Klubová výstava retrieverů

České Budějovice 16. září 2007


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže

 Erny od Hradu Veveří - V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS

Erny od Hradu Veveří - V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS

Golden Retriever - FCI 111
PSI - O´Donoghue Martin, IRL
Třída štěňat
26 Aaron z Liblických rákosin VN3
  Dewmist Sablefella x Collete Mahikan
  Chovatel Haklová Lenka Majitel: Zemanová Monika
27 Barry Godd Augury absence
  Dewmist Sablefella x Fleur the Best Gold
  Chovatel Toboláková Helena Majitel: Rohovský Ondřej
28 Bastien z Makových dvorů VN4
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štestí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Jílková Jana
29 Ed z Vrchánova VN2
  April Hašlerka x Jenie z Trčkových lesů
  Chovatel Vinklárek Miloš Majitel: Kecová Helena
30 Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller  VN1
Mulfield Lewis x Cheer´s Marzipan
Chovatel Nielsen Jane , Egon Majitel: Nielsen Jane a Egon
Třída dorost
31 Campari Boy Vetcare Bohemia N
  Ridde-De-Dee´s Rolex x Darcy The Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Sztefková Lenka
32 Kendy Chlupaté štěstí VN2
Griffyndor Junior the Best x Victoria Chlupaté štestí
Chovatel Maříková Iva Majitel: Soukupová Blanka
33 Kerry Chlupaté štestí  VN1
Gryffindor Junior the Best x Victoria Chlupaté štěstí
Chovatel Maříková Iva Majitel: Nollová Iva
Třída mladých
34 André Caritin sen  V
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Ditrt Tomáš
35 Andreas Misantos  V2
  Gryffindor Junior the Best x  Brenda of Dream Team
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Toman Rostislav
36 Bady od Jelení stopy V4
  Erny od Hradu Veveří x Amálka od Tří jasanů
  Chovatel Hnízdilová Jana Majitel: Hnízdilová Jana
37 Be My Heart Brdské zlato VD
  Ashbury Angel Heart x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Majitel: Teichmanová Monika
38 Blaze Saltus absence
  Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie
  Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana
39 Bols Blue Vetcare Bohemia V3
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Kocurová Monika
40 Denny ze Sechova VD
  Amy ze Sechova x Carolaine Chlupaté štěstí
  Chovatel Vlasová Helena Majitel: Moulík Jíří, Fidlerová Dagmar
41 Galen z Havlova dvora VD
  Watterloo Misantos Carlota Scandinavia Finland z Havlova
  Chovatel Havlová Jana Majitel: Brtnický Stanislav
42 Hopper Slapská Alej  VD
  Vasco Valentino Bohemia x Ambra ze Zásmuk
  Chovatel Fialová Dagmar Majitel: Fialová Andrea
43 Pinkerly Quien Sabe V1, CAJC
  Matador v.d. Beerse Hoeve x Da Ya Think I´M
  Chovatel Zanini Valentina Majitel: Zanini Valentina
44 Welf z Vlčích luk D
  Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Rožňová Anna
Mezitřída
45 Artuš Zlatý tesák absence
  Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos
  Chovatel Krejčí František Majitel: Lamaczová Iveta
46 Ashbury Absolute Lover  V
  Daily Rays Catch the Wind x Ashbury Together For Ever
  Chovatel Sonntag Gerard Majitel: Blaháková Milena
47 Bastien de Bismilláhi  VD
  Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Mgr. Majitel: Voldřichová Lenka
48 Carlsson Dynasty Anah V1, CAC
  Cheer´S Quayside x Bailey od Hradu Veveří
  Chovatel Kratochvílová Hana Majitel: Ton Luboš
49 Casanova Santana Golden V3
  Gryffindor Junior the Best x Era od Hradu Veveří
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Baudiš Tomáš
50 Chunny Chlupaté štestí V4
  Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Kratochvílová Monika
51 Rainbow Golden Erinor V2, res. CAC
  Gryffindor Junior the Best x Immense Golden Erinor
  Chovatel Čečrdlová Alena Majitel: Chochol František
Třída otevřená
52 Alf Ze Zaječovského vršku V2, res. CAC
  Amor My Golden Jewel x Quessy z Dubské Lhoty
  Chovatel Štochl Petr Majitel: Štimová Ivana
53 Ashley z Botičských meandrů VD3
  Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří
  Chovatel Tíkalová Zuzana Majitel: Srba Michal
54 Erwin Artesia Bohemica VD4
  Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica
  Chovatel Zelená Marie, Mgr. Majitel: Milichovská Veronika
55 Charlie-Clark Sonak  V1, CAC
  Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka
  Chovatel Špottová Renata Majitel: Gerberová Martina
Třída pracovní
56 Abide by Danako V3
  Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka
  Chovatel Kohoutová Dana Majitel: Kohoutová Dana a Stelmach Z.
57 Akim z Královských teras VD4
  Beethoven od Spešovské x Sally Dyre Bony
  Chovatel Pokorná Jarmila, BC. Majitel: Pokorná Jarmila, Bc.
58 Atrey Tangaroa VD
  Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlčí stepi
  Chovatel Benešová Pavla Majitel: Benešová Pavla
59 Cheer´s Superbalanced VD
  Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice
  Chovatel Jönsson Eva, Jönsson Hans- Majitel: Rémesová Kristina Ing.
60 Nicholas the Best Baron V2, res. CAC
  Akim z Královských Teras x Jenny Gold Libošovská blata
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Řáda Jan
61 Watterloo Misantos  V1, CAC
  Inassicas Coriander x Brenda of Dream
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Míšek Pavel, Míšková Petra Team
Třída vítězů
62 Amor Bismilláhi V4
  Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Mgr. Majitel: Kolečář Milan
63 Argo z Brdských luk V3
  Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk
  Chovatel Matoušková Květa Majitel: Matoušková Květa
64 Ashbury Touch the Sky V2, res. CAC
  Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love
  Chovatel Sonntag Gerard Majitel: Blaháková Milena
65 Erny od Hradu Veveří  V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS
  Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Stránský Josef
Třída veteránů
66 Beethoven od Spešovské skály V1
  Sofielunds Ekko Rosa z Vlčích luk
  Chovatel Havránková Zita Majitel: Hemzalová Bohuslava
67 Fabio Golden Erinor V2
  Garbank Lislone Jackpot x Baronessa of Blue Erinor
  Chovatel Čečrdlová Alena Majitel: Mach Jaroslav
FENY - Mrs. Sando Siv, N
Třída štěňat
68 Allis de Salvia Apiana VN1
  Gryffindor Junior the Best x Asmine Goldenpack Marty
  Chovatel Toman Rostislav Majitel: Kolečářová Kateřina, Mgr.,
69 Aphrodite z Letenské studánky VN
  Wrangler Misantos x Chicory Sv. Huberta
  Chovatel Dupáková Kateřina Majitel: Rybnikář Jan, Ing. a Dupáková
70 Arwen z Fatkovského dvora VN4
  Oran z Javořických kopců x Dakita Chlupaté štěstí
  Chovatel Kreplová Lenka, Mgr. Majitel: Koubová Věra
71 Athylla z Liblických rákosin VN2
Dewmist Sablefella x Collete Mahikan
Chovatel Haklová Lenka Majitel: Haklová Lenka
72 Barushka od Rybníka Kamenný VN
Oran z Javořických kopců x Lency Chlupaté štěstí
Chovatel Drahota Jiří Majitel: Drahota Jiří
73 Dominika Lions Lamborghini VN
  Stanroph Squadron Leader x Stare And Desire Stanroph  
  Chovatel Tomášová Petra Majitel: Tomášová Petra  
74 Ellis Excellent z Říčanských luk VN3
  Gryffindor Junior the Best x Cyra ze Zásmuk  
  Chovatel Palivcová Dana Majitel: Švec František  
Třída dorost
75 Areta z Těšenovských luk VN2
  Inassicas Cotton Weed x Cintia Čertova stěna
  Chovatel Pípal Jiří Majitel: Pípalová Věra
76 Carin Queen Danako VN1
  Moondust Osti O´Shea x Sasquehanna Slomka
  Chovatel Kohoutová Dana Majitel: Králová Jitka
77 Cassiopeia de Bismiláhi VN3
  Bruce of Dream TeamAisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina,Mgr. Majitel: Plháková Alena
78 Ibbi z Měsíčních plání VN4
  Watterloo Misantos x Dakita z Měsíčních plání
  Chovatel Hlaváčková Alena Majitel: Hlaváčková Alena
Třída mladých
79 Arabela z Vrchánova V
  April Hašlerka x Jenie z Trčkových lesů
  Chovatel Vinklárek Miloš Majitel: Nedvěd Jaromír
80 Be My X-Mas Angel Brdské zlato V1, CAJC
  Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MvDr. Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
81 Blue Bell Beauty from Czech VD
  Ashbury Touch the Sky x Bykara z Vlčí stepi
  Chovatel Mácová Alena Majitel: Němcová Magdalena
82 Brandy Aillin Vetcare Bohemia V4
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Nová Petra
83 Britney Saltus V3
  Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie
  Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana a Stelmach Z.
84 Darion Santana Golden V2
  Wrangler Misantos x Timeless Golden Amy My Love
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Matoušková Květa
