Mezinárodní klubové zkoušky z přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, Res. CACIT, CACT a Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň 30.9. - 2.10.2005
vrchní rozhodčí Marian Novák


Výsledková listina
Obrazem... - Foto M. Šírová a I. Maříková
Obrazem 2... - Foto L. Hančarová
 
    Poslušnost Pole Les Voda Aport    Hodnocení
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 body cena titul
1. Eiko Kass z Proutku Jan Vanda LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 180 I. CACIT, CACT, Nejlepší voda
2. Joy of Tankaram Martin Bárta LR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 176 I. res. CACIT, res. CACT, Nejlepší pole
3. Conny od Hradu Veveří Martin Schusser GR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 173 I. CACT
4. Rosemary Libošovská blata Karel Jedlička LR 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 171 I.   
5. Edyk od Kamenné hradby Václav Šimeček GR 3 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 4 170 II.  
6. Muf Gala z Vinice Miloslav Šafařík LR 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 3 4 4 4 166 II.  
7. Ajax z Klenovské stráně Jan Friedl FCR 3 4 4 3 3 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 4 160 II. Nejlepší les
8. Cela z Dolánských látek Jaroslav Hornický LR 2 4 4 3 4 4 2 4 4 3 3 4 3 3 3 4 151 II.  
9. Ambra Calm River Jan Škeřík LR 4 4 4 3 4 4 3 4 2 2 4 3 3 4 3 3 148 II.  
10. Erny od Hradu Veveří Josef Stránský GR 4 4 4 3 4 4 3 4 4 2 4 3 2 4 4 4 160 III.  
11. Alina z Brdských luk Viktor Jánošík GR 3 4 4 3 4 4 4 0* 2 2 4 2 4 4 4 4 140 III.  
   Centaine Orange Bellanous Bohemia Mgr. Dana Pešková GR 4 4 4 4 4 4 4 0 4 2 4 2 4 4 4 4 152 neuspěla
   Petite Fleur Misantos Antonín Míšek LR 4 4 4 4 4 4 4 0 3 3 4 1 4 4 4 4 148 neuspěl
  Delibes´s Golden Marian MVDr. Libuše Štorková GR 3 4 4 0 4 4 2 3 4 1 4 3 4 4 4 4 144 neuspěla
  Victoria Chlupaté štěstí Zuzana Ranftlová GR 4 4 4 4 4 4 0* 0 4 3 4 2 4 4 3 4 132 neuspěla
  Amourette Black Bohemia Martin Bulawa LR 3 4 4 3 4 4 2 0 1 1 4 1 3 4 3 3 112 neuspěl
  Valentine Girl Tankaram Josef Stránský LR 4          4 3 2   1 1   3       55 odstoupil
  Hany Regent Plus Martin Rytíř LR               0*                 0 odstoupil
* Dosáhne-li pes 97 bodů potřebných k II. ceně a absolvuje první disciplínu se známkou 0, zkoušku absolvuje, avšak ve III. ceně - viz Zkušební řád
LEGENDA:
1 Chování na stanovišti 7 Pohozené 2 ks pernaté na 60 m 13 Aport pernaté (bažant)
2 Vodění na řemeni 8 Vlečka srstnaté zvěře 300 kroků 14 Aport kachny
3 Vodění volně 9 Pohozená 2 ks na ploše 50 x 50 m 15 Ovladatelnost
4 Odložení s výstřelem 10 Práce v rákosí 16 Radost při práci
5 Poslušnost pole, les, voda 11 Aport kachny z hluboké vody
6 Vlečka pernaté zvěře 200 kroků 12 Aport srstnaté (zajíc, králík)

ZPĚT

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]