Mezinárodní výstava psů - Brno 12.2.2005  


Obrazem - zaslala Iva Maříková

Golden Retriever Psi  - MVDr. Jindřiška Bendová (CZ)

Psi - třída dorostu 

Amor Bismilláhi 
Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
N
Arisco Vetcare Bohemia
Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team
VN1 a nejkrásnější dorost - pes výstavy
Bruno z Říčanských luk 
Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej
VN2
Cassidy Chip z Říčanských luk
Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk
VN3
Charm the Best Gold 
Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold
VN4
Charter Web the Best Gold
Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold
N
Jumbo the Best Baron
Goldsand´s Charlie Drum x Catherine Happy Sacadar
VN
Odi z Vlčích luk
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Vanilka z Vlčích luk
N

Psi - třída mladých 

Adventurous Max Godd Augury
Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold
VD
All Montrey Danako 
(Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka
V
Aran Dyre Bony 
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Gasana Slapská alej
VD
Arny ze Sechova 
Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži
V
Astral Passion Goldy Forever
Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů
V3
Aubero Bear from Danako 
Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka
V4
Baddy z Jarních zahrad 
Baddy z Hájku x Banette Gamireal
V
Bastien z Hájeckých lovišť 
Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Brixi z Trčkových lesů
V
Blue Storm Dynasty Anah 
Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří
V
Gryffindor Junior the Best Baron 
Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love
V
Sablefella Dewmist 
Rossmix Rugger x Dewmist Serenella
V1 CAJC
Xitt Goldenpack Marty
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Elegance Gold Falmarka
V2

Psi - mezitřída 

Buck z Olšového mlází 
High Rival Golden Erinor x Kessy Chlupaté štěstí
V
Calderon z Adarova dvora
Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi
V4
Falco Sirius z Dražovského hájku 
Fortune Teller Golden Erinor x Cita z Dražovského hájku
V3
Oran z Javořických kopců 
Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku
V1 CAC
Wiggo Goldenpack Marty 
Legat Goldenpack Marty x Berenica Hašlerka
V2 r.CAC

Psi - třída otevřená 

Addy Ludmilymark
Xeivin v.Kopfrein x Elsa Sonak
V4
Akim z Královských teras 
Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony
V
Alf z Podstránské 
Medalian Man Rescator x Angie Golden Martes
V
Andy J.Burton Dynasty Anah
Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří
V
Bard z Padělského mlýna 
Medalian Man Rescator x Laika Gold
V
Bax z  Adarova dvora
Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi
V3
Billy z Dražovského hájku
Deril Zlaté slnko x Astrid the Best Gold
V
Bold Sunny z Lesnych Ostepow
Dragon Górska Fantazja x Gloris Cerasus
V1 CAC
Boyscout Bundy of Golden Millenium
Amor v.d.Awarenmark x Jankovichtelepi - Sunny Axis
V
Caesar od Pramene Satiny
Fortune Teller Golden Erinor x Carmen Marty
VD
Dusty od Hradu Veveří
Karvin Zaicca x Aimee od Hradu Veveří
V
Vicomt Goldenpack Marty
Fortune Teller Golden Erinor x Aretha Marty
V2 r.CAC

Psi - třída pracovní 

Argos Artesia Bohemica
Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny
V4
Ashbury Touch the Sky
Styl Santa Baloo x Ashbury Peace and Love
V
Atrey Evidog
Bob x Desert Rose Aldamity
VD
Ben Bella Aurea
Indus Garvale Slapská alej x Edna Zlabern
V
Caesar od Hradu Veveří
Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland
V2 res.CAC
Erny od Hradu Veveří
Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland
V1 CAC, r.CACIB
Karvin Zeppelin
Pauclare Pot of Gold x Karvin Cassablanca
V3
Orion z Javořických kopců 
Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku
V

Psi - třída vítězů 

Argo z Brdských luk
Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk
V3
Bruce of Dream Team
Karvin Zaicca x Ördöghegyi - Berni Eni Tara
V1 CAC CACIB BOB BIG 
Expert of Blue Erinor
Paperclip v.d. Beerse Hoeve x Annabella
V4
Goldsand´s Charlie Drum 
Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona
V2 r.CAC
Karvin Avalanche
Almerak Pipers Dream x Karvin Lady Las Vegas
V

Psi - třída veteránů

Baron Elva Bohemia 
Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda luk
V1

Golden retriever Feny - rozhodčí: František Pasák  (CZ)

