Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - 30.8.2008   

 

Labradorský retriever  - Ing. Zdeněk Antonovi (CZ)

Feny – třída štěňat

1 042

ANNIE FRIDE BRIZEL

VN2 

1 043

BLAZE OF GLORY APOLLO THIRTEEN

absence

1 044

CHARLOTTE CHOCOLAT OD TŘÍ JASANŮ

VN3 

1 045

HELLEN GOLD Z ORVETU

VN1 

Feny – třída dorostu

1 046

CASIA Z POLEPSKÉ OLŠINY

VN3 

1 047

PAULEEN SABLE BLUES

VN2 

1 048

XARA LIBOŠOVSKÁ BLATA

VN1 

Feny – třída mladých

 1 049

AČITA PEKELSKÉ ŠTĚSTÍ

VD 

1 050

ANGIE OD BABYLONSKÉ VRBY

VD 

1 051

ANNY Z MAYEROVY HÁJENKY

VD 

1 052

AUGGIE ZE STARÉ LÉKÁRNY

V 

1 053

BESSY MIRACLE OF LIFE

V 

1 054

CORALIA CALENZANA

absence

1 055

DENY BOY PEPINOS

VD 

1 056

GABY OD JAKUBA KRČÍNA

V4 

1 057

IRIS Z ROČKOVA

V2 

1 058

IT´S TEQUILA NEPEAN RIVER

V3 

1 059

NELLY Z KOSTELCE U JIHLAVY

V 

1 060

NINA Z VLČÍCH LUK

absence

1 061

PRISCILA Z KOSTELCE U JIHLAVY

VD 

1 062

SASHA DRACO MINOR

V 

1 063

TEREZKA Z MUCHOVY BOUDY

V1, CAJC 

Feny - meziřída

1 064

ADELISE RAY DÓR

VD 

1 065

AGNES RIVERDANCE BOHEMIA

VD 

1 066

ANDRA Z MAYEROVY HÁJENKY

VD 

1 067

AUDREY RIVERDANCE BOHEMIA

V 

1 068

BEJCA TAJEMNICA

VD 

1 069

ENGLISH BEAUTY HARMONY LINE

V3 

1 070

FANY ZE ZÁMEK RIBRY

V4 

1 071

GREY OD TŘÍ JASANŮ

V 

1 072

IMAGINE SABLE BLUES

V2, Res CAC

1 073

KYARA Z KOSTELCE U JIHLAVY

absence

1 074

LADY IN BLACK SABLE BLUES

V 

1 075

MALLORN´S RUNAWAY BRIDE

V 

1 076

ROCHEBY NORIA Z BOROWSKICH STAW

V1, CACIB,CAC 

Feny – třída otevřená

1 077

AMBRA OD VODNÍHO HRADU

VD 

1 078

ANNE-ANASTAZIE CHOCOLATE JEWEL

V1, CAC, Res CACIB

1 079

ARCHIE LOS BUMBOS

VD 

1 080

BÁRA OD STŘÍTEŽSKÉ LUDINY

VD 

1 081

BECKIE TERKPEY

V 

1 082

BERTA OD JAKUBA KRČÍNA

VD 

1 083

CALY Z CHOČE

V 

1 084

CYNTHIA JANIS JOPLIN

V 

1 085

DELFI Z HAVLOVA DVORA

V 

1 086

DIANA OD ZÁMĚSTSKÉHO RYBNÍKA

VD 

1 087

DITA Z DOLÁNSKÝCH LÁTEK

V 

1 088

ENVY GUCCI DAYSI ART

V 

1 089

FELLON Z BRNÉHO

V3 

1 090

HESSI Z ROČKOVA

V 

1 091

IN LOVE WITH TANKARAM

V 

1 092

IVY Z KULÍKOVA

VD 

1 093

KING´S SWEAR BOHEMIA BRAS

V4 

1 094

WHISKY AND SODA SABLE BLUES

V2, Res CAC

Feny – třída pracovní

1 095

ASTRAL WAY APOLLO THRTEEN

V2 

1 096

CEDRA ŠUMNÉ ÚDOLÍ

absence

1 097

GINA JAVORŮV DVŮR

V1 

Feny – třída veteránů

1 098

BRITA JAVYS

V1 

Labradorský retriever  - Zdenka Jílková (CZ)

