Mezinárodní výstava psů  Bratislava SK - 20.8.2006   

 

Golden Retriever  - PSI - RINQUET JACQUES MEDARD ( F )

Psi - třída dorostu

CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ VN
Psi - třída mladých
ARES GOLDEN STORM V1, CAJC
ATTIS OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU V2
BERRY OF PASSION GOLDY FOREVER VD
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN -
CHARLES-CONDOR SONAK V3
CHEER´S SUPERBALANCED VD
CONNY BELLA AUREA -
EVENING STAR ANGEL OF THE DREAMS V4
NOISETTE THE BEST BARON VD
Psi - mezitřída
ARCHIE OD ZLATÉ DELFI V1, CAC
KORIANDER V.D. BEERSE HOEVE VD

Psi - třída otevřená

ABIDE BY DANAKO V2, r. CAC
ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY VD
BREN SCANDINAVIA FINLAND V3
BUSTER ZELENÁ JEZERÁ V
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON -
HUCKLEBERRY THE BEST BARON -
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ V1, CAC, r. CACIB
TERRA ANTYDA SANI BICCO V4

Psi - třída pracovní

ATREY EVIDOG -
CRUSADER ANGEL OF THE DREAMS V2, r. CAC
WATTERLOO MISANTOS V1, CAC, CACIB, BOB
Psi - třída šampionů
ARI SALOMON SCANDINAVIA FINLAND V1, CAC
ASHBURY TOUCH THE SKY V2, r. CAC
BOLD SUNNY Z LEŚNYCH OSTEPÓW V3
Psi - třída veteránů
AROS PŘÍBĚNICE -
Golden Retriever  - FENY

Feny - třída dorostu

INASSICAS WATER PRIMULA VN

Feny - třída mladých

AGRIPA OD ZLATÉ DELFI V1, CAJC
ANGUA OF ANAVY -
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN V2
ESCADA THE DREAM TEAM V3
ESTEE THE DREAM TEAM V4

Feny - mezitřída

ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFI V2, r.CAC
DAISY SNEH TATIER V3
DREAMY ANGEL OF THE DREAMS V1, CAC
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ -

Feny - třída otevřená

ALBERTINA ZLATÁ BALBÍNKA V4
ASJA SPOD VARTOVKY VD
BARBIE GAMIREAL VD
CARRY-GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA V3
EXCELLENT MAGIC IS FRIENDLY -
HOIKER´S ART OF LOVE V1, CAC, CACIB
WHISPERING REED´S DANTÉ V2, r. CAC, r. CACIB

Feny - třída pracovní

CHEER´S ZARA V1, CAC
ZAIRA BRI-COL BLACK AND WHITE VD

Feny - třída šampionů

DARCY THE DREAM TEAM V1, CAC

zaslala Petra Míšková CHS ARTEMIS GOLD

Curly Coated Retriever  - PSI

Psi - třída otevřená

RIVERWOOD KARLIK VLCI LUKA
V1, CAC, r. CACIB

Psi - třída pracovní

KING-KONG Z VLČÍ STEPI V1, CAC, CACIB, BOB
Curly Coated Retriever  - FENY

Feny - třída mladých

ARKA Z MODRÉ HLADINY CAJC

Feny - mezitřída

AISHA Z LEDENICKÝCH ZAHRAD V1, CAC, CACIB

 

Chesapeake Bay Retriever  - PSI

Psi - třída pracovní

AARON ADISSON KELEČSKÝ POKLAD V1, CAC, CACIB, BOB
Chesapeake Bay Retriever  - FENY

Feny - třída mezitřída

COCOCHANNEL COFFIE KELEČSKÝ POKLAD V1, CAC, CACIB

Feny - mezitřída

AYRIN SAN VALLEY STAR V1, CAC, r. CACIB
 

 