Feny - třída dorostu

Adéla Garlic Fields 
Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve x Daisy od Kamenné hradby
VN3
Aimee Bismilláhi
Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
N
Anastasia Vetcare Bohemia
Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team
VN2
Annie Tichý Don
Ashbury Touch the Sky x Esa z Trčkových lesů
N
Audrin Vetcare Bohemia
Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team
VN1
Clarissa z Říčanských luk
Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk
N
Dakita Chlupaté štěstí
High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí
N
Excellent Magic Is Friendly
Karvin Xtra Friendly x Karvin Kind of Magic
neúčast
Hoikers Amy Ful of Sun
Dewmist Satellite x Galáns Hot Love
VN4
Ice Quenn the Best Baron
Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne
VN

Feny - třída mladých 

Ally Godd Augury
Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold
VD
Annie ze Sechova
Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži
neposouzena
Auril Godd Augury
Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold
VD
Avendy Bohemian Ariston
Bob x Carmen the Best Gold
V
Bara Jane Dynasty Anah
Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří
V1 CAJC 
Bessy Ludmilymark
Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Ailie of Moravia Blonde
V
Deborah the Dream Team
Inassicas Song of Song x Ördöghegyi - Berni Eni Tara
V4
Erna Gamireal
Fortune Teller Golden Erinor x Baccara Marty
VD
Felon the Best Baron
Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne
VD
First Lady the Best Baron
Baron Elva Bohemia x Amye Bohemian Champagne
V3
Gentle Kiss the Best Baron
Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love
V
Grandessa the Best Baron
Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love
VD
Highness Mexi the Best Baron
Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar
V2
Ilia Sv.Huberta
Aaro Samuel Scandinavia Finland x Agila Sv.Huberta
V
Kornelie Sv.Huberta
Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv.Huberta
V
Stanroph Stare and Desire
Stanroph So It Had To Be x Stanroph Stop and Glance
VD
Zirja Goldenpack Marty
Fortune Teller Golden Erinor x Fiesta Marty
VD
Zita Chlupaté štěstí
High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí
V

Feny - mezitřída 

Angie Shaggy Luck
Fortune Teller Golden Erinor x Borgie Beauty of Brno
VD
Carlotta Scandinavia Finland
Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland
V3
Darcy the Dream Team
Inassicas Song of Song x Ördöghegyi - Berni Eni Tara
V2 r.CAC 
Ufi z Vlčí stepi
Farmer Hill´s Loveday Bongo x Marcelka z Vlčích luk
V4
Victoria Chlupaté štěstí
High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí
V1 CAC CACIB

Feny - třída otevřená 

Akira od Pokanu
Silver Mist Rescator x Bonnie z Dražovského hájku
V1 CAC r.CACIB
Ambra - Bára z Říčanských luk
Etien Sonak - Laura Slpaská alej
V
Arabella z Vidoule
Amilcare x Belisa Poklad Doubravky
VD
Callista Ray Dór
Beethoven od Spešovské skály x Orianne Rescator
VD
Cloudy of Dream Team
Karvin Zaicca x  Ördöghegyi - Berni Vanessa
V3
Delibes´s Golden Marian
Hiekkakankaan Go-Go-Gunar x Delibes´s Jip Pulp
V
Dustie od Hradu Veveří
Karvin Zaicca x Aimee od Hradu Veveří
V
Elis Gold Falmarka
Fortune Teller Golden Erinor x Anell z Mladcové stráně
V
Elis od Hradu Veveří
Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland
V
Enn z Pořádí
Medalian Man Rescator x Baby z Pořádí
V
Jenny Gold Libošovská blata
Blade Bodie of Blue Erinor x Galanty z Vlčí stepi
neúčast
Nicky Chlupaté štěstí
Amilcare x Jessy Chlupaté štěstí
V2 r.CAC
Rachel Slapská alej
Zento-Fellow of Lärchenbruch x Ajša od Ptačího blata
V4

Feny - třída pracovní 

Agatha Ludmilymark
Xeivin v.Kopfrein x Elsa Sonak
V4
Baila ze Zlínských strání
Silver Mist Rescator x Daisy Bohemian Gold
V
Brigitte of Dream Team
Karvin Zaicca x Ördöghegyi - Berni Eni Tara
V2 r.CAC  
Caerin Artesia Bohemica
Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica
VD
Chari z Trčkových lesů
Medalian Man Resctor x Bessy Poklad Doubravky
V
Eliane the Best Gold
Medalian Man Resctor x Barunka the Best Gold
V3
Galáns Hot Love
Karvin Zaicca x Kalocsahazi Lencsi
V1 CAC

Feny - třída vítězů 

Beauty Queen Scandinavia Finland
Lorinford Harlequin x Dora Scandinavia Finland
V2 r.CAC
Carmen the Best Gold
Baron Elva Bohemia x Felon Rescator
V1 CAC

Zpět

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]