Mezinárodní výstava psů  Praha - 22.3.2008   

 

Golden retriever - psi - Miroslav Václavík (CZ)
Psi - třída štěňat
ATREY SHANTI NAVARO VN1
(Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi)
Psi - třída dorostu
BRIX OD ZLATÉ DELFI VN1
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štestí)
Psi - třída mladých
FIDDLE-DE-DEE`S MORRIS TRAVELLER V3
(Mulfield Lewis x Cheer`s Marzipan)
ANDY Z VELKÉ BUKOVÉ VD
(Bruce of Dream Team x Cerin Amroth Aurea Rosa)
SANTI THE BEST BARON VD
(Akim z Královských teras x Brittany the Best Baron)
SEBASTIAN THE BEST BARON V
(Akim z Královských teras x Brittany the Best Baron)
ALAN Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN V
(Dewmist Sablafella x Colette Mahikan)
ELLIOT Z DROUŽKOVA V
(Exquisite the Dream Team x Erna Cassovia White Star)
AARON Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN D
(Dewmist Sablafella x Colette Mahikan)
BARON AUS BOBRY WALD ABSENCE
(Silver Mist Rescator x Aneta z Kopce radosti)
THEODOR THE BEST BARON V
(Goldsand`s Charlie Drum x Highness Mexi  the Best Baron)
PINKERLY QUIEN SABE V1, CAJC, BOB, BIG 1
(Matador v.d. Beerse Hoeve x Da ya Think I`m Sexy)
ARIS Z VELKÉ BUKOVÉ VD
(Bruce of Dream Team x Cerin Amroth Aurea Rosa)
HYAKINTOS ARTESIA BOHEMICA VD
(Wrangler Misantos x Caerin Artesia Bohemica)
ASLAN AB FLUMINE AETERNO V
(Bruce of Dream Team x Bára z Adarova dvora)
BARNEY Z MAKOVÝCH DVORŮ V
(Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štestí)
EDA Z DROUŽKOVA V
(Exquisite the Dream Team x Erna Cassovia White Star)
KERRY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ VD
(Gryffindor Junior the Best Baron x Victoria Chlupaté štěstí)
KENDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V2
(Gryffindor Junior the Best Baron x Victoria Chlupaté štěstí)
ARGO Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN V
(Dewmist Sablafella x Colette Mahikan)
CHAN ARTESIA BOHEMICA V4
(Gryffindor Junior the Best Baron x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
Psi - mezitřída 
PORTHOS THE BEST BARON VD
(Goldsand`s Charlie Drum x Barbie Bohemia Champagne)
CARLSSON DYNASTY ANAH V
(Cheer`s Quaside x Bailey od Hradu Veveří
ANTIQ FROZEN BEAUTY VD
(Ashbury Touch  the Sky x Emily the Best Gold)
LITTLE VIOLET`S ENERGY FLASH V1, CAC
(LittLe Violet`s Wind in the Wl x Wheatcroft Diamond Violets)
ANDREAS MISANTOS V4
(Gryffindor Junior the Best Baron x Brenda the Dream Team)
AMADEUS POUŠTNÍ VÍTR VD
(Vasco Valentino Bohemia x Annie ze Sechova)
FREDDY ARTEMIS GOLD V
(Watterloo Misantos x Carlotta Scandinavia Finland)
CASSANOVA SANTANA GOLDEN V
(Gryffindor Junior the Best Baron x Era od Hradu Veveří)
CARRO GERIX V2, Res. CAC
(Dewmist Sablafella x Chantal Zlaté slnko)
GALEN Z HAVLOVA DVORA V
(Watterloo Misantos x Aura Artemis Gold)
WELF Z VLČÍCH LUK VD
(Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčí stepi)
LITTLE VIOLET`S  BLUE MOON V3
(Inassicas Coriander  x Dancroft A Little Violets Retu)
FREI Z OPAVSKÉHO KOPCE  V
(Ashbury Touch  the Sky x Aida z Opavského kopce)
ARTUR FAMOUS GOLD VD
(Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold)
