Klubová výstava retrieverů

Humpolec 7. května 2011
GR psi - Mrs. Susanna Höger A, GR feny - Mr. Arnold Ryder UK

  
 
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
GR Bonett Bride Double Decker
Majitel: Süli Krisztina
196 Adys Excellent Bahati ČLP/GR/14501 Plachá Šárka psi  třída štěňat
197 Andor Excellent Bahati ČLR/GR/14502 Valeš Václav psi  třída štěňat VN3
198 Armani Dylan Excellent Bahati  ČLP/GR/14505 Švec  František  psi  třída štěňat VN2
199 Dutch Sunday  Rusty Love ČLP/GR/14528 Lorišová Helena psi  třída štěňat VN1
200 Absolute Miracle Grand Illusions ČLP/GR/14434 Nováková Aneta psi  třída dorostu N
201 Altar Táborské štěstí ČLP/GR/14447 Stanislavová Eva psi  třída dorostu N
202 Always Be Mine Touch of Heaven ČLP/GR/14597 Bohdálková Andrea psi  třída dorostu VN2
203 Always Be My Baby Touch of Heaven ČLP/GR/14598 Hrabáčová Ivana psi  třída dorostu N
204 Always Be My Love Touch of Heaven ČLP/GR/14600 Němcová Magdalena psi  třída dorostu N
205 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi  třída dorostu VN3
206 Aristocrate  Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi  třída dorostu VN1
207 Artush Táborské štěstí ČLP/GR/14450 Kadeřávková Jana psi  třída dorostu N
208 Don Douglas z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka psi  třída dorostu N
209 Aragorn Broock´s Angel ČLP/GR/14166 Červený Marcel psi  třída mladých V
210 Aree  Broock´s Angel ČLP/GR/14167 Vlasová Petra psi  třída mladých VD
211 Atrey   Broock's Angel ČLP/GR/14168 Kordíková Petra psi  třída mladých V
212 Bonett Bride Caffe Macchiato Met.Gold.r10078/10 Süli Krisztina psi  třída mladých V1, CAJC, BOJ, BIS Junior
213 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi  třída mladých V
214 Dante z Botičských Meandrů ČLP/GR/14178 Boušková Pavla psi  třída mladých V2
215 Elliot Romie Aurea Rosa ČLP/GR/14037 Smolíková Lucie psi  třída mladých V
216 Erwin Tadeas Aurea Rosa ČLP/GR/14040 Pánková Barbora psi  třída mladých V3
217 Give Me Good Stuff Brdské zlato ČLP/GR/14309 Mgr. Hrebíčková Martina psi  třída mladých V4
218 Junior Evidog SPKP/2385 Kahánková Lenka psi  třída mladých VD
219 Ysbert Floris Golden Erinor ČLP/GR/14287 Hrabětová Petra psi  třída mladých V
220 Aaron z Borových lesů ČLP/GR/13655 Pekárna Miroslav psi  mezitřída VD
221 Argo  z Borových lesů ČLP/GR/13659 Jílková Jana psi  mezitřída V
222 Arny   Via Lattea ČLP/GR/13913 Cernovska Katerina psi  mezitřída VD
223 Aron Od Brandtovy výšiny ČLP/GR/13560 Kněžínek Zdeněk psi  mezitřída VD
224 Benji   Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  mezitřída V
225 Bleriot De Salvia Apiana ČLP/GR/13589 Teplý Milan psi  mezitřída V4
226 Calipo Tichý Don ČLP/GR/13822 Vyroubal Karel psi  mezitřída V3
227 Coren Zlatá kudrnka ČLP/GR/13627 Nokič Lenka psi  mezitřída nenastoupil
228 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  mezitřída VD
229 Chester  od Hradu Veveří ČLP/GR/13608 Pospíšilová Eva psi  mezitřída V2, r.CAC
230 Justin  z Dražovského hájku ČLP/GR/13706 Šimon Petr psi  mezitřída V1, CAC
