Národní výstava psů  Mladá Boleslav - 22.7.2006   

 

Golden Retriever  - PSI - Alena Čečrdlová CZ

Psi - třída dorostu

ANGELO Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ
(Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří)
VN1
CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ
(Oran z Javořických kopců x  Madelaine Chlupaté štěstí)
VN2
Psi - třída mladých
ALI EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V4
ARASH KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD
ARGON EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V
ARI Z BOŽKOVSKÉ HORY
(Bruce of Dream Team x Terry Chlupaté štěstí)
VD
ARMSTRONG KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD
ARTUŠ ZLATÝ TESÁK
(Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
V
BERRY OF PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CAJC, 2.nejkrásnější mladý pes soboty
CHARLES-CONDOR SONAK
(Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka)
absence
CHARLIE-CONDOR SONAK
(Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka)
VD
CHEER´S SUPERBALANCED
(Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice)
V2
DARGO OD TŘÍ JASANŮ
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
VD
HAGGYCHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
V3
HUCKYCHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
absence
JACK OD KAMENNÉ HRADBY
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Catty od Kamenné hradby)
V
NICHOLAS THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
absence
Psi - mezitřída
BAK Z BRANDÝSKÉHO PODHRADÍ
(Detrit z Vlčích luk x Lilka z Javořicka)
VD2
JUMBO THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V1, CAC

Psi - třída otevřená

AMOR BISMILLÁHI
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray D´or)
V3
ANDY J.BURTON DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
absence
ANDY ZLATÉ PALOMINO
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Bonnie Zlatý písek)
V
ARCHIBALD Z MUCINFAJE
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Agáta z Přelíckého mlýna)
VD
BARTOLOMĚJ OD DÍVČÍHO SKOKU
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V
C WHO´S MAGIC IS FRIENDLY
(Paudell Pure Passion x Karvin Kind of Magic)
V1, CAC
CHVAT SV.HUBERTA
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta)
V2, res. CAC
CLINTON Z VESNIČKY U HRANIC
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Janet Irslak)
VD
DONN OD KAMENNÉ HRADBY
(Medalian Man Rescator x Catty od Kamenné hradby)
V4
GIM GOLDEN LUK
(Rox z Horní Lejšovky x Asta Golden luk)
VD
JOLLY JOKER OF BOHEMIAN GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
V

Psi - třída pracovní

ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V2, res. CAC 
CONNY OD HRADU VEVEŘÍ
(Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland)
V3
DANDY GOLDEN PRESTIGE
(Melody Makers Memory of Louis x Lassie Golden Araukarity)
V4
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC, NV, BOB, BIG3
Psi - třída vítězů
AGENT LORWET
(Galans Etalon x Snowdrop Norsken)
V
AKIM DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V3
ASHBURY TOUCH THE SKY
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
V2, res. CAC 
ATHOS OD DÍVČÍHO SKOKU  
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V4
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V1, CAC
Golden Retriever  - FENY - Denis Kuzelj SLO

Feny - třída dorostu

AMBRA Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ
(Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří)
VN1
ARISA OD SYENITOVÝCH SKAL
(Fabio Golden Erinor x Arabela Zelené jazerá)
absence
FATIMA ANVA SLAPSKÁ ALEJ
(Vasco Valentino Bohemia x Andrée Gemini Aurum)
N2

Feny - třída mladých

ADELINE CAYENNE´S GOLD
(Bruce of Dream Team x Cayenne od Hradu Veveří
absence
AGGI OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V
AMBRA Z JEZERNÍ STRÁNĚ
(Baron Elva Bohemia x Betty z Přelíckého mlýna)
absence
AMMY OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU
(Alex od Hradu Veveří x Ailin od Tří jasanů)
V4
ANNIE CAYENNE´S GOLD
(Bruce of Dream Team x Cayenne od Hradu Veveří)
VD
AQUILERA KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL
(Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron)
VD
AURA ZLATÝ TESÁK
(Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
VD
AURY EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V1, CAJC
BENELLY LIONS LAMBORGHINI
(Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
VD
BERETTA LIONS LAMBORGHINI
(Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
V3
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V2
CHERIE GOLD REBECCA
(Clark ze Zásmuk x Hanny Araukarity Gold Rebeca)
VD
DIDDLEY MAHIKAN
(Fabio Golden Erinor x Luisa Slapská alej)
VD
EDITH ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
absence
EIMY RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Xeivin v.Kopfrein x Janet Irslak)
VD
HAPPY Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ
(Baddy z Hájku x Bára z Měsíčních plání)
absence
LUSY BRITLAND
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Hakyna Britland)
absence

Feny - mezitřída

ABBY - GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
VD
ANDY OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
VD
ARCTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian
V4
CONNIE Z HAVLOVA DVORA
(Alex od Hradu Veveří x Bessy z Veselských luk)
V3
DERA GOLD SLAPSKÁ ALEJ
(Apiš Gemini Aurum x Ambra ze Zásmuk)
VD
FABULOUS ABIGAIL CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
VD
GALADRIEL GOLDIE Z DRAŽOVICKÉHO HÁJKU
(Bruce of Dream Team x Astrid the Best Gold)
VD
INFINITY THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V2, res. CAC
NAOMI GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Immense Golden Erinor)
absence
ONTARIO GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
absence
WERRA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC, NV

Feny - třída otevřená

A´ MICHELLE EXCELLENT ÉTINCELANT
(Nikos v.d. Woudstreet x Ara Bellis Perennis)
VD
AJRÍN ZE ZAJEČOVSKÉHO VRŠKU
(Amor my Golden Jewel x Quessy z Dubské lhoty)
V4
AMBRA BOHEMIAN ARISTON
(Bob x Carmen the Best Gold)
V3
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
V1, CAC
ARKA OD DANČÍ BOUDY
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Zuzi Golden luk)
V
BONIE KRÁSNÁ LUKRECIA
(Detrit z Vlčích luk x Cindy z Tlukoče)
V
CARRY - GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
VD
CLAUDIA OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x  Diana Elva Bohemia)
V2, res. CAC
DARCY THE DREAM TEAM
(Inasicass Song of Song x Ordöghegyi - Berni Eni Tara
absence
DIDI GAMIREAL
(Fortune Teller Golden Erinor x Baccara Marty
VD
KORNELIE SV.HUBERTA
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv.Huberta
absence
ODELA Z VLČÍ STEPI
(Gembek´s Knight of Music x Talma z Vlčích luk
absence

Feny - třída pracovní

ADORA Z TVAROŽENSKÝCH HÁJŮ
(Gembek´s Knight of Music x Debora Marty
V4
AISI RAY D´OR
(Fortune Teller Golden Erinor x Orianne Rescator)
VD
ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
V3
BONNIE Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
D
CAIRA ANDROS AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
V2, res. CAC
CATTY GOLDEN HESSIE
(Amor my Golden Jewel x Bona Golden Hessie)
absence
CHEER'S ZARA 
(Tottelina Observer x Cheer's Facella)
V1, CAC
GOLDIE ZE SOKOLÍ DOLINY
(Detrit z Vlčích luk x Lejdy z Javořicka)
VD

Feny - třída vítězů

AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarch Zachary x Brigitte of Dream Team)
V1, CAC
Feny - třída veteránů
AKSA Z MLYNÁŘOVY ROKLE
(Vinho Branco of Francos Valley x Fati z Mlynářovy pece)
V1, nejlepší veterán

zaslala Michaela Melionová CHS Santana Golden

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]