Psi – třída štěňat

1 099

ALF BRIZEL

VN1 

1 100

BEAR MAX APOLLO THIRTEEN

VN 

1 101

BLACK JACK APOLLO THIRTEEN

VN4 

1 102

BLACKHAWK APOLLO THIRTEEN

VN2 

1 103

BUTTERFLY APOLLO THIRTEEN

VN3 

Psi – třída dorostu

1 104

OLYMPUS OMAR KELEČSKÝ POKLAD

VN 

Psi . třída mladých

1 105

ALAN OD BABYLONSKÉ VRBY

V 

1 106

ARNAK PEKELSKÉ ŠTĚSTÍ

V 

1 107

BLACK Z OBOLECKÉ HÁJENKY

VD 

1 108

DEARSON EXCELLENT BOHEMIA ANGEL

V 

1 109

DIAMOND BLACK BOHEMIA ANGEL

V2 

1 110

DUSTIN VLTAVSKÝ TULEŇ

V3 

1 111

JACK DANIEL´S ROYAL STANDARD

V1, CAJC, BOB 

1 112

NEUMANN´S NADIN KELEČSKÝ POKLAD

absence

1 113

NICOLASS Z DANČÍ STRÁNĚ

V4 

Psi - mezitřída

1 114

AGIP-GALA Z VINICE

V 

1 115

ALMIGHTY WONDER TOSTADEO

V3 

1 116

AZZI APOLLO THIRTEEN

V4 

1 117

BAYOS GLARIKA

V 

1 118

GARTH OD TŘÍ JASANŮ

V1, CAC, CACIB, 

1 119

I AM YOUR ROYAL STANDARD

V2, Res CAC

Psi – třída otevřená

1 120

ENSOR DAYSI ART

V2, Res CAC

1 121

FERGIE OD TŘÍ JASANŮ

absence

1 122

FIRST CLASS TANKARAM

VD 

1 123

JIM BEAM ROYAL STANDARD

V 

1 124

KERSTEN Z KOSTELCE U JIHLAVY

V 

1 125

LEVIS Z PÍSKOVNY

V4 

1 126

NERO OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT

V3 

1 127

OKAY CHOICE OF BOHEMIA BRAS 

V

1 128

URSI DARK STAR SABLE BLUES

V1, CAC 

1 129

ZAR GALA Z VINICE

V 

Psi – třída pracovní

1 130

ACHIL OD LUŽÁNECKÉHO PARKU

V 

1 131

ALIBABA Z LEDENICKÝCH ZAHRAD

V2, Res CAC

1 132

BORGO CALENZANA

V4 

1 133

KIM Z DANČÍ STRÁNĚ

absence

1 134

TAPEATOM CHOIR MASTER

V3 

1 135

ULI DARK STAR SABLE BLUES

V 

1 136

WICK Z VINICE

V1, CAC 

Psi – třída šampionů

1 137

Ch DOLBIA MANOLO BLAHNIK

V2, Res CAC

1 138

Ch. ROBBIE IMRE Z KRYWALDOWEJ KOLIBY

V1, CAC, CACIB 

Psi – třída veteránů

1 139

ISTAR GORSKA FANTAZJA

V1, Nejlepší veterán

Zlatý retriever  - Anna Goldfussová (CZ)

