EVROPSKÁ VÝSTAVA 2005 

Tulln (A) - 4.6.2005


V1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2005, BOB
Starworkers Double Trouble

Flat Coated Retriever - Per Iversen (Norsko) ch.st. Brenna's

PSI - třída mladých

Boppalooza Opening Night
(Almanza Far & Flyg x Annigun Be-Boppalooza)
V1, Junior CACA, Evropský vítěz mladých 2005
Legend of Crudy Blackorloff
(Almanza I Hate Mondays x Hempth's Vendetta)
V2
Applause For Black Brianta
(Almanza Highway Robbery x Aura ze Soutockého luhu)
V3
Akim von Retrieverzwinger
(Starworkers Dancer In The Dark x Govan Denise)
V4
Dark Devotion Hip Georgeous Gem
(Dark Devotion Blue Bowie's Boogie x Beck of Chelborough)
V
Hortensius z Kourkartí
(Emanon Crays x Fara z Kroukartí)
VD
Twilight Star's Just Do It
(Almanza Drop Your Gun x Twilight Star's Endless Kiss)
VD
Enghavegaarden's Belive It or Not
(Moonstruck Daredevil x Black Amandas Heartbreaker)
-
Gunways Midsummer Nights Demetrius
(Almanza Wyatt Earp x Gunways TNT Girl)
-
Shiny Coat Diogenne
(Royal Silk Earthquake Junior x Peter Pans Black Beauty)
-
Tarpilen's Lamborgini
(Caci's Hell of a Lot x Noonday Sun of Glen Sheallag)
-
PSI - mezitřída
O'Flanagan Vice Versa
(Flatterhaft Black Dog x O'Flanagan Dra Pa Trissor)
V1, CACA
Lijynis Limelight
(Moonstruck Daredevil x Almanza Favourite Waste of Time)
V2, r.CACA
Swallowsflight Brown Indian Jones
(Almanza Cheerful Tomboy x Swallowsflight Raging Ring of Fire)
V3
Joker of Fridolin's Flat
(Camwood Try Again Sam x Ataiga of Fridolin's Flat)
VD4
Almanza Take A Day Off
(Almanza I Hate Mondays x Almanza Chocolate Caramel)
VD

PSI - třída otevřená

Starworkers Double Trouble
(Almanza I'm on Fire x Moonstruck Jelly Baby)
V1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2005, BOB
Comics New Blue Chip
(Inkwells Final Guess x Comics Blue Charm)
V2, r.CACA, r.CACIB
Aiko vom Riedmarkbründl
(Jenky v. Retrieverzwinger x Amira v. Leopoldskroner Moos)
V3
Xaro v. Retrieverzwinger
(Dark Noble's Brightmoon x Juno v. Retrieverzwinger)
V4
Royal Silk Salsa Merenghe
(Huntlover's First Chocolate Biscuit x Heilurihannan Jive Dancer)
V
Aiko-Boy von Helping Hounds
(Black Amandas Jolly Good Fellow x Queen v. Retrieverzwinger)
VD
Black Amandas Last Man Standing
(Black Amandas Count On Me x Moonstruck In It to Win It)
VD
Blue Angeldust van de Boskamp Hoeve
(Only Brother x Black Lanka v.d. Boskamp Hoeve)
VD
Raid z Vlčích luk
(Black Amandas Jolly Good Fellow x Blatnice z Vlčích luk)
VD
Royal Silk Shimmer Shadow
(Huntlover's First Chocolate Biscuit x Heilurihannan Jive Dancer)
-
Swallowsflight Coal Entity
(Almanza Roundabout x Swallowsflight Trueblue Treasure)
-

PSI - třída pracovní

Royal Silk Gamblerman
(Twilight Star's Easy Rider x Heilurihannan Jive Dancer)
V1, CAC
Moonstruck Daredevil
(Moonstruck Blind Man's Buff x Moonstruck Practice Makes Perfect)
V2, r.CACA
Serilde Abssoluta Inosservanza
(Almanza What the Hell x Almanza Bee In My Bonnet)
V3
Yarowl Yigges Yabba the Hut
(O´Flanagan Dances With Wolfes x Waverton Zia Maria)
V4
Ajax z Klenovské stráně
(M'rub a Dub Styl of Fundy Bay's Naiad x Charka od Kletecké hráze)
VD
Alkatraz
(Emanon Crays x Garregwen Cascade)
?

PSI - třída šampionů

Almanza Wyatt Earp
(Almanza Hell's Angel x Almanza Under Your Skin)
V1, CACA
Twilight Star's Every Breath You Take
(Camwood Quartermaster x Almanza Don't Talk Just Kiss)
V2, r.CACA
Black Boy of Fridolin's Flat
(Baron v. Salamannsdorf x Jetta v. Retrieverzwinger)
V3
Almanza Highway Robbery
(Blackpicks King of Spade x Almanza Heavenly Connection)
V4
Royal Silk Navy Blue
(Twilight Star's Easy Rider x Royal Silk Coconutcake)
V

FENY - třída dorost

Kosima of Fridolin's Flat
(Dark Noble's Brightmoon x Ataiga of Fridolin's Flat)
VN1
Graceful Queen Samba of Black & Liver Kings
(Almanza Take a Day Off x Freewill's Farm True-Tivera Blue Lady)
N2

