Klubová výstava KCHLS 2005 - retrívři

Třeboň 17. září 2005


Výsledky

kat.č.

plem.

sex

jméno psa

č. zap.

třída

otec

matka

výsledky

1

CBR

P

Falter z Vlčí stepi

ČLP/CBR/383

dorost

Lakeshore Bob Vlci Luka

Lambi z Vlčích luk

VN1

2

CBR

P

Ajax od Vrchu Kamýk

ČLP/CBR/357

mladých

Lakeshore Bob Vlci Luka

Cartagane z Vlčích luk

V1,CAJC,BOB,BIS3

3

CBR

P

Muku z Vlčí stepi

ČLP/CBR/317

mladých

Lake z Vlčích luk

Alena z Vlčích luk

VD2

4

CBR

P

Akbar z Kynžvartského zámku

ČLP/CBR/294

mezitřída

Lakeshore Bob Vlci Luka

Cleopatra of Blue Erinor

V1,CAC,KV

5

CBR

P

Sable z Vlčích luk

ČLP/CBR/128

otevřená

Lakeshore Jakub Vlci Luka

Lakeshore Jakub Vlci luka

V1,CAC

6

CBR

P

Bakyr z Vlčích luk

ČLP/CBR/257

pracovní

Lake z Vlčích luk

Rocky Creeks Amberside Sunset

VD

7

CBR

P

Láma z Vlčích luk

ČLP/CBR/68/03

pracovní

Amerigo of Blue Erinor

Konas Lakeshore Snowbird

V1,CAC

8

CCR

P

Riverwood Karlik Vlci Luka

ČLP/CCR/123

mladých

Soft Maples O´Dark Thirty

Riverwood Mea Culpa

V1,CAJC

9

CCR

P

King-Kong z Vlčí stepi

ČLP/CCR/104

otevřená

Capercaille´s Hermes

Fanto-Helmen´s Bouvet Excellence

VD1

10

CCR

P

Ursus z Ledenických zahrad

ČLP/CCR/103

vítězů

Capercaille´s Hermes

Eli z Vlčích luk

V1,CAC,KV,BOB

11

CCR

F

Gaca z Vlčích luk

ČLP/CCR/108

mezitřída

Orlando - Curl of Fundy Bay´s Naiad

Xiao z Vlčích luk

VD1

12

FCR

P

Ayron Black Brilliance

ČLP/FCR/1113

dorost

Ajax z Klenovské stráně

Magdalenka z Vlčích luk

VN1

13

FCR

P

Gabs z Vlčích luk

ČLP/FCR/1143

dorost

Emanon Crays

Heda z Vlčích luk

N2

14

FCR

P

Abaddon ze Strun

ČLP/FCR/1027

mladých

Black Amandas Jolly Good Fellow

Aranka ze Strun

VD3

15

FCR

P

Compendio Vasco Sei

71741/1/04

mladých

Moonstruck Daredevil

Sniffens Star Princess

V1,CAJC

16

FCR

P

Xago z Vlčích luk

ČLP/FCR/1087

mladých

Emanon Crays

Rita z Vlčích luk

VD2

17

FCR

P

Aschar z Pekelské Metuje

ČLP/FCR/993

mezitřída

Swallowsflight Ebony Quin

Lan-Čou z Vlčí stepi

VD

18

FCR

P

Black Amandas to Damn Good

ČLP/FCR/947

mezitřída

Caci´s Hell of Alot

Almanza Chocolate Silhouette

VD

19

FCR

P

O´Flanagan Vice Versa

ČLP/FCR/961

mezitřída

Flatterhaft Black Dog

O´Flanagan Dra Pa Trissor

V1,CAC

20

FCR

P

Grifin z Kroukartí

ČLP/FCR/810

otevřená

Emanon Crays

Fara z Kroukartí

VD1

21

FCR

P

Hurón z Vlčích luk

ČLP/FCR/832

pracovní

Emanon Crays

Mix Up Mix Up of Fundy Bay´s Naiad

V1,CAC

22

FCR

P

Yarowl Yigges Yabba the Hut

S 13058/2000

pracovní

O´Flanagan Dances With Wolfes

Waverton Zia Maria

V2,res.CAC

23

FCR

P

Ajax z Klenovské stráně

ČLP/FCR/495

vítězů

M´ Rub A Dub Style of Fundy Bay´s Naiad

Charka od Kletenské hráze

V1,CAC,KV

24

FCR

P

Black Boy of Fridolin´s Flat

FRET 392

vítězů

Baron Von Saltiannsdorf

Jetta Von Retrieverzwinger

absence

25

FCR

P

Raid z Vlčích luk

ČLP/FCR/714

vítězů

Black Amandas Jolly Good Fellow

Blatnice z Vlčích luk

V2

26

FCR

F

Airin Black Brilliance

ČLP/FCR/1115

dorost

Ajax z Klenovské stráně

Magdalenka z Vlčích luk

VN2

27

FCR

F

Gaja z Vlčích luk

ČLP/FCR/1148

dorost

Emanon Crays

Heda z Vlčích luk

N3

28

FCR

F

Neala´s Diamond Tinkerbell

FRET 831

dorost

Tarpilens Kiss Me Kate

