Klubová výstava retrieverů

České Budějovice 15. září 2007


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže

 Watterloo Misantos - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS

Watterloo Misantos - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS

Golden Retriever - FCI 111
PSI - Mrs. Sando Siv, N
Třída štěňat
26 Alan z Liblických rákosin VN3
  Dewmist Sablefella x Doplete Mahikan
  Chovatel Lenak Haklová Majitel: Filimonova Ing. Inna, Filimonov
27 Benji od Rybníka Kamenný VN4
  Oran z Javořických kopců x Lency Chlupaté štěstí
  Chovatel Drahota Jiří Majitel: Hanžlík Václav
28 Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller VN2
  Mulfield Lewis x Cheer´s Marzipan
  Chovatel Nielsen Jane , Egon Majitel: Nielsen Jane a Egon
29 Hektor Artesia Bohemica absence
  Wrangler Misantos x Caerin Artesia Bohemica
Chovatel Faltusová Kateřina Mgr. Majitel: Vavrečková Lenka
30 Voltaire Libošovská blata VN1
Gryffindor Junior the Best x Amy-Bett Brdské zlato
Chovatel Jedlička Karel Majitel: Macháček Zdeněk
Třída dorost

31

Be My Heart Brdské zlato VN1
  Ashbury Angel Heart x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MvDr. Majitel: Teichmanová Monika
32 Campari Boy Vetcare Bohemia N4
Ridde-De-Dee´s Rolex x Darcy The Dream Team
Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Sztefková Lenka
33 Kendy Chlupaté štěstí VN2
Griffyndor Junior the Best x Victoria Chlupaté štestí
Chovatel Maříková Iva Majitel: Soukupová Blanka
34 Kerry Chlupaté štestí  VN3
Gryffindor Junior the Best x Victoria Chlupaté štěstí
Chovatel Maříková Iva Majitel: Nollová Iva
Třída mladých
35 André Caritin sen V
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Ditrt Tomáš
36 Andreas Misantos V3
  Gryffindor Junior the Best x Brenda of Dream Team
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Toman Rostislav
37 Bady od Jelení stopy VD
  Erny od Hradu Veveří x Amálka od Tří jasanů
  Chovatel Hnízdilová Jana Majitel: Hnízdilová Jana
38 Blaze Saltus absence
  Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie
  Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana
39 Bols Blue Vetcare Bohemia V
  Inassicas Coriander Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Kocurová Monika
40 Carlsson Dynasty Anah VD
  Cheer´S Quayside x Bailey od Hradu Veveří
  Chovatel Kratochvílová Hana Majitel: Ton Luboš
41 Connor Santana Golden VD
  Gryffindor Junior the Best x Era od Hradu Veveří
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Hájek Petr
42 Denny ze Sechova VD
  Amy ze Sechova x Carolaine Chlupaté štěstí
  Chovatel Vlasová Helena Majitel: Moulík Jíří, Fidlerová Dagmar
43 Galen z Havlova dvora V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
  Watterloo Misantos x Carlota Scandinavia Finland z Havlova
  Chovatel Havlová Jana Majitel: Brtnický Stanislav
44 Pinkerly Quien Sabe V2
  Matador v.d. Beerse Hoeve x Da Ya Think I´M
  Chovatel Zanini Valentina Majitel: Zanini Valentina
45 Quatro Libošovská Blata VD
  Ashbury Touch the Sky x Daja ze Zásmuk
  Chovatel Jedlička Karel Majitel: Fridrichová Gabriela
46 Tambor Golden Erinor V4
  Gryffindor Junior the Best x Graciela Golden Erinor
  Chovatel Čečrdlová Alena Majitel: Dufková Svatava, MUDr.
47 Welf z Vlčích luk VD
  Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Rožňová Anna
Mezitřída
48 Arson od Syenitových skal VD
  Fabio Golden Erinor x Arabela Zelená jazerá
  Chovatel Sieberová Bc. Iva Majitel: Filimonova Ing. Inna, Filimonov
49 Artuš Zlatý tesák  VD
  Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos
  Chovatel Krejčí František Majitel: Lamaczová Iveta
50 Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štěstí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Váně Bohuslav
51 Ashbury Absolute Lover V1, CAC
  Daily Rays Catch the Wind x Ashbury Together For Ever
  Chovatel Sonntag Gerard Majitel: Blaháková Milena
52 Bastien de Bismilláhi VD
  Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Mgr. Majitel: Voldřichová Lenka
53 Casanova Santana Golden V3
  Gryffindor Junior the Best x Era od Hradu Veveří
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Baudiš Tomáš
54 Chunny Chlupaté štestí V4
  Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Kratochvílová Monika
Třída otevřená
55 Ashley z Botičských meandrů V1, CAC
  Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří
  Chovatel Tíkalová Zuzana Majitel: Srba Michal
