MVP Praha - 30.4.2005


Golden Retriever - psi - Mgr. Milan Hampl

Psi - dorostu 

Watterloo Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN
Ashley z Botičských meandrů
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
absence
Anthony Brdské zlato
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
VN
Atrey z Botičských meandrů
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
N
Jumbo the Best Baron
(Goldsand´s Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
VN
Allain Brdské zlato
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
VN
Wrangler Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN

Psi - třída mladých 

Archie Vetcare Bohemia
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V
Cassidy Chip z Říčanských luk
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
V
Baddy z Jarních zahrad
(Baddy z Hájku x Banette Gamireal)
V
Enry Tohočinsky
(Karvin Avalnache x Ukana Tohočinska)
V1, CAJC
Alex z Milíšovských hájů
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
V
Bruno z Říčanských luk
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
V
Campino z Říčanských luk
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
V
Aubero Bear from Danako
(Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka)
V
Uhlan Misantos
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
VD
Jolly Joker Bohemian Gold
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
V
Gryffindor Junior the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V
Fabio the Best Baron
(Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne)
V
Arisco Vetcare Bohemia
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V
Huckleberry the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
V
Cornel Ereinion Aurea Rosa
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
V

Psi - mezitřída 

Oran z Javořických kopců
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V1, CAC, res. CACIB
Bobby ze Svrženských luhů
(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)
VD

Psi - třída otevřená 

Chataran Sv.Huberta
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta)
V1, CAC
Art od Kopýtka
(Melody Makers Memory of Louis x Ita z Otické horky)
VD
Zydo Good Faith from the Golden Lely
(Kerrien Nelson x Samantha from the Golden Lely)
V3
Aramis od Dívčího skoku
(Amor v.d.Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V2
Bend z Vlčích luk
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Helvetia z Vlčích luk)
VD
Bax z Adarova dvora
(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)
V4

Psi - třída pracovní 

Argos Artesia Bohemica
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
V3
Artuš od Dívčího skoku
(Amor v.d.Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V2, res. CAC
Erny od Hradu Veveří
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC

Psi - třída šampionů

Goldsand´s Charlie Drum
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V
Bruce of Dream Team
(Karvin Zaicca x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V2, res. CAC
Silver Mist Rescator
(Qajun Ares x Laika Gold)
V3
Caesar od Hradu Veveří
(Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3
Athos od Dívčího skoku
(Amor v.d.Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V4

Psi - třída veteránů

Baron Elva Bohemia
(Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda luk)
V1, nejlepší veterán plemene

Golden Retriever - feny - MVDr. Jindřiška Bendová

Feny - třída dorostu

Ice Queen the Best Baron
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
VN
Werra Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN3
Jackie the Best Baron
(Goldsand´s Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
N
Aireen Brdské zlato
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
VN2
Aristea z Botičských meandrů
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
VN4
Wasabi Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN
Westa Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
VN1

Feny - třída mladých

Hoiker´s Art of Love
(Dewmist Sattelite x Galáns Hot Love)
V1, CAJC
Annie ze Sechova
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
VD
Gentle Kiss the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V
Uranie Misantos
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
absence
Anička z Milíšovských hájů
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
Aneta z Milíšovských hájů
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
Zita Chlupaté štěstí
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
VD
Anastasia Vetcare Bohemia
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
VD
Arre Taisy Poklad Krumlova
(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Ailin ze Zlínských strání)
absence
Clarissa z Říčanských luk
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
absence
Amálka z Milíšovských hájů
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
Bonnie z Říčanských luk
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
VD
Jenny my Love Bohemian Gold
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
VD
Stanroph Stare and Desire
(Stanroph So It Had To Be x Stanroph Stop and Glance)
VD
Ára Sindibad
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Cindy z Trčkových lesů)
V4
Bara Jane Dynasty Anah
(Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří)
V
Funny Girl the Best Baron
(Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne)
VD
Celsea od Krásné paní
(Tombo z Vlčích luk x Lyra Slapská alej)
V
Dina Libošovská blata
(Melody Makers Willow x Daja ze Zásmuk)
VD
Minnie Golden Erinor
(Castian Butterfly z Karczewskich Szuwarow x Graciela Golden Erinor)
D
Kornelie Sv.Huberta
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv.Huberta)
V
Ikera z Vlčí stepi
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Dione z Vlčích luk)
VD
Highness Mexi the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
V2
Catty Golden Hessie
(Amor my Golden Jewel x Bona Golden Hessie)
V3

Feny - mezitřída

Darcy the Dream Team
(Inassicas Song of Song x Ördegheyi Berni Eni Tara)
absence
Bianca ze Zeleného předměstí
(Clark ze Zásmuk x Enny ze Želnavské vísky)
V
Oxana z Javořických kopců
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V2, res. CAC
Abea Tara Poklad Krumlova
(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Ailin ze Zlínských strání)
absence
I´m Sarah Bohemian Gold
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Candy Bohemian Gold)
VD
Cindy Artesia Bohemica
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
absence
Loana Golden Erinor
(Castian Butterfly z Karczewskich Szuwarow x Graciela Golden Erinor)
V1, CAC
Victoria Chlupaté štěstí
(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)
V3
Cora Bri-Col Black and White
(Melody Makers Memory of Louis x Viky Golden luk)
V4
Rochetti Misantos
(Amilcare x Oxana Misantos)
VD
Ufi z Vlčí stepi
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Marcelka z Vlčích luk)
D

Feny - třída otevřená

Celli Christmas the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
V1, CAC
Claudia od Rajské struhy
(Detrit z Vlčích luk x Diana Elva Bohemia)
absence
Astra
(
Hardy Gordon x Aba)
VD
Delibes´s Golden Marian
(
Hiekkakankaan Go-Go Gunnar x Delibes´s Jig Julp)
V3
Deborah the Dream Team
(
Inassicas Song of Song x Ördegheyi Berni Eni Tara)
VD
Ailin ze Zlínských strání
(
High Endeavour´s Active Royal x Daisy Bohemian Gold)
absence
Arabela z Vidoule
(
Amilcare x Belisa Poklad Doubravky)
VD
Idy z Vlčí stepi
(
Amilcare x Helvetia z Vlčích luk)
V2, res. CAC

Feny - třída pracovní

Caerin Artesia Bohemica 
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
absence
Era od Hradu Veveří
(
Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
absence
Emily the Best Gold
(
Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
absence
Channy Bohemian Gold
(
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Candy Bohemian Gold)
V2, res. CAC
Cathy od Hradu Veveří
(
Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC, res. CACIB

Feny - třída šampionů

Brigitte of Dream Team
(
Karvin Zaicca x Ördegheyi Berni Eni Tara)
V1, CAC, CACIB

 

Caesar od Hradu Veveří
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3
Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland
Oran z Javořických kopců
V1, CAC, res. CACIB
Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku
Erny od Hradu Veveří
V1, CAC
Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland
Enry Tohočinsky
V1, CAJC
Karvin Avalnache x Ukana Tohočinska
Baron Elva Bohemia
V1, Nejlepší veterán
Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda luk

Zpět

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]