Jaussi Yvonne

VN1

29

FCR

F

Amulet For Luck Oasis of Peace

ČLP/FCR/1065

mladých

Huntlover´s First Chocolate Coating

Asta ze Šidláku

V1,CAJC

30

FCR

F

Briney Star Bohemia Luuxyvett

ČLP/FCR/1098

mladých

Zimolez z Vlčích luk

Arinka od Dubenských rybníků

VD

31

FCR

F

Compendio Vanta Verona

71337/1/04

mladých

Moonstruck Daredevil

Sniffens Star Princess

D

32

FCR

F

Deana Anife Jozucita

ČLP/FCR/1043

mladých

Argo Lakam Silver

Fair z Vlčí stepi

VD

33

FCR

F

Dixie od Krásné paní

ČLP/FCR/1006

mladých

Black Amandas Jolly Good Fellow

Pavie z Vlčích luk

V2

34

FCR

F

Rebecin z Vlčích luk

ČLP/FCR/1000

mladých

Cyrano z Vlčích luk

Mix Up Mix Up of Fundy Bay´s Naiad

VD

35

FCR

F

Amanda z Maxovského kapradí

ČLP/FCR/946

mezitřída

Black Amandas Jolly Good Fellow

Equisetum z Vlčích luk

V1,CAC

36

FCR

F

Bessy Lakam Silver

ČLP/FCR/1010

mezitřída

Yetti z Vlčích luk

Nela Anisok

VD4

37

FCR

F

Eilin Bonny Dux

ČLP/FCR/979

mezitřída

Yetti z Vlčích luk

Bessy Lenfir

V2,res.CAC

38

FCR

F

Hessi z Kroukartí

ČLP/FCR/959

mezitřída

Emanon Crays

Fara z Kroukartí

VD

39

FCR

F

Mora z Vlčí stepi

ČLP/FCR/971

mezitřída

Emanon Crays

Heda z Vlčích luk

VD3

40

FCR

F

Abe z Vlčí stepi

ČLP/FCR/927

otevřená

Black Amandas Jolly Good Fellow

Erica z Vlčích luk

V1,CAC

41

FCR

F

Abi z Vlčí stepi

ČLP/FCR/926

otevřená

Black Amandas Jolly Good Fellow

Erica z Vlčích luk

VD3

42

FCR

F

Magria z Vlčích luk

ČLP/FCR/704

otevřená

Black Amandas Jolly Good Fellow

J´Cheer Up For Me of Fundy Bay´s Naiad

V2,res.CAC

43

FCR

F

Evening Star Bonny Dux

ČLP/FCR/982

pracovní

Yetti z Vlčích luk

Bessy Lenfir

V1,CAC

44

FCR

F

Asta ze Šidláku

ČLP/FCR/612

vítězů

Black Amandas Jolly Good Fellow

Ester z Kroukartí

V3

45

FCR

F

Bessy Lenfir

ČLP/FCR/646

vítězů

Black Amandas Jolly Good Fellow

Tessy Anisok

V1,CAC,V,BOB,BIS

46

FCR

F

Sniffens Star Princess

65530/1/01

vítězů

Almanza Hell´s Angel

Sniffens Flaming Star

V2,res.CAC

47

GR

P

Archie od Zlaté Delfi

ČLP/GR/9649

štěňat

Oran z Javořických kopců

Nesty Chlupaté štěstí

VN2

48

GR

P

Atrey od Zlaté Delfi

ČLP/GR/9650

štěňat

Oran z Javořických kopců

Nesty Chlupaté štěstí

VN

49

GR

P

Dag z Olšového mlází

ČLP/GR/9801

štěňat

High Rival Golden Erinor

Kessy Chlupaté štěstí

N

50

GR

P

Especial The Dream Team

SPKP/1716

štěňat

Inassicas Sea Chanter

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

VN4

51

GR

P

Exquisite The Dream Team

SPKP/1715

štěňat

Inassicas Sea Chanter

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

N

52

GR

P

Hagy Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9827

štěňat

High Rival Golden Erinor

Molly Chlupaté štěstí

VN

53

GR

P

Hucky Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9832

štěňat

High Rival Golden Erinor

Molly Chlupaté štěstí

VN3

54

GR

P

Cheer´s Superbalanced

SPKP/1722

štěňat

Chaveni´s Explosive Dynamite

Cheer´s Once or Twice

VN1

55

GR

P

Endy Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9552

dorost

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

VN1

56

GR

P

Artur od Dančí boudy

ČLP/GR/8956

mladých

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Zuzi Golden Luk