56 Cury z Vlčích Luk VD
  Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ysaye z Vlčí stepi
  Chovatel Osifová Eva Majitel: Osifová Eva
57 Charlie-Clark Sonak VD
  Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka
  Chovatel Špottová Renata Majitel: Gerberová Martina
58 Karlo the Best Baron neposouzen - anomálie varlat (jedno malé)
  Silver Mist Rescator x Barbie Bohemia Champagne
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Nejedlý Vladimír a Nejedlá Miluše
Třída pracovní
59 Abide by Danako V3
  Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka
  Chovatel Kohoutová Dana Majitel: Kohoutová Dana a Stelmach Z.
60 Akim z Královských teras VD
  Beethoven od Spešovské x Sally Dyre Bony
  Chovatel Pokorná Jarmila, BC. Majitel: Pokorná Jarmila, Bc
61 Atrey Tangaroa VD
  Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlačí stepi
  Chovatel Benešová Pavla Majitel: Benešová Pavla
62 Cheer´s Superbalanced V2, res. CAC
  Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice
  Chovatel Jönsson Eva, Jönsson Hans- Majitel: Rémesová Kristina Ing.
63 Nicholas the Best Baron V4
  Akim z Královských Teras x Jenny Gold Libošovská blata
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Řáda Jan
64 Watterloo Misantos  V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
  Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team
Chovatel Míšek Antonín Majitel: Míšek Pavel, Míšková Petra
Třída vítězů
65 Amor Bismilláhi V3
  Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Mgr. Majitel: Kolečář Milan
66 Argo z Brdských luk V4
  Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk
  Chovatel Matoušková Květa Majitel: Matoušková Květa
67 Ashbury Touch the Sky V2, res. CAC
  Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love
  Chovatel Sonntag Gerard Majitel: Blaháková Milena
68 Erny od Hradu Veveří V1, CAC
  Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Stránský Josef
Třída veteránů
69 Beethoven od Spešovské skály V1, Nejlepší veterán plemene
  Sofielunds Ekko x Rosa z Vlčích luk
  Chovatel Havránková Zita Majitel: Hemzalová Bohuslava
FENY - Mr. Sauge Jan - Roger, N
Třída štěňat
70 Allis de Salvia Apiana VN1
  Gryffindor Junior the Best x Asmine Goldenpack Marty
  Chovatel Toman Rostislav Majitel: Kolečářová Kateřina, Mgr.,
71 Angela z Liblických rákosin VN
  Dewmist Sablefella x Collete Mahikan
  Chovatel Haklová Lenka Majitel: Müllerová Michaela
72 Aphrodite z Letenské studánky VN3
  Wrangler Misantos x Chicory Sv. Huberta
  Chovatel Dupáková Kateřina Majitel: Rybnikář Jan, Ing. a Dupáková
73 Eirin Elegance z Řičanských luk VN2
Gryffindor Junior the Best x Cyra ze Zásmuk
Chovatel Palivcová Dana Majitel: Palivcová Dana
74 Ellis Excellent z Říčanských luk VN4
Gryffindor Junior the Best x Cyra ze Zásmuk
Chovatel Palivcová Dana Majitel: Švec František
75 Elza z Vrchánova absence
April Hašlerka x Jenie z Trčkových lesů
Chovatel Vinklárek Miloš Majitel: Škrancl Antonín
Třída dorost
76 Areta z Těšenovských luk VN4
  Inassicas Cotton Weed x Cintia Čertova stěna
  Chovatel Pípal Jiří Majitel: Pípalová Věra
77 Be My X-Mas Angel Brdské zlato VN2
  Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MvDr. Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
78 Carin Queen Danako N
  Moondust Osti O´Shea x Sasquehanna Slomka
  Chovatel Kohoutová Dana Majitel: Králová Jitka
79 Cassiopeia de Bismiláhi VN
  Bruce of Dream Team x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina,Mgr. Majitel: Plháková Alena
80 Ibbi z Měsíčních plání VN3
  Watterloo Misantos x Dakita z Měsíčních plání
  Chovatel Hlaváčková Alena Majitel: Hlaváčková Alena
81 Kreizy Chlupaté štěstí  VN1
  Gryffindor Junior the Best x Victoria Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Gabrielová Nikol
Třída mladých
82 Adélka z Volarských lesů V
  Aubero Bear from Danako x Teska z Dubské Lhoty
  Chovatel Štimová Ivana Majitel: Kaslová Eva
83 Airinne Caritin sen V
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Hraba Blanka
84 Amanda Caritin sen V2
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Kabová Alena
85 Ambra Caritin sen V
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Sodomková Judita
86 Arabela z Vrchánova VD
  April Hašlerka x Jenie z Trčkových lesů
  Chovatel Vinklárek Miloš Majitel: Nedvěd Jaromír
87 Blue Bell Beauty from Czech VD
  Ashbury Touch the Sky x Bykara z Vlčí stepi
  Chovatel Mácová Alena Majitel: Němcová Magdalena
