Vážení přátelé,

jmenuji se Hary z Pěněnských luk a jsem labradorský retrívr, který má pohybové obtíže. Letos je to 10 let od chvíle kdy jsem se narodil. V té době jsem netušil, že své stáří nebudu prožívat v milující rodině, ale v útulku po psy. Ano je to tak, nyní se nacházím v psím útulku pro zvířata v Ústí nad Labem. Ne že by mi tu bylo zle, to ne. Je vidět, že mě tu mají rádi. Berou mne na krátké procházky (dlouhé už neujdu), dostanu tu krmení, abych neležel na tvrdém, dostal jsem dokonce 2 matrace, dávají mi jakési tabletky na klouby, ale přece jen to není ono. Mám sen, že své dny dožiji na zahrádce ( kterou ještě zvládnu oběhnout) u lidí, kteří mne budou mít rádi, kteří tu budou jen pro mne (a ne pro dalších 20 pejsků jako v útulku). Pokud by tam byl i psí kamarád, nevadilo by mi to. Asi se mi mé přání nesplní, lidé nestojí o starého nemocného psa. A i kdyby už snad stáli, bojí se toho, že brzy umřu. Ano, asi už tady nebudu dlouho, možná rok možná tři, možná i déle, to nikdo neví. Ale i za tu krátkou dobu bych vám udělal ještě hodně radosti, jsem i přes svůj osud veselý a přátelský pes. Navíc jím nějaké prášky na klouby říkají tomu Alavis, prý to teď asi budu muset jíst asi pořád, aby ne nebolely nohy a je to drahé. Je pravda, že nohy mne trochu bolí. Občas se mi hůře vstává a taky trochu kulhám, tak možná proto mne zatím nikdo nechtěl.

Slyšel jsem, že třeba starší lidé si berou staré psy. Také lidé s velkým srdcem si rádi vezmou psíka na dožití…Ale kde mám takové lidi najít? Myslíte si, že bych si měl podat inzerát?

Starý, odložený, kulhavý pes hledá nové majitele, kteří by ho měli rádi a poskytli mu domov s malou zahrádkou. Značka: Hledám hodně lásky a trošku peněz (na ten Alavis)

Pac a pusu Váš Hary

P.S Pokud pro mne máte nějakou dobrou zprávu, klidně mi zavolejte na tel. 472 775 202 nebo mi pošlete email (k mé kamarádce Evě útulkový teď moc nefunguje) 472773866@iol.cz

Tak já čekám  

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]