Oblastní výstava psů Kačina - 6.5.2006   

 

Golden Retriever - psi - Pavel Šulcek CZ

Psi - třída dorostu

NICHOLAS THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
VN1

Psi - třída mladých

ALAN KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
V1 , Vítěz třídy mladých
ERWIN ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
VD2

Psi - třída mezitřída

IASON THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V1
KOLUMBUS THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Barbie Bohemian Champagne)
absence

Psi - třída otevřená

ANDY ZLATÉ PALOMINO
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Bonnie Zlatý písek)
V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
HOMER THE BEST BARON
(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
V2

Psi - třída pracovní

GASTON ZE ŠTĚKOTU
(Tom v. Baldersheim x Kantilena Slapská alej)
V2
HERBERT ZE ŠTĚKOTU
(Karlo Luk x Kantilena Slapská alej)
V1
Psi - třída veteránů
KARLO LUK
(Hawkbatch Jolly Roger x Palma z Vlčích luk)
V1, Vítěz třídy

Golden Retriever - feny - Pavel Šulcek CZ

Feny - třída dorostu
AISHA ZLATÝ TESÁK
(Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
VN1
ANNIE ZLATÝ TESÁK
(Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
N3
NOBLESSE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
N2

Feny - třída mladých

AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V2
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V3
MIRABELLE THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Brittany The Best Baron)
V1, Vítěz třídy mladých
MY LOVE THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Brittany The Best Baron)
V4
PHOEBE GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Graciela Golden Erinor)
V

Feny - mezitřída

CAROLAINE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
V4
INFINITY THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V1, Vítěz třídy
JACKIE THE BEST BARON
(Goldsand’s Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
VD
JEANETTE THE BEST BARON
(Goldsand’s Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V2
KATJA THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Barbie Bohemian Champagne)
V3
ROXY Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Amor My Golden Jewel x Teska z Dubské lhoty)
VD

Feny - třída otevřená

AMY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(Rox z Horní lejšovky x Esty z Trčkovských lesů)
V3
APOLENKA Z ALBERTOVY USEDLOSTI
(Car z Tlukoče x Berra ze Zásmuk)
VD
CARLOTTA SCANDINAVIA FINLAND
(Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland)
absence
CARRY GOLD RUDLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill’s Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V1, Vítěz třídy
FEEBEE THE BEST BARON
(Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champaigne)
absence
HILLARY THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
absence
ODELA Z VLČÍ STEPI
(Gembek Knight of Music x Talma z Vlčích luk)
V2

Feny - třída pracovní

CHICORY SV. HUBERTA
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta)
V1, Vítěz třídy
JENIE Z TRČKOVSKÝCH LESŮ
(Detrit z Vlčích luk x Bessy Poklad Doubravky)
V2
SILA Z VLČÍCH LUK
(Xeivin v. Kopfrein x Týna z Vlčích luk)
V3

Feny - třída vítězů

AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

Pozn.: p. rozhodčí u pejsků často nezadával titul Vítěz třídy, proto tam kde není, nebyl zadán, nejde o opomenutí. 

 zaslala Radka Bursíková

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]