V4

57

GR

P

Bary ze Střevače

ČLP/GR/8680

mladých

Hayjoy Signia To Araukarity

Aika Lovec z Dračína

VD

58

GR

P

Brinkley Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9100

mladých

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

absence

59

GR

P

I´M The Best Baron

ČLP/GR/9222

mladých

Robin Hood of Glen Sheallag

Amye Bohemian Champagne

absence

60

GR

P

Jumbo The Best Baron

ČLP/GR/9229

mladých

Goldsand´s Charlie Drum

Cathrine Happy Sacadar

V3

61

GR

P

Watterloo Misantos

ČLP/GR/9293

mladých

Inassicas Coriander

Brenda of Dream Team

V1,CAJC

62

GR

P

Wrangler Misantos

ČLP/GR/9298

mladých

Inassicas Coriander

Brenda of Dream Team

V2

63

GR

P

Akim Gerix

ČLP/GR/8502

mezitřída

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

Chantal Zlaté Slnko

V

64

GR

P

Arisco Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8887

mezitřída

Gunmarch Zachary

Brigitte of Dream Team

VD

65

GR

P

Astral Passion Goldy Forever

ČLP/GR/8199

mezitřída

Paudell Pure Passion

Adora z Tvaroženských hájů

V3

66

GR

P

Atrey Tangaroa

ČLP/GR/8650

mezitřída

Alex od Hradu Veveří

Tilia z Vlčí stepi

V

67

GR

P

Benjamine z Havlova dvora

ČLP/GR/8483

mezitřída

High Rival Golden Erinor

Bessy z Veselských luk

absence

68

GR

P

Cornel Ereinion Aurea Rosa

ČLP/GR/8608

mezitřída

Xanthos Gryffindor

Aare Sarah Scandinavia Finland

V4

69

GR

P

Gilmore The Best Baron

ČLP/GR/8549

mezitřída

Xanthos Gryffindor

Timeless Golden Amy My Love

V2,res.CAC

70

GR

P

Gryffiindor Junior The Best Baron

ČLP/GR/8544

mezitřída

Xanthos Gryffindor

Timeless Golden Amy My Love

V1,CAC,KV

71

GR

P

Huckleberry The Best Baron

ČLP/GR/8537

mezitřída

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Cathrine Happy Sacadar

absence

72

GR

P

Arki z Vlčích luk

ČLP/GR/8045

otevřená

Melody Makers Willow

Helvetia z Vlčích luk

V2,rs.CAC

73

GR

P

Buck z Olšového mlází

ČLP/GR/7991

otevřená

High Rival Golden Erinor

Kessy Chlupaté štěstí

V3

74

GR

P

Enry Tohočinski

ČLP/GR/9502

otevřená

Karvin Avalanche

Ukana Tohočinska

VD4

75

GR

P

Garon Sv. Huberta

ČLP/GR/6541

otevřená

Alex od Hradu Veveří

Aga Sv. Huberta

VD

76

GR

P

Oran z Javořických kopců

ČLP/GR/8003

otevřená

Alex od Hradu Veveří

Amálka od Dívčího skoku

V1,CAC

77

GR

P

Erny od Hradu Veveří

ČLP/GR/8061

pracovní

Karvin Avalanche

Cora Scandinavia Finland

V1,CAC

78

GR

P

Ashbury Touch The Sky

ČLP/GR/7439

vítězů

Styal Santa Baloo

Ashbury Peace And Love

V1,CAC

79

GR

P

Goldsand´s Charlie Drum - Goldsand´s

VDH-GRC 01-0308/S 23

vítězů

Goldsand´s Tiger

Chin Dream Catriona


V2,res.CAC

80

GR

P

Baron Elva Bohemia

ČLP/GR/1216

veteránů

Hayjoy Signia To Araukarity

Belinda Luk


absence

81

GR

P

Detrit z Vlčích luk

ČLP/GR/1972

veteránů

Sofielund´s Ekko

Soňa z Vlčích luk

V1

82

GR

F

Abby-Gale od Zlaté Delfi

ČLP/GR/9653

štěňat

Oran z Javořických kopců

Nesty Chlupaté štěstí

VN2

83

GR

F

Agripa od Zlaté Delfi

ČLP/GR/9652

štěňat

Oran z Javořických kopců

Nesty Chlupaté štěstí

VN1

84

GR

F

Ally z Jezerní stráně

ČLP/GR/9742

štěňat

Baron Elva Bohemia

Betty z Přelíckého mlýna

N

85

GR

F

Daggi od Tří jasanů

ČLP/GR/9722