Labrador Retriever - psi Tabó Giovanni Battista  I

Psi - třída mladých

EXCELLENT ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UPWARD STAR TANKARAM
V1, CAJC
ALDAMITY MAN ON THE MOON
O: TJOTTE´S BUFFALO BANDIT
M: FIRST LADY ALDAMITY
V2
OMAR KAISEROV DVOR
O: TRULY MADLY DEEPLY ATTIKONAK
M: CHIMÉRA KAISEROV DVOR
V3

Psi - třída mezitřída

MALLORN´S CORBUSIER
O: MALLORN´S VALENTINE
M: MALLORN´S CAFE AU LAIT
V1, CAC
Z´DOUBLE SILK SUN IN THEIR EYES
O: ROSANAN MASCARPONE
M: MANDY SUN IN THEIRS EYES
V2, Res. CAC
URSI DARK STAR SABLE BLUES
O: RUDGE VIEW WINNIE THE POOH
M: FOLLIES INSTANT COFFE
VD3
BLUE OF THE SKY KINGL
O: OLIVER OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU
M: ELZA Z PÍSKOVNY
VD4

Psi - třída otevřená

EDDIE OD JALOVISKA
O: DIAMOND OF TANKARAM
M: TICKI
V1, CAC
APOLLO HARMONY LINE
O: ROYAL STANDARD TANKARAM
M: RÁCHEL BRI-COL BLACK AND WHITE
V2

Psi - třída pracovní

BEST OF ROYAL STANDARD
O: VITALITY OF TANKATAM
M: UPWARD STAR TANKARAM
V1, CAC
ASH AMAZING FRACE
O: ROYAL STANDARD TANKARAM
M: YESTERDAY´S BOHEMIA BRAS
V2, Res. CAC

Psi - třída šampionů

RISING SUN TANKARAM
O: LAB TREASURE´S BORN TO BE WILD
M: BELIEVE IN LOVE TANKARAM
V1, CAC, CACIB
ARGO BOHEMIAN JEWEL
O: ROYAL STANDARD TANKARAM
M: AMBRA OD STARÉ PLOVÁRNY
V2, Res. CAC

Feny - třída dorost

HILARY Z CZAFIKOVA DVORA
O: FARBOURNE´S DUTCH MARINE
M: CINDY Z CZAFIKOVA DVORA
N1
HILDA Z CZAFIKOVA DVORA
O: FARBOURNE´S DUTCH MARINE
M: CINDY Z CZAFIKOVA DVORA
N2

Feny - třída mladých

CARMEN SUN IN THEIR EYES
O: NEWINN GENERAL HR.
M: JAMBY SUN IN THEIR EYES
V1, CAJC
DALWOOD KIND OF MAGIC
O: JAYNCOURT NATURAL STAR
M: DALWOOD HEART OF GOLD
V2
EVENING STAR ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UP WARD STAR TANKARAM
V3
ENIGMA ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UP WARD STAR TANKARAM
V4

Feny - mezitřída

MARY KAISEROV DVOR
O: ROLL A TACO OF  TINTAGEL WINDS
M: CELA KAISEROV DVOR
V1, CAC
ANNY OD DUFKŮ
O: TSARODEJ SNOWSTORM
M: FATIMA Z VINICE
V2, Res. CAC

Feny - třída pracovní

VIVIEN SUN IN THERIR EYES
O: CAMBREMER KAVANAGH
M: DAYA DRACO MINOR
V1, CAC, CACIB, BOB
KATHLEEN DRACO MINOR
O: SRETLAW NEVER SMOKE AGAIN
M: CAREN DRACO MINOR
V2, Res. CAC
ANNE LULU CHASELAND´S
O: POWER CHOCOLATE
M: FAIRYWOOD´S YVANA 
VD3

Feny - třída šampionů

CAMBREMER MISS MUFFET
O: CARPENNY WALOPOLE
M: CAMBREMER CALL MY BLUFF
V1, CAC

zaslala Jarmila Horníčková

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]