Klubová výstava retrieverů

Hluboká nad Vltavou 9. května 2009


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže
   
LR Roulette Cashier van de Weeward
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
LR Roulette Cashier van de Weeward
Chovatel: Kramer van Kreuningen
Majitel: Klečková Alena
Labrador Retriever - PSI - Mrs Mary O´Donoghue - Irsko
Třída štěňat
203 P Avalanche Guverline´s Rising Sun Tankaram Genesis Star Royal Standard Stránský Josef VN1
204 P Herbi Choco z Trojánku Great Guy Tetřeví dvůr Deana z Trojánku Kadlečková Petra VN
205 P Charley Gold z Orvetu Tapeatom Born A Star Daisy Gold z Orvetu Friedrichová Brigitte VN
Třída dorostu
206 P Reality Show of Bohemia Bras Waifin´s Perfect Storm I´M Your Safety Bohemia Bras Eisertovi Z.+J. VN1, BIS PUPPY
Třída mladých
207 P Aax od Brlenky Tsarodej Killykeen Bára Connan Bohemia Novotný Tomáš V
208 P Alwin Tristana Bohemia Excellent Royal Standard Asicha Lucky Honey Vaňásková Martina absence
209 P Bruno od Šimonova mlýna My Faith Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty Batelkovi Kateřina a Petr absence
210 P Erwin z Loveckého zámečku Amberside Forget Me Not Berenica z Loveckého zámečku Vápeníková Marie VD
211 P Forest Flint Sarblet Vagabound od Himalájského cedru Cessy Malabret Buberníková Petra V
212 P Forever and Ever Harmony Line Willcare Huntmors Gamemaster Stenveyz Chestnut Shade Nytrová Ilona V
213 P Haley Gold z Orvetu Tapeatom Bom A Star Daisy Gold z Orvetu Friedrich Robert V
214 P Jeremy od Jakuba Krčína King´s Word Bohemia Bras Cilka od Jakuba Krčina Kučera Stanislav V
215 P Krabat Ithaka Bohemia Mallorn´s Chocomania Witchcraft Of Tankaram Čerešňáková, MVDr a Střihavka Pavel V4
216 P Larry z Havlova dvora Hargitaváraljai Amaretto Anuschka z Trojánku Hlinová Jindřiška, Ing. V
217 P Mission Completed Ithaka Bohemia Gowanvale Balance Joy Of Tankaram Čeřovský Petr a Naďa V1, CAJC, Kubový vítěz mladých
218 P Orlando Original Kelečský poklad Best of Royal Standard Amálie Cortex Canellae Smilkovski Slobodan V3
219 P Skyfire Master Of Chocolate Nipntuck Big Leaguer Skyfire´s Southern Charm Janěvová Jana V2
Mezitřída
220 P Bodo z Ledenických zahrad Tsarodej Killykeen Gale of Bohemia Bras Korda František, Ing. V3
221 P Dearson Excellent Bohemia Angel Excellent Royal Standard Angelee z Královských lesů Jankot Roman V1, CAC
222 P Lab Treasure´s Erase And Rewind Mocca´s Kleran Of The Work Fellows Lab Treasure´s Hollywood Bártovi Gabriela a Martin V2, res. CAC
223 P Sorbon Draco Minor First Man Draco Minor Storie du Bois des Lilas Hévrová Lenka V4
Třída otevřená
224 P Ámos z Královských lesů Adolf of Brownbank Cottage Hessi ze Smolinky Melichar Tomáš VD
225 P Clide Calm River Best of Roayl Standard Vanessa z Trojánku Nováková Soňa V2, res. CAC
226 P Eyko z Dolánských látek Charismatic Tankaram Cela z Dolanských látek Doležel Jan absence
227 P Garon Oliver Sable Blues Bubbling Yves Golden Ges Sable Blues Netrval Vladimír V
228 P Geroj z Vlčích luk Strongline´s Original Reggia z Vlčí stepi Šebek Michal VD
229 P Griffin od Tří jasanů My Faith Tankaram Valentine Girl Tankaram Žlábek Jan V1, CAC
230 P I Am Your Royal Standard Best of Royal Standard Classic Black Royal Standard Malčánek Pavel V4
231 P Joy Junior Ithaka Bohemia Lab Treasure´s Dario Joy Of Tankaram Kynštová Hana VD
232 P King´s Word Bohemia Bras Rosanan Elvis Presley Viking-Countess Bohemia Bras Špičáková Dagmar, Bc. V
233 P Nero z Muchovy boudy Trendsetter Of Tintagel Winds Francis z Muchovy boudy Rajtrová-Lemberková Anděla V3
234 P Tapeatom Born A Star Tapeatom Solo Singer Of Adamasdor Tapeatom Grace And Favour Malíkovi Josef a Lenka absence
Třída pracovní
235 P Afternoon Delight Capronca Lab Treasure´s Dario Whisky Džemojady Planý Marcel a Jaroslava V3
