Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce retrieverů
Speciální výstava retrieverů
Třeboň 7.5.2005


Kompletní výsledky
 

Chesapeake Bay Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

1

CBR

dorost

VISCOUNT PENROSE
Quail Rus´ all The Way to Penrose x Penrose Old Money

Sehnalíková Soňa

absence

2

CBR

dorost

AJAX OD VRCHU KAMÝK
Lakeshore Bob Vlci Luka x Cartagane z Vlčích Luk

Šeráková Lucie + Veronika

VN

Chesapeake Bay Retriever - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

3

CBR

mladých

AARON ADISSON KELEČSKÝ POKLAD
Valiand z Vlčích Luk x Aura Sirius Pro

Sieberovi R.+ I.

V1, CAJC

4

CBR

mladých

MUKU Z VLČÍ STEPI
Lake z Vlčích luk x Alena z Vlčích luk

Angresto Kyje s.r.o.

V2

5

CBR

otevřená

WAIF Z VLČÍCH LUK
Lakeshore Bob Vlci Luka x Aranka z Vlčích luk

Lískovec David

V1

6

CBR

pracovní

VAGAR Z LEDENICKÝCH ZAHRAD
Lakeshore Jakub Vlci Luka x Cartagane z Vlčích Luk

Novák Aleš

V1

7

CBR

vítězů

BARYK Z VLČÍCH LUK
Lake z Vlčích luk x Rockycreeks Amberside Sunset

Škavrda Michal, Ing.

V1, CAC, VSV

Chesapeake Bay Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

8

CBR

dorost

AJDA OD VRCHU KAMÝK
Lakeshore Bob Vlci Luka x Cartagane z Vlčích Luk

Květoň Petr

VN

9

CBR

dorost

BEAUTYFUL BAYLEYS´ KELEČSKÝ POKLAD
Valiand z Vlčích Luk x Amnie Sirius Pro

Sehnalíková Soňa

absence

Chesapeake Bay Retriever - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

10

CBR

mladých

ADELWEISS AFRICA KELEČSKÝ POKLAD
Valiand z Vlčích Luk x Aura Sirius Pro

Sehnalíková Soňa

V1, CAJC

11

CBR

otevřená

UKARA Z VLČÍCH LUK
Lake z Vlčích luk x Cilka z Vlčích luk

Jeřábková Markéta

V2, res. CAC

12

CBR

otevřená

URIA Z VLČÍCH LUK
Lake z Vlčích luk x Cilka z Vlčích luk

Nikolic´ Mirela

V1, CAC, VSV, BOB

13

CBR

pracovní

FINETTA GOLDEN ERINOR
Cheslabben Jackpot x Cheslabben Impeccable

Vilimovský František

V1, CAC

14

CBR

vítězů

AMMIE SIRIUS PRO
Penrose Navigator x Abigeil Akja Moravia

Sehnalíková Soňa

V1, CAC

 

Curly Coated Retriever - Mrs. Hana Ahrens - A

15

CCR

pracovní

URSUS Z LEDENICKÝCH ZAHRAD
Capercaille´s Hermes x Eli z Vlčích Luk

Vladimíra a  Evžen Šíblovi

V1, CAC

16

CCR

vítězů

KING-KONG Z VLČÍ STEPI
Capercaille´s Hermes x Fanto-Heimes Bouvet Excelence

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V1, CAC, VSV, BOB

17

CCR

vítězů

POLY Z HORNÍ LEJŠOVKY
Dancurl´s Black Bandit x Ida z Vlčích luk

Červinka Michal a Kamil

V1, CAC, VSV

 

Flat Coated Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

18

FCR

štěňat

AYRON BLACK BRILLIANCE
Ajax z Klenovské stráně x Magdalenka z Vlčích Luk

Friedl Jan

VN

Flat Coated Retriever - Mrs. Hana Ahrens - A

19

FCR

mladých

ASCHAR Z PEKELSKÉ METUJE
Swallowsflight Ebony Quin x Lan-Čou z Vlčí stepi

Churáňová Jana + Vašíček Jaroslav

V1, CAJC

20

FCR

mezitřída

BLACK AMANDAS TO DAMN GOOD
Cacis Hell Of Alot x Almanza Chocolate Silhoute

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V1, CAC

21

FCR

otevřená

ABBY INPERSONA
Black Amandas Jolly Good Fellow x Urtica z Vlčích luk

Čepelová Bohdana

V1, CAC

22

FCR

pracovní

AJAX Z KLENOVSKÉ STRÁNĚ
M´Rub A Dub Style of Fundy Bay´S Naiad x Charka od Kletecké Hráze