FENY - třída mladých

Legend of Crudy Tajemah
(Almanza I Hate Mondays x Hempth's Vendetta)
V1, Junior CACA, Evropský vítěz mladých 2005
Gunways Midsummer Nights Hippolyta
(Almanza Wyatt Earp x Gunways TNT Girl)
V2
Royal Silk Another Dream
(Huntlover's First Chocolate Biscuit x Heilurihannan Jive Dancer)
V3
Royal Silk Absolute Crasy For Dance
(Huntlover's First Chocolate Biscuit x Heilurihannan Jive Dancer)
V4
Gouse Steps Passionated
(Braemist Galway Lad x Flat Castles Fleur de la Passion)
V
Springwater Aureen Joyce
(Moonstruck Daredevil x Asta Jessy v. Helping Hounds)
V
Springwater Abigale
(Moonstruck Daredevil x Asta Jessy v. Helping Hounds)
V
Springwater Ally
(Moonstruck Daredevil x Asta Jessy v. Helping Hounds)
V
Springwater Alice
(Moonstruck Daredevil x Asta Jessy v. Helping Hounds)
V
Compendio Vanta Verona
(Moonstruck Daredevil x Sniffens Star Princess)
VD
Legend of Crudy Peachblossom
(Almanza I Hate MOndays x Hempth's Vendetta)
neposouzena
Ayla v. Retrievezwinger
(Starworkers Dancer In The Dark x Govan Denise)
-

FENY - mezitřída

Royal Silk Tiffany For Passion
(Twilight Star's Easy Rider x Heilurihannan Jive Dancer)
V1, CACA, r.CACIB
Legend of Crudy Darjainur
(Almanza I Hate Mondays x Hempth's Vendetta)
V2, r.CACA
Swallowsflight Brown Ireen
(Almanza Cheerful Tomboy x Swallowsflight Raging Ring of Fire)
V3
Joy of Fridolin's Flat
(Camwood Try Again Sam x Ataiga of Fridolin's Flat)
VD4

FENY - třída otevřená

Starworkers Daily News
(Almanza I'm On Fire x Moonstruck Jelly Baby)
V1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2005
Almanza Humble Bee
(Almanza Sharp Shooter x Almanza Heavenly Connecton)
V2, r. CACA
Moonstruck Lost And Found
(Moonstruck Daredevil x Moonstruck Notorious)
V3
Fiamma Rossa del Corbezzolo
(Fuoco e Fiamme del Corbezzolo x Serilde Rosa Canina)
V4
Belinda Francis v. Helping Hounds
(Swallowsflight Brown Appartition x Queen v. Retrieverzwinger)
V
Flat Castle's Fleur de la Passion
(Beau Bienfait from Olympus Sparta x Flat Castle's Shimmer on Wild Water)
V
Neala's Xciting Tawny Tess
(Swallowsflight Brown Appartition x Neala's Neverending Joy)
V
Queen v. Retrieverzwinger
(Lux pod Kančím vrchem x Lena v. Retrieverzwinger)
V
Royal Silk Quandotramontailsol
(Twilight Star's Easy Rider x Royal Silk Coconutcake)
V
Twilight Star's Everlasting Elegance
(Camwood Quartermaster x Almanza Don't Talk Just Kiss)
V
Ataiga of Fridolin's Flat
(Baron v. Salamannsdorf x Jetta v. Retrieverwzinger)
VD
Baccara Nikita v. Helping Hounds
(Swallowsflight Brown Appartition x Queen v. Retrieverzwinger)
VD
Carrie Black Wind of Varaždin
(Almanza Highway Robbery x Areta Black Wind of Varaždin)
VD
Dark Devotion Creole Cute Caprice
(Kenzed High Flyer x Dark Devotion April's Water Bubbles
VD
Govan Denise
(Black Amandas Count On Me x Govan Candy)
-

FENY - třída pracovní

Splashing Water's Fancy Fairy
(Plainfire's Dashing Diamond x Splashing Water's Brenda)
V1, CACA
Ebba Black Wind of Varaždin
(Twilight Star's Easy Rider x Romy Black Wind of Varaždin)
V2, r.CACA
Royal Silk Nightnday
(Twilight Star's Easy Rider x Royal Silk Coconutcake)
V3
Dark Devotion April's Water Bubbles
(Casuarina Tungku Makota x Casuarina Aconcagua)
V4
Heilurihannan Kiss Me Quick
(Almanza Talk About Style x Heilurihannan Filmstar)
-

FENY - třída šampionů

Sniffens Star Princess
(Almanza Hell's Angel x Sniffens Flaming Star)
V1, CACA
Dark Devotion Blue British Bluff
(Wizardwood Tawny Tormentil x Casuarina Aconcagua)
V2, r.CACA
Asta ze Šidláku
(Black Amandas Jolly Good Fellow x Ester z Kroukartí)
VD3
Angel At My Table
(Comics Acapulco x Heilurihannan Kiss Me Quick)
-
Royal Silk Hip Hip Hurra Cheyenne
(Twilight Star's Easy Rider x Royal Silk Coconutcake)
-

FENY - třída vetránů

Karah v. Retrieverzwinger
(Baron v. Salamannsdorf x Chyvi v. Retrieverzwinger)
VD1

zaslala L. Smutná

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]