Klubová výstava retrieverů - Slovensko - 13.5.2006   

 

Golden Retriever - psi

Psi - třída štěňat - Mr.Jim Crosbie Garbank/Lislone Kennel GB

ASHBURY ABSOLUTE LOVER
(Daily Rays Catch the Wind x Ashbury Together Forever)
VN1, BOB baby, BIS baby

Psi - třída dorostu Mr.Jim Crosbie Garbank/Lislone Kennel GB

ARES GOLDEN STORM
(Crusader Angel of the Dreams x Betty Snieh Tatier)
N3
FARUK GOLDEN ROGUE
(Aaron my Golden Jewel x Bebita Scandinavia Finland)
N2
KARVIN TROPICAL MAMBO
(Kerrien Raleigh x Karvin Astoria)
VN1, BOB puppy, BIS puppy

Psi - třída mladých - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

ATOS ŽIČÍHO PUSTATINA
(Guss Sciron x Aura od Mlynského náhonu)
absence
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V3
EXQUISITE THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V2
CHEER´S SUPERBALANCED
(Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice)
V1, CAJC

Psi - třída mezitřída - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

BADY Z BIČANOVHO DVORA
(Indus Garvale Slapská alej x Brita od Mlýnského náhonu)
VD2
KORIANDER V.D.BEERSE HOEVE
(Xanthos Apple Jack x Molly v.d.Beerse Hoeve)
V1 (bez titulu)

Psi - třída otevřená - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

AARON MY GOLDEN JEWEL
(Medalian Man Rescator x Kiralytelepi-Arany Jacqueline)
VD
AMON BIELY ALBATROS
(Ari Salomon Scandinavia Finland x Brita Zlatý mesiac)
V3
FLANAGAN OF BAYWATCH
(Paudell Pure Passion x Ecstasy of Baywatch)
VD
GANWALES CAPTAIN CHURCHILL
(Moorfield Morning Archibald x Trewater Polly)
V4
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V1, CAC, Klubový vítěz
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V2, res.CAC

Psi - třída pracovní - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

ARNOLD GOLDEN EYE
(Fortune Teller Golden Erinor x Bajka Dar Losu)
V2, res.CAC
ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V1, CAC

Psi - třída šampionů - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

ASHBURY TOUCH THE SKY
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
V1, CAC
ATREY EVIDOG
(Bob x Desert Rose Aldamity)
V
BRUCE OF DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V3
DANIEL THE DREAM TEAM
(Inassicas Song of Song x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V
ERDÖSKERTI SZULTÁN "SUNNY"
(Kalocsaházi Lessi x Erdöskerti Amarilla)
V2, res. CAC
GÁLÁNS KARNEVÁL
(Karvin Zaicca x Gáláns Ciroka)
V4
Psi - třída veteránů - Mr.Jim Crosbie Garbank/Lislone Kennel GB
FABIO GOLDEN ERINOR
(Garbank Lislone Jackpot x Baronessa of  Blue Erinor)
V1, BOB veterán, BIS veterán
Feny - třída dorostu - Mr.Jim Crosbie Garbank/Lislone Kennel GB
ANGUA OF ANAVY
(Gunhills Dancing Dexter x Catkin Magic is Friendly)
VN2
ARWEN OF ANAVY
(Gunhills Dancing Dexter x Catkin Magic is Friendly)
VN1
MONA ZO SADENCA
(Don Biele Karpaty x Corina Cassovia White Star)
VN4
XANTHOS HAUTE COUTURE
(Team Spirit of Glen Sheallag x Xanthos Foreign Affaire)
VN3

Feny - třída mladých - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V
AURA CASTAGNARA
(Ashbury Touch the Sky x Gabra Gold Falmarka))
V
BETTY MEVIER
(Bob x Gora Zlabern)
VD
BIGGY GERIX
(Karvin Xtra Friendly x Chantal Zlaté slnko)
absence
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS Junior
BRENDA MEVIER
(Bob x Gora Zlabern)
V
DAISY SNEH TATIER
(Geronimo Zlaté slnko x Annalee Sneh Tatier)
V
DIANA SNEH TATIER
(Geronimo Zlaté slnko x Annalee Sneh Tatier)
V
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V
ESCADA THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V4
ESTEE THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V
KALOCSHÁZI PRIMADONNA
(Gáláns Karnevál x Kalocsaházi Ursula)
V2
SUNNYFIELD´S ALL THAT MAGIC "MUFFIN"
(Erdökerti Szultán "Sunny" x Gáláns Kála "Brandy")
V3

Feny - mezitřída - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

ARCTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V1, CAC
DREAMY ANGEL OF THE DREAMS
(Ördegheyi-Berni Eddy x Celestial Angel of the Dreams)
V3
HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satelitte x Galans Hot Love)
V2, res. CAC

Feny - třída otevřená - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

AJŠA MEVIER
(Bob x Gora Zlabern)
V
ANGEL MY GOLDEN JEWEL
(Medalian Man Rescator x Kiralytelepi-Arany Jacqueline)
absence
AJSA SPOD VARTOVKY
(Bob x Wendy Zlatá cesta)
V4
BEBITA SCANDINAVIA FINLAND
(Lorinford Harlequin x  Dora Scandinavia Finland)
V
CATKIN MAGIC IS FRIENDLY
(Paudell Pure Passion x Karvin Kind of Magic)
V1, CAC
CLARA CHRISTMAS THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
V2, res. CAC
EXCELLENT MAGIC IS FRIENDLY
(Karvin Xtra Friendly x Karvin Kind of Magic)
V3

Feny - třída pracovní - Mrs. Kate Crosbie - Lislone/Garbank Kennel GB

ALASZKAI YUKON CSILLÁM
(Primrose Design x Goldhanter Elegáns Adri)
absence
ARABELA ZELENÉ JAZERÁ
(Indus Garvale Slapská alej x Gita z Hřibských vrchů)
VD3
CELESTIAL ANGEL OF THE DREAMS
(Pearl-Diver of Golden Spotlight x Arlett Angel of the Dreams)
VD4
CHEER'S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer's Facella)
V2, res. CAC
SUMMERTIME OF THE HELLACIOUS ACRES
(Garbank Lislone Jackpot x Bows of the Hellacious Acres)
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS

Feny - třída veteránů - Mr.Jim Crosbie Garbank/Lislone Kennel GB

ÖRDÖGHEGYI - BERNI VANESSA
(Karvin Basic Instinct x C´Shirene of Top Team)
V1

  zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

více najdete na: http://www.slovak-retriever.org/akcie/kvr_ba_2006.html

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]