Národní výstava psů - Brno 4.1.2014   

 

Golden Retriever - PSI  - rozhodčí Miloš Kašpar (CZ )
Psi - třída štěňat
Dantee Citarwen VN1
Psi - třída dorostu
Aaron White Coffee VN4
Bryan Smart Albipolis VN1
César z Beskydského kopečka absence
Cool Chance z Beskydského kopečka VN3
Gerry Chlupaté štěstí absence
Max z Dražovského hájku VN2
Psi - třída mladých
Farad Godd Augury D
Glossy Ray of Sun Rusty Love V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG4
Heart of Prince Famous Gold V
Heartbreaker Famous Gold V3
Iker du Bois de la Rayere V
Jack od Světlovského potůčku VD
Like a Hurricane Little Violet´s V2
Lord Wizard Nenuoramos V4

Psi - mezitřída

Alan Golden Dummy VD4
Collin My Joy V3
Hartos Fleming z Fatkovského dvora V2, R. CAC
Zampanzar Blow Up V1, CAC
Psi - třída otevřená
Anthonio z Borových lesů V2, R. CAC
Bayleis Eristar Golden V1, CAC
Capricornus Flores Vitae VD
Dustin z Fatkovského dvora VD
Ever So Clever Little Violet´s VD3
Junior Evidog VD4
Medallion Ramachaine absence
Psi - třída pracovní
Áres Flores Vitae VD4
Bouwen z Eliščiny terasy V3
Cyro Chipp Poklad Orlicka absence
Dak od Zlaté Lobi V1, CAC, Národní vítěz
Jason Sneh Tatier V2, R. CAC
Psi - třída vítězů
Athos Lueur Dorée absence
Fiddle De-Dee´s Morris Traveller V1, CAC
Brilliant Leader of White Enny V2, R. CAC
Psi - třída veteránů
Astral Passion Goldy Forever V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Miloš Kašpar (CZ )
Feny - třída štěňat
Divine Maya Touch of Heaven absence
Feny - třída dorost
Aime Fleur Ammy Lily VN3
Aimee Jackie´s Dream VN
Avantura Goldenpack Marty VN1
Ibby Werra z Fatkovského dvora VN
Northern Brdské zlato VN2
Northern Sun Brdské zlato VN4

Feny - třída mladých

Ebby Gold Heart V4
Go Sunny Frisbee Rusta Love V2
Heart and Soul Famous Gold V1, CAJC
Heidi Bismilláhi V
Everlasting Joy Flores Vitae V3
Feel Like The Sun Astral Sky VD
Feel For Fate Astral Sky absence
Feny - mezitřída
Claire z Borových lesů VD3
Dream of Victory Astral Sky VD4
Esara z Královských teras VD
Glamour Lady Danako V1, CAC
Leontýnka z Dražovského hájku VD
Lotynka z Dražovského hájku V2, R. CAC
Feny - třída otevřená
Amber Dream of Snowflake VD
April z Karpentné V1, CAC
Audi Neposlušné štěně VD
Axikola Ora Amiko V2, R. CAC
Blueberry Libošovská blata V3
Bonny Citarwen VD
Tenga od Šeříku VD4
Feny - třída pracovní
Malorca Misantos V2, R. CAC
Betty Citarwen V3
Bianca de Salvia Apiana V1, CAC
Feny - třída vítězů
Baby Muffin Rusty Love V2, R. CAC
Bagheera od Vltavské stráně V1, CAC, Národní vítěz
Charlotte od Kletecké hráze absence
Feny - třída veteránů
Audrin Vetcare Bohemia V1, BOV

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]