Speciální výstava retrieverů

Humpolec 8. května 2011
GR psi - Mr. Karlo Bala, Serbia, GR feny - Mrs. Joyce Ryder UK

  GR Áres Flores Vitae
 
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
GR Áres Flores Vitae
Majitel: Janská Hana
565 Andor Excellent Bahati ČLR/GR/14502 Valeš Václav psi  třída štěňat VN2
566 Armani Dylan Excellent Bahati  ČLP/GR/14505 Švec  František  psi  třída štěňat VN1
567 Absolute Miracle Grand Illusions ČLP/GR/14434 Nováková Aneta psi  třída dorostu VN2
568 Aristocrate  Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi  třída dorostu VN3
569 Don Diego z Liblických rákosin ČLP/GR/14622 Srnová Alena psi  třída dorostu VN4
570 Dutch Sunday  Rusty Love ČLP/GR/14528 Lorišová Helena psi  třída dorostu VN1, BIS Puppy
571 All You Can Get Golden Cheer ČLP/GR/14141 Lavická Tereza psi  třída mladých Nenastoupil
572 Back to the Future Forever my ČLP/GR/14057 Gabrielová Nikol psi  třída mladých Nenastoupil
573 Bonett Bride Caffe Macchiato Met.Gold.r10078/10 Süli Krisztina psi  třída mladých V3
574 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi  třída mladých V4
575 Dante z Botičských Meandrů ČLP/GR/14178 Boušková Pavla psi  třída mladých V2
576 Erwin Tadeas Aurea Rosa ČLP/GR/14040 Pánková Barbora psi  třída mladých V1, CAJC
577 Give Me Good Stuff Brdské zlato ČLP/GR/14309 Mgr. Hrebíčková Martina psi  třída mladých V
578 Abar Od Brandtovy výšiny ČLP/GR/13559 Mgr. Kopecká Petra psi  mezitřída Nenastoupil
579 Argo  z Borových lesů ČLP/GR/13659 Jílková Jana psi  mezitřída V3
580 Arny   Via Lattea ČLP/GR/13913 Cernovska Katerina psi  mezitřída V2, r.CAC
581 Benji   Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  mezitřída V
582 Bleriot De Salvia Apiana ČLP/GR/13589 Teplý Milan psi  mezitřída V1, CAC
583 Calipo Tichý Don ČLP/GR/13822 Vyroubal Karel psi  mezitřída V4
584 Coren Zlatá kudrnka ČLP/GR/13627 Nokič Lenka psi  mezitřída Nenastoupil
585 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  mezitřída V
586 Adonis Flores Vitae ČLP/GR/13430 Buček Jiří psi  třída otevřená V2, r.CAC
587 Adventure Captain Pure Soul ČLP/GR/13442 Brůnová Martina psi  třída otevřená V
588 Áres   Flores Vitae ČLP/GR/13432  Janská Hana psi  třída otevřená V1, CAC, VSV, BOB
589 Archibald od Chvalské tvrze ČLP/GR/13361 Kaba Jiří psi  třída otevřená V3
590 Átreus Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída otevřená V
591 Conery Caritin sen ČLP/GR/13715 Křenová Šárka psi  třída otevřená V6 (na přání rozh.)
592 Darion od Kovářské hůrky ČLP/GR/13476 Petra Leopold psi  třída otevřená VD
593 El Jimador Vetcare Bohemia ČLP/GR/12784 Otčenášek Petr  psi  třída otevřená V
594 Flying Dog Famous Gold ČLP/GR/13788 Volhejnová Iva psi  třída otevřená V4
595 Gin Fizz Vetcare Bohemia ČLP/GR/13293 Šlechtická Lucie psi  třída otevřená V5 (na přání rozh.)
596 Meki z Vlčích luk ČLP/GR/12832 Eliášková Linda psi  třída otevřená V
597 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída otevřená V
598 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi  třída pracovní V2, r.CAC
599 Bastien z Makových dvorů ČLP/GR/12012 Jílková Jana psi  třída pracovní V
600 Bonett Bride Double Decker Met.Gold.r.9014/08 Süli Krisztina psi  třída pracovní V
601 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi  třída pracovní V4
602 Carro Gerix ČLP/GR/10874 Fléglovi Jan a Alena psi  třída pracovní V1, CAC
603 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961 Reilová Dita psi  třída pracovní V
604 Heartbreaker Is Friendly ČLP/GR/11201 Štenclová Radka psi  třída pracovní V
605 Kendy Chlupaté štěstí ČLP/GR/11682 Soukupová Blanka psi  třída pracovní V3
606 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní V
607 Porthos the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi A. a M. psi  třída pracovní V
608 Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Lang Roman psi  třída vítězů V2, r.CAC
609 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411  Míšek Pavel psi  třída vítězů V1, CAC
610 Easy To Be Santana Golden ČLP/GR/11699 Štampachová K. Mgr. psi  třída vítězů V
611 Chuck Berry  Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů V
612 Chunny Chlupaté štěstí ČLP/GR/10556 Kratochvílová Monika psi  třída vítězů V4
613 Kerry  Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684 Nollová Iva psi  třída vítězů V3
614 Quien Sabe Pinkerly ČLP/GR/12376 Hubíková Eva psi  třída vítězů V
615 Akim  z Královských teras ČLP/GR/7369 Pokorná Jarmila psi  třída veteránů V1, BOV