Friedl Jan

V1, CAC, VSV, BOB, BIS3

23

FCR

dorost

YAMIRA Z VLČÍ STEPI
Emanon Crays x Akira z Vlčí stepi

Hanzl Josef

absence

24

FCR

mladých

AMBRA Z CHMELOVÉHO DVORA
Yetti z Vlčích Luk x Nána z Vlčí Stepi

Turková Hana

VD3

25

FCR

mladých

DEANA ANIFE JOZUCITA
Argo Lakam Silver x Fair z Vlčí Stepi

Cigánková - Kostrbová Zuzana

VD2

26

FCR

mladých

MORA Z VLČÍCH LUK
Emanon Crays x Heda z Vlčích Luk

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V1, CAJC

27

FCR

mezitřída

ADA ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
Emanon Crays x Ada ze Šidláku

Šrenková Zdeňka

V1, CAC, VSV

28

FCR

otevřená

ARA Z TAJEMNÝCH ULIČEK
Black Amandas Jolly Good Fellow x Cita Libošovská Blata

Vytejček Stanislav, JUDr.

VD2

29

FCR

otevřená

GINA Z KROUKARTÍ
Emonon Crays x Fara z Kroukartí

Maryška Jaroslav

V1, CAC

 

Golden Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

30

GR

dorost

ALLAIN BRDSKÉ ZLATO
Ashbury Touch The Sky x Delibes´S Golden Marian

Divišová Kateřina

VN3

31

GR

dorost

ANGELO Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří

Havleová Renata

absence

32

GR

dorost

ARTIC BRDSKÉ ZLATO
Ashbury Touch The Sky x Delibes´S Golden Marian

Kádárová Jana, Ing.

VN

33

GR

dorost

ASHLEY Z BOTIČSKÝCH MEADRŮ
Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří

Srba Michal

N

34

GR

dorost

ATREY Z BOTIČSKÝCH MEADRŮ
Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří

Bláha Martin

VN4

35

GR

dorost

WATTERLOO MISANTOS
Inassicas Coriander x Brenda Of Dream Team

Míšková Petra a Pavel

VN1

36

GR

dorost

WRANGLER MISANTOS
Inassicas Coriander x Brenda Of Dream Team

Míškovi

VN2

Golden Retriever - Mrs. Hana Ahrens - A

37

GR

mladých

ARCHIE VETCARE BOHEMIA
Trider Gunmarsh Zachary x Brigitte od Dream Team

Jirásková Martina, MVDr.

V1, CAJC

38

GR

mladých

ARISCO VETCARE BOHEMIA
Gunmarsh Zachary x Brigitte od Dream Team

Rajnová Andrea, Mgr.

VD

39

GR

mladých

ARTUR OD DANČÍ BOUDY
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Zuzi Golden Luk

Kešnerová Alena

D

40

GR

mladých

BADDY Z JARNÍCH ZAHRAD
Baddy z Hájku x Banette Gamireal

Krausová Kristina

V4

41

GR

mladých

BENJAMINE Z HAVLOVA DVORA
High Rival Golden Erinor x Bessy z Veselských luk

Stibůrek Pavel

absence

42

GR

mladých

BRINKEY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí

Šimková Ilona

VD

43

GR

mladých

CALVIN KRÁSNÁ PETRONA
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Belisa od Vltavské Stráně

Rodová Jiřina

V

44

GR

mladých

CASSIDY CHIP Z ŘÍČANSKÝCH LUK
Baddy z Hájku x Cyra z Hájku

Kocurová Monika

absence

45

GR

mladých

DANY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí

Krátký Lukáš

VD

46

GR

mladých

DASTY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí

Alwanová Simona

VD

47

GR

mladých

DENNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí

Mišková Dana

VD

48

GR

mladých

DEWMIST SABLEFELLA
Rossmix Rugger x Dewmist Serenella

Hubíková Eva

V2

49

GR

mladých

ENRY TOHOČINSKY
Karvin Avalanche x Ukana Tohočinska

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V3

50

GR

mladých

ODI Z VLČÍCH LUK
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Vanilka z Vlčích Luk

Šebek Karel

VD

51

GR

mezitřída

ANDY ZLATÉ PALOMINO
Alexi Santeri Scandinavia Finland x Binnie Zlatý Písek

Jůzlová Jana

VD

52

GR

mezitřída

ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských Hájů

Blaháková Milena

V2, res. CAC

53

GR

mezitřída

AUBERO BEAR FROM DANAKO
Xanthos Blaze Of Glory x Sasquehanna Slomka

Tomášová Petra

V4

54

GR

mezitřída

BADDY KRÁSNÁ PETRONA
Amilcare x Belisa od Vltavské Stráně

Pfefrček Michal, ing.