231 Sid Chlupaté štěstí ČLP/GR/13766 Hodková Kateřina psi  mezitřída V
232 Adonis Flores Vitae ČLP/GR/13430 Buček Jiří psi  třída otevřená V
233 Adventure Captain Pure Soul ČLP/GR/13442 Brůnová Martina psi  třída otevřená V
234 Anthonio z Borových lesů ČLP/GR/13658 Šimůnková Michaela psi  třída otevřená V
235 Apollón  Flores Vitae ČLP/GR/13431  Hubíková Eva  psi  třída otevřená V1, CAC
236 Bady od Syenitových skal ČLP/GR/12570 Sieberová Iva psi  třída otevřená V
237 Darion od Kovářské hůrky ČLP/GR/13476 Petra Leopold psi  třída otevřená VD
238 El Jimador Vetcare Bohemia ČLP/GR/12784 Otčenášek Petr  psi  třída otevřená V
239 Extra Bonus Danako ČLP/GR/13326 Kohoutová Dana psi  třída otevřená V
240 Flying Dog Famous Gold ČLP/GR/13788 Volhejnová Iva psi  třída otevřená V3
241 Gin Fizz Vetcare Bohemia ČLP/GR/13293 Šlechtická Lucie psi  třída otevřená V2, r.CAC
242 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída otevřená V4
243 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi  třída pracovní V4
244 Átreus Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída pracovní V
245 Bastien z Makových dvorů ČLP/GR/12012  Jílková Jana psi  třída pracovní V
246 Benji Tichý Don ČLP/GR/12695 Psotová Marie psi  třída pracovní nenastoupil
247 Bonett Bride Double Decker Met.Gold.r.9014/08 Süli Krisztina psi  třída pracovní V1, CAC, KV, BOB, BIS
248 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi  třída pracovní V2, r.CAC
249 Carro Gerix ČLP/GR/10874 Fléglovi Jan a Alena psi  třída pracovní V
250 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961 Reilová Dita psi  třída pracovní V3
251 Heartbreaker Is Friendly ČLP/GR/11201 Štenclová Radka psi  třída pracovní V
252 Chunny Chlupaté štěstí ČLP/GR/10556 Kratochvílová Monika psi  třída pracovní V
253 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní V
254 Porthos the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi A. a M. psi  třída pracovní VD
255 Princ Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Lang Roman psi  třída pracovní V
256 Áres   Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi  třída vítězů V4
257 Blaze Saltus ČLP/GR/12575 Kohoutová Dana psi  třída vítězů V1, CAC
258 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411 Míšek Pavel psi  třída vítězů V
259 Easy To Be Santana Golden ČLP/GR/11699  Štampachová K. Mgr. psi  třída vítězů V
260 Hurricane od Hradu Veveří ČLP/GR/12197 Sedláková Petra psi  třída vítězů V2, r.CAC
261 Chuck Berry  Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů V
262 Kendy Chlupaté štěstí ČLP/GR/11682 Soukupová Blanka psi  třída vítězů V
263 Kerry  Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684 Nollová Iva psi  třída vítězů V3
264 Akim  z Královských teras ČLP/GR/7369 Pokorná Jarmila psi  třída veteránů V1
265 Brit od Hradu Veveří ČLP/GR/4919 Sedláková Lucie psi  třída veteránů V3
266 Samuel Chlupaté štěstí ČLP/GR/7118 Kantorová Jiřina psi  třída veteránů V2
267 Agatha Excellent Bahati  ČLP/GR/14507 Švec  František  feny  třída štěňat VN1
268 Have More Fun Brdské Zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  třída štěňat VN2
