MVP Mladá Boleslav - 3.9.2005    


Golden Retriever - psi Theo Leenen (Belgie)

Psi - mladých

AGIR ZE SVÁROVSKÝCH LUK
(Ashbury Touch the Sky x Blondie z Přelýckého mlýna)
V4
AKIM GOLD OD GALLASŮ
(Chain Golden Erinor x Berry Bohemian Champagne)
VD
ARISCO VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V
CAMPINO Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
V2
DRIXY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
VD
FOX NA ROZTĚŽI
(Xeivin v.Kopfrein x Dixi ze Suchdolského údolí)
V
IMPULSE THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
absence
JUMBO THE BEST BARON
(Goldsand´s Chralie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
VD
MERLIN GOLDEN ERINOR
(Castian Butterly z Karczewskich Szuwarow x Graciela Golden Erinor) 
V3
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V1 CAJC

Psi - třída mezitřída

ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY
(Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold)
V2 res.CAC
ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V4
BHUTTO Z HAVLOVA DVORA
(High Rival Golden Erinor x Bessy z Veselských luk)
V1 CAC
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy ma Love)
V3
HONEY BEAR THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
absence
UHLAN MISANTOS
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
V

Psi - třída otevřená

AKIM DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V1 CAC, res.CACIB
ANDY J.BURTON DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
absence
ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
(Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)
V2 res.CAC
ARKI Z VLČÍCH LUK
(Melody Makers Willow x Helvetia z Vlčích luk)
V3
CHVAT SV.HUBERTA
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv. Huberta)
V
DANDY GOLDEN PRESTIGE
(Melody Makers Memory of Louis x Lassie Golden Araukarity)
V4
ICE ROCK OF GOLDEN ERINOR
(Ritzilyn Man About Town x Baronessa of Blue Erinor)
absence

Psi - třída pracovní

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V2 res.CAC
AKIM Z VESELÝCH ZAHRAD
(Hayjoy Signia to Araukarity x Carol z Děkanské zahrady)
V1 CAC
ARGOS ARTESIA BOHEMICA
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
V3

Psi - třída vítězů

ASHBURY TOUCH THE SKY
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
V1 CAC CACIB
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V2 res.CAC

Psi - třída veteránů

BARON ELVA BOHEMIA
(Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda Luk)
absence

Golden Retriever - feny Alena Čečrdlová (CZ)

Feny - třída dorostu

ANDY OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
VN1

Feny - třída mladých

AGGI BOHEMIAN ARISTON
(Bob x Carmen the Best Gold)
VD
AIREEN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
absence
AMY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(Rox z Horní Lejšovky x Esty z Trčkových lesů)
VD
ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
V4
ANUSCHKA SPLENDID FELLOW
(Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve x Gliwice z Vlčí stepi)
VD
ARTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V2
ARKA OD DANČÍ BOUDY
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Zuzi Golden Luk)
V3
ASHLEY SANTANA GOLDEN
(Argo z Brdských luk x Anny z Bohyne lovu)
VD
CARRY GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V
CHEER´S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer´s Facella)
absence
DELTI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
absence
HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satellite x Galans Hot Love)
absence
INDIPENDENCE THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
absence
JENNIE Z TRČKOVÝCH LESŮ
(Detrit z Vlčích luk x Bessy Poklad Doubravky)
absence
ONTARIO GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
absence
OTTAWANA GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
V1 CAJC

Feny - mezitřída

AARE TAISY POKLAD KRUMLOVA
(Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve x Ailin ze Zlínských strání)
V1, CAC
BARA JANE DYNASTY ANAH
(Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří)
VD
CLARY BELONTIA
(Ashbury Touch the Sky x Brittle Daisy of Blue Erinor)
VD
COLLETE MAHIKAN
(Fabio Golden Erinor x Luisa Slapská alej)
V2 res.CAC
CONNIE OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V4
DIANA LIBOŠOVSKÁ BLATA
(Melody Makers Willow x Daja ze Zásmuk)
V
JENNY MY LOVE BOHEMIAN GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
V3
OTIMA Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Amor my Golden Jewel x Erna Lovec z Dračína)
absence

Feny - třída otevřená

AGGA Z KLAPSKÝCH LAD
(Daimond Sonak x Aura z Lesního háje)
VD
AILIN ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍ
(High Endeavour´s Active Royal Dutch x Daisy Bohemian Gold)
V1 CAC CACIB BOB BIG5
AMÁLKA OD TŘÍ JASANŮ
(Silver Mist Rescator x Anny z Modřínové aleje)
absence
ARWEN Z MOKRÉ HORY
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
VD
ARINAGOUR DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V3
ARLET Z KLAPSKÝCH LAD
(Daimond Sonak x Aura z Lesního háje)
VD
BERETTA Z VESELÝCH ZAHRAD
(Detrit z Vlčích luk x Carol z Děkanské zahrady)
V
CELLI CHRISTMAS THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
V4
CLAUDIA OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x Diana Elva Bohemia)
V2 res.CAC, res.CACIB
DELIBES´S GOLDEN MARIAN
(Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
absence

Feny - třída pracovní

ARABELA ZELENÉ JAZERÁ
(Indus Garvale Slapská alej x Gita z Chřibských vrchů)
V2 res.CAC
CHARI Z TRČKOVÝCH LESŮ
(Medalian Man Rescator x Bessy Poklad Doubravky)
V3
DEBORAH THE DREAM TEAM
(Inassicas Song of Song x Ördöghegyi - Berni Eni Tara)
V1 CAC
GOLDIE ZE SOKOLÍ DOLINY
(Detrit z Vlčích luk x Lejdy z Javořicka)
absence
 zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

Psi - třída mladých - WATTERLOO MISANTOS a CAMPINO Z ŘÍČANSKÝCH LUK
Psi  - mezitřída - BHUTTO Z HAVLOVA DVORA Psi  - mezitřída - ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY
Psi  - mezitřída - GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
Psi  - třída otevřená - AKIM DYNASTY ANAH Psi  - třída otevřená - ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
Psi  - třída otevřená - ARKI Z VLČÍCH LUK
Psi  - třída vítězů - ASHBURY TOUCH THE SKY Psi  - třída otevřená - AKIM DYNASTY ANAH - V1 CAC, res.CACIB
ASHBURY TOUCH THE SKY - V1 CAC CACIB

Foto zaslala Petra Míšková

  

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]