štěňat

Alex od Hradu Veveří

Ammy od Rajské struhy

VN3

86

GR

F

Dora od Tří jasanů

ČLP/GR/9726

štěňat

Alex od Hradu Veveří

Ammy od Rajské struhy

VN4

87

GR

F

Esteé The Dream Team

SPKP/1721

štěňat

Inassicas Sea Chanter

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

VN

88

GR

F

Hanny Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9834

štěňat

High Rival Golden Erinor

Molly Chlupaté štěstí

VN

89

GR

F

Iskandar the Best Gold

ČLP/GR/9680

štěňat

Ashbury Touch The Sky

Barunka the Best Gold

N

90

GR

F

Marabelle The Best Baron

ČLP/GR/9886

štěňat

Silver Mist Rescator

Brittany The Best Baron

N

91

GR

F

Connie z Havlova dvora

ČLP/GR/9494

dorost

Alex od Hradu Veveří

Bessy z Havlova dvora

VN1

92

GR

F

Eimi Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9553

dorost

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

VN2

93

GR

F

Charlet ze Štěkotu

ČLP/GR/9611

dorost

Baddy z Hájku

Kantilena Slapská alej

N3

94

GR

F

Aggi od Rybníka Kamenný

ČLP/GR/8990

mladých

High Rival Golden Erinor

Lency Chlupaté štěstí

VD

95

GR

F

Aireen Brdské zlato

ČLP/GR/9214

mladých

Ashbury Touch The Sky

Delibes´s Golden Marian

VD4

96

GR

F

Airin od Rybníka Kamenný

ČLP/GR/8991

mladých

High Rival Golden Erinor

Lency Chlupaté štěstí

VD

97

GR

F

Ája od Rybníka Kamenný

ČLP/GR/8985

mladých

High Rival Golden Erinor

Lency Chlupaté štěstí

D

98

GR

F

Amanda od Čtyř modřínů

ČLP/GR/9366

mladých

Amy od Zábělského dubu

Blondie z Malebného povltaví

VD

99

GR

F

Annette ze Zaječovského vršku

ČLP/GR/8951

mladých

Amor My Golden Jewel

Quessy z Dubské Lhoty

VD

100

GR

F

Aristea z Botičských meandrů

ČLP/GR/9323

mladých

Seqvins Shamrock

Cathy od Hradu Veveří

absence

101

GR

F

Arlett z Botičských meandrů

ČLP/GR/9324

mladých

Sequins Shamrock

Cathy od Hradu Veveří

absence

102

GR

F

Artic Sky Brdské zlato

ČLP/GR/9217

mladých

Ashbury Touch The Sky

Delibes´s Golden Marian

V3

103

GR

F

Funny Girl The Best Baron

ČLP/GR/8338

mezitřída

Baron Elva Bohemia

Amye Bohemian Champagne

absence

104

GR

F

Cheer´s Zara

SPKP/1582

mladých

Tottelina Observer

Cheer´s Facella

V2

105

GR

F

Ottawana Golden Erinor

ČLP/GR/9341

mladých

Karvin Xtra Friendly

Ice Queen Golden Erinor

VD

106

GR

F

Werra Misantos

ČLP/GR/9302

mladých

Inassicas Coriander

Brenda of Dream Team

VD

107

GR

F

Westa Misantos

ČLP/GR/9301

mladých

Inassicas Coriander

Brenda of Dream Team

V1,CAJC

108

GR

F

Adélka Chlupaté štěstí

ČLP/GR/8371

mezitřída

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

VD

109

GR

F

Arre Taisy Poklad Krumlova

ČLP/GR/8293

mezitřída

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

Ailin ze Zlínských strání

VD

110

GR

F

Audrin Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8890

mezitřída

Gunmarch Zachary

Brigitte of Dream Team

VD

111

GR

F

Bonnie z Říčanských luk

ČLP/GR/8908

mezitřída

Chain Golden Erinor

Laura Slapská alej

D

112

GR

F

Deisy Libošovská blata

ČLP/GR/8590

mezitřída

Melody Makers Willow

Daja ze Zásmuk

V1,CAC

113

GR

F

Gentle Kiss The Best Baron

ČLP/GR/8551

mezitřída

Xanthos Gryffindor

Timeless Golden Amy My Love

VD

114

GR