Psi - třída otevřená
ATREY TANGAROA V4
(Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlčí stepi)
CHILLIPEPPER DAGCHELLS V1, CAC, CACIB
(Dewmist Sablafella x Gilla A Comitate Aureo)
CLINTON Z VESNIČKY U HRANIC D
(Farmer Hill`s Loveday Bongo x Janet Irslak)
ALPINE JACK POUŠTNÍ VÍTR VD
(Vasco Valentino Bohemia x Annie ze Sechova)
ARGON EY KETTY VD
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
ANDREAS CAYNNE`S GOLD V3
(Bruce of Dream Team x Cayenne od Hradu Veveří)
RAINBOW GOLDEN ERINOR V2, Res. CAC
(Gryffindor Junior the Best Baron x Immense Golden Erinor)
WHO`S MAGIC IS FRIENDLY VD
(Paudell Pure Passion x Karvin Kind of Magic)
CATCH Z ADAROVA DVORA VD
(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)
Psi - třída pracovní
BOLS BLUE VETCARE BOHEMIA V1, CAC
(Inassicas Coriander  x Briggite the Dream Team)
OLIVER THE BEST BARON VD2
(Silver Mist Rescator x Amye Bohemian Champagne)
Psi - třída šampionů
DEWMIST SABLEFELLA V3
(Rossmix Rugger x Dewmist Serenella)
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ V2, Res. CAC
(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)
WATTERLOO MISANTOS V1, CAC, res. CACIB
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
Psi - třída veteránů
SILVER MIST RESCATOR ?
(Qaun Ares x Laika Gold)
Golden retriever - feny - Ing. Zdeněk Antonovič (CZ)
Feny - třída štěňat
ABBY GALLE SHANTI NAVARO ?
(Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi)
ARWEN SHANTI NAVARO ?
(Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi)
VANILLA GOLDEN ERINOR ?
(Chain Golden Erinor x Loana Golden Erinor)
Feny - třída dorostu
CINTIA FAMOUS GOLD VN4
(Fairy Jack is Friendly x Channy Bohemian Gold)
CRAZE GIRL FAMOUS GOLD VN3
(Fairy Jack is Friendly x Channy Bohemian Gold)
ARNY ZE ZŘÍCENINY KOŽLÍ N
(Bruce of Dream Team x Betty Čertova stěna)
CASCHIRA SPLENDID FELLOW VN1
(Chain Golden Erinor x Gliwice z Vlčí stepi)
BABOU OD ZLATÉ DELFI VN2
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štestí)
Feny - třída mladých
BE MY X-MAS ANGEL BRDSKÉ ZLATO V3
(Ashbury Angel Heart x Delibes`s Golden Marian)
AIDA Z VELKÉ BUKOVÉ V
(Bruce of Dream Team x Cerin Amroth Aurea Rosa)
BROOKE OD STŘÍBRNÝCH RUD VD
(Wrangler Misantos x Carry Gold Rudolfovská skála)
BERENIKÉ OF TROJAN ROCK V2
(Fairy Jack is Friendly x Verra Misantos)
PINKERLY RAIN OR SHINE V
(Team Spirit of Glen Shellag x Dadaumpa)
HESTIA ARTESIA BOHEMICA V
(Wrangler Misantos x Caerin Artesia Bohemica)
KREIZY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V
(Gryffindor Junior the Best Baron x Victoria Chlupaté štěstí)
ALLIS DE SALVIA APIANA V4
(Gryffindor Junior the Best Baron x Asmine Goldenpack Marty)
ELEMENT BRENDA MISANTOS ABSENCE
(Innasicas Cotton Weed x Brenda of Dream Team)
DINA GERIX VD
(Dewmist Sablafella x Chantal Zlaté slnko)
WENDO Z VLČÍCH LUK ABSENCE
(Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčí stepi)
ATHYLA Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN VD
(Dewmist Sablafella x Colette Mahikan)
ANGELINA JOLIE RUSTY LOVE D
(Sanguinish Touch and Go x Audrine Vetcare Bohemia)
ADINA Z VELKÉ BUKOVÉ VD
(Bruce of Dream Team x Cerin Amroth Aurea Rosa)