88 Brandy Aillin Vetcare Bohemia V3
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Nová Petra
89 Britney Saltus V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
  Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie
  Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana a Stelmach Z.
90 Connie Poklad Doubravky VD
  Inassicas Cotton Weed Talisa Poklad Doubravky
  Chovatel Pleskač Vlastislav Majitel: Bíško Tomáš
91 Darion Santana Golden V4
  Wrangler Misantos x Timeless Golden Amy My Love
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Matoušková Květa
92 Dolores z Droužkova V
  Bruce of Dream Team x Erna Cassovia White Star
  Chovatel Jech Lubomír Majitel: Vodička Roman
93 Wekra z Vlčích luk VD
  Gembek´s Knight Of Music x Ikera z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Řehoř Michal Ing.
Mezitřída
94 Arwen Famous Gold V3
  Bruce of Dream Team x Channy Bohemia Gold
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Zárubová Irena
95 Benedictine Vetcare Bohemia absence
  Inassicas Coriander Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Maříková Iva
96 Beverly z Botičských Meandrů V2, res. CAC
  Dewmist Sablefella x Cathy od Hradu Veveří
  Chovatel Tikalová Zuzana Majitel: Rambousková Dagmar
97 Daffie Aurea Rosa VD
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Duffková Jindřiška
98 Dorris Aurea Rosa V1, CAC
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Píchová Eva
99 Chelsea Chlupaté štestí VD4
  Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Řeháková Michaela
100 Shakira Sequins absence
  Royal Commander Du Pays x Sequins Sycamore
  Chovatel C.TH.J.M. Knippenborg Majitel: Míšek Pavel, Míšková Markéta
Třída otevřená
101 Abby-Gale od Zlaté Delfi  absence
  Oran z Javořických kopců Nesty Chlupaté štěstí
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Kodešová Klára
102 Annette ze Zaječovského vršku absence
  Amor My Golden Jewel x Quessy z Dubské Lhoty
  Chovatel Štochl Petr Majitel: Hřebíčková Iva
103 Annie Rodinné štestí absence
  Argos Artersia Bohemica x Pona Poklad Doubravky
  Chovatel Dolníková Lenka Majitel: Dolník Karel
104 Blue Rose Dynasty Santana Golden V2, res. CAC
  Trewater In Cahoots x Clara Christmas the Best Baron
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Kratochvílová Hana
105 Delphine Aurea Rosa V1, CAC
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Ea Majitel: Benešová Pavla
106 Dora od Tří jasanů VD3
  Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy
  Chovatel Stránksý Josef Majitel: Ptáčková Silvie
Třída pracovní
107 Andy od Jelení stopy absence
  Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů
  Chovatel Hnízdilová Jana Majitel: Hnízdilová Jana
108 Carita Scandinavia Finland D
  Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland
  Chovatel Mäki Jana, Mgr. Majitel: Košťálová Lada
109 Cathy od Hradu Veveří V1, CAC
  Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Tíkalová Zuzana
110 Estee the Dream Team V2, res. CAC
  Inassicas Sea Chanter x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémesová Kristína, Ing. Majitel: Maříková Iva
Třída vítězů
111 Artic Sky Brdské zlato V3
  Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorkoá Libuše, MVDr. Majitel: Blaháková Milena
112 Audrin Vetcare Bohemia V1, CAC, Klubový vítěz
  Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jiráksová Martina, MVDr, Majitel: Bursíková Radka
113 Brigitte of Dream Team V4
  Karvin Zaica Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémešová Kristina, Ing. Majitel: Jirásková Martina, MVDr.
114 Connie z Havlova dvora absence
  Alex od Hradu Veveří x Bessy z Veselských luk
  Chovatel Havlová Jana Majitel: Kotenová Bohumila
115 Delibes´s Golden Marian V
  Hiekkakankaan Go-Go- x Delibes´s Jig Pulp
Chovatel Hynninen Vesa Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
116 Cheer´s Zara V2, res. CAC
  Tottelina Observer x Cheer´s Facella
  Chovatel Jönsson Eva, Jönsson Hans- Majitel: Remesová Kristina Ing.
Třída veteránů
117 Cora Scandinavia Finland V1, BIS VETERAN
  Adar Gold Rebecca x Usvalaakson Campion
  Chovatel Mäki Jana, Mgr. Majitel: Hubíková Eva
118 Karafa z Vlčích luk VD2
  Sofielunds Ekko x Lizz z Vlčí stepi
  Chovatel Kubeš Jan, Ing. Majitel: Matoušková Květa
119 Tilia z Vlčí stepi D
  Melody Makers Willow x Brina Venušiny luhy
  Chovatel Korda František, Ing. Majitel: Benešová Pavla