F

Hermeti z Vlčí stepi

ČLP/GR/8456

mezitřída

Gembek´s Knight Of Music

Hena z Vlčích luk

VD

115

GR

F

Ailin ze Zlínských strání

ČLP/GR/4806

otevřená

High Endeavour´s Active Royal Dutch

Daisy Bohemia Gold

V1,CAC,KV,BOB

116

GR

F

Barbie of Dream Team

SPKP/1144

otevřená

Karvin Zaicca

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

absence

117

GR

F

Blondie z Malebného povltaví

ČLP/GR/5901

otevřená

Earl Onyx Bohemia Gold

Amálka z Drahotěšic

D

118

GR

F

Candy Floss Dream Team

ČLP/GR/7790

otevřená

Karvin Zaicca

Ördöghegyi-Berni Vanessa

VD3

119

GR

F

Carin z Údolí Merty

ČLP/GR/7952

otevřená

Amilcare

Alma z Údolí Merty

absence

120

GR

F

Celli Christmas The Best Baron

ČLP/GR/7311

otevřená

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Bystrouška Gold Sacadar

V2,res.CAC

121

GR

F

Ellis Golden Prestige

ČLP/GR/6974

otevřená

Fortune Teller Golden Erinor

Lassie Golden Araukarity

VD4

122

GR

F

Cintia Čertova stěna

ČLP/GR/7307

pracovní

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Zuzana z Vlčí stepi

D

123

GR

F

Delibes´s Golden Marian

ČLP/GR/7134

pracovní

Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar

Delibes´s Jig Pulp

VD1

124

GR

F

Victoria Chlupaté štěstí

ČLP/GR/7922

pracovní

High Rival Golden Erinor

Blondie Chlupaté štěstí

VD2

125

GR

F

Akira od Pokranu

ČLP/GR/7396

vítězů

Silver Mist Rescator

Bonnie z Dražovského hájku

V2,res.CAC

126

GR

F

Cathy od Hradu Veveří

ČLP/GR/5626

vítězů

Deril Zlaté slnko

Cora Scandinavia Finland

absence

127

GR

F

Shade of Glen Sheallag

SPKP/1041

vítězů

Guldruschens´Forever Friends

Poppet On A String Of Glen Sheallag

V1,CAC

128

GR

F

Berenica of Blue Erinor

ČLP/GR/1258

veteránů

Standfast Angus

Annabella

V1

129

LR

P

Excellent Royal Standard

ČLP/LR/18518

štěňat

My Faith Tankaram

Upward Star Tankaram

VN1

130

LR

P

Uli Dark Star Sable Blues

ČLP/LR/17959

štěňat

Ridge View Win nie The Pooh

Follies Instant Cofee

N2

131

LR

P

Ursi Dark Star Sable Blues

ČLP/LR/17960

štěňat

Ridge View Winnie The Pooh

Follies Instant Cofee

N3

132

LR

P

Ewans Ja-Sta Czech

ČLP/LR/17942

dorost

Brownboy of Brownbank Cottage

Janet z Javořických lesů

N2

133

LR

P

Zen Master Tankaram

ČLP/LR/17999

dorost

O´Sofinas Play The Game

Believe in Love Tankaram

N1

134

LR

P

Amerigo Brilliant Dog

ČLP/LR/17720

mladých

O´Sofinas Play The Game

Dancing Queen Tankaram

VD

135

LR

P

Buxom Samvara Origin

ČLP/LR/17834

mladých

Tealway Ali At Bubbling

Xavy Tankaram

VD

136

LR

P

Dustin Duncan Tetřeví dvůr

ČLP/LR/17267

mladých

Logan I

Whispering Bill Heathers Fleurie

V1,CAJC

137

LR

P

Eddie od Jaloviska

ČLP/LR/17520

mladých

Diamond of Tankaram

Ticki

VD4

138

LR

P

Sretlaw Sea Biscuit

KC H 30957

mladých

Rocheby Pendeby Cabin Boy

Sretlaw Kiss Me Kate

VD3

139

LR

P

Tajfin z Vlčí stepi

ČLP/LR/17554

mladých

Tsarodej Killykeen

Falcaria z Vlčí stepi

D

140

LR

P

Top Level Tankaram

ČLP/LR/17085

mladých

Vitality of Tankaram

Dia z Trčkových lesů

VD2

141

LR

P

Apollo Harmony Line

ČLP/LR/17127

mezitřída

Royal Standard Tankaram

Ráchel Bri-Col Black and White

D

142

LR

P

Ash Amazing Frace

ČLP/LR/16286

