Speciální výstava retrieverů

Hluboká nad Vltavou 10. května 2009


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže

  LR Grand Prix Royal Standard
 
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
LR Grand Prix Royal Standard
Chovatel: Fialová Martina, Mgr.
Majitel: Videcká Vladana
Labrador Retriever - PSI - Mr Martin O´Donoghue - Irsko
Třída štěňat
178 P Avalanche Guverline´s Rising Sun Tankaram Genesis Star Royal Standard Stránský Josef VN1
179 P Charley Gold z Orvetu Tapeatom Born A Star Daisy Gold z Orvetu Friedrichová Brigitte VN2
Třída dorostu
180 P Reality Show of Bohemia Bras Waifin´s Perfect Storm I´M Your Safety Bohemia Bras Eisertovi Z.+J. VN1
Třída mladých
181 P Aax od Brlenky Tsarodej Killykeen Bára Connan Bohemia Novotný Tomáš D
182 P Forest Flint Sarblet Vagabound od Himalájského cedru Cessy Malabret Buberníková Petra VD
183 P Forever and Ever Harmony Line Willcare Huntmors Gamemaster Stenveyz Chestnut Shade Nytrová Ilona VD
184 P Haley Gold z Orvetu Tapeatom Bom A Star Daisy Gold z Orvetu Friedrich Robert V
185 P Jeremy od Jakuba Krčína King´s Word Bohemia Bras Cilka od Jakuba Krčina Kučera Stanislav V
186 P Krabat Ithaka Bohemia Mallorn´s Chocomania Witchcraft Of Tankaram Čerešňáková, MVDr a Střihavka Pavel V3
187 P Larry z Havlova dvora Hargitaváraljai Amaretto Anuschka z Trojánku Hlinová Jindřiška, Ing. V
188 P Mission Completed Ithaka Bohemia Gowanvale Balance Joy Of Tankaram Čeřovský Petr a Naďa V2
189 P Orlando Original Kelečský poklad Best of Royal Standard Amálie Cortex Canellae Smilkovski Slobodan V4
190 P Skyfire Master Of Chocolate Nipntuck Big Leaguer Skyfire´s Southern Charm Janěvová Jana V1, CAJC
Mezitřída
191 P Bodo z Ledenických zahrad Tsarodej Killykeen Gale of Bohemia Bras Korda František, Ing. V1, CAC
192 P Lab Treasure´s Erase And Rewind Mocca´s Kleran Of The Work Fellows Lab Treasure´s Hollywood Bártovi Gabriela a Martin V3
193 P Sorbon Draco Minor First Man Draco Minor Storie du Bois des Lilas Hévrová Lenka V2, res. CAC
Třída otevřená
194 P Clide Calm River Best of Roayl Standard Vanessa z Trojánku Nováková Soňa V1, CAC
195 P Eyko z Dolánských látek Charismatic Tankaram Cela z Dolanských látek Doležel Jan absence
196 P Geroj z Vlčích luk Strongline´s Original Reggia z Vlčí stepi Šebek Michal V3
197 P Nero z Muchovy boudy Trendsetter Of Tintagel Winds Francis z Muchovy boudy Rajtrová-Lemberková Anděla V2, res. CAC
198 P Tapeatom Born A Star Tapeatom Solo Singer Of Adamasdor Tapeatom Grace And Favour Malíkovi Josef a Lenka absence
Třída pracovní
199 P Afternoon Delight Capronca Lab Treasure´s Dario Whisky Džemojady Planý Marcel a Jaroslava V
200 P Bastien Terkpey Trendsetter Of Tintagel Winds Cherry z Muchovy boudy Ďásková Daniela V
201 P Bland Harmony Line Unforgettable Tankaram Ráchel Bri-Col Black and White Bicanová Petra V
202 P Borgo Calenzana Ladrow Heron Over Oakhouse Katrin od Himalájského cedru Kotasová Helena absence
203 P Great Guy Tetřeví dvůr Paddy De Chantemeise Dudu Destiny Tetřeví dvůr Soukupová Ivanka V
204 P Jim Beam Royal Standard Follies Mon Oncle U After Royal S Tankaram Felgrová Pavlína V
205 P Larry Libošovská blata Rocheby Smokescreen Justicia od Himalájského cedru Radovesnický Radek V
Třída vítězů
206 P Ash Amazing Frace Royal Standard Tankaram Yesterday´s Bohemia Bras Horníčková Jarmila absence
207 P Cappucino Górska Fantazja Johnny Bravo v.d. Pepelenbosch Pola in Honorum of Herbu Potok Klečková Alena V2, res. CAC
208 P Dustin Duncan Tetřeví dvůr Logan I Whispering Bell Heather´s Fleurie Planý Marcel a Jaroslava absence
209 P Grand Prix Royal Standard Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram Videcká Vladana V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
210 P Tapeatom Choir Master Tapeatom Gusto Tapeatom Libertine Malíkovi Josef a Lenka V3
Labrador Retriever - FENY - Mrs Susanna Höger – Rakousko
Třída štěňat
211 F Holly-Gala z Vinice Tapeatom Choir Master Xandra Gala z Vinice Havlová Jana a Tereza VN2
212 F Night Star Ithaka Bohemia Mallom´s Chocomania Dual Purpose Royal Standard Krčmaříková Petra a Helena VN1
Třída dorostu