Psi – třída štěňat

 1 140

NOBLE HONEY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

VN 

Psi – třída dorostu

1 141

V.I.P THE BEST BARON

absence

Psi – třída mladých

1 142

ALAN Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

absence

1 143

ASTER Z OPATOVSKÉHO VRŠKU

D 

1 144

CASS HERALDŮV POKLAD

V4 

1 145

CHAN ARTESIA BOHEMICA

V 

1 146

CHUCK BERRY ARTEMIS GOLD

V 

1 147

DREAM OF SEXT DENIS FAMOUS GOLD

V1, CAJC 

1 148

EDDIE ZE SECHOVA

VD 

1 149

FIDDLE-DE-DEE´S MORRIS TRAVELLER

V2 

1 150

HAKIM OD TŘÍ JASANŮ

VD 

1 151

HYAKINTOS ARTESIA BOHEMICA

D 

1 152

LUCKAS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V 

1 153

THEDOR THE BEST BARON

V 

1 154

UNITED THE BEST BARON

V3 

Psi – mezitřída

1 155

AMOR Z TĚŠENOVSKÝCH LUK

VD 

1 156

BOURNEHOUSE MATEUS OF KULAWAND

V1, CAC 

1 157

CÉZAR OD JELENÍ STOPY

VD 

1 158

DAN ZE SECHOVA

VD 

1 159

DASTY ZE SECHOVA

VD 

1 160

KENDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V2, Res CAC

1 161

KENNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V3 

1 162

SEBASTIAN THE BEST BARON

VD 

1 163

WELF Z VLČÍCH LUK

V4 

Psi – třída otevřená

1 164

ALEX Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ

VD 

1 165

ALI EY KETTY

V 

1 166

AMI FAMOUS GOLD

V4 

1 167

ANDREAS CAYENNE´S GOLD

V 

1 168

ANGELO Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ

absence

1 169

ARSON OD SYENITOVÝCH SKAL

absence

1 170

ARTUŠ ZLATÝ TESÁK

V 

1 171

BADY OD JELENÍ STOPY

V 

1 172

BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN

V1, CAC, res. CACIB

1 173

CASANOVA SANTANA GOLDEN

absence

1 174

CHARDONAY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

VD 

1 175

DANTES AUREA ROSA

V2, Res CAC

1 176

GALEN Z HAVLOVA DVORA

absence

1 177

GIM GOLDEN LUK

D 

1 178

JOLLY JOKER OF BOHEMIAN GOLD

VD 

1 179

RAINBOW GOLDEN ERINOR

V3 

1 180

RICCARDO GOLDEN ERINOR

V 

Psi – třída pracovní

1 181

BASTIEN Z HÁJECKÝCH LOVIŠŤ

V4 

1 182

BE MY HEART BRDSKÉ ZLATO

V 

1 183

BOLS BLUE VETCARE BOHEMIA

V2, Res CAC

1 184

CARLSSON DYNASTY ANNAH

V3 

1 185

CHVAT SV. HUBERTA

VD

1 186

MERLIN GOLDEN ERINOR

V1, CAC 

1 187

NICHOLAS THE BEST BARON

V 

Psi – třída šampionů

1 188

Ch TABZIR Z ZAGLEBIA

V2, Res

1 189

Ch WRANGLER MISANTOS

V1, CACIB, CAC, BOB

Zlatý retriever  - Wojciech Burski (PL)