V

55

GR

mezitřída

DERICK THE DREAM TEAM
Inassicas Song Of Songs x Ordoghegyi - Berni Eni Tara

Šustová Marie

V3

56

GR

mezitřída

ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku

Maříková Iva

V1, CAC

57

GR

otevřená

ATHOS OD DÍVČÍHO SKOKU
Amor von der Awerenmark x Asta z Radlických luk

Novák Jan

V1, CAC

58

GR

otevřená

DEWMIST DARBY RANGER
Inassicas Song Of Songs x Dewmist Divine Roses

Hubíková Eva + Hrdličková Eva

V2, res. CAC

59

GR

otevřená

SAG Z VLČÍ STEPI
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Erika z Hradištských skal

Smolík Jindřich, Ing.

VD3

60

GR

pracovní

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
Beethoven od Spešovské Skály x Sally Dyre Bony

Pokorná Jarmila

VD

61

GR

pracovní

ARAMIS OD DÍVČÍHO SKOKU
Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk

Tonová Šárka a Jarka

V3

62

GR

pracovní

ASHBURY TOUCH SKY
Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love

Blaháková Milena

V1, CAC, VSV

63

GR

pracovní

ERNY OD HRADU VEVEŘÍ
Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland

Stránský Josef

V2, res. CAC

64

GR

vítězů

ARGO Z BRDSKÝCH LUK
Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk

Matoušková Květa

V4

65

GR

vítězů

ARTUŠ OD DÍVČÍHO SKOKU
Amor von der Awerenmark x Asta z Radlických luk

Tonová Šárka

V3

66

GR

vítězů

BRUSE OF DREAM TEAM
Karvin Zaicca x Ordoghegyi - Berni Eni Tara

Šustová Marie

V1, CAC

67

GR

vítězů

CONNY OD HRADU VEVEŘÍ
Deril Zlaté Slnko x Cora Scandinavia Finland

Schusserová Monika

V2, res. CAC

68

GR

veteránů

BARON ELVA BOHEMIA
Hayjoy Signia To Araukarity x Belinda Luk

Melion Vladimír, Ing.

V1

Golden Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

69

GR

štěňat

DYNA ARTESIA BOHEMICA
Artuš od Dívčího Skoku x Artesia Gaia od Pramene Satiny

Drahoňovská Jana

absence

70

GR

dorost

AIREEN BRDSKÉ ZLATO
Ashbury Touch The Sky x Delibes´S Golden Marian

Štorková Libuše, MVDr.

VN3

71

GR

dorost

ANGEL OD TICHOLOVCE
Baron Elva Bohemia x Faty Golden Diabety

Janáková Alena

N

72

GR

dorost

ARISTEA Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří

Tíkalovi

VN4

73

GR

dorost

ARLETT Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří

Fléglovi Alena a Jan

VN1

74

GR

dorost

ARTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
Ashbury Touch The Sky x Delibes´S Golden Marian

Blaháková Milena

VN2

75

GR

dorost

BELLI Z BRANDÝSKÉHO PODHRADÍ
Detrit z Vlčích Luk x Lilka z Javořicka

Kropáč Jiří, Ing.

N

76

GR

dorost

WASABI MISANTOS
Inassicas Coriander x Brenda Of Dream Team

Míškovi

VN

77

GR

dorost

WERRA MISANTOS
Inassicas Coriander x Brenda Of Dream Team

Herčariková Iveta Mgr.

VN

78

GR

dorost

WESTA MISANTOS
Inassicas Coriander x Brenda Of Dream Team

Míškovi

VN

Golden Retriever - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

79

GR

mladých

ADÉLKA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí

Cvach Václav

V3

80

GR

mladých

AGGI OD RYBNÍKA KAMENNÝ
High Rival Golden Erinor x Lency Chlupaté štěstí

Popelková Lucie

V

81

GR

mladých

AIRIN OD RYBNÍKA KAMENNÝ
High Rival Golden Erinor x Lency Chlupaté štěstí

Nemeškalová Petra

V

82

GR

mladých

CAIRA ANDROS AUREA ROSA
Xanthos Griffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland

Turková Soňa

V

83

GR

mladých

CAITU - GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Bongo Farmer Hills Loveday x Ambra Golden Hesie

Hanzl Josef

absence

84

GR

mladých

CELSEA OD KRÁSNÉ PANÍ
Tombo z Vlčích Luk x Lyra Slapská Alej

Reilová Dita

VD

86

GR

mladých

CORA KRÁSNÁ PETRONA
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Belisa od Vltavské Stráně

Lammer Berniard

VD

87

GR

mladých

FUNNY GIRL THE BEST BARON
Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne

Melion Vladimír, Ing.

