Mezinárodní výstava psů  Brno - 9.2.2008   

 

Flat Coated Retriever - Marián Novák (SK)
Psi - třída mladých
ANTONIO MAMINČINO ŠTĚSTÍ V2
ART OD STŘÍBRNÝCH RUD V1, CAJC
CIRO ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA VD
DICK BLACK LOVE V3
JORDAN Z KROUKARTÍ absence

Psi - třída mezitřída

APOLLO AMYFLATT V4
BLACK AMANDAS ALMOST SCARY V1, CAC, Res.CACIB
BRAZN BLACK BRILLIANCE V2, Res. CAC
BRODY BLACK BRILLIANCE V3
Psi - třída otevřená
ALF ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA V1, CAC, CACIB, BOB
FARP FES CALWAY JOZUCITA V2, Res. CAC
GAMMEL Z VLČÍCH LUK V3

Psi - třída pracovní

ATTICUS BLACK BRILLIANCE absence
IGOR Z VLČÍCH LUK V1, CAC
MOHITO TO ROYAL SILK V2, Res.CAC
Feny - třída štěňat
ARIES ABIGAIL AMALTEA VN1
Feny - třída dorostu
ASHLIE Z VELETÍNSKÉHO DVORA VN
WHIZZBANG'S EXOTIC FIRE VN

Feny - třída mladých

ANGEL OD JANTAROVÉ STEZKY absence
ARNETA Z VALCHY VD
BÁRA Z HORÁKOVA ŽLEBU V1, CAJC
BASILEJ BRIXIE OASIS OF PEACE V3
DAISY MAY BLACK BRIANTA V
CHAINY BONNY DUX V2
Feny - mezitřída
ANGEE Z PETŘVALDSKÉHO LESA VD
ARIE AMYFLATT V4
ARRA NEW ROSMERY V2, Res.CAC
ARVA TASTE DE PROVANCE VD
BECKI BETAFOR VD
BESSY BETAFOR VD
BLACKIE BLACK BRILLIANCE V3
BORISKA Z VLČÍCH LUK D
IRIS Z KROUKARTÍ V1, CAC, Res. CACIB
KARA Z NADKOUTÍ VD2
Feny - otevřená
AFFLUENT OF BEAUTY OASIS OF PEACE VD2
AKITA OD LOMNICKÝCH VOD V1, CAC
ARWEN BLACK BRILLIANCE absence

Feny - pracovní

ALASKA Z CHMELOVÉHO DVORA V2, Res.CAC
CORA OF BOHEMIA LUXYVETT V1, CAC, CACIB
Feny - třída veteránů
FAIR Z VLČÍ STEPI V1

 

Golden Retriever - Sanja Vreteničič (CG)
Psi - třída štěňat
BLUE SKY HAPPY COMPANY VN1
CANNY Z KRÁLOVSKÝCH TERAS VN2
 
CHAN ARTESIA BOHEMICA absence
CHARLIE Z DRAŽOVSKÉHO HÁJKU VN1
LUCKAS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ N2
NAMBO OD KAMENNÉ HRADBY N3
Psi - třída mladých
BARON AUS BOBRY WALD VD
BEAVERTAIL OF ANAVY V3
BENNY Z MAKOVÝCH DVORŮ VD
CASSIDY DE BISMILLÁHI V
GINO OD HRADU VE VEŘÍ VD
HEKTOR ARTESIA BOHEMICA VD
KENDY CHLUPATÉ ŠTESTÍ V2
KERRY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ VD
PINKERLY QUIEN SABE V1, CAJC, BOB, BIG 2
SANTI THE BEST BARON VD
SEBASTIAN THE BEST BARON V4
WELF Z VLČÍCH LUK VD
Psi - mezitřída
ANDREAS MISANTOS V1, CAC
BASTIEN DE BISMILLÁHI VD
CANDY Z MOKRÉ HORY VD
CARLO GERIX V4
FOSTER ARTESIA BOHEMICA VD
FREI Z OPAVSKÉHO KOPCE V
GALEN Z HAVLOVA DVORA V
HENK GOLDENPACK MARTY D
CHARDONAY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V3
CHUNNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V2, Res.CAC
PORTHOS THE BEST BARON VD
Psi - třída otevřená
ARWEN Z MAKOVÝCH DVORŮ V3
AYMAR DE CHCA BONITA VD
BLUE BRADLEY SANTANA GOLDEN V4
DEWMIST SABLEFELLA V1, CAC
GUCCI Z DRAŽOVSKÉHO HÁJKU V2, Res.CAC
CHARLIE-CLARK SONAK VD
IMPULSE THE BEST BARON absence

Psi - třída pracovní

ARASH KIRBANA VD3
DASTY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ VD4
NICE BRAD HAPPY COMPANY V1, CAC, CACIB
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ V2, Res.CAC
Psi - třída šampionů
AMOR BISMILLÁHI V3
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ V1, CAC, Res.CACIB
WATTERLOO MISANTOS V2, Res.CAC
Psi - třída šampionů
SILVER MIST RESCATOR V1, Nejlepší veterán
Feny - třída štěňat
BRIXIE CASSOVIA TREASURE VN2
CALINE BAMBOU DU BOIS DE LA RAYERE VN1
CINTIA FAMOUS GOLD VN4
CRAZE GIRL FAMOUS GOLD VN3
Feny - třída dorostu
CORA HERALDŮV POKLAD absence
CRAZY CORAZON BRDSKÉ ZLATO VN1
CRAZY WIND GOLDY FOREVER N2