213 F Afrodithé Excelent Dogs Tapeatom Bom A Star Princessa Libošovská blata Vlnová Kateřina VN1
214 F Hot Chocolate Harmony Line Excellent Royal Standard Caffe Latte Harmony Line Ličková Romana VN2
215 F N.Royal Star z Havlova dvora O´Sofinas Play The Game Innocent Beauty Tankaram Samlerová Šárka a Stoklasa Josef VN3
216 F Penelope Princess Kelečský poklad Rising Sun Tankaram Channel Champions Kelečský poklad Buberníková Petra N4
Třída mladých
217 F Airis Tristana Bohemia Excellent Roayl Standard Aischa Lucky Honey Tajčová Dana VD
218 F Annie Fride Brizel Carromer´s Hurricane Joe Delfi z Havlova Dvora Kantorová Petra absence
219 F Cara z Vltavotýnských lesů Bono Black z Trojánku Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy Jeníček Jiří, Ing. absence
220 F Caya z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Brom Jan V1, CAJC
221 F Conny z Vltavotýnských lesů Bono Black z Trojánku Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy Jeníček Jiři, Ing. V
222 F Cora z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Brom Jan V2
223 F Coralia Calenzana Mainline´s Knight Of Honor Katrin od Himalájského cedru Kotasová Helena V
224 F Flóra z Temné jeskyně Roulette Cashier v.d.Weeward Venny ze Zámek Ribry Říha Josef V
225 F Hellen Gold z Orvetu Tapeatom Bom A Star Daisy Gold z Orvetu Kupková Petra V
226 F Charlene od Himalájského cedru Taspeatom Choir Master Tangerine od Himalájského cedru Dočekalová Michaela V3
227 F Justýna od Jakuba Krčína King´s Word Bohemia Bras Cilka od Jakuba Krčina Pčolarová Petra VD
228 F Miss Joy Ithaka Bohemia Gowanvale Balance Joy Of Tankaram Bártovi Gabriela a Martin V4
Mezitřída
229 F Haidy z Volarských lesů Fadir z Libušina chovu Lessi z Volarských lesů Zamrzla Tomáš V
230 F Nightwish Joy z Dančí stráně Stenveyz Red October Enigma Royal Standard Švejnohová Klára V3
231 F Nougat Harmony Line z Dančí stráně Stenveyz Red October Enigma Royal Standard Janěvová Jana V1, CAC
232 F Octavia Olympy Kelečský poklad Best of Royal Standard Amálie Cortex Canellae Videcká Vladana VD
233 F Terezka z Muchovy boudy Trendsetter Of Tintagel Winds Francis z Muchovy boudy Tůmová Petra V2, res. CAC
234 F Xope z Vlčích luk Philipstown Prionsa Óda z Vlčích luk Nytrová Ilona V4
Třída otevřená
235 F Ajka ze Zapomenutého mlýna Royal Standard Tankaram Ester z Kosovské samoty Peniška Marek V4
236 F Caffe Latte Harmony Line Rising Sun Tankaram Native Beauty Tankaram Ličková Romana V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
237 F Princessa Libošovská blata Attikonak Truly Madly Deeply Justicia od Himalájského cedru Vlnová Kateřina absence
238 F Rina z Javořických lesů Adolf of Brownbank Cottage Ina z Javořických lesů Kříž Josef V
239 F Roxy Libošovská blata Sretlaw Sea Biscuit Justicia od Himalájského cedru Krecbachová Věra V
240 F Zaira od Himalajského cedru Sretlaw Sea Biscult Peach od Himalájského cedru Dočekalová Michaela V2, res. CAC
241 F Zarra Sable Blues Ridge Winnie The Pooh Ges Pepper´s Sable Blues Slabá Dana V3
Třída pracovní
242 F Abby Kate Cambrella Attikonak Q One For Two Kathleen Draco Minor Horníčková Jarmila absence
243 F Aischa Lucky Honey Casper Černý klenot Norma z Voldušského vrchu Tajčová Dana V4
244 F Arya Tracey Cambrella Attikonak Q One For Two Kathleen Draco Minor Bártová Ilona V1, CAC
245 F Aura z Ledenických zahrad Trendsetter Of Tintagel Winds Gale of Bohemia Bras Tůmová Petra absence
246 F Bella Rose Lucky Honey Attikonak Truly Madly Deeply Norma z Voldušského vrchu Votrubcová Lucie V3
247 F Iris z Ročkova Unforgettable Tankaram Bona Cyrcon Sagitarius Klobučarová Dana V2, res. CAC
Třída vítězů
248 F Kyara z Kostelce u Jihlavy O´Sofinas Play The Game Unetta z Kostelce u Jihlavy Peniška Marek a Jurková Lenka absence
249 F Easy To Love Harmony Line Tweedledum Against Allodds Native Beauty Tankaram Janěvová Jana V1, CAC
Třída veteránů
250 F Brita Javys Echo Erinor Ala z Medvědiska Rindošová Tereza absence
251 F Nessie od Kletecké hráze Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové Eisertovi Z.+J. V1

 

  

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]