V2

88

GR

mladých

HERMETI Z VLČÍ STEPI
Gembek´s Knight of Music x Hena Knight of Music

Dušková Lucie

D

89

GR

mladých

HESKA Z VLČÍCH LUK
Xevin v. Kopfein x Brica z Vlčích luk

Růžička Petr

VD

90

GR

mladých

STANROPH STARE AND DESIRE
Stanroph So It Had To Be x Stanroph Stop and Glance

Tomášová Petra

V1, CAJC

91

GR

mladých

ZANNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí

Michalcová Dita

VD

92

GR

mladých

ZITA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí

Gabrielová Dana

V

93

GR

mladých

ZORETTA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí

Nová Petra

V4

85

GR

mezitřída

CORA BRI-COL BLACK AND WHITE
Melody Makers Memory of Louis x Viky Golden Luk

Tomášová Petra

absence

94

GR

mezitřída

ARINAGOUR DYNASTY ANAH
Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří

Havlačková Drahomíra Mgr.

VD

95

GR

mezitřída

ARRE TAISY POKLAD KRUMLOVA
Blues Whos´ Who v.d. Beerse Hoeve x Ailin ze Zlínských strání

Hlásková Petra

absence

96

GR

mezitřída

ATTRACTIVE PASSION GOLDY FOREVER
Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských Hájů

Blaháková Milena

V1, CAC

97

GR

mezitřída

BÁRA OD TŘÍ JASANŮ
Detrit z Vlčích Luk x Ammy z Vlčích Luk

Lekeš Jan

VD4

98

GR

mezitřída

BENNIE KRÁSNÁ PETRONA
Amilcare x Belisa od Vltavské Stráně

Čápová Jana

absence

99

GR

mezitřída

DARCY THE DREAM TEAM
Inassicas Song Of Songs x Ordoghegyi - Berni Eni Tara

Jirásková Martina, MVDr.

absence

100

GR

mezitřída

OXANA Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku

Nešporová Stanislava

V2, res. CAC

101

GR

mezitřída

ROCHETTI MISANTOS
Amilcare x Oxana Misantos

Horák Pavel

absence

102

GR

mezitřída

SILA Z VLČÍCH LUK
Xevin v. Kopfein x Týna z Vlčích luk

Hošek Pavel

V3

103

GR

mezitřída

URANIE MISANTOS
Baddy z Hájku x Oxana Misantos

Míškovi Iva a Tonda

absence

104

GR

otevřená

AILIN ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍ
High Endeavours´ Active Royal Dutch x Daisy Bohemian Gold

Hlásková Petra

absence

105

GR

otevřená

AKIRA OD POKRANU
Silver Mist Rascator x Bonnie z Dražovského Hájku

Čižinská Dana

V1, CAC, VSV, BOB, BIS2

106

GR

otevřená

AMÁLKA OD KLETECKÉ HRÁZE
Cedrik z Pořádí x Magda z Vlčích luk

Eisert Zdeněk, Ing.

V

107

GR

otevřená

ARIANA ŽLUTÉ SLUNCE
Fargo Rescator x Arina od Kudlovského Mlýna

Beránek Jiří

VD

108

GR

otevřená

ASTRA
Hardy Gordom x Aba

Gottwaldová Hana

VD

109

GR

otevřená

DEBORAH THE DREAM TEAM
Inassicas Song Of Songs x Ordoghegyi - Berni Eni Tara

Štenclová Radka

V3

110

GR

otevřená

DELIBES´S GOLDEN MARIAN
Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´S Jig Pulp

Štorková Libuše, MVDr.

V2, res. CAC

111

GR

otevřená

HESSY-HARMONY SV.HUBERTA
Aaro Samuel Scandinavia Finland x Artis Sv. Huberta

Tichý Zdeněk

D

112

GR

otevřená

CHICORY SV.HUBERTA
Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta

Dupáková Kateřina

V4

113

GR

otevřená

PONNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí

Nová Petra

V

114

GR

otevřená

ROJA Z VLČÍCH LUK
Gembek´s Knight of Music x Dione z Vlčích luk

Velemínský Miloš, MUDr.