Feny - třída mladých

ALLIS DE SALVIA APIANA V
AMBRA Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN V
ARTEMIS Z LETENSKÉ STUDÁNKY VD
BE MY SKY BRDSKÉ ZLATO V3
BE MY X-MAS ANGEL BRDSKÉ ZLATO VD
BLUEBERRY OF ANAVY absence
BONETT BRIDE ACTIVE HUNTER V2
CAESAREA DE BISMILLÁHI VD
CASSIOPEIA DE BISMILLÁHI V
EIRIN ELEGANCEZ ŘÍČANSKÝCH LUK V4
ELLIS EXCELLENT Z ŘÍČANSKÝCH LUK absence
FLAKE SNEH TATIER absence
ISIS Z HAVLOVA DVORA VD
KREIZY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V1, CAJC
RAIN OR SHUNE absence
Feny - mezitřída
BÁRA OD ČTYŘ MODŘÍNŮ absence
BENEDICTINE VETCARE BOHEMIA V
BLUE BELL BEAUTY FROM CZECH VD
DARION SANTANA GOLDEN V4
DOLORES Z DROUŽKOVA V
DEWMIST SKY OF SILK V1, CAC, CACIB
FUN CUP V.D. BEERSE HOEVE V3
CHELSEA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V2, Res.CAC
WEKRA Z VLČÍCH LUK absence
Feny - otevřená
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI V
AMADEA Z KRÁLOVSKÝCH TERAS VD
ARLET Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ V1, CAC
BÁRA ZE ZELENÉHO PŘEDMÉSTÍ VD
DAISY SNEH TATIER V3
DORRIS AUREA ROSA absence
ELSA Z PADĚLSKÉHO MLÝNA VD
ESET OD TŘÍ JASANŮ V4
LITTLE VIOLET´S X-TRA BEAUTY V
ODYSSEA THE BEST BARON V
PINKERLY O TOOLE absence
SHINING GOLD OLYMPIA V
XANTHOS BLESSING V2, Res.CAC
Feny - pracovní
AIREEN BRDSKÉ ZLATO absence
ALETTA OD SYENITOVÝCH SKAL VD
ARWEN FAMOUS GOLD V4
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN V2, Res.CAC
FUNNY GIRL THE DREAM TEAM V3
HOIKER´S AMY FUL OF FUN V1, CAC, Res.CACIB
Feny - šampionů
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ V1, CAC
Feny - třída veteránů
AIMEE OD HRADU VEVEŘÍ V1, Nejlepší veterán
ARINKA HAŠLERKA V2
SALLY DYRE BONY VD3

výsledky FCR a GR zaslala Marie Šustová

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Marián Novák (SK)
Psi - třída dorostu
MARKO RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(O: Mäkiharjun Nalle-Karhu, M: Alma Squamishi)
absence
Psi - třída mladých
IRBI SV. HUBERTA
(O: Mäkiharjun Nalle-Karhu, M: Nappy z Vlčích luk)
VD
JELL SV. HUBERTA
(O: Mäkiharjun Nalle-Karhu, M: Assandra Toller Bryvilsár)
V1

Psi - třída mezitřída

BENNET Z KOTÁRSKÝCH LUK
(O: Arco Sexy Rexy, M: Dismay Toller Bryvilsár)
V2
CHRISTOPHER SV. HUBERTA
(O: Mäkiharjun Nalle-Karhu, M: Assandra Toller Bryvilsár)
V1
Psi - třída otevřená
BONNET SEXY REXY
(O: Andy Tosti, M: Fascie z Vlčích luk)
V
BRENTY-RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(O: Nordwart Laios, M: Balada z Vlčích luk)
V4
BRONCO SEXY REXY
(O: Andy Tosti, M: Fascie z Vlčích luk)
V
COUDILLO SEXY REXY
(O: Nordwart Laios, M: Alery Sexy Rexy)
V1, CAC, CACIB, BOB
FOLOK SV. HUBERTA
(O: Nordwart Laios, M: Assandra Toller Bryvilsár)
V3
GERT RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(O: Mäkiharjun Nalle-Karhu, M: Aria Red Rudolfovská skála)
V2, Res. CAC, Res. CACIB

Feny - třída mladých

ALLY VIA CAPRICORNI
(O: Arco Sexy Rexy, M: Elka Tosti)
V2
DAYA POD JABLONIA
(O: Shaggy Tollers´s Shady Sherlock, M: Rosie Virgo Vestalis)
V1, CAJC
Feny - otevřená
CARRY SEXY REXY
(O: Nordwart Laios, M: Alery Sexy Rexy)
VD
COFFEE SEXY REXY
(O: Nordwart Laios, M: Alery Sexy Rexy)
V2, Res. CAC
HONEY TOLLER BRYVILSÁR
(O: Buller, M: Shaggy Toller´s Happy Hunter)
V1, CAC, CACIB

zaslala Petra Kovářová e-mail

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]