616 Brit od Hradu Veveří ČLP/GR/4919 Sedláková Lucie psi  třída veteránů V3
617 Samuel Chlupaté štěstí ČLP/GR/7118 Kantorová Jiřina psi  třída veteránů V2
618 Agatha Excellent Bahati  ČLP/GR/14507 Švec  František  feny  třída štěňat VN2
619 Have More Fun Brdské Zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  třída štěňat VN1
620 Aimee VIa Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny  třída mladých V
621 All About Amy Golden Cheer ČLP/GR/14145 Jiráková, ing.  Veronika feny  třída mladých V4
622 Babů od Vltavské stráně ČLP/GR/14392 Jínová Lucie feny  třída mladých VD
623 Bonett Bride Caffe Latte Met.Gold.r.10080/10 Süli Krisztina feny  třída mladých V1, CAJC
624 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny  třída mladých V3
625 Dewmist Sandybelle SE 38308/2010 Donhauser Anita feny  třída mladých VD
626 Charmeuse Respectable's ČLP/GR/14368 Štampachová K.  Mgr. feny  třída mladých V2
627 Jiskra z Drahotěšic ČLP/GR/14009 Kubátová Barbora feny  třída mladých V
628 Morgiana Misantos ČLP/GR/14131 Nokič Lenka feny  třída mladých VD
629 Slim Satin Velvet Charm ČLP/GR/14044 Kolečářová Kateřina feny  třída mladých V
630 Ussuria Chlupaté štěstí ČLP/GR/14046 Maříková Iva feny  třída mladých VD
631 Vendy Chlupaté štěstí ČLP/GR/14362 Netolická Kateřina feny  třída mladých VD
632 Amélie z Borových lesů ČLP/GR/13662 Pelikánová Veronika feny  mezitřída VD
633 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny  mezitřída VD
634 Bonett Bride Blue Moon Met.Gold.r. 9772/09 Süli Krisztina feny  mezitřída V1, CAC
635 Codeta Angel Shadow ČLP/GR/14029 Pokorná Jarmila feny  mezitřída V3
636 Flying Heart Famous Gold ČLP/GR/13793 Štenclová Radka feny  mezitřída V2, r.CAC
637 Gora Gold z Vlčích luk ČLP/GR/13803 Korda, ing. František feny  mezitřída V4
638 Stella Chlupaté štěstí ČLP/GR/13775 Kreplová Lenka feny  mezitřída V
639 Afrodíté  Flores Vitae ČLP/GR/13435 Hubíková Eva feny  třída otevřená Nenastoupil
640 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661 Řehoř Michal feny  třída otevřená D
641 Arven Gold Bonny Dux ČLP/GR/13399 Vaňáčková Tereza feny  třída otevřená V
642 Baby Loony Rusty Love ČLP/GR/13343 Martikánová Petra feny  třída otevřená Nenastoupil
643 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená V
644 Britney Tichý Don ČLP/GR/12699 Krejčová Barbora feny  třída otevřená Nenastoupil
645 Energy Sun Brdské Zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená V1, CAC
646 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13474 Kmochová Olga feny  třída otevřená VD
647 Gábina Gold z Vlčích luk ČLP/GR/13802 Korda, ing. František feny  třída otevřená V
648 Harmony Evidog ČLP/GR/13780 Červinková Jana feny  třída otevřená V3
649 Chance od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída otevřená V2, r.CAC
650 Chelsea Chlupaté štěstí ČLP/GR/10557 Řeháková Michaela feny  třída otevřená V4
651 Vicky Libošovská blata ČLP/GR/11894 Kubátová Barbora feny  třída otevřená V
652 Amanda Caritin sen ČLP/GR/10896 Kabová Alena feny  třída pracovní V1, CAC
653 Be My X-mas Angel Brdské zlato ČLP/GR/11238 Štorková Libuše feny  třída pracovní V
654 Broock Caritin Sen ČLP/GR/12555 Antošová Blanka feny  třída pracovní V4
655 Caline Bambou Du Bois de la Rayere ČLP/GR/12916 Hrebíčková Martina feny  třída pracovní V2, r.CAC
656 Keira Knightley   Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída pracovní V
657 Lenda Moura Soul ČLP/GR/13247 Tíkalová Zuzana feny  třída pracovní V3
658 Princess Jackie Chlupaté štěstí ČLP/GR/13110 Urbánková Hana feny  třída pracovní VD
659 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny  třída pracovní VD
660 Crazy Corazon Brdské zlato ČLP/GR/12086 Štorková Libuše feny  třída vítězů Nenastoupil
661 Christina Aguilera Artemis Gold ČLP/GR/12541 Kreplová Lenka feny  třída vítězů V2, r.CAC
662 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana feny  třída vítězů V1, CAC, VSV

 

PSI - Mezitřída
Bleriot De Salvia Apiana V1, CAC
Bleriot De Salvia Apiana V1, CAC
PSI - Třída otevřená
Áres Flores Vitae V1, CAC, VSV, BOB
Áres Flores Vitae V1, CAC, VSV, BOB
PSI - Třída vítězů
Don Quijote Cheek to Cheek V1, CAC
Don Quijote Cheek to Cheek V1, CAC
FENY - Třída mladých
Ussuria Chlupaté štěstí VD
Ussuria Chlupaté štěstí VD
FENY - Třída vítězů
Christina Aguilera Artemis Gold V2, res. CAC
Christina Aguilera Artemis Gold V2, res. CAC

 foto Krutský P., Krutská A., Hesoun T.

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]