NVP Mladá Boleslav - 23.7.2005    


Golden Retriever - psi P. Studeník (CZ)

Psi - třída dorostu

FOX NA ROZTĚŽI
(Xeivin v.Kopfrein x Dixi ze Suchdolského údolí)
N1 
JACK Z ADAROVA DVORA
(Xeivin v.Kopfrein x Bessy z Adarova dvora)
N2

Psi - mladých

ALEX Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
AMOR BISMILLÁHI
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
absence
ARCHIE VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V2
ARTIC BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V
ARISCO VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V4
BRUNO Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x  Laura Slapská alej)
V
CASSIDY CHIP Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
VD
DANY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
D
DRIXY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
VD
JUMBO THE BEST BARON
(Goldsand´s Chralie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V1, CAJC
WRANGLER MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V3

Psi - třída mezitřída

ARNY ZE SECHOVA
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
V2
BHUTTO Z HAVLOVA DVORA
(High Rival Golden Erinor x Bessy z Veselských luk)
V4
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy ma Love)
V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ
URBAN MISANTOS
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
VD
XITT GOLDENPACK MARTY
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Elegance Gold Falmarka)
V3

Psi - třída otevřená

AKIM DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V1, CAC
ALBION ZLATÁ WHISKY
(Gembek´s Knight of Music x Whisky z Vlčích luk)
VD
ANDY J.BURTON DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V3
ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
(Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)
VD
ARNY OD ZÁBĚLSKÉHO DUBU
(Melody Makers Memory of Luis x Fantazie od Šeříku)
VD
ARTUŠ OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
VD
BARON OD KRÁSNÉ PANÍ
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Lyra Slapská alej)
VD
BODIE OD JAKUBA KRČÍNA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Nelly Gold Rescator)
V2
C WHO´S MAGIC IS FRIENDLY
(Paudell Pure Passion x Karvin Kind of Magic)
VD
CHVAT SV.HUBERTA
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv. Huberta)
V4
DANTE GOLDEN HAPPY
(Xanthos Apple Jack x Funny Fiona Golden Erinor)
absence
DONN OD KAMENNÉ HRADBY
(Medalian Man Rescator x Catty od Kamenné hradby)
VD
NORT VALENTINO BOHEMIA
(Zento Fellow v. Lärchenbruch x Julia Slapská alej)
D

Psi - třída pracovní

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V2
AKIM Z VESELÝCH ZAHRAD
(Hayjoy Signia to Araukarity x Carol z Děkanské zahrady)
VD
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC

Psi - třída vítězů

BRUCE OF DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördöghegyi - Berni Eni Tara)
V2, res. CAC
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V1, CAC

Psi - třída veteránů

BARON ELVA BOHEMIA
(Hayjoy Signia to Araukarity x Belinda Luk)
absence
CID OD ŠEŘÍKU
(Sofielund´s Ekko x Andy od Šeříku)
V1

Golden Retriever - feny M. Václavík (CZ)

Feny - třída mladých

AIMEE BISMILLÁHI
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
absence
AIREEN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V2
AMÁLKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
AMY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(Rox z Horní Lejšovky x Esty z Trčkových lesů)
VD
ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
absence
ARLETT Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
(Sequins Shamrock x Cathy od Hradu Veveří)
V3
AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
VD
BETTY Z KLAPSKÝCH LAD
(Chain Golden Erinor x Aura z Lesního háje)
VD
BONNIE Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x  Laura Slapská alej)
D
CARRY GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V4
CHEER´S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer´s Facella)
V1, CAJC
CLARISSA Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
absence
CONNIE OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
D
ELIS Z ADAROVA DVORA
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Walterau z Vlčí stepi)
VD
HIGHNESS MEXI THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
absence
ONTARIO GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
V
OTTAWANA GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
absence
WESTA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)
absence
ZIRJA GOLDENPACK MARTY
(Fortune Teller Golden Erinor x Fiesta Marty)
VD

Feny - mezitřída

ADÉLKA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VD
AIKA JODARET
(Sedrik od Kletecké hráze x Barbie Gamireal)
VD
AMBRA BOHEMIAN ARISTON
(Bob x Carmen the Best Gold)
V2, res. CAC
ARINAGOUR DYNASTY ANAH
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
VD
CAIRA ANDROS AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
VD
CATTY GOLDEN HESSIE
(Amor my Golden Jewel x Bona Golden Hessie)
VD
CLARA ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
D
DEBORAH THE DREAM TEAM
(Inassicas Song of Song x Ördöghegyi - Berni Eni Tara)
V1, CAC
DIANA LIBOŠOVSKÁ BLATA
(Melody Makers Willow x Daja ze Zásmuk)
V3
KORNELIE SV.HUBERTA
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv.Huberta)
VD
OTIMA Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Amor my Golden Jewel x Erna Lovec z Dračína)
VD
URANIE MISANTOS
(Baddy z Hájku x Oxana Misantos)
V

Feny - třída otevřená

AGÁTA OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
VD
AGGA Z KLAPSKÝCH LAD
(Daimond Sonak x Aura z Lesního háje)
VD
AIMY Z ČERNOLESKÉ BAŽANTNICE
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x En ze Sokolí doliny)
VD
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
V
ARWEN Z MOKRÉ HORY
(Fortune Teller Golden Erinor x Mirja Goldenpack Marty)
V
ASTRA
(Hardy Gordon x Aba)
VD
BERETTA Z VESELÝCH ZAHRAD
(Detrit z Vlčích luk x Carol z Děkanské zahrady)
V3
CELLI CHRISTMAS THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
VD
CLAUDIA OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x Diana Elva Bohemia)
V2
DARIA OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Zaicca x Aimee od Hradu Veveří)
V
DELIBES´S GOLDEN MARIAN
(Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
V4
HAPPY - BABY SONAK
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Arinka Hašlerka)
absence
OXANA Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V1, CAC

Feny - třída pracovní

AISHA Z PADĚLSKÉHO MLÝNA
(Qajun Ares x Laika Gold)
VD
CAERIN ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
V2
DARCY THE DREAM TEAM
(Inassicas Song of Song x Ördöghegyi - Berni Eni Tara)
V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB
EMILY THE BEST GOLD
(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
VD
 

zaslala Michaela Melionová

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]