mezitřída

Royal Standard Tankaram

Yesterday´s Bohemia Bras

V1,CAC

143

LR

P

A-Speedy Amazing Frace

ČLP/LR/16285

mezitřída

Royal Standard Tankaram

Yesterday´s Bohemia Bras

D

144

LR

P

Best of Royal Standard

ČLP/LR/16086

mezitřída

Vitality of Tankaram

Upward Star Tankaram

V3

145

LR

P

Jubilee Day Bohemia Bras

ČLP/LR/16734

mezitřída

Velvet Seal Bohemia Bras

Ran The Sun Of Bohemia Bras

D

146

LR

P

King´s Word Bohemia Bras

ČLP/LR/17174

mezitřída

Rosanan Elvis Presley

Viking-Countess Bohemia Bras

V4

147

LR

P

Never-Ending Tankaram

ČLP/LR/16361

mezitřída

Vitality of Tankaram

Romantic Love Tankaram

VD

148

LR

P

Ossian Sable Blues

ČLP/LR/16840

mezitřída

Rocheby Suffonpark Sargeant Pepper

Debora Gala Black

D

149

LR

P

Pearl Gate Tankaram

ČLP/LR/16546

mezitřída

Lab Treasure´s Born to be Wild

Trendmaker´s Treasure

absence

150

LR

P

United Kingdom Tankaram

ČLP/LR/17089

mezitřída

Royal Standard Tankaram

Follies Polly Thepistol

V2,res.CAC

151

LR

P

Adamis Black Bellus Margo

ČLP/LR/13393

otevřená

Rocheby Smokescreen

Easy Black od Himalájského cedru

VD

152

LR

P

Amberside Forget Me Not

ČLP/LR/16565

otevřená

Lewisian Linford

Narnia Precious Pearl At Ambeside

VD4

153

LR

P

Argo Bohemia Jewel

ČLP/LR/14495

otevřená

Royal Standard Tankaram

Ambra od Staré plovárny

VD

154

LR

P

Bubbling Yves

FIN 35816/03

otevřená

Rosanan Earl of Roses

Bubbling Sheba

V1,CAC

155

LR

P

Buddy z Vlachnovické obory

ČLP/LR/15768

otevřená

Amberside Another Rumpus

Valerie z Dubské Lhoty

absence

156

LR

P

Bunny Wanila von Dostál

ČLP/LR/14928

otevřená

Istar Górska Fantazja

Genyssin Black Draco Minor

VD

157

LR

P

Gary z Jižních hvozdů

ČLP/LR/15243

otevřená

Amberside Another Rumpus

Rorippa z Vlčí stepi

D

158

LR

P

Champion Of Tankaram

ČLP/LR/15067

otevřená

Tsarodej Snowstorm

My Love Tankaram

VD

159

LR

P

Monty Black Sable Blues

ČLP/LR/15653

otevřená

Poolstead Part and Parcel

Zia Golden Erinor

VD3

160

LR

P

Zeri z Vlčí stepi

ČLP/LR/15811

otevřená

Tsarodej Killykeen

Cindy z Velkých louk

V2,res.CAC

161

LR

P

Diamond Of Tankaram

ČLP/LR/14573

pracovní

Unforgettable Tankaram

Dia z Trčkových lesů

VD

162

LR

P

Iron Man Draco Minor

ČLP/LR/15669

pracovní

Samson du Taillis Madame

Storie du Bois des Lilas

V1,CAC,KV

163

LR

P

My Faith Tankaram

ČLP/LR/15831

pracovní

Lab Treasure´s Born to Be Wild

Anyan of Great Pleasure

V3

164

LR

P

Oliver od Himalájského cedru

ČLP/LR/14550

pracovní

Cliff Hanger of Zampano

Ravone Yellow Rosie At Rocheby

V4

165

LR

P

Sáregresi Zola

4291/02/0097151

pracovní

Midnight Sun Idaho

Sáregresi Starlight Sophy

V2,res.CAC

166

LR

P

Cedrik Draco Minor

ČLP/LR/4718

veteránů

Cambremer Royal Musician

Bonnie z Dalejského háje

V1

167

LR

F

Anabel Sun In Their Eyes

ČLP/LR/18559

štěňat

Tormentil Ashford Spirit

Yes Kibo - Kirongo Zandalle

VN4

168

LR

F

Crown Princess Tankaram

ČLP/LR/18566

štěňat

My Faith Tankaram

Blessed Love Royal Standard

VN1

169

LR

F

Evening Star Royal Standard

ČLP/LR/18522

štěňat

My Faith Tankaram

Upward Star Tankaram

VN3

170

LR

F

Ivy z Kulíkova

ČLP/LR/18344

štěňat

Unforgettable Tankaram