 

Třída štěňat
Allis de Salvia Apiana VN1
Allis de Salvia Apiana VN1
Třída dorostu
Be My Heart Brdské zlato VN1
Be My Heart Brdské zlato VN1
Třída mladých
Galen z Havlova dvora V1, CAJC, Klubový vítěz mladých Britney Saltus V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Galen z Havlova dvora V1, CAJC, Klubový vítěz mladých Britney Saltus V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Mezitřída
Ashbury Absolute Lover V1, CAC Dorris Aurea Rosa V1, CAC
Ashbury Absolute Lover V1, CAC Dorris Aurea Rosa V1, CAC
Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
Třída otevřená
Ashley z Botičských meandrů V1, CAC Delphine Aurea Rosa V1, CAC
Ashley z Botičských meandrů V1, CAC Delphine Aurea Rosa V1, CAC
Třída vítězů
Audrin Vetcare Bohemia V1, CAC, Klubový vítěz
Audrin Vetcare Bohemia V1, CAC, Klubový vítěz
Třída veteránů
Beethoven od Spešovské skály V1, Nejlepší veterán plemene Cora Scandinavia Finland V1, BIS VETERAN
Beethoven od Spešovské skály V1, Nejlepší veterán plemene Cora Scandinavia Finland V1, BIS VETERAN

  

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]