Mezinárodní výstava psů - Brno 12.2.2005  


Flat Coated Retriever - Studeník P.  (CZ)

Psi - třída dorostu 

Aramis Betafor
Swallowsflight Ebony Quin x Lan-Tchien z Vlčí stepi
VN1

Psi - třída mladých 

Bady Lakam Silver
Yetti z Vlčích luk x Nela Anisok
VD3
Black Amandas To Damn Good
Caci'S Hell of a Lot x Almanza Chocolate Silhouette
VD2
Hirohito z Kroukartí
Emanon Crays x Fara z Kroukartí
D4
O'Flanagan Vice Versa
Flatterhaft Black Dog x O'Flanagna Dra Pa Trissor
V1, CAJC, BOB

Psi - mezitřída 

Hero Tichý Ruland
Lux pod Kančím vrchem x Bára z Kroukartí
VD2
Swallowsflight Brown Indian Jones
Almanza Cheerful Tomboy x Swallowsflight Raging Ring of Fire
V1, bez titulu

Psi - třída otevřená 

Antonio Irgollija Czech
Emanon Crays x Irma Libošovská blata
VD4
Argo Lakam Silver
Jenky v. Retrieverzwinger x Nela Anisok
V3
Aron Inpersona
Black Amandas Jolly Good Fellow x Urtica z Vlčích luk
V1, CAC, CACIB
Tommy Libošovská blata
Melody Makers Hope of Liberty x Líza z Vlčích luk
VD
Yarrowl Yigges Yabba the Hut
O'Flanagan Dances With Wolfes x Waverton Zia Maria
V2, r.CAC, r.CACIB

Psi - třída pracovní 

Argo ze Šidláku
Black Amandas Jolly Good Fellow x Ester z Kroukartí
V1, CAC

Feny - třída dorostu

Alaska z Chmelového dvora
Yetti z Vlčích luk x Nána z Vlčí stepi
nedostavila se
Ambra z Chmelového dvora
Yetti z Vlčích luk x Nána z Vlčí stepi
VN2
Deana Anife Jozucita
Argo Lakam Silver x Fair z Vlčí stepi
VN1
Diana Ashley Jozucita
Argo Lakam Silver x Fair z Vlčí stepi
N

Feny - třída mladých 

Bessy Lakam Silver
Yetti z Vlčích luk x Nela Anisok
nedostavila se
Eilin Bonny Dux
Yetti z Vlčích luk x Bessy Lenfir
V2
Evening Star Bonny Dux
Yetti z Vlčích luk x Bessy Lenfir
V1, CAJC
Hessi z Kroukartí
Emanon Crays x Fara z Kroukartí
VD

Feny - mezitřída 

Ada ze Svrženských luhů
Emanon Crays x Ada ze Šidláku
V3
Alive Bohemia Luxyvett
Lux pod Kančím vrchem x Arinka od Dubenských rybníků
V2, r.CAC
Ashra z Habrtěnek
Argo ze Šidláku x Aura z Pohádky máje
V1, CAC, r.CACIB

Feny - třída otevřená 

Bonnie ze Soutockého luhu
Emanon Crays x Sylva z Vlčích luk
VD
Cora Hanny na Roztěži
Black Amandas Jolly Good Fellow x Hanny z Nadkoutí
V1, CAC
Grima Tichý Ruland
Lux pod Kančím vrchem x Bára z Kroukartí
V2, r.CAC

Feny - třída vítězů 

Ch. Aura ze Soutockého luhu
Black Amandas Jolly Good Fellow x Sylva z Vlčích luk
V1, CAC, CACIB
Nela Anisok
Melody Makers Hope of Liberty x Iva pod Kančím vrchem
V1

Zpět

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]