Feny – třída štěňat

1 190

ABSOLUTE HAPPY OF WHITE ENNY

VN 

1 191

EXTRA GENTLE KISS BOHEMIA ANGEL

VN2 

1 192

HONEY HOPE THE DREAM TEAM

VN1 

1 193

IVE POKLAD DOUBRAVKY

N4 

1 194

KATIE Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ

N3 

1 195

NICE ENNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

N 

Feny – třída mladých

1 196

AGGY Z OPATOVSKÉHO VRŠKU

VD 

1 197

AIRIS AB FLUMINE AETERNO

absence

1 198

AMI Z OPATOVSKÉHO VRŠKU

VD 

1 199

BAILEY Z MAKOVÝCH DVORŮ

absence

1 200

BERENIKÉ OF TROJAN ROCK

V 

1 201

BETTY OD STŘÍBRNÝCH RUD

V4 

1 202

BRENNIE Z MAKOVÝCH DVORŮ

VD 

1 203

BRIXIE CASSOVIA TREASURE

VD 

1 204

CALINE-BAMBOU DU BOIS DE LA RAYERE

V1, CAJC 

1 205

CASEY OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU

VD 

1 206

DENISSE DYNASTY ANAH

absence

1 207

DIXI GERIX

VD 

1 208

ELEMENT BRENDA MISANTOS

V2 

1 209

ELLIS EXCELLENT Z ŘÍČANSKÝCH LUK

VD 

1 210

ENNY Z DROUŽKOVA

V 

1 211

ESMERALDA MISANTOS

V3 

1 212

FERGIE MISANTOS

VD 

1 213

HESSY OD TŘÍ JASANŮ

VD 

1 214

INTENT WIFE IS FRIENDLY

V 

1 215

MON CHER CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

absence

Feny – mezitřída 

1 216

ATHYLLA Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

V2, Res CAC

1 217

CARIN QUEEN DANAKO

VD 

1 218

CRAZY CORAZON BRDSKÉ ZLATO

absence

1 219

GAIA ORNELA ARTESIA BOHEMICA

V1, CAC Res CACIB

1 220

KLARIS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V3 

1 221

UBY Z VLČÍCH LUK

VD 

Feny – třída otevřená

1 222

ABBY CARITIN SEN

absence

1 223

ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFI

VD 

1 224

ADELAIN OD SYENITOVÝCH SKAL

VD 

1 225

ALISA OD TIŠICKÉ STUDÁNKY

VD 

1 226

AMBRA Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ

V3 

1 227

AMY ZLATÁ KUDRNKA

V2, Res CAC

1 228

ANGIE OD HLADKÉ SKÁLY

VD 

1 229

DARION SANTANA GOLDEN

V1, CAC 

1 230

DOLORES Z DROUŽKOVA

absence

1 231

DYBA Z VLČÍCH LUK

VD 

1 232

EMILY Z OLŠOVÉHO MLÁZÍ

VD 

1 233

MAJKA BRI-COL BLACK AND WHITE

VD 

1 234

ROSABELLA THE BEST BARON

V4 

Feny – třída pracovní

1 235

ALETTA OD SYENITOVÝCH SKAL

VD 

1 236

ANDY OD JELENÍ STOPY

V2, Res CAC

1 237

ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL

V1, CAC 

1 238

CRAZY SANTANA GOLDEN

V4 

1 239

YMCA MISANTOS

V3 

Feny – třída šampionů

 1 240

Ch AUDRIN VETCARE BOHEMIA

V1, CACIB,CAC

Feny – třída veteránů

 1 241

AKSA Z MLYNÁŘOVY ROKLE

V2 

1 242

Ch BESSY Z TRČKOVÝCH LESŮ

V1, Nejlepší veterán

Chesapeake Bay  retriever  - Wojciech Burski (PL)

Psi – třída dorostu

1 285

PENROSE FAIR PLAY

VN1

Psi – třída mladých

1 286

IFRITAH IGANTIUS KELEČSKÝ POKLAD

V1, CAJC 

Psi – třída otevřená

1 287

ARTUŠ OD ČERTOVY BRÁZDY

V1, CAC, CACIB 

1 288

GALAXY GAEL GAL KELEČSKÝ POKLAD

VD2 

Psi – třída šampionů

 1 289

SILVERCREEK SONIA´S BOY

V1

Feny - mezitřída

 1 290

ELAS Z VLČÍCH LUK

absence

Feny – třída otevřená

 1 291

AMÁLKA OD ČERTOVY BRÁZDY

VD1 

Feny – třída pracovní

 1 292

COCOCHANELL COFFIE KELEČSKÝ POKLAD

V1, CACIB, CAC, BOB 

Feny - třída šampionů

 1 293

AURA SIRIUS PRO

V1, CAC, Res CACIB,

Curly Coated retriever – František Pasák (CZ)

