NVP - Praha - 12.11.2005   


Golden Retriever - psi Alena Čečrdlová

Psi - třída dorostu

ARASH KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VN2
ATREY OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
VN1

Psi - třída mladých

ARNIE TICHÝ DON
(Ashbury Touch the Sky x Esa z Trčkových lesů)
V
INASSICAS COTTON WEED
(Kulawand Nothern Squill x Inassicas Water Squill)
V4
BASTIEN ZE ZLATÉHO PELÍŠKU
(Amor my Golden Jewel x Amálka ze Zlatého pelíšku)
VD
AKIM GOLD OD GALLASŮ
(Chain Golden Erinor x Berry Bohemian Champagne)
V
ARCTIC BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V3
NATHAN GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Immense Golden Erinor)
absence
IMPULSE BEST BARON
(Robin Hood of Glenn Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V
DRIXY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
VD
WRANGLER MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V
ALLAIN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
VD
ARCHIE VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
VD
I´M THE BEST BARON
(Robin Hood of Glenn Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V
ARNOLD HERALDŮV POKLAD
(Ashbury Touch the Sky x Ally od Stříbrných skal)
V
AGIR ZE SVÁROVSKÝCH LUK
(Ashbury Touch the Sky x Blondie z Přelýckého mlýna)
VD
IASON THE BEST BARON
(Robin Hood of Glenn Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V2
ARKIN Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
VD
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V1, CAJC

Psi - třída mezitřída

BASTIEN Z HÁJECKÝCH LOVIŠŤ 
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Brixi z Trčkových lesů)
VD
BHUTTO Z HAVLOVA DVORA
(High Rival Golden Erinor x Bessy z Veselských luk)
V3
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy ma Love)
V1, CAC
CORNEL EREINION AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
V2, res. CAC
COFNY OD KRÁSNÉ PANÍ
(Tombo z Vlčích luk x Lyra Slapská alej)
V4
ARISCO VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V

Psi - třída otevřená

AKIM DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V1, CAC, NV, BOB, BIG1 
BAX Z ADAROVA DVORA
(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)
V
ATREX V. LERCH
(Detrit z Vlčích luk x Jinka z Vrchánova)
V
CATCH Z ADAROVA DVORA
(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)
VD
DUSTY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Zaicca x Aimee od Hradu Veveří)
V2, res. CAC
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V3
BOB
(Karvin Forrest Gump x Tasmanija Tohočinska)
absence
ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)
V4
ART Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ
(Blade Bodie of Blue Erinor x Faidra od Kletecké hráze)
V
ADDY LUDMILYMARK
(Xeivin v.Kopfrein x Elsa Sonak)
V

Psi - třída pracovní

ARGOS ARTESIA BOHEMICA
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
V3
AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V4
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC
ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V
DEWMIST SABLEFELLA
(Rossmix Rugger x Dewmist Serenella)
V2 res. CAC

Psi - třída vítězů

ASHBURY TOUCH THE SKY
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
V1 CAC  
BRUCE OF DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V2 res. CAC

Psi - třída veteránů

BARON ELVA BOHEMIA
(Hayjoy Signia To Araukarity x Belinda Luk)
V1

Golden Retriever - feny - Mgr. Milan Hampl

Feny - třída dorostu

ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
VN
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
N
ISKANDAR THE BEST GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold)
absence
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VN
FRANCIS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
N
CHARLET ZE ŠTĚKOTU
(Baddy z Hájku x Kantilena Slapská alej)
N
AMBRA Z JEZERNÍ STRÁNĚ
(Baron Elva Bohemia x Betty z Přelýckého mlýna)
N

Feny - třída mladých

OTTAWANA GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
V4
ARISTEA Z BOTIČSKÝH MEANDRŮ
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
V1, CAJC
ARCTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V
ANDY OD JEZERNÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x ?)
V
ATILA TICHÝ DON
(Ashbury Touch the Sky x Esa z Trčkových lesů)
VD
AMY-BETT BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
absence
INTUITION THE BEST BARON
(Robin Hood of Glenn Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
VD
ORINOKO GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
VD
CAROLAINE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
VD
WESTA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V
AIREEN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V3
WERRA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V2

Feny - mezitřída

HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satelitte x Galans Hot Love)
V4
CHUMMY HONEY OD KAMENNÉ HRADBY
(Detrit z Vlčích luk x Catty od Kamenné hradby)
VD
BARA JANE DYNASTY ANAH
(Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří)
VD
AMY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(Rox z Horní Lejšovky x Esty z Trčkových lesů)
absence
CARRY-GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V
HANNAH ZE ŠTĚKOTU
(Karlo Luk x Kantilena Slapská alej)
VD
OTIMA Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Amor my Golden Jewel x Erna Lovec z Dračína)
absence
CINDY ARLETTE GOLD
(Laudon z Vlčích luk x Bella ze Zásmuk)
absence
BONNIE Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
D
CONNIE OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V
URANIE MISANTOS
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
V1, CAC
BESSY LUDMILYMARK 
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Ailie of Moravia Blonde)
VD
JENNY MY LOVE BOHEMIAN GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
VD
ANDA Z LEDEČSKA
(Alex od Hradu Veveří x Betty Sv. Huberta)
V
PETRUŠKA Z VLČÍCH LUK
(Amilcare x Helvetia z Vlčích luk)
V3
ZITA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
VD
ARANKA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VD
AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)  
V2, res. CAC
DINA LIBOŠOVSKÁ BLATA
(Melody Makers Wilow x Daja ze Zásmuk)
V

Feny - třída otevřená

COUNTESS CAROLINE SACADAR
(Medalian Man Rescator x Carolina Scandinavia Finland)
VD
XENA SLAPSKÁ ALEJ
(Gáláns Valentin x Brendy Valentino Bohemia)
absence
ÖRDÖGHEGYI-BERNI NANA
(Karvin Basic Instinct x Ördegheyi-Berni Zoemagic)
V
I´M SARAH BOHEMIAN GOLD
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Candy Bohemian Gold)
VD
CINDY ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
VD
AGÁTA OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V3
AMÁLKA OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V2, res. CAC
BETTY Z ADAROVA DVORA
(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)
VD
CANDY FLOSS DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördegheyi-Berni Vanessa)
V1, CAC, NV
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
absence
CUKORA Z VLČÍCH LUK
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ysaye z Vlčí stepi)
VD
BRITNEY OD JAKUBA KRČÍNA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Nelly Gold Rescator)
absence

Feny - třída pracovní

ERA OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
V
ELIANE THE BEST GOLD
(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
V2, res. CAC
CAERIN ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
V3
VICTORIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)
V1, CAC
DEBORAH THE DREAM TEAM
(Inassicas Song of Song x Ördögheyi-Berni Eni Tara)
V
ANNIE ZE SECHOVA
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
V4
SALLY DYRE BONY
(Melody Makers Willow x Gasana Slapská alej)
absence
ADÉLKA Z ALBERTOVY USEDLOSTI
(Car z Tlukoče x Berra ze Zásmuk)
VD
DELIBES´S GOLDEN MARIAN
(Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
V
CARITA SCANDINAVIA FINLAND
(Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland)
VD

Feny - třída vítězů

BRIGITTE OF DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V1, CAC
AARE SARAH SCANDINAVIA FINLAND
(Karvin Testarossa x Dora Scandinavia Finland)
absence
AMBER FROM DANAKO
(Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka)
absence

Feny - třída veteránů

BERENICA OF BLUE ERINOR
(Standfast Angus x Annabella)
V1
 zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]