Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


 

II.Severomoravské Derby retrieverů - Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1 Black Berry Tercius FCR Pokorný Zdeněk Ing. 2 CACT 2 r.CACT 4 Vítěz derby
2 Flamboyant Starlight Oasis of Peace FCR Vrána Jan 4 r.CACT 3   7  
3 Baddy z Líšeňské planinky GR Novotná Marta Ing. 3 r.CACT 4 CACT 7  
4 Philipp Chlupaté štěstí GR Mrkva Luboš 1 CACT 7   8  
5 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorná Jolana Bc. 8   1 CACT 9  
6 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena 5   5   10  
7 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 6   6 r.CACT 12  
8 Aleela de Inka alegra Bohemia GR Vašáková Jitka Bc. 7   8   15  
  Cinderella Tercius FCR Žampachová Eva MUDr. 9   -   -  
  I´m Your Heart Brdské zlato GR Štorková Libuše MVDr. 10   -   -  
  Hippy Jack Libami CBR Vrzalová Kateřina MUDr -   -   -  
  Airin z Maletických luk GR Kašparová Veronika -   -   -  

 

II.Severomoravské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce - Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Cena

Body

Titul

1 Philipp Chlupaté štěstí 7 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Black Berry Tercius 5 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Baddy z Líšeňské planinky 6 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
4 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 4 FCR Vrána Jan 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 134 r.CACT
5 Arwi Valery Bohemia Tilia 1 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132  
6 Brilliant Leader of White Enny 11 GR Boguaj Stanislav 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130  
7 Aleela de Inka alegra Bohemia 12 GR Vašáková Jitka Bc. 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 130  
8 Now I´m Here Exotic Lunas 9 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 128  
9 Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130  
10 I´m Your Heart Brdské zlato 2 GR Štorková Libuše MVDr. 4 3 4 4 4 2 4 4 4 3 II. 122  
  Airin z Maletických luk 3 GR Kašparová Veronika - - - - - - - - - - odstoupil
  Hippy Jack Libami 10 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna
Rozhodčí: Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík
II.Severomoravské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky retrieverů - Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

Cena

Body

Titul

1 Now I´m Here Exotic Lunas 9 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Black Berry Tercius 5 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
3 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 4 FCR Vrána Jan 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 I. 184  
4 Baddy z Líšeňské planinky 6 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 182 CACT
5 Arwi Valery Bohemia Tilia 1 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 2 4 3 4 I. 180  
6 Brilliant Leader of White Enny 11 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177 r.CACT
7 Philipp Chlupaté štěstí 7 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180  
8 Aleela de Inka alegra Bohemia 12 GR Vašáková Jitka Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180  
  I´m Your Heart Brdské zlato 2 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 4 3 4 - - 0 4 neobstál
  Airin z Maletických luk 3 GR Kašparová Veronika 4 1 4 4 3 4 - - - 0 neobstál
  Hippy Jack Libami 10 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - 0 - - - - - - - - neobstál
  Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna
Rozhodčí: Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík
GR Brilliant Leader of White Enny FCR Arwi Valery Bohemia Tilia GR Philipp Chlupaté štěstí GR Baddy z Líšeňské planinky
GR Brilliant Leader of White Enny
vůdce Boguaj Stanislav
FCR Arwi Valery Bohemia Tilia
vůdce Dragounová Alena
GR Philipp Chlupaté štěstí
vůdce Mrkva Luboš
GR Baddy z Líšeňské planinky
vůdce Novotná Marta Ing.
GR Aleela de Inka alegra Bohemia CBR Hippy Jack Libami GR Airin z Maletických luk FCR Now I´m Here Exotic Lunas
GR Aleela de Inka alegra Bohemia
vůdce Vašáková Jitka Bc.
CBR Hippy Jack Libami
vůdce Vrzalová Kateřina MUDr.
GR Airin z Maletických luk
vůdce Kašparová Veronika
FCR Now I´m Here Exotic Lunas
vůdce Pokorná Jolana Bc.
FCR Black Berry Tercius GR I´m Your Heart Brdské zlato FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace FCR Cinderella Tercius
FCR Black Berry Tercius
vůdce Pokorný Zdeněk Ing.
GR I´m Your Heart Brdské zlato
vůdce Štorková Libuše MVDr.
FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace
vůdce Vrána Jan
FCR Cinderella Tercius
vůdce Žampachová Eva MUDr.
   
FCR Black Berry Tercius
Vítěz derby,
KPZ - res. CACT, I. cena, 188 bodů
KSZVP - CACT, I. cena, 136 bodů
FCR Black Berry Tercius
vůdce Pokorný Zdeněk Ing.
   
FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace  
KPZ - I. cena, 184 bodů
KSZVP - res. CACT, I. cena, 134 bodů
FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace
vůdce Vrána Jan
 
GR Baddy z Líšeňské planinky  
KPZ - CACT, I. cena, 182 bodů
KSZVP - res. CACT, I. cena, 136 bodů
GR Baddy z Líšeňské planinky
vůdce Novotná Marta Ing.
GR Philipp Chlupaté štěstí
KPZ - II. cena, 180 bodů
KSZVP - CACT, I. cena, 136 bodů
GR Philipp Chlupaté štěstí
vůdce Mrkva Luboš
FCR Now I´m Here Exotic Lunas
KPZ - CACT, I. cena, 188 bodů
KSZVP - I. cena, 128 bodů
FCR Now I´m Here Exotic Lunas
vůdce Pokorná Jolana Bc.
foto zaslal MUDr. Pavel Žampach

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]