VD

115

GR

otevřená

WITCH SLAPSKÁ ALEJ
Galáns Valentin x Charlene Garvale Slapská alej

Voves Pavel

D

116

GR

otevřená

XENA SLAPSKÁ ALEJ
Galáns Valentin x Brendy Valentino Bohemia

Boštíková Veronika, Bc.

V

117

GR

pracovní

AMBRA Z OLŠOVÉHO MLÁZÍ
High Rival Golden Erinor x Kessy Chlupaté štěstí

Bastl Jan

V2, res. CAC

118

GR

pracovní

ANDY KRÁSNÁ PETRONA
Amilcare x Belisa od Vltavské Stráně

Podhradská Vladimíra

VD

119

GR

pracovní

CARITA SCANDINAVIA FINLAND
Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland

Nyklíčková Lada

V3

120

GR

pracovní

CATHY OD HRADU VEVEŘÍ
Deril Zlaté Slnko x Cora Scandinavia Finland

Tíkalová Zuzana

V1, CAC

121

GR

pracovní

LENCY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
Gembek´s Knight of Music x Blondie Chlupaté štěstí

Drahota Jiří

VD

122

GR

pracovní

VICTORIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí

Maříková Iva

V4

123

GR

vítězů

BRIGITTE OF DREAM TEAM
Karvin Zaicca x Ordoghegyi - Berni Eni Tara

Jirásková Martina, MVDr.

V1, CAC

124

GR

veteránů

CORA SCANDINAVIA FINLAND
Adar Gold Rebecca x Usvalaakson Campion

Hubíková Eva

V1

125

GR

veteránů

GASANA SLAPSKÁ ALEJ
Gáláns Valentin x Ajša od Ptačího Blata

Sieberová Iva

VD2

 

Labrador Retriever - Mr. David Nightingale -GB

126

LR

štěňat

BUXOM SAMVARA ORIGIN
Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram

Nehasil Ondřej + Charousková Jana

VN3

127

LR

štěňat

X-CLUSIVE TEAM TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x King Treasure Tankaram

Domecká Ivana

absence

128

LR

štěňat

YEAR OF SUCCESS TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x Romantic Love Tankaram

Nosek Josef, MVDr.

VN2

176

LR

štěňat

ZEN MASTER TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x Beheve In Love Tankaram

Laušman Radek

VN1

129

LR

dorost

AMERIGO BRILLIANT DOG
O´Sofinas Play The Game x Dancing Queen Tankaram

Modráček Slavomil

VN1

130

LR

dorost

BODIE IN - SITÚ
Tsarodej Taylor Made x Blueberry Amicus Venustus

Štěpánek Zdeněk

absence

131

LR

mladých

ANGEL Z TROJÁNKU
Brownboy Of Brownbank Cottage x Kelby´S Adinachoco

Šlechta Roman

absence

132

LR

mladých

APOLO TALINKY
Kit - Clever Fox Bohemia Bras x Dari z Bouškova Dvora

Laxa David

absence

133

LR

mladých

ARWEN SAMVARA ORIGIN
Bubbling Picasso x Xavy Tankaram

Procházková Petra

VD

134

LR

mladých

ASAN Z TRNITÝCH AKÁTŮ
Tsarodej Killykeen x Brita z Eliščina ráje

Jůzová Michaela

D

135

LR

mladých

ASH AMAZING FRACE
Royal Standard Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras

Horníčková Jarmila Mgr.

V3

136

LR

mladých

BUNNY Z BOUŘNÉ
Unforge Table Tankaram x Elsa od Byšiček

Pichnerová Simona

absence

137

LR

mladých

DUSTIN DUNCAN TETŘEVÍ DVŮR
Logan I x Whispering Bell Heathers´Fleurie

Planý Marcel a Jaroslava

VD

138

LR

mladých

EDDIE OD JALOVISKA
Diamond of Tankaram x Ticki

ŠĹĄastná Radka

VD

139

LR

mladých

JERRY Z PÍSKOVNY
First Man Draco Minor x Jasmíne od Himalájského Cedru

Procházka Radek

D

140

LR

mladých

KING´S WORD BOHEMIA BRAS
Rosanan Elvis Presley x Viking Countess Bohemia Bras

Špičáková Dagmar

V2

141

LR

mladých

OSSIAN SABLE BLUES
Rocheby Suffonpark Sargent Pepper x Debora Gala Black

Bárta Petr

absence

142

LR

mladých

PEARL GATE TANKARAM
Lab Treasure´s Born To Be Wild x Trendmaker´S Treasure

Bártovi

VD

143

LR

mladých

RENDEZ VOUS TANKARAM
Lab Treasure´S Born To Be Wild x Believe In Love Tankaram

Nosek Josef, MVDr.