236 P Aggo Black Ward Iron Man Draco Minor Brenda z Temné jeskyně Pechman Petr V2, res. CAC
237 P Bland Harmony Line Unforgettable Tankaram Ráchel Bri-Col Black and White Bicanová Petra V
238 P Borgo Calenzana Ladrow Heron Over Oakhouse Katrin od Himalájského cedru Kotasová Helena V
239 P Brix Cyrcon Sagitarius Iron Man Draco Minor Happy-Day Draco Minor Červený Luboš V4
240 P Jim Beam Royal Standard Follies Mon Oncle U After Royal S Tankaram Felgrová Pavlína V1, CAC
Třída vítězů
241 P Ash Amazing Frace Royal Standard Tankaram Yesterday´s Bohemia Bras Horníčková Jarmila V4
242 P Dustin Duncan Tetřeví dvůr Logan I Whispering Bell Heather´s Fleurie Planý Marcel a Jaroslava absence
243 P Grand Prix Royal Standard Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram Videcká Vladana V2, res. CAC
244 P Larry Libošovská blata Rocheby Smokescreen Justicia od Himalájského cedru Radovesnický Radek V3
245 P Roulette Cashier van de Weeward Devonshires Stash Ballantines Klečková Alena V1, CAC, Klubový vítěz, BOB,BIS
246 P Tapeatom Choir Master Tapeatom Gusto Tapeatom Libertine Malíkovi Josef a Lenka V
Třída veteránů
247 P Frist Man Draco Minor Thurbajen ´s Minstrei Boy Caren Draco Minor Klečková Alena absence
Labrador Retriever - FENY - Mr Martin O´Donoghue - Irsko
Třída štěňat
248 F Night Star Ithaka Bohemia Mallom´s Chocomania Dual Purpose Royal Standard Krčmaříková Petra a Helena VN1
Třída dorostu
249 F Afrodithé Excelent Dogs Tapeatom Bom A Star Princessa Libošovská blata Vlnová Kateřina VN2
250 F Cane Royal Standard od Lužáneckého parku O´Sofinas Play The Game Evening Star Royal Standard Pavlík Ladislav N
251 F Hot Chocolate Harmony Line Excellent Royal Standard Caffe Latte Harmony Line Ličková Romana VN1
252 F N.Royal Star z Havlova dvora O´Sofinas Play The Game Innocent Beauty Tankaram Samlerová Šárka a Stoklasa Josef VN4
253 F Nessie z Havlova dvora O´Sofinas Play The Game Innocent Beauty Tankaram Ošmerová Miroslava VN3
254 F Penelope Princess Kelečský poklad Rising Sun Tankaram Channel Champions Kelečský poklad Buberníková Petra N
Třída mladých
255 F Acra od Kovářovské hůrky Iron Man Draco Minor Cindy od Vltavské stráně Hoppová Radomíra VD
256 F Aimee Libošovská blata Tapeatom Choir Master Jakobinia od Himalájského cedru Batunová Hana VD
257 F Airis Tristana Bohemia Excellent Roayl Standard Aischa Lucky Honey Tajčová Dana VD
258 F Alma Dina Britzel Carromer´s Hurricane Joe Delfi z Havlova dvora Dědourek Martin V
259 F Annie Fride Brizel Carromer´s Hurricane Joe Delfi z Havlova Dvora Kantorová Petra VD
260 F Bellora Gottesberg Rocheby Smokescreen Margy od Petrovických pláňat Kohoutová Jana VD
261 F Cara z Vltavotýnských lesů Bono Black z Trojánku Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy Jeníček Jiří, Ing. absence
262 F Casia z Polepské olšiny Tapeatom Born A Star Chanel Five Sable Blues Schuler Karel a Věra VD
263 F Caya z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Brom Jan V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS Junior
264 F Coco Miracle of Life Roulette Cashier v.d.Weeward Nany od Petrovickcýh pláňat Suchý Jindřích VD
265 F Conny z Vltavotýnských lesů Bono Black z Trojánku Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy Jeníček Jiři, Ing. V
266 F Cora z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Brom Jan V3
267 F Coralia Calenzana Mainline´s Knight Of Honor Katrin od Himalájského cedru Kotasová Helena V
268 F Elen-Gala z Vinice Tapeatom Bom A Star Xandra Gala z Vinice Zdarsa Jiří V4
269 F Fanny Brown od Bílých jelenů O´Sofinas Play The Game Annabella z Trojánku Bláhová Jana a Kejř Jan V
270 F Flóra z Temné jeskyně Roulette Cashier v.d.Weeward Venny ze Zámek Ribry Říha Josef V2
271 F Hellen Gold z Orvetu Tapeatom Bom A Star Daisy Gold z Orvetu Kupková Petra V