Psi – třída mladých

 1 243

ELERRINA COUNTRY FUDGE

V1, CAJC, BOB 

Psi – mezitřída

 1 244

PARADIGMA ANTAR UK

 V1, CACIB,CAC 

Feny – třída dorostu

1 245

BALI Z LEDENICKÝCH ZAHRAD

VN1 

Feny - mezitřída

1 246

LEANA GYPSY´S SOUL

V1, CAC 

Flat Coated retrívr – František Pasák (CZ)

Psi – třída dorostu

1 257

BOND MARBO BONITAS

VN1 

Psi – třída mladých

1 258

AMADEUS AMOR FATI

V2 

1 259

CHICO BONNY DUX

V1, CAJC 

Psi - mezitřída

1 260

ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

VD2 

1 261

HUCK BESMOON BONNY DUX

V1, CAC 

Psi – třída otevřená

1 262

ASCHAR Z PEKELSKÉ METUJE

V1, CACIB,CAC 

1 263

CHIP TICHÝ RULAND

VD3 

1 264

GAMMEL Z VLČÍCH LUK

V2, Res CAC

Psi – třída šampionů

1 265

Ch IGOR Z VLČÍCH LUK

absence

1 266

Ch RAID Z VLČÍCH LUK

V1, CACIB,CAC Res

Feny – třída dorostu

1 267

BETTY ČERNÁ SLUNÍČKA

VN2 

1 268

CALLIDA DARY ZE STRUN

VN3 

1 269

CESSYE ZE STRUN

VN1 

Feny – třída mladých

1 270

ADHARA AMALTEA

V 

1 271

ADVANCE COAL OD HABROVICKÉHO RYBN

VD

1 272

ANDROMEDA AMALTEA

V2 

1 273

ANGIE Z VELETÍNSKÉHO DVORA

V4 

1 274

ANNA Z VELETÍNSKÉHO DVORA

absence

1 275

CARCASSONE OASIS OF PEACE

V3 

1 276

JACKIE Z KROUKARTÍ

V1, CAJC, BOB 

Feny - mezitřída

1 277

ANDROMEDA ANIČČINA RUSALČINO ÚDOLÍ

V4 

1 278

AYLINE ANOMIS CHOICE

V3 

1 279

BRIGITA NEW ROSMERY

V2, Res CAC

1 280

CHAINY BONNY DUX

V1, CACIB,CAC 

Feny – třída otevřená

1 281

AIEN Z PETŘVALDSKÉHO LESA

V3 

1 282

AMANDA Z MAXOVSKÉHO KAPRADÍ

V1, Res CACIB,CAC

1 283

ARVA TASTE DE PROVANCE

V2, Res CAC

1 284

OKTAVIA Z VLČÍCH LUK

V4 

zaslala Marie Šustová – CHS Bohemian Ariston

 

 Nova scotia duck tolling retriever - Pasák František (CZ)
Psi - třída mladých
Jell Sv. Huberta  V1, CAJC
Psi - třída otevřená
Baddy z Kotárských luk V2, Res. CAC, Res. CACIB
Duke Toller Bryvilsár absence
Palo z Vlčích luk V1, CAC, CACIB, BOB
Feny - třída dorost
Paddy Rudolfovská skála VN1
Feny - mezitřída
Daya Pod Jablonia V1, CAC, Res. CACIB
Feny - třída otevřená
Chiper Sv. Huberta absence
Didi Sirius Pro V1, CAC, CACIB
Dizzy Toller Bryvilsár V2, Res. CAC
Inna Rudolfovská skála VD3

                    

zaslali Benešovi Jindřiška a Ondřej CHS z Dejzyna dvora 

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]