269 Alwys Be My Star Touch of Heaven ČLP/GR/14606 Bohdálková Andrea feny  třída dorostu VN2
270 Desireé z Liblických rákosin ČLP/GR/16624 Haklová Lenka feny  třída dorostu VN1
271 Olinka Poklad Doubravky ČLP/GR/14443 Pleskač Vlastislav feny  třída dorostu N3
272 Aisha Broock´s Angel ČLP/GR/14169 Kašparová Lucie feny  třída mladých V3
273 Alisa od Vltavské stráně ČLP/GR/13940 Zikmundová Zuzana feny  třída mladých V
274 Annie z Líšenské planinky ČLP/GR/14338 Kissová Jarmila feny  třída mladých VD
275 Arwen Broock´s Angel ČLP/GR/14171 Kissová Jarmila feny  třída mladých V
276 Babů od Vltavské stráně ČLP/GR/14392 Jínová Lucie feny  třída mladých V
277 Be Ever and Forever my ČLP/GR/14058 Gabrielová Nikol feny  třída mladých V4
278 Bonett Bride Caffe Latte Met.Gold.r.10080/10 Süli Krisztina feny  třída mladých V
279 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny  třída mladých V
280 Dewmist Sandybelle SE 38308/2010 Donhauser Anita feny  třída mladých V
281 Diana z Botičských Meandrů ČLP/GR/14180 Zorvanová Kamila feny  třída mladých VD
282 Dita z Botičských Meandrů ČLP/GR/14182 Schmidlová Jolana feny  třída mladých VD
283 Esta Bera Aurea Rosa ČLP/GR/14042 Kaštyl Petr feny  třída mladých VD
284 Evelyn Berta  Aurea Rosa ČLP/GR/14043 Kahoun Martin feny  třída mladých VD
285 Charmeuse Respectable's ČLP/GR/14368 Štampachová K. Mgr. feny  třída mladých V
286 Jill  Bohemia Angel ČLP/GR/14305 Kubín Miroslav feny  třída mladých V
287 Jiskra z Drahotěšic ČLP/GR/14009 Kubátová Barbora feny  třída mladých VD
288 Malorca Misantos ČLP/GR/14128 Formanová Lenka feny  třída mladých V
289 Morgiana Misantos ČLP/GR/14131 Nokič Lenka feny  třída mladých V2
290 Slim Satin Velvet Charm ČLP/GR/14044 Kolečářová Kateřina feny  třída mladých VD
291 Ussuria Chlupaté štěstí ČLP/GR/14046 Maříková Iva feny  třída mladých V1, CAJC
292 Vanilka Goldenpack Marty ČLP/GR/14266 Embertová Marta feny  třída mladých VD
293 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661 Řehoř Michal feny  mezitřída VD
294 Amélie z Borových lesů ČLP/GR/13662 Pelikánová Veronika feny  mezitřída VD
295 Bianca  de Salvia Apiana ČLP/GR/13592 Šendulová Petra feny  mezitřída V1, CAC, KV
296 Bonett Bride Blue Moon Met.Gold.r.9772/09 Süli Krisztina feny  mezitřída V2, r.CAC
297 Codetta Angel Shadow ČLP/GR/14029 Pokorná Jarmila feny  mezitřída VD
298 Coral z Liblických rákosin ČLP/GR/13899 Nová Miluše feny  mezitřída VD
299 Cory od Syenitových skal ČLP/GR/13787 Sieberová Iva feny  mezitřída VD
300 Flying Heart Famous Gold ČLP/GR/13793 Štenclová Radka feny  mezitřída V4
301 Gora Gold z Vlčích luk ČLP/GR/13803 Korda, ing. František feny  mezitřída VD
302 Cherryl  od Hradu Veveří ČLP/GR/13612 Nový Milan feny  mezitřída VD
303 Stella Chlupaté štěstí ČLP/GR/13775 Kreplová Lenka feny  mezitřída V3
304 Thelma Goldenpack Marty ČLP/GR/13920 Embertová Marta feny  mezitřída V
305 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny  třída otevřená VD
306 Baby Loony Rusty Love ČLP/GR/13343 Martikánová Petra feny  třída otevřená nenastoupil
