VII. HANÁCKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ O POHÁR ZVĚROKRUHU   Brno 7.1.2012   

 

Golden Retriever - PSI  - rozhodčí D. Smržová

Psi - třída štěňat

Aramis Lueur Dore´e VN2
Athos Lueur Dore´e VN1

Psi - třída dorostu

Amigo de Ares Evening Melody absence
Baddy z Líšenské planiny VN3
Bondie Chlupaté štěstí absence
Brilliant Leader of White Enny VN1
Kvído z Dražovského hájku VN2

Psi - třída mladých

Amalfi od Skřivánčí hvězdy V1, CAJC
Bouwen z Eliščiny terasy VD2
Chico z Klapských lad VD3

Psi - mezitřída

Always Be My Love Touch Heaven V
Bailey Boj My Joy V1, CAC, Národní vítěz
Carry Pouštní vítr VD
Cyrro Chipp Poklad Orlicka VD
Dastin z Fatkovského dvora VD
Don Douglas z Liblických rákosin V2, R. CAC
Erwin Tadeas Aurea Rosa V3
Honey Moon od Světlovského potůčku V4

Psi - třída otevřená

Chester od Hradu Veveří V1, CAC

Psi - třída pracovní

Justin z Dražovského hájku V1, CAC
Porthos the Best Baron VD2

Psi - třída vítězů

Buddy Godd Augury V4
Áres Flores Vitae V3
Extra Bonus Danako V1, CAC
Hurricane od Hradu Veveří V
Chuck Berry Artemis Gold V2, R. CAC

Psi - třída vítězů

Brit od Hradu Veveří V1, nej. veterán
Golden Retriever - FENY  - rozhodčí D. Smržová
Feny - třída štěňat
Amélia Lueur Dore´e VN2
Fatima Bismilláhi VN3
Berrie Sonaga VN1
Feny - třída dorostu
Absolutus Bella Meus Salus N
Betty Citarwen VN1
Bonny Citarwen VN2
Dora Angel Shadow VN
Dolores Caritin sen VN4
Grande Bailarina Famous Gold VN
Grande El Amor De La Famous Gold VN3
Feny - třída mladých
Bagheera od Vltavské stráně V2
Erida Kiva z Fatkovského dvora V3
Jemima Puddleduck Jobeka V1, CAJC, Nej. mladý
Feny - třída mezitřída
Call Me Cecille Rusty Love absence
All About Amy Golden Cheer VD
Amy Magic Snowflake V
Aretha Sweet Albipolis V4
Arwen Boocks´Angel VD
Doris z Botičských Meandrů V1, CAC
Honey Angel od Světlovského potůčku VD
Jenny Bohemia Angel V3
Malorca Misantos V2, R. CAC
Feny - třída otevřená
Aboni od Denisky VD
Angelina z Borových lesů VD
Arven Gold Bonny Dux VD
Explosive Symphony Famous Gold VD
Bianca de Salvia Apiana absence
Cleo Caritin sen V2, R. CAC
Fergie z Mokré hory V1, CAC
Joyee Shougie z Dražovského hájku V3
Slim Satin Velvet Charm V4
Feny - třída pracovní
Annie z Líšeňské planinky VD
Flying Heart Famous Gold V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Chance od Kletecké hráze V4
Jasmína z Dražovského hájku V2, R. CAC
Morgiana Misantos V3
Feny - třída vítězů
Keira Knightley Artemis Gold V1, CAC
Feny - třída veteránů
Deborah the Dream Team V1

výsledky GR zaslala Lenka Formanová CHS Apraxia Felon

I´m A Movie Star Black Brianta - V1 CAJC BOJ BOB
 

Flat Coated Retriever - PSI  - rozhodčí Ing. František Korda

Psi - třída štěňat

Akim Golden Paradise Valley VN2
Atticus Golden Paradise Valley VN1

Psi - třída dorostu

Abbey Monty Out of Control N1

Psi - třída mladých

Alfredo z Anvesu V2
Avril Rocks Debra Damo absence
Cygnus Argo Alebasi Jílové VD4
Eric Clapton Ja-sta Czech VD
I´m A Movie Star Black Brianta V1 CAJC BOJ BOB
Just to Be Sure Black Brianta V3

Psi - mezitřída

Barton Alebasi Jílové V1 CAC
Nobles Bony Dux V2

Psi - třída otevřená

Ashley Black Ja-Sta Czech VD2
Bamar Slatinský vršek VD3
Black Rock z Mokré Hory V1 CAC

Psi - třída pracovní

Black Berry Tercius V2
Kan z Nadkoutí VD3
Orien Bony Dux V1 CAC

Psi - třída vítězů

Art od Stříbrných rud V2 Res CAC
Brain Black Brilliance V1 CAC NV
Flat Coated Retriever - FENY  - rozhodčí Ing. František Korda
Feny - třída dorostu
Abbey Arnessie Out of Control N4
Abbi z Annenských zahrad N
Annie z Annenských zahrad VN1
Cecile Velvet Solaris VN2
Daisy z Veletínského dvora VN3
Feny - třída mladých
Arwi Terra Bohemia Tilia V2
Black Crystal Rose Bohemian Ariston V3
Double Joy z Mokré Hory V1 CAJC
Just for Fun Black Brianta V4
Feny - třída mezitřída
Eliska ze Strun V2 Res CAC
Flamboyant Fleur Oasis of Peace V3
Flamboyant Starlight Oasis of Peace VD4
Olympia Doll Bonny Dux V1 CAC
Feny - třída otevřená
Apocalypto Saffron Lane VD2
Greisy ze Štěnkovského lesa V1 CAC
Feny - třída pracovní
Caci´s Pretty By Design V1 CAC NV

výsledky FCR zaslala Lenka Smutná CHS Black Brianta

Chesapeake Bay Retriever - PSI  - rozhodčí Ing. František Korda

Psi - třída dorostu

Hippy Jack Libami VN1

Psi - třída vítězů

Silvercreek Sonia's Boy V1, CAC, NV
Chesapeake Bay Retriever - FENY  - rozhodčí Ing. František Korda
Feny - mezitřída
One More Chance Kelečský poklad V1, CAC
Feny - třída otevřená
Princess of Coco Kelečský poklad VD
Feny - třída pracovní
Atta z Koleského statku V2, res.CAC
New Hope Treasure Kelečský poklad V1, CAC, NV, BOB
Feny - třída vítězů
Angelina Honey from Hofion V1, CAC

výsledky CBR zaslala Veronika Chromá www.chesapeake.webnode.cz


 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]