V4

144

LR

mladých

TAJFIN Z VLČÍ STEPI
Tsarodej Killykeen x Falcaria z Vlčí stepi

Straka Josef

D

145

LR

mladých

TOP LEVEL TANKARAM
Vitality of Tankaram x Dia z Trčkových Lesů

Domecká Ivana

D

146

LR

mladých

UNITED KINGDOM TANKARAM
Royal Standard Tankaram x Follies Polly Thepistol

Janěvová Jana

V1, CAJC

147

LR

mezitřída

AMBERSIDE FORGE ME NOT
Lewisian Linford x Narnia Precious Pearl At Amberside

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V2, res. CAC

148

LR

mezitřída

BEST OF ROYAL STANDARD
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram

Fialová Martina, Mgr.

V3

149

LR

mezitřída

EROZ Z VLČÍCH LUK
Strongline´s Original x Iberka z Vlčí Stepi

Růžička Vlastislav

D

150

LR

mezitřída

CHEERFUL BUDDY BOHEMIA BRAS
Sretlaw Never Smoke Again x Kimi Nice Memory Bohemia Bras

Paclt David & Večeřová Veronika

absence

151

LR

mezitřída

NEVER - ENDING TANKARAM
Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram

Modráček Slavomil

VD

152

LR

mezitřída

RISING SUN TANKARAM
Lab Treasure´S Born To Be Wild x Believe In Love Tankaram

Sehnalíková S. + Jelínek J.

VD4

153

LR

mezitřída

ZERI Z VLČÍ STEPI
Tsarodej Killykeen x Cindy z Velkých louk

Fišdová Bohuslava

V1, CAC, VSV

154

LR

otevřená

ADAMIS BLACK BELLUS MARGO
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského cedru

Bachoríková Gabriela

V2, res. CAC

155

LR

otevřená

ARGO BOHEMIAN JEWEL
Royal Standard Tankaram x Ambra od Staré Plovárny

Sečovy Olga a Denisa

VD

156

LR

otevřená

ARGO OD HUSÍ HORY
Strongline´s Kernel x Diana Falmarka

Vašík Jan

D

157

LR

otevřená

BOND DANADAM
Bert z Libušina chovu x Olga T. z Bohyně  lovu

Konopíková Martina

VD

158

LR

otevřená

CYR OD KLADINSKÝCH LIP
Istar Gorska Fantazja x Asja Vardarianna

Slabý Josef

VD3

159

LR

otevřená

HAPPY DAY OF BOHEMIA BRAS
Mardas Harvest Reaper x Quincy Bohemia Bras

Uriankovi

D

160

LR

otevřená

CHAMPION OF TANKARAM
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram

Bártovi

VD

161

LR

otevřená

ISTAR GORSKA FANTAZJA
Belle Armani of the Music Forest x Pinot Noir Cariti Van Toolenburg

Krutská Alena

V1, CAC

162

LR

otevřená

IT´S SHOW TIME TANKARAM
Unforge Table Tankaram x Paradise Pearl Tankaram

Nehasilová Vlasta, Mgr.

VD4

163

LR

pracovní

DIAMOND OF TANKARAM
Unforge Table Tankaram x Dia z Trčkových Lesů

Nosek Josef, MVDr.

V1, CAC

164

LR

pracovní

IRON MAN DRACO MINOR
Samson Du Taillis Madame x Storie du Bois Des Lilas

Klečková Alena

VD3

165

LR

pracovní

MY FAITH TANKARAM
Lab Treasure´S Born To Be Wild x Anyan Of Great Pleasure

Nosek Josef, MVDr.

V2, res. CAC

166

LR

pracovní

OLIVER OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby

Verbeek Anja

VD4

167

LR

vítězů

ETERNAL TREASURE TANKARAM
Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram

Nosek Josef, MVDr.

V3

168

LR

vítězů

HEMONTHY OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat

Planý Marcel a Jaroslava

V4

169

LR

vítězů

CHATAWAY BOHEMIA BRAS
Minimaxin Quite A Hero x Zia Golden Erinor

Brož Václav

V1, CAC

170

LR

vítězů

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy boudy

Krejčí Milada

V

171

LR

vítězů

VITALITY OF TANKARAM
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram

Fialová M. Mgr. + Čerešňáková E. MVDr.

