslav Šíma
FCR Black Berry Tercius FCR Now I'm Here Exotic Lunas
KSZVP CACT, I. cena, 134 bodů
FCR Black Berry Tercius
vůdce Ing. Zdeněk Pokorný
KSZVP res. CACT, I. cena, 132 bodů
FCR Now I'm Here Exotic Lunas
vůdce Bc. Jolana Pokorná
LR Aza Wood Passion GR Reinox Release Star Shine
KSZVP res. CACT, I. cena, 132 bodů
LR Aza Wood Passion
vůdce Miloslav Kubička
KSZVP res. CACT, I. cena, 132 bodů
GR Reinox Release Star Shine
vůdce MVDr. Zdenka Svoreňová
AC Artys Blue Tiffany Diamond
KSZVP res. CACT, I. cena, 89 bodů
AC Artys Blue Tiffany Diamond
vůdce Václav Turhober

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]