85 Dolores z Droužkova VD
  Bruce of Dream Team x Erna Cassovia White Star
  Chovatel Jech Lubomír Majitel: Vodička Roman
86 Wekra z Vlčích luk VD
  Gembek´s Knight Of Music x Ikera z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Řehoř Michal Ing.
Mezitřída
87 Adélka z Volarských lesů VD4
  Aubero Bear from Danako x Teska z Dubské Lhoty
  Chovatel Štimová Ivana Majitel: Kaslová Eva
88 Arwen Famous Gold V1, CAC
  Bruce of Dream Team x Channy Bohemia Gold
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Zárubová Irena
89 Benedictine Vetcare Bohemia absence
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Maříková Iva
90 Daffie Aurea Rosa VD3
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Duffková Jindřiška
91 Chelsea Chlupaté štestí VD2
  Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Řeháková Michaela
92 Shakira Sequins absence
  Royal Commander Du Pays x Sequins Sycamore
  Chovatel C.TH.J.M. Knippenborg Majitel: Míšek P. a Míšková M.
Třída otevřená
93 Abby-Gale od Zlaté Delfi  absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Kodešová Klára
94 Beretta Lions Lamborghini V4
  Aubero Bear form Danako x Cora Bri-Col Black and While
  Chovatel Tomášová Petra Majitel: Kecová Helena
95 Blue Rose Dynasty Santana Golden V1, CAC
  Trewater In Cahoots x Clara Christmas the Best Baron
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Kratochvílová Hana
96 Delphine Aurea Rosa V3
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Benešová Pavla
97 Dora od Tří jasanů VD
  Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy
  Chovatel Stránksý Josef Majitel: Ptáčková Silvie
98 Dorris Aurea Rosa V2, res. CAC
  Bruce of Dream Team Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Majitel: Píchová Eva
Třída pracovní
99 Andy od Jelení stopy absence
  Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů
  Chovatel Hnízdilová Jana Majitel: Hnízdilová Jana
100 Cathy od Hradu Veveří V2, res. CAC
  Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Tíkalová Zuzana
101 Estee the Dream Team V1, CAC
  Inassicas Sea Chanter x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémesová Kristína, Ing. Majitel: Maříková Iva
Třída vítězů
102 Artic Sky Brdské zlato V3
  Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MVDr. Majitel: Blaháková Milena
103 Audrin Vetcare Bohemia V1, CAC, Jihočeský vítěz
  Gunmarsh Zachary Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Bursíková Radka
104 Brigitte of Dream Team VD4
  Karvin Zaica x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémešová Kristina, Ing. Majitel: Jirásková Martina, MVDr.
105 Delibes´s Golden Marian VD
  Hiekkakankaan Go-Go- x Delibes´s Jig Pulp
  Chovatel Hynninen Vesa Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
106 Cheer´s Zara V2, res. CAC
  Tottelina Observer x Cheer´s Facella
Chovatel Jönsson Eva, Jönsson Hans- Majitel: Remesová Kristina Ing.
Třída veteránů
107 Cora Scandinavia Finland V1, Nejlepší veterán plemene
  Adar Gold Rebecca x Usvalaakson Campion BIS VETERAN
  Chovatel Mäki Jana, Mgr. Majitel: Hubíková Eva
108 Karafa z Vlčích luk VD2
  Sofielunds Ekko x Lizz z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Matoušková Květa
109 Tilia z Vlčí Stepi VD3
  Melody Makers Willow x Brina Venušiny luhy
  Chovatel Korda František, Ing. Majitel: Benešová Pavla

 

Třída mladých
Pinkerly Quien Sabe V1, CAJC Be My X-Mas Angel Brdské zlato V1, CAJC
Pinkerly Quien Sabe V1, CAJC Be My X-Mas Angel Brdské zlato V1, CAJC
Mezitřída
Carlsson Dynasty Anah V1, CAC
Carlsson Dynasty Anah V1, CAC
Třída otevřená
Charlie-Clark Sonak V1, CAC Blue Rose Dynasty Santana Golden V1, CAC
Charlie-Clark Sonak V1, CAC Blue Rose Dynasty Santana Golden V1, CAC
Třída pracovní
Estee the Dream Team V1, CAC
Estee the Dream Team V1, CAC
Třída vítězů
Erny od Hradu Veveří V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS
Erny od Hradu Veveří V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS
Třída vítězů
Beethoven od Spešovské skály V1 Cora Scandinavia Finland V1, Nejlepší veterán plemene, BIS VETERAN
Beethoven od Spešovské skály V1 Cora Scandinavia Finland V1, Nejlepší veterán plemene, BIS VETERAN

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]