NVP Brno - 24.9.2005    


Golden Retriever - psi JUDr. B. Jindřichovský

Psi - mladých

AGIR ZE SVÁROVSKÝCH LUK
(Ashbury Touch the Sky x Blondie z Přelýckého mlýna)
VD
AMOR BISMILÁHÍ
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
V4
ARISCO VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
absence
ART Z BESKYDSKÉHO KOPEČKA
(Atrey Evidog x Ally the Best Baron)
VD
ASTOR DYRE BONY
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Gasana Slapská alej)
V3
CHARM THE BEST GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold)
V
NATHAN GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Immense Golden Erinor)
V
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V1 CAJC, BOB, BIS3

Psi - třída mezitřída

ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY
(Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold)
VD
ATILA ZLATOHLÁVEK
(Alex od Hradu Veveří x Galaxy Bohemian Gold)
VD4
CHARTER WEB THE BEST GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold)
VD3
DEWMIST SABLEFELLA
(Rossmix Rugger x Dewmist Serenella)
V1 CAC
ENRY TOHOCINSKY
(Karvin Avalanche x Ukana Tohocinska)
V2 res. CAC

Psi - třída otevřená

ADDY LUDMILYMARK
(Xeivin v.Kopfrein x Elsa Sonak)
VD4
ANDY J.BURTON DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
absence
ATHOS Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Henea Marty)
VD3
CESAR VESELÝ RARÁŠEK
(Silver Mist Rescator x Happy Lady Golden Erinor)
V2 res.CAC
DUSTY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Zaicca x Aimme od Hradu Veveří)
V1 CAC

Psi - třída pracovní

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V1 CAC, NV

Feny - třída dorostu

ABIGEIL HERALDŮV POKLAD
(Ashbury Touch the Sky x Ally od Stříbrných skal)
N4
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
VN1
ARINKA OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
N
CONNIE Z HAVLOVA DVORA
(Alex od Hradu Veveří x Bessy z Veselských luk)
VN3
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VN2

Feny - třída mladých

AIREEN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V2
ANY GOLD OD GALLASŮ
(Chain Golden Erinor x Berry Bohemian Champagne)
V
ASTRA OD DANČÍ BOUDY
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Zuzi Golden Luk)
VD
ATHEA BISMILÁHÍ 
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
VD
BELLI Z BARNDÝSKÉHO PODHRADÍ
(Detrit z Vlčích luk x Lilka z Javořicka)
V
CAROLAINE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
absence
CARRY GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V3
CHEER´S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer´s Facella)
V4
HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satellite x Galans Hot Love)
V1, CAJC

Feny - mezitřída

AIKA JODARET
(Sedrik od Kletecké hráze x Barbie Gamireal)
V2 res. CAC
AURIL GODD AUGURY
(Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold)
V3
BETTY LUDMILYMARK
(Alexi Santeri Scandinavia Finland x Ailie of Moravia Blonde)
V4
CLARY BELONTIA
(Ashbury Touch the Sky x Brittle Daisy of Blue Erinor)
V1 CAC
GRANDESSA THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy ma Love)
V
OTIMA Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Amor my Golden Jewel x Erna Lovec z Dračína)
VD

Feny - třída otevřená

AMEL Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V3
ANNELIE DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V2 res. CAC 
BETY ZE STŘEVAČE
(Hayjoy Signia To Araukarity x Aika Lovec z Dračína)
VD
BLONDIE ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍ
(Silver Mist Rescator x Daisy Bohemian Gold)
V4
DELIBES´S GOLDEN MARIAN
(Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
V1 CAC, NV
GRETA Z MĚNÍNSKÉHO LESA
(Medalian Man Rescator x Angela Lovec z Dračína) 
V

Feny - třída pracovní

CINTIA ČERTOVA STĚNA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Zuzana z Vlčí stepi)
V2
SALLY DYRE BONY
(Melody Makers Willow x Gasana Slapská alej)
V1 CAC
 zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]