CEDRA KRÁSNÁ LUKRÉCIA D
(Watterloo Misantos x Bonnie Krásná Lukrécia)
ESMERALDA MISANTOS V1, CAJC
(Inassicas Cotton Weed x Brenda of Dream Team)
Feny - mezitřída
LEA OD KAMENNÉ HRADBY ABSENCE
(Ashbury Touch  the Sky x Bright Delphi Sacadar)
DOLORES Z DROUŽKOVA VD
(Bruce of Dream Team x Erna Cassovia White Star)
BONNET BRIDE ACTIVE HUNTER V1, CAC, CACIB
(Non-Stop Domino x Nádbereki Rubin Bella)
BONNA Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ V
(Dewmist Sablafella x Cathy od Hradu Veveří)
BARUNKA Z VLČÍ STRÁNĚ VD
(Akim z Královských teras x Annie od Zábělského dubu)
ROSALIA THE BEST BARON V
(Gilmore the Best Baron x Catrine Happy Sacadar)
ROSABELLA THE BEST BARON ABSENCE
(Gilmore the Best Baron x Catrine Happy Sacadar)
DARION SANTANA GOLDEN V3
(Wrangler Misantos x Timelless Golden Amy Love)
BENEDICTINE VETCARE BOHEMIA V2, RES.CAC
(Inassicas Coriander  x Briggite the Dream Team)
AMANDA CARITIN SEN ABSENCE
(Dewmist Sablafella x Carita Scandinavia Finland)
BRITNEY SALTUS V4
(Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie)
WEKRA Z VLČÍCH LUK V
(Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčí stepi)
XANTHOS BLESSING V
(Xanthos Gryffindor x Sandicliffe Ruby Murray)
Feny - třída otevřená
EDITH ARTESIA BOHEMICA VD
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL V
(Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron)
DAFFIE AUREA ROSA V3
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
ABBY - GALE  OD ZLATÉ DELFI VD
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štestí)
BÁRA ZE ZELENÉHO PŘEDMĚSTÍ VD
(Clark ze Zásmuk x Enny ze Želnavské vísky)
ONTARIO GOLDEN ERINOR V4
(Karvin Xtra Friendly x Ice Quen Golden Erinor)
BLANKA Z GANGU GOLDENA VD
(Barbo Scandinavia Finland x Agnes Tusculum)
DELPHINE AUREA ROSA V1, CAC
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
ODDYSEA THE BEST BARON V
(Silver Mist Rescator x Amye Bohemian Champagne)
ANNGIE DERMOTT VD
(Karvin Xtra Friendly x Bára z Adarova Dvora)
FUN CUP V.D. BEERSE HOEVE V2, RES.CAC
(Xanthos Black Thorn x Crisscros v.d. Beerse Hoeve)
DORA OD TŘÍ JASANŮ VD
(Alex od Hradu Veveří x Amye od Rajské struhy)
INDIPENDENCE THE BEST BARON  ABSENCE
(Robin Hood of Glen Shealag x Ammy Bohemian Champagne)
Feny - třída pracovní
DORRIS AUREA ROSA V1, CAC
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
AIREEN BRDSKÉ ZLATO ABSENCE
(Ashbury Touch  the Sky x Delibes`s Golden Marian )
ANNETTE ZE ZAJEČOVSKÉHO VRŠKU ABSENCE
(Amor My Golden Jewel x Quessy z Dubské Lhoty)
ARWEN FAMOUS GOLD V2, RES.CAC
(Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold)
WERRA MISANTOS V
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
FUNNY GIRL THE DREAM TEAM V3
(Dewmist Silkchaster x Ordoghegyi Berni Eni Tara
COLETTE MAHIKAN V4
(Fabio Golden Erinor x Luisa Slapská Alej)
Feny - třída šampionů
AUDRIN VETCARE BOHEMIA V1, CAC, RES.CACIB
(Gunmarch Zachary x Brigitte of Dream Team)
Feny - třída veteránů
ARINKA HAŠLERKA V1, Nejlepší veterán
(Diamond Sonak x Berenica of Blue Erinor)

zaslala M. Šustová

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]