V2, res. CAC

Labrador- Mrs.  Marilin Nightingale -GB

172

LR

štěňat

ARISKA BLACK BENJAMÍNEK
O´Sofinas Play The Game x Demi od Kladinských Lip

Junaštíková Martina

absence

173

LR

štěňat

BLAZE OF LIGHTS SAMVARA ORIGIN
Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram

Talašová Zuzana

VN2

174

LR

štěňat

BROWN SUGAR LITTLE BUBBLE
Samson Du Taillis Madame x Bubbling Temptation

Bulawa Martin

VN1

175

LR

štěňat

DAISY ITHAKA BOHEMIA
Boddy Alimraj x Cessy od Jaloviska

Mikešová Eva

VN2

177

LR

dorost

ATTRACTION BRILLIANT DOG
O´Sofinas Play The Game x Dancing Queen Tankaram

Modráček Slavomil

VN1

179

LR

dorost

XANGA Z VLČÍ STEPI
Strongline´s Original x Ferula z Vlčí stepi

Leitermanová Kristýna

VN2

178

LR

mladých

DUAL PURPOSE ROYAL STANDARD
O´Sofinas Play The Game x Upward Star Tankaram

Bártovi Gabriela + Martin

V2

180

LR

mladých

ANNABELA Z TROJÁNKU
Brownboy Of Brownbank Cottage x Kelby´S Adinachoco

Šlechta Roman

V

181

LR

mladých

BETTY ČOKO Z KOSTELCE U JIHLAVY
Hargitaváraljai Amaretto x Darka z Javořických Lesů

Brom Jan

VD

182

LR

mladých

BLONDIE VACBRO
Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras

Brož Ladislav

absence

183

LR

mladých

DAROVLE Z VLČÍ STEPI
Strongline´s Original x Tonka z Vlčí stepi

Stehlík Bronislav

V

184

LR

mladých

CHARWAY OLD SILK
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora

Götzová Dagmar

V

185

LR

mladých

JIKA Z VLČÍCH LUK
Strongline´s Original x California z Vlčí Stepi

Fuková Šárka

V3

186

LR

mladých

KING´S SWEAR BOHEMIA BRAS
Rosanan Elvis Presley x Viking Countess Bohemia Bras

Krutská Alena

V

187

LR

mladých

POWER OF LOVE TANKARAM
Lab Treasure´S Born To Be Wild x Trendmaker´S Treasure

Procházková Petra

V4

188

LR

mladých

VALENTINE GIRL TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x King Treasure Tankaram

Stránský Josef

V

189

LR

mladých

WHITCRAFT OF TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x Romantic Love Tankaram

Nosek Josef, MVDr.

V1, CAJC

190

LR

mladých

WINNING TIME OF TANKARAM
O´Sofinas Play The Game x Romantic Love Tankaram

Pirnerovi Petr a Hana

V

191

LR

mezitřída

AMBRA OD SPEŠOVSKÉ SKÁLY
Istar Gorská Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras

Krutská Jana

absence

192

LR

mezitřída

BELINDA OD VŠENORSKÉ PRINCEZNY
Adolf of Browbank Cottage x Lada od Kletecké hráze

Hruška Pavel, Ing.

V4

193

LR

mezitřída

BORN FOR ROYAL STANDARD
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram

Číla Miroslav

V1, CAC, VSV, BOB. BIS

195

LR

mezitřída

I´M YOUR SAFETY BOHEMIA BRAS
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy For Soul Bohemia Bras

Krutská Alena

V3

196

LR

mezitřída

KATTE Z MUCHOVY BOUDY
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy boudy

Krejčí Renata

V2, res. CAC

197

LR

mezitřída

NATIVE BEAUTY TANKARAM
Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram

Janěvová Jana

absence

194

LR

otevřená

DANCING QUEEN TANKARAM
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových Lesů

Modráček Slavomil

V3

198

LR

otevřená

AMBRA Z TACHOVSKÉHO RÁJE
Bert z Libušina chovu x Felon z Voldušského vrchu

Lorencová Zdeňka

VD

199

LR

otevřená

ANNE CATHARINA CHASELANDS´
Power Chocolate x Fairywoods´ Yvana

Vítková Iva

absence

200

LR

otevřená

AXA Z MOKERSKÝCH LUK
Cedrik Draco Minor x Astra Mníšek

Vondrák Václav

V

201

LR

otevřená

BÁRA Z HOLASKÝCH KOPEČKŮ
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů

Brablíkovi Alexandra a Petr

V

202

LR

otevřená

DYNA KLADINSKÝCH LIP
Bax od Kladinských lip x Asja Verdarianna

Slabý Josef

VD

203

LR

otevřená

GINA Z BOHYNĚ  LOVU
Bert z Libušina chovu x Ranger Sára z Bohyně  Lovu

Pirnerovi Petr a Hana

V

204

LR

otevřená

HARRIETT ZE SMOLINKY
Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky

Kotrčová Jana

V2, res. CAC

205

LR

otevřená

CHASTE GIRL OF BOHEMIA BRAS
Sretlaw Never Smoke Again x Kimi Nice Memory Bohemia Bras