Fergie z Muchovy boudy

nenastoupila

171

LR

F

Tengerine od Himalájského cedru

ČLP/LR/18218

štěňat

Rocheby Union Jack

Peach od Himalájského cedru

VN2

172

LR

F

Anny od Dufků

ČLP/LR/17992

dorost

Tsarodej Snowstorm

Fatima z Vinice

VN1

173

LR

F

Apple Sorbon´s Legend

SPKP/2642

dorost

Uniforgettable Tankaram

Fany od Crvenog Barona

VN2

174

LR

F

Brown Sugar Little Bubble

ČLP/LR/18266

dorost

Samson du Taillis Madame

Bubbling Temptation

absence

175

LR

F

Harmony Libošovská blata

ČLP/LR/16745

dorost

Royal Standard Tankaram

Rosemary Libošovská blata

absence

176

LR

F

Nany od Petrovických pláňat

ČLP/LR/18158

dorost

Hemonthy od Petrovických pláňat

Feith Draco Minor

VN4

177

LR

F

Naomi Draco Minor

ČLP/LR/18113

dorost

Iron Man Draco Minor

Cela z Proutku

VN3

178

LR

F

Aimy z Lazebnictví

ČLP/LR/17097

mladých

Vitality of Tankaram

Bonnie Happy Devil

VD

179

LR

F

Attraction Briliant Dog

ČLP/LR/17723

mladých

O´Sofinas Play The Game

Dancing Queen Tankaram

neposouzena

180

LR

F

Blondie Vacbro

ČLP/LR/17504

mladých

Chataway Bohemia Bras

Wildcat Bohemia Bras

V

181

LR

F

Dancing Star Royal Standard

ČLP/LR/17517

mladých

O´Sofinas Play The Game

Upward Star Tankaram

VD

182

LR

F

Dina z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/17584

mladých

Royal Standard Tankaram

Det Sable Blues

nenastoupila

183

LR

F

Dual Purpose Royal Standard

ČLP/LR/17518

mladých

O´Sofinas Play The Game

Upward Star Tankaram

V3

184

LR

F

Fellon Libošovská blata

ČLP/LR/17475

mladých

Lab Treasure´s Dario

Jakobinia od Himalájského cedru

V2

185

LR

F

King´s Power Bohemia Bras

ČLP/LR/17176

mladých

Rosanan Elvis Presley

Viking- Countess Bohemia Bras

absence

186

LR

F

King´s Swear Bohemia Bras

ČLP/LR/17177

mladých

Rosanan Elvis Presley

Viking Counterss Bohemia Bras

V1,CAJC

187

LR

F

Sophie od Himalájského cedru

ČLP/LR/17241

mladých

Rocheby Union Jack

Ravone Yellow Rosie At Rocheby

V4

188

LR

F

Valentine Girl Tankaram

ČLP/LR/17414

mladých

O´Sofinas Play The Game

King Treasure Tankaram

VD

189

LR

F

Winning Time Of Tankaram

ČLP/LR/17421

mladých

O´Sofinas Play The Game

Romantic Love Tankaram

V

190

LR

F

Witchcraft Of Tankaram

ČLP/LR/17420

mladých

O´Sofinas Play The Game

Ramantic Love Tankaram

V

191

LR

F

Xanga z Vlčí stepi

ČLP/LR/17813

mladých

Strongline´s Original

Ferula z Vlčí stepi

VD

192

LR

F

Bailie Pohoda

ČLP/LR/16445

mezitřída

Tsarodej Snowstorm

Fany od Klárky

VD

193

LR

F

Bona Libošovská blata

ČLP/LR/18180

mezitřída

Royal Standard Tankaram

Rosemary Libošovská blata

nenastoupila

194

LR

F

Born For Royal Standard

ČLP/LR/16093

mezitřída

Vitality of Tankaram

Upward Star Tankaram

V1,CAC,KV,BOB,BIS2

195

LR

F

Helen z Kulíkova

ČLP/LR/16823

mezitřída

Tsarodej Taylor Made

Fergie z Muchovy boudy

V

196

LR

F

Charway Old Silk

ČLP/LR/17952

mezitřída

Rocheby Old Smokey

Charway Ballycora

V4

197

LR

F

I´M Your Safety Bohemia Bras

ČLP/LR/16299

mezitřída

Sretlan Nevar Smoke Again

Therapy For Soul Bohemia Bras

V2,res.CAC

198

LR

F

Kathleen Draco Minor

ČLP/LR/16280

mezitřída

Seretlaw Never Smoke Again

Caren Draco Minor

nenastoupila

199

LR

F