272 F Charlene od Himalájského cedru Taspeatom Choir Master Tangerine od Himalájského cedru Dočekalová Michaela VD
273 F Justýny od Jakuba Krčína King´s Word Bohemia Bras Cilka od Jakuba Krčina Pčolarová Petra VD
274 F Lucky Star Ithaka Bohemia Mallom´s Chocomania Dual Purpose Royal Standard Bártovi Gabriela a Martin V
275 F Saggi z Kostelce u Jihlavy I´M Your Dream Falmarka Helga z Kostelce u Jihlavy Křivánek Petr V
276 F Xara Libošovská blata Tapeatom Born A Star Mášenka Libošovská blata Janotová Irena V
Mezitřída
277 F Alma z Byšičkých pustin Hargitaváraljai Amaretto Chery Javorův dvůr Častová Ludvika absence
278 F Nightwish Joy z Dančí stráně Stenveyz Red October Enigma Royal Standard Švejnohová Klára V4
279 F Nougat Harmony Line z Dančí stráně Stenveyz Red October Enigma Royal Standard Janěvová Jana V1, CAC
280 F Octavia Olympy Kelečský poklad Best of Royal Standard Amálie Cortex Canellae Videcká Vladana V3
281 F Priscila z Kostelce u Jihlavy Best of Royal Standard Helga z Kostelce u Jihlavy Tůmová Alena V2, res. CAC
282 F Terezka z Muchovy boudy Trendsetter Of Tintagel Winds Francis z Muchovy boudy Tůmová Petra VD
283 F Xope z Vlčích luk Philipstown Prionsa Óda z Vlčích luk Nytrová Ilona V
Třída otevřená
284 F Aisha z Majetínského království Rocheby Smokescreen Cindy od Zeleného smrku Veselá Veronika VD
285 F Anne-Anastázie Chocolate Jewel D´Jerry Doo Tetřeví dvůr Anne Amelie Chaseland´s Lhoták Pavel V2
286 F Blue Safety Janet Joplin Rocheby Smokescreen Jackalee Sable Blues Bruoth Martin VD
287 F Caffe Latte Harmony Line Rising Sun Tankaram Native Beauty Tankaram Ličková Romana V1, CAC
288 F Feyt Bri-Col Black and White Finn z Vinice Iris Bri-Col Black and White Hříbalová Petra V
289 F Nessie ze Smolinky Roulette Cashier v.d.Weeward Ashley ze Smolinky Tobolková Tereza VD
290 F Pretty Puzzlehead Of Bohemia Bras Child of Fortune Bohemia Bras Fairyland Bohemia Bras Falgeová Ruth absence
291 F Princessa Libošovská blata Attikonak Truly Madly Deeply Justicia od Himalájského cedru Vlnová Kateřina absence
292 F Protector Of Luck Bohemia Bras Child of Fortune Bohemia Bras Fairyland Böhemia Bras Pešková Petra V
293 F Rina z Javořických lesů Adolf of Brownbank Cottage Ina z Javořických lesů Kříž Josef VD
294 F Roxy Libošovská blata Sretlaw Sea Biscuit Justicia od Himalájského cedru Krecbachová Věra V
295 F Zaira od Himalajského cedru Sretlaw Sea Biscult Peach od Himalájského cedru Dočekalová Michaela V4
296 F Zarra Sable Blues Ridge Winnie The Pooh Ges Pepper´s Sable Blues Slabá Dana V3
Třída pracovní
297 F Abby Kate Cambrella Attikonak Q One For Two Kathleen Draco Minor Horníčková Jarmila VD
298 F Aischa Lucky Honey Casper Černý klenot Norma z Voldušského vrchu Tajčová Dana V
299 F Ana-Bell Cyrcon Sagitarius Trendsetter Of Tintagel Winds Happy-Day Draco Minor Souček Rudolf JUDr. V3
300 F Arya Tracey Cambrella Attikonak Q One For Two Kathleen Draco Minor Bártová Ilona V
301 F Aura z Ledenických zahrad Trendsetter Of Tintagel Winds Gale of Bohemia Bras Tůmová Petra absence
302 F Bella Rose Lucky Honey Attikonak Truly Madly Deeply Norma z Voldušského vrchu Votrubcová Lucie V4
303 F Iris z Ročkova Unforgettable Tankaram Bona Cyrcon Sagitarius Klobučarová Dana V2, res. CAC
304 F Kyara z Kostelce u Jihlavy O´Sofinas Play The Game Unetta z Kostelce u Jihlavy Peniška Marek a Jurková Lenka V1, CAC, Klubový vítěz
305 F Marilyn z Podblanicka Dustin Duncan Tetřeví dvůr Felon z Podblanicka Zenáhlíková Jitka VD
Třída vítězů
306 F Easy To Love Harmony Line Tweedledum Against Allodds Native Beauty Tankaram Janěvová Jana absence
Třída veteránů
307 F Brita Javys Echo Erinor Ala z Medvědiska Rindošová Tereza V2
308 F Nessie od Kletecké hráze Woody Black of Golden Erinor Elza od Fořtové Eisertovi Z.+J. V1

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]