Krutská Alena

V1, CAC

206

LR

otevřená

JACKALEE SABLE BLUES
Tsarodej Snowstorm x Bonny Bee Sable Blues

Tůmová Petra

V

207

LR

otevřená

YMKA Z TROJÁNKU
Istar Gorska Fantazja x Kelby´S Zita

Zita Jiří

V4

208

LR

pracovní

ARISA OD ŘEKY BLANICE
Bert z Libušina chovu x Fidji Bohemia Lediny

Uriankovi

V2

209

LR

pracovní

GALE OF BOHEMIA BRAS
Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras

Šeráková Lucie

V4

210

LR

pracovní

GARA Z BOUŠKOVA DVORA
Royal Standard Tankaram x Greta z Pěněnských luk

Palec Jaroslav

V

211

LR

pracovní

JOY OF TANKARAM
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol

Bártovi Gabriela + Martin

V1, CAC

212

LR

pracovní

NESSIE OD KLETECKÉ HRÁZE
Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové

Eisert Zdeněk, Ing.

V3

213

LR

vítězů

FAIRYLAND BOHEMIA BRAS
Rosanan Adventurer x Makepeace Love Bohemia Bras

Krutská Alena

V1, CAC

214

LR

vítězů

FAIRYWOOD´S TARA
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken

Vítková Iva

absence

 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Mrs. Hana Ahrens - A

215

NSR

mladých

BELAI-RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Nordwart Laios x Balada z Vlčích Luk

Červinka Michal

V2

216

NSR

mladých

BRENTY - RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Nordwart Laios x Balada z Vlčích Luk

Pujmanová Leona

V1, CAJC

217

NSR

mladých

ILER Z VLČÍCH LUK
Red Tollers Xanadu II. x Tueholt Red Ups - A -Daisy

Berka Michal

VD3

218

NSR

otevřená

MAKIHARJUN NALLE - KAHRU
Nitric Duck Is My Drug x Makiharjun X -Tra-Enni

Tichý Tomáš

V1, CAC

219

NSR

pracovní

ARCO SEXY REXY
Andy Tosti x Fascie z Vlčích Luk

Bušinová Marie

VD1

220

NSR

vítězů

NORDWART LAIOS
Hinstbackes Red Dingo x Nordwart Fusa

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V1, CAC, VSV, BOB

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Mrs. Dagmar Poláková - CZ

221

NSR

dorost

WALDESIA Z VLČÍCH LUK
Red Tollers Xanadu II. x Borůvka z Vlčí Stepi

Kallup Štěpán

VN1

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Mrs. Hana Ahrens - A

222

NSR

mladých

BAXI-RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Nordwart Laios x Balada z Vlčích Luk

Matuška Pavel

absence

223

NSR

mladých

ELIA SV. HUBERTA
Nordwart Laios  x Nappy z Vlčích Luk

Tichý Zdeněk

V1, CAJC

224

NSR

mladých

FELI SV. HUBERTA
Nordwart Laios x Assandra Toller Bryvilsar

Nikolic´Mirela

VD4

225

NSR

mladých

KALA Z VLČÍCH LUK
Red Tollers Xanadu II. x Makiharjun Fan-Fan Fanny

Kubeš J. Ing. + Korda Fr., Ing.

V2

226

NSR

mladých

KAZI Z VLČÍCH LUK
Red Tollers Xanadu II. x Makiharjun Fan-Fan Fanny

Nikolic´Mirela

VD3

227

NSR

mezitřída

ANELL - RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Nordwart Laios x Balada z Vlčích Luk

Matuška Pavel

VD1

228

NSR

mezitřída

WAXY Z VLČÍCH LUK
Red Tollers Xanadu II. x Tueholt Red Ups - A -Daisy

Šídlová Věra

D

229

NSR

otevřená

ARIA - RED RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
Nordwart Laios x Balada z Vlčích Luk

Matuška Pavel

V1, CAC, VSV

230

NSR

vítězů

CORA SV.HUBERTA
Red Tollers Xanadu II. x Assandra Toller Bryvilsar

Tichý Tomáš

VD1

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]