Národní výstava psů  Olomouc - 10.1.2009   

 

Chesapeake Bay Retriever

Psi  -  třída mladých

Adey May´s Jake

VD2

Fair Play Penrose

V1,CAJC

Psi  -  třída otevřená

Boss Nataniel Balajne

VD2

Bushido Cash Libami

V1, CAC

Psi  -  třída vítězů

Sonia´s Boy Silvercreek

V1, CAC, NV

Feny -  třída dorostu 

Katherina Key Wicked Kelečský poklad

VN2

Kissable Kandia Kelečský poklad

VN1

Feny -  třída mladých

Xanadu Tara For Libami

V1,CAJC

Feny -  třída otevřená

Della Chelsea Sirius Pro

V1, CAC

Feny -  třída vítězů

Cocochanell Coffie Kelečský poklad

V1, CAC, NV, BOB

 

Labradorský retriever

Psi  -  třída dorostu

Lucas Choko z Vavřineckých rákosin absence

Psi  -  třída mladých

Archie z Křížovy akády V3
BLACK BALOO z Grodu Hrabiego Malme V2
Dino z Vlčích luk VD
Erase And Rewind Lab Treasure's V1,CAJC,
Flavia Frank Sarblet odstoupil,
Forest Flint Sarblet D
Haley Gold z Orvetu VD
Chain od Himalájského cedru VD
Morris z Grodu Hrabiego Malmesbury V
Swen z Kostelce u Jihlavy V4

Psi  -  mezitřída

Akim Blazing Diamond VD
Amir Ideal Dog VD
Art z Míkovského háje VD
Bargo Apami VD
Ben z Obolecké hájenky V
Beny od Kuboňského rybníka VD
Bimbo z Vltavotýnských lesů V2, Res.CAC
Clide Calm River V4
Eligor z Helfštýna VD
Enidros z Helfštýna D,
Good Vibrations Tweedledum V1, CAC
Jack Daniels Royal Standard V3

Psi  -  třída otevřená

Angel z Nemilanských polí VD
Bayos Glarika VD
Billy The Brave Essention of Live absence
Clifford od Himalájského cedru V1, CAC
Chaplin Royal Standard V2, Res.CAC
Jimi z Grodu Hrabiego Malmesbury V3

Psi  -  třída pracovní

Asterix Riverdance Bohemia V1, CAC
Carromer´s Hurricane Joe absence
Great Guy Tetřeví dvůr V3
Kim z Dančí stráně V2, Res.CAC

Psi  -  třída vítězů

Budger Sorbon´s Legend V2, Res.CAC
Eddie od Jaloviska V3
Excellent Royal Standard V4
Ziggi Choco z Trojánku V1, CAC

Feny -  třída dorostu

Hellen Gold z Orvetu absence
Noir Dame Royal Standard VN1
Umbrella z Muchovy Boudy VN2

Feny -  třída mladých

Belissa Gottesberg V
Caya Ledenických zahrad V4
Cream Muffin z Grodu Hrabiego Malm V
Charlene od Himalájského cedru V2
Lucky Star Ithaka Bohemia V
Nougat Harmony Line z Dančí stráně V1,CAJC
Oxanna Orchidey Kelečský poklad V3
Sky Dolly Falmarka V

 Feny -  mezitřída

Akira Z Nemilanských polí V3
Andy z Čechorodu V
Apple Black Gilli Fortunate V2, Res.CAC
Axa Ideal Dog V1, CAC
Betty z Obolecké hájenky VD
Eleanora od Himalájského cedru VD
English Beauty Harmony Line V4
Feny -  třída otevřená  
Aidi z Dukelského vrchu VD
Ajda z Kunštátského panství VD
Annette z Nemilanských polí odstoupila
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V2, Res.CAC
Claire Zlatý déšť VD

Feny -  třída otevřená

Enji Vacbro VD
Fanny Fiona od Himalájského cedru absence
Cheryl Sable Blues V3
Keli z Pískovny V1, CAC
Lolitta Lioness z Dančí stráně VD

Feny -  třída pracovní

Apple Sorbon´s Legend V2, Res.CAC
Benji Lady Alison V3
Enny Via Brunensis V1, CAC

 Feny -  třída vítězů

Awendy Belle Moravia V2, Res.CAC
Easy To Love Harmony Line V1, CAC, NV, BOB
G'Star Royal Standard V3

 

Zlatý retriever

Psi  -   třída štěňat

Balthazar Angel Shadow VN1

Psi  -  třída dorostu

Dark'N Stormy Vetcare Bohemia VN1
Deep Delight Brdské zlato VN3
Domingo de Bismilláhi VN2

Psi  -  třída mladých

Andy Shanti Navaro V1,CAJC
Canny z Královských teras V2
Guess The Dream Team V3
Ivor od Bílé břízy VD
Lucas Goldenpack Marty V
Martell Goldenpack Marty V4