Nike z Vlčích luk

ČLP/LR/17046

mezitřída

Tsarodej Killykeen

Jaffa z Vlčích luk

VD

200

LR

F

Power of Love Tankaram

ČLP/LR/16548

mezitřída

Lab Treasure´s Born to be Wild

Trendmaker´s Treasure

VD

201

LR

F

X´Black Jambi Sun In Their Eyes

SPKP/2293

mezitřída

Cambremer Kavanagh

Jambi Sun In Their Eyes

V3

202

LR

F

Anne Amelie Chaseland´s

ČLP/LR/14655

otevřená

Power Chocolate

Yvana Fairywood´s

V

203

LR

F

Asta Kelesis

SPKP/LR/1524

otevřená

Rijan Rangers Email

Ellen od Veselského zámku

V4

204

LR

F

Clair Connan Bohemia

ČLP/LR/14963

otevřená

Ben od Hřebecké skály

Bessy Axina Skalka

nenastoupila

205

LR

F

Dara od Svákovského vrchu

ČLP/LR/15648

otevřená

Chataway Bohemia Bras

Chér z Pěněnských luk

V

206

LR

F

Harriett ze Smolinky

ČLP/LR/13865

otevřená

Strongline´s Original

Ashley ze Smolinky

VD

207

LR

F

Chaste Girl of Bohemia Bras

ČLP/LR/15870

otevřená

Sretlaw Never Smoke Again

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

nenastoupila

208

LR

F

Inés od Klárky

ČLP/LR/15267

otevřená

Tsarodej Snowstorm

Faith Sable Blues

V

209

LR

F

Jackalee Sable Blues

ČLP/LR/14342

otevřená

Tsarodej Snowstorm

Bonny Bee Sable Blues

V2,res.CAC

210

LR

F

Lusty Bonny Sable Blues

ČLP/LR/14997

otevřená

Rocheby Smokescreen

Bonny Bee Sable Blues

V1,CAC

211

LR

F

Morning Star Tankaram

ČLP/LR/15834

otevřená

Lab Treasure´s Born to be Wild

Anyan of Great Pleasure

nenastoupila

212

LR

F

Opium od Himalájského cedru

ČLP/LR/14551

otevřená

Cliff Hanger of Zampano

Ravone Yellow Rosie At Rocheby

VD

213

LR

F

Peach od Himalájského cedru

ČLP/LR/14789

otevřená

Rocheby Smokescreen

M´Lady´s Finnish Lady

V3

214

LR

F

Bára z Holaských kopečků

ČLP/LR/15629

pracovní

Strohglineś Kernel

Dona z Kraje bez stínů

V1,CAC

215

LR

F

Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/17188

pracovní

Hargtaváraljai Amaretto

Darka z Javořických lesů

VD

216

LR

F

Fany od Crvenog Barona

SPKP/16391/03

pracovní

Lannwood´s Legend

Cajka od Crvenog Barona

V

217

LR

F

Joy Of Tankaram

ČLP/LR/15452

pracovní

Unforgettable Tankaram

Follies Polly Thepistol

V2,res.CAC

218

LR

F

Native Beauty Tankaram

ČLP/LR/16364

pracovní

Vitality of Tankaram

Romantic Love Tankaram

V3

219

LR

F

Rosemary Libošovská blata

ČLP/LR/13093

pracovní

Rocheby Smokescreen

Jakobinia od Himalájského cedru

V4

220

LR

F

Fee Sable Blues

ČLP/LR/12367

vítězů

Rocheby Smokescreen

Bonny Bee Sable Blues

nenastoupila

221

LR

F

Gale of Bohemia Bras

ČLP/LR/14698

vítězů

Woody Black of Golden Erinor

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

V1,CAC

222

NSR

P

Gero Tosti

ČLP/NSR/139

otevřená

Tueholt Red Cyrus

Saggy Tollers Hurri Helper

VD

223

NSR

F

Haky z Vlčích luk

ČLPNSR/256

štěňat

Red-Tollers Xanadu II

Mäkiharjun Fan-Fan Fanny

VN1

224

NSR

F

B´Nailing - Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/224

mezitřída

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

VD1

225

NSR

F

A´Kimi Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/180

otevřená

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

V1,CAC,KV,BOB

 

 

 

 

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]