MVP České Budějovice 8.10.2011   

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Gyárfás Mariane (H)

Psi - třída štěňat

Budulínek Chlupaté štěstí VN1
Grande Pepito De La Famous Gold VN2

Psi - třída dorost

Alonso Chlupaté štěstí N

Psi - třída mladých

Absolute Miracle Grand Illusions VD
Armani Dylan Excellent Bahati V1, CAJC
Dutch Sunday Rusty Love V2
Honey Moon od Světlovského potůčku V3
Amazing Deep Devotion Sent From Haeven VD
Yanning Golden Erinor D
Ysbert Floris Golden Erinor V4

Psi - mezitřída

Anthony Citarwen VD2
Don Pepper Zlatá kudrnka V1, CAC
Psi - třída otevřená
Áres Flores Vitae V2, R. CAC
Aron Via Lattea V4
Brit Gold Luck V3
Egoiste du Bois de la Rayere V1, CAC
Meki z Vlčích luk VD
Quendy od Kamenné hradby VD
Romeo Chlupaté štěstí VD
Psi - třída pracovní
Arash Kirbana V4
Átreus Flores Vitae V3
Buddy Godd Augury V1, CAC, R. CACIB
Dream of Storm Famous Gold VD
Philip Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Psi - třída šampionů
Deep Devotion Brdské zlato V4
Chuck Berry Artemis Gold V1, CAC, CACIB
Easy To Be Santana Golden V3
Kerry Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Psi - třída veteránů
Oran z Javořických lesů V1, Nej. veterán
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Gyárfás Mariane (H)
Feny - třída štěňat
Berenika Chlupaté štěstí VN2
Bonett Chlupaté štěstí VN1
Candy Gold Luck VN3
Grande Bailarina Famous Gold N4
Grande El Alor de la Famous Gold N
Golden Countryside´s Russian Ballet absence
Feny - třída dorost
Erida Kiva z Fatkovského dvora VN1
Esarah z Fatkovského dvora N2
Feny - třída mladých
Agatha Excellent Bahati absence
Amy Citarwen V2
Debbie z Fatkovského dvora absence
Have More Fun Brdské zlato VD
Charmeuse Respectable´s absence
Malorca Misantos V1, CAJC, Nej. mladý
Vanessa Chlupaté štěstí VD
Feny - mezitřída
Aimee Via Lattea V2, R. CAC
Call Me Lucky Rusty Love V3
All About Amy Golden Cheer VD
Audi Neposlušné štěně VD
Beauty Queen Forever My V
Respectable´s Caprice de Dieu absence
Jiskra z Drahotěšic V4
Ussuria Chlupaté štěstí V1, CAC
Feny - třída otevřená
Aggy z Tálinského revíru VD
Arlin z Tálinského revíru VD
Bára the Golden Bracken V1, CAC
Beauty Yasmine Dagchells V3
Daisy od Kovářovské hůrky V
Explosive Symphony Famous Gold V4
Evidog Harmony V2, R. CAC
French Martina Vetcare Bohemia V
Honey Hope the Dream Team V
Velvet Charm Sunday Suprise absence
Feny - třída pracovní
Iwy Misantos V1, CAC
Feny - třída šampionů
Ellis Excelent z Říčanských luk V3
Christina Aguilera Artemis Gold V1, CAC, CACIB, BOB
Rozárka Chlupaté štěstí V2, R. CAC, R. CACIB

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]