MVP Litoměřice - 21.5.2005    


V1 , CAC , CACIB , BOB , BIG 5
CCR - Ch SK Ursus z Ledenických zahrad
 

Golden Retriever - psi - Alena Čečrdlová

Psi - dorostu

Cyril Artemis Gold
(Baddy z Hájku x Lambada Misantos)
N2
Watterloo Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN1

Psi - třída mladých

Archie Vetcare Bohemia
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V3
Arisco Vetcare Bohemia
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V
Arnie Sindibad
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Cindy z Trčkových lesů)
V
Arny ze Sechova
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
V
Gryffindor Junior the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V1, CAJC
Jumbo the Best Baron
(Goldsand´s Charlie Drum x Cathrien Happy Sacadar)
V4
Merlin Golden Erinor
(Castian Butterfly z Karczewskich Szuwarow x Graciela Golden Erinor)
V2
Andy z Brandýského Podhradí
(Detrit z Vlčích luk x Lilka z Javořicka)
neposouzen

Psi - třída otevřená

Aramis ze Svrženských luhů
(Blues Whoś Who v.d. Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)
VD2
Cesar od Javořické samoty
(Detrit z Vlčích luk x Amnis Sv. Huberta)
VD3
Elan z Hájku
(Amor my Golden Jewel x Kitty Golden Araukarity)
neposouzen
A Louis Artemis Gold
(Melody Makers Memory of Louis x Lambada Misantos)
V1, CAC
Vady Slapská alej
(Zento - Fellow v.Larchenbruch x Aura Slapská alej)
VD4

Psi - třída pracovní

Akim z Královských teras
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V1, CAC
Argos Artesia Bohemica
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
V2, res. CAC
Erny od Hradu Veveří
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
absence

Psi - třída šampionů

Argo z Brdských luk
(Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk)
V1, CAC, CACIB
Bruce of Dream Team
(Karvin Zaicca x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V2, res. CAC, res. CACIB
Goldsand´s Charlie Drum
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V3

Psi - třída veteránů

Baron Elva Bohemia
(Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda luk)
V1, nejlepší veterán plemene

Golden Retriever - feny

Feny - třída dorostu

Werra Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN1

Feny - třída mladých

Bara Jane Dynasty Anah
(Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří)
VD
Bessy Ludmilymark
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Ailie of Moravia Blonde)
odstoupila
Caira Andros Aurea Rosa
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
V2
Cathia Nerdanel Aurea Rosa
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
absence
Cheer´s Zara
(Nuch Such Tottelina Observer x Cheer´s Facella)
V1, CAJC
Ikera z Vlčí stepi
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Dione z Vlčích luk)
V3
Kornelie Sv.Huberta
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv.Huberta)
absence

Feny - mezitřída

Bianca ze Zeleného předměstí
(Clark ze Zásmuk x Enny ze Želnavské vísky)
odstoupila
Deborah the Dream Team
(Inassicas Song of Song x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V1, CAC, res. CACIB
Felon the Best Baron
(Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne)
V4
Funny Girl the Best Baron
(Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne)
V3
Oxana z Javořických kopců
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V2

Feny - třída otevřená

Andy z Klapských lad
(Daimond Sonak x Aura z Lesního háje)
absence
Britney od Jakuba Krčína
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Nelly Gold Rescator)
neposouzena
Celli Christmas the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
V2
Gita z Drahotěšic
(Melody Makers Wilow x Basra z Vlčích luk)
absence
Ördegheyi Berni Nana
(Karvin Basic Instinct x Ördegheyi Berni Zoe Magic)
absence

Feny - třída pracovní

Darcy the Dream Team
(Inassicas Song of Song x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V1, CAC, CACIB, BOB
Eliane the Best Gold
(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
VD3
Emily the Best Gold
(
Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
V2
Era od Hradu Veveří
(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)
absence
Channy Bohemian Gold
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Candy Bohemian Gold)
absence

Feny - třída šampionů

Brigitte of Dream Team
(
Karvin Zaicca x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V1, CAC

zaslala M. Melionová

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]