Psi  -  mezitřída

Benny z Makových dvorů V2, Res.CAC
Buddy Godd Augury V
Hektor Artesia Bohemica VD
Hurricane od Hradu Veveří V3
Kenny Chlupaté štěstí V4
Nambo od Kamenné hradby V
United the Best Baron V1,CAC,NV,BOB

Psi  -  třída otevřená

Bastien de Bismilláhi V1, CAC
Galen z Havlova dvora V4
Chunny Chlupaté štětsí V3
Sebastian the Best Baron V
Welf z Vlčích luk V2, Res.CAC

Psi  -  třída pracovní

Andreas Misantos V1, CAC
Flaming the Dream Team V2, Res.CAC
Porthos the Best Baron V3

Feny -  třída štěňat

Image z Dražkovského hájku VN1

Feny -  třída dorostu

Deep Desire Brdské zlato VN1
Drusilla de Bismilláhi VN2
Winnie the Best Baron VN3

Feny -  třída mladých

Abby Galle Shanti Navaro V4
Astra Angel Shadow VD
Brixie Cassovia treasure V3
Caline Bambou du Bois de la Rayere V2
Gold Hope The Dream Team absence
Honey Hope The Dream Team V
Charmed Chiquita Artemis Gold V
Cheila Golden Storm VD
Christina Aguilera Artemis Gold V1,CAJC
Korvetta Goldenpack Marty VD

Feny -  mezitřída

Allis de Salvia Apiana V3
Arwen z Fatkovského dvora V2, Res.CAC
Cintia Famous Gold VD
Connie od Světlovského potůčku VD
Crazy Corazon Brdské Zlato absence
Dixi Gerix VD
Ellis Excellent z Říčanských luk V4
Klaris Chlupaté štěstí absence
Nice Daisy Gwiazda Dawida V1,CAC, NV
Tell Me the Best Baron V
Therése the Best Baron V

Feny -  třída otevřená

Annie z Makových dvorů V3
Darion Santana Golden V1, CAC
Estee The Dream Team absence
Rosalia the Best Baron V2, Res.CAC

Feny -  třída pracovní

Athea Bismilláhi VD
Cassiopeia de Bismilláhi VD
Dolores z Droužkova V2, Res.CAC
Gracy z Dražovského hájku V3
Kreizy Chlupaté štěstí V1, CAC

Feny -  třída vítězů

Angel Dagchells V1, CAC
Eimi Chlupaté Štěstí absence

zaslala Marie Šustová CHS Bohemian Ariston

Flat Coated Retriever
Psi - třída štěňat
Cyrano Betafor VN1
Psi - třída mladých
Fair Play Black Brianta V1, CAJC

Psi - třída mezitřída

Antonio Maminčino štěstí VD3
Highway to Hell Whizzbang's VD4
Huck Besmoon Bonny Dux V2, Res. CAC
Mexican Afterburner Whizzbang V1, CAC, NV, BOB
Psi - třída otevřená
Corwin Black Brianta V1, CAC

Psi - třída pracovní

Griffin Sunrise Bonny Dux V1, CAC
Feny - třída štěňat
Casiopea Betafor VN1
Feny - třída dorostu
All the Best Compendio VN1
Besie z Čertova doupěte VN2
Darling Oasis of Peace VN3

Feny - třída mladých

Assoluta Inosservanza To Royal Silk absence
Bessie z Harcova absence
Compendio Shining Day V2
Debbie Beauty from Czech absence
Double Diamond Lustans absence
Finlandia Black Brianta V3
Hur Mas Det O'Flanagan V1, CAJC
Sobi z Vlčích luk V4
Feny - mezitřída
Ciria Oasis of Peace VD2
Chainy Bonny Dux V1, CAC, NV
Valley Virgo Vestalis absence
Feny - otevřená
Arie Amyflatt V2, Res.CAC
Blackie Black Brilliance V1, CAC
Oktavia z Vlčích luk absence

Feny - pracovní

Aphrodite Terra Amaltea V1, CAC
Basilej Brixie Oasis of Peace V3
Deep Space Black Brianta V2, Res.CAC
Feny - třída vítězů
Arctic Avalanche Black Brianta V1, CAC
Britney Star Bohemia Luxyvett V2, Res.CAC

 

Curly Coated Retriever
Psi - třída mladých
Baltasar z Ledenických zahrad V1, CAJC

Psi - třída mezitřída

Tor z Vlčích luk VD1
Psi - třída vítězů
Ursus z Lednických zahrad V1, CAC, NV, BOB

Feny - třída mladých

Buffy z Ledenických zahrad V1, CAJC

zaslal Evžen Šíbl

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]