Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů o Rožmberský pohár 4. - 6.10.2002

Vyhlášení pořadí

Pořadí
č. losu
Jméno psa
rasa
č. zápisu
vržen
vůdce
1.
Chování na stanovišti
2.
Vodění na řemeni
3.
Vodění volně
4.
Odložení s výstřelem
5.
Poslušnost pole, les, voda
6.
Vlečka pernaté 200 kroků
7.
Pohozená 2 ks. pernaté
8.
Vlečka srstnaté 300 kroků
9.
Pohozená 2 ks srstnaté
10.
Práce v rákosí
11.
Aport kachny z hlub. vody
12.
Aport srstnaté
13.
Aport pernaté
14.
Aport kachny
15.
Ovladtelnost
16.
Radost při práci
Body celkem
Cena celkem
Titul
Poznámka
1 21 Diana Regent Plus LR ČLP/LR/8863 10.4.1999 mgr. Oldřich Blecha 8 4 8 8 12 12 20 16 16 12 12 12 8 8 12 12 180 1. CENA CACIT CACT  
2 18 Ara Bellis Perrenis GR ČLP/GR/5089 20.12.2000 Pavla Koukalová 8 4 8 8 12 12 20 16 16 12 12 12 8 8 12 12 180 1. CENA R. CACIT CACT nejlepší pole
3 3 Nikita od Spikalských lip LR ČLP/LR/11144 17.10.2000 Lumír Růžička 8 4 8 8 12 12 20 16 16 12 12 12 8 8 12 12 180 1. CENA R. CACT  
4 10 Dick Regent Plus LR ČLP/LR/8861 10.4.1999 František Šedivý 8 3 6 8 12 12 20 16 16 12 12 12 8 8 12 12 177 1. CENA   nejlepší les
5 17 First Man Draco Minor LR ČLP/LR/9339 15.8.1999 Miloslav Šafařík 8 4 8 8 12 12 20 12 16 12 12 12 8 8 12 12 176 1. CENA    
6 12 Astor od Vltavské stráně LR ČLP/LR/8296/01 28.1.1999 Karel Jedlička 8 4 8 8 12 12 15 16 16 12 12 12 8 8 12 12 175 1. CENA    
7 1 Chin Larier LR ČLP/LR/12452 5.8.2001 Tomáš Nováček 8 4 8 8 12 12 15 16 16 12 12 12 8 6 12 12 173 1. CENA    
8 15 Lady Violet od Himalájského cedru LR ČLP/LR/10963 19.8.2000 Ilona Bártová 8 4 8 8 12 12 15 16 12 12 12 12 8 8 12 12 171 1. CENA    
9 13 Jakobinia od Himalájského cedru LR ČLP/LR/10028/01 21.3.2000 Karel Jedlička 8 4 8 8 12 9 15 16 12 12 12 12 8 8 12 12 168 1. CENA    
10 20 Wai-Tan z Vlčí stepi LR ČLP/LR/10674 27.6.2000 Miroslav Krejčí 4 4 8 8 12 12 15 16 16 12 12 12 8 8 12 12 171 2. CENA    
11 9 Rajka z Vlčí stepi LR ČLP/LR/11817 25.3.2001 Lucie Šeráková 8 4 8 8 12 12 15 16 8 12 12 12 8 8 12 12 167 2. CENA    
12 8 Cartagane z Vlčích luk CBR ČLP/CBR/62 25.9.2000 Jiří Čech 8 4 8 8 12 12 15 16 8 12 12 9 6 8 12 12 162 2. CENA   nejlepší voda
13 5 Ariela Chyšská buš LR ČLP/LR/8476 28.2.1999 Antonín Míšek 8 4 8 8 12 12 15 16 8 12 12 6 8 8 12 12 161 2. CENA    
14 16 Aton spod Veterného mlyna LR SPKP/LR/796 11.8.1998 Viera Valentová 8 4 8 8 12 12 10 16 12 12 12 12 8 8 9 9 160 2. CENA    
15 19 Condy Windsdorf LR ČLP/LR/7352 14.5.1998 Barbora Vrátná 8 4 8 8 9 12 10 16 8 12 12 12 8 8 9 9 153 2. CENA    
16 7 Ina z Javořických lesů LR ČLP/LR/9667 1.1.2000 Jan Jemon 8 4 8 8 12 9 5 16 16 12 12 12 8 8 12 12 162 3. CENA    
17 2 Centini z Vlčí stepi LR ČLP/LR/12047 3.8.2001 Jaroslav Louda 8 4 8 8 9 12 5 16 12 12 12 12 6 8 9 12 153 3. CENA    
  11 Lakeshore Bob Vlci luka CBR ČLP/CBR/79/02 14.7.2000 Jana Kordová 4 4 6 0 0 0 0 16 16 6 12 12 0 6 0 0 82 NEPROŠEL    
  4 Dag z Vlčí stepi GR ČLP/GR/4005/02 3.10.1999 Dana Kordová 8 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 8 0 0 0 26 NEPROŠEL    
  14 Omar z Ledenických zahrad CCR ČLP/CCR/70 13.1.2001 Luděk Breicha 8 3 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 NEPROŠEL    
  6 Angie z Přelíckého mlýna GR ČLP/GR/3839/01 6.8.1999 ing. Milada Jirásková 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 NEPROŠEL