Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce Retrieverů  


III. Klubové Všestranné zkoušky retrieverů 
se zadáním titulu CACT a res. CACT
Třeboň 27.08.2004 - 29.08.2004
Hlavní rozhodčí - Miloš Kašpar
 
Výsledková listina - absolutní pořadí
Účastníci
Vítězové
Obrazem
Poděkování firmám
Vrchní rozhodčí Miloš Kašpar
Rozhodcovský sbor

Pasák František, Brož Bohumil MVDr., Mgr. Hampl Milan, Turhober Václav, Pecháček Miroslav, Bejček František, Hotař Bohumil JUDr., Havrlant Alois

jméno psa rasa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

cena

body titul pozn.
LAKESHORE BOB Vlci luka CBR Kordová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 355 CACT  Vítěz zkoušek, Nejlepší les
BARBARA Alfa Sirius LR Černá Eva Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 345 CACT Nejlepší voda a pole
GALE of Bohemia Bras LR Šeráková Lucie 4 3 4 4 4 4 3 3 3 3 4 3 4 3 I. 309 res. CACT  
VESNA z LedenickÐch zahrad CBR Květoň Petr 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 2 II. 323    
OTARY Waterfriend LR Kolín Vladimír 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 3 3 4 3 II. 306    
DITA z HrobskÐch lesÛ LR Dvořák Pavel 3 3 4 3 4 4 3 2 3 3 3 3 3 3 II. 268    
CENTAINE Orange Bellanous Bohemia GR Pešková Dana Mgr. 3 3 4 4 4 3 2 4 4 4 4 1 4 1 neprošel     **
ALINA z Brdských luk GR Jánošík Viktor 3 3 4 4 4 2 2 4 3 3 3 1 3 1 neprošel      
MAGNIA z Vlčích luk FCR Mašek Jiří MVDr. 4 4 4 4
4 4 2 1 4
 

odstoupil*      
VAGAR z Ledenických zahrad CBR Novák Aleš



4


0 3 3 3 4 2 neprošel      
MAGDALENKA z Vlčch luk FCR Malínek Dušan



3




3 0 3 3 neprošel      
CARMEN the Best Gold GR Šustová Marie

nenastoupila

LAKE z Vlčích luk CBR Korda František Ing.

nenastoupil

CYR od Kladinských lip LR Slabý Josef

nenastoupil

KARÁ z Vlčí stepi LR Muller Jiří

nenastoupil

CHIVAS RIVAL Draco Minor LR Nováček Tomáš

nenastoupil

HANY Regent Plus LR Rytíř Martin

nenastoupil

* Fena byla v průběhu zkoušek uštknuta zmijí.

** Vzhledem k tomu, že neprošla zkouškami, nemohla být oceněna za nejlepší práci na vodě.

Legenda:
1. Nos
2. Vrozená chuť k práci
3. Poslušnost
4. Chování po výstřelu
5. Vodění na řemeni
6. Slídění
7. Stopa živé zvěře
8. Dohledávka a přinášení pernaté zvěře
9. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli
10. Práce ve vodě
11. Následování
12. Práce na podbarvené stopě 1-4 hod. staré
13. Odložení
14.. Nahánění