Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů  


Klubové speciální zkoušky z vodní práce všech plemen KCHLS se zadáním CACT
Obořiště - Rosovice 20.7.2014
 
LR Lar Libošovská Blata FCR Arwi Valery Bohemia Tilia LR Corinna Merlucius GR Don Douglas z Liblických rákosin
LR Lar Libošovská Blata
vůdce Bužek Kamil Ing.
FCR Arwi Valery Bohemia Tilia
vůdce Dragounová Alena
LR Corinna Merlucius
vůdce Ehrnbergerová Michaela
GR Don Douglas z Liblických rákosin
vůdce Fejfarová Lenka MUDr.
ASS Happy Lean´s Diana Krall Buxussons NK Alf Bohemia Jewellery a ASS Alfalex Justin Enjoy The World LR Brita Ravo z Ješína NK Ares Josefovice
ASS Happy Lean´s Diana Krall Buxussons
vůdce Garová Martina
NK Alf Bohemia Jewellery
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
vůdce Golinovská Petra
LR Brita Ravo z Ješína
vůdce Hoblík Vladimír
NK Ares Josefovice
vůdce Hrubeš Pavel Ing.
WSS Gintonic Minebea CBR Irek Chessy z Vlčích luk FCR Cassandra Dark Angel od Teplic a AC Easy z Chlumeckého zátiší GR Kolombo Gemini Aurum a GR Arabela od Tří kulišek
WSS Gintonic Minebea
vůdce Hůlková Irena
CBR Irek Chessy z Vlčích luk
vůdce Korda František Ing.
FCR Cassandra Dark Angel od Teplic
AC Easy z Chlumeckého zátiší
vůdce Králová Martina
GR Kolombo Gemini Aurum
GR Arabela od Tří kulišek
vůdce Mandíková Iveta
NSR Erikachen Roisin GR Axikola Ora Amiko GR Erwin Tadeas Aurea Rosa AC Anka Blatov Junior
NSR Erikachen Roisin
vůdce Nehera Tomáš Ing.
GR Axikola Ora Amiko
vůdce Nová Anna
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
AC Anka Blatov Junior
vůdce Smrž Josef Ing.
FCR Bella od Hradu Valdek FCR Lolita Brown Aknel Top FCR Authentic Charm Griffella FCR Bedivere Tercius
FCR Bella od Hradu Valdek
vůdce Valenta Luděk
FCR Lolita Brown Aknel Top
vůdce Valentová Alice
FCR Authentic Charm Griffella
vůdce Vylhámová Kristýna
FCR Bedivere Tercius
vůdce Žampachová Eva, MUDr.
 
 
 
LR Lar Libošovská Blata
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 136 bodů
LR Lar Libošovská Blata
vůdce Bužek Kamil Ing.
FCR Bedivere Tercius NK Ares Josefovice
CACT, I. cena, 136 bodů
FCR Bedivere Tercius
vůdce Žampachová Eva, MUDr.
CACT, I. cena, 100 bodů
NK Ares Josefovice
vůdce Hrubeš Pavel Ing.
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa ASS Alfalex Justin Enjoy The World
CACT, I. cena, 131 bodů
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
CACT, I. cena, 95 bodů
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
vůdce Golinovská Petra
CBR Irek Chessy z Vlčích luk
CACT, I. cena, 123 bodů
CBR Irek Chessy z Vlčích luk
vůdce Korda František Ing.
   
   
   
   
   
   
   
   
   

foto zaslal MUDr. Pavel Žampach

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]