307 Baily Honey Od Tišické Studánky ČLP/GR/13272 Kašová Petra feny  třída otevřená V4
308 Bára Tichý Don ČLP/GR/12697 Točíková Romana feny  třída otevřená VD
309 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená VD
310 Britney Tichý Don ČLP/GR/12699 Krejčová Barbora feny  třída otevřená VD
311 Energy Sun Brdské Zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená VD
312 Eres Mia del  Atrapasuenos ČLP/GR/13847 Němcová Magdalena feny  třída otevřená V
313 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13474 Kmochová Olga feny  třída otevřená V3
314 Fanny ze Sechova ČLP/GR/13060 Zikmundová Zuzana feny  třída otevřená V
315 Gábina Gold z Vlčích luk ČLP/GR/13802 Korda, ing. František feny  třída otevřená V
316 Harmony Evidog ČLP/GR/13780 Červinková Jana feny  třída otevřená V2, r.CAC
317 Chance od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída otevřená V
318 Chelsea Chlupaté štěstí ČLP/GR/10557 Řeháková Michaela feny  třída otevřená V
319 Korvetta Goldenpack Marty ČLP/GR/12329 Wszolková Jana feny  třída otevřená V
320 Vicky Libošovská blata ČLP/GR/11894 Kubátová Barbora feny  třída otevřená VD
321 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny  třída otevřená V1, CAC
322 Be My X-mas Angel Brdské zlato ČLP/GR/11238 Štorková Libuše feny  třída pracovní V
323 Broock Caritin Sen ČLP/GR/12555 Antošová Blanka feny  třída pracovní V1, CAC
324 Keira Knightley  Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída pracovní V2, r.CAC
325 Lenda Moura Soul ČLP/GR/13247 Tíkalová Zuzana feny  třída pracovní V3
326 Princess Jackie Chlupaté štěstí ČLP/GR/13110 Urbánková Hana feny  třída pracovní VD
327 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana feny  třída pracovní V4
328 Caline Bambou Du Bois de la Rayere ČLP/GR/12916 Hrebíčková Martina feny  třída vítězů V3
329 Crazy Corazon Brdské zlato ČLP/GR/12086 Štorková Libuše feny  třída vítězů nenastoupil
330 Dorris Aurea Rosa ČLP/GR/10480 Píchová Eva feny  třída vítězů V2, r.CAC
331 Christina Aguilera Artemis Gold ČLP/GR/12541 Kreplová Lenka feny  třída vítězů V1, CAC
332 Rain Or Shine Pinkerly CLP/GR/13186 Hubíková Eva feny  třída vítězů nenastoupil
333 Aare  Sarah  Scandinavia Finland ČLP/GR/4814 Píchová Eva feny  třída veteránů V3
334 Esa z Trčkových lesů ČLP/GR/6003 Točíková Romana feny  třída veteránů V1, BOV
335 Esty  z Trčkových lesů ČLP/GR/6004 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů V2

 

PSI - Třída dorostu
Aristocrate Royal Faith VN1
PSI - Mezitřída
Justin z Dražovského hájku V1, CAC
PSI - Třída vítězů
Blaze Saltus V1, CAC
FENY - Třída dorostu
Desireé z Liblických rákosin VN1
FENY - Třída mladých
Ussuria Chlupaté štěstí V1, CAJC
FENY - Mezitřída
Bianca de Salvia Apiana V1, CAC, KV Thelma Goldenpack Marty V
FENY - Třída pracovní
Broock Caritin Sen V1, CAC Keira Knightley Artemis Gold V2, res. CAC
FENY - Třída vítězů
Christina Aguilera Artemis Gold V1, CAC
FENY - Třída veteránů
Esa z Trčkových lesů V1, BOV

foto Krutský P., Krutská A., Hesoun T.

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]