Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce retrieverů 


Plán klubových zkoušek na rok 2004

 

             přihlášky na adresu:
8.5.2004 Zkoušky vloh  Nový Jičín - NJ   CACT slídičů Havrlant Alois, Lidická 100, 742 58 Příbor
8.5.2004 OVVR Nový Jičín - NJ retrieverů Havrlant Alois, Lidická 100, 742 58 Příbor
9.5.2004 Zkoušky vloh   Malešov - KH  CACT slídičů ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
5.6.2004 Lesní zkoušky     Kolence - JH CACT slídičů  Peřan Zdeněk, Kolence 66, 378 16 Lomnice nad Luž.
12.6.2004 Lesní zkoušky Šumperk  - SU  CACT slídičů Hroch Roman, Přestavlky, 783 57 Tršice
17.7.2004 Vodní práce   Kněžeklady - CB     CACT všechna plemena  Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
18.7.2004 Vodní práce Kněžeklady - CB  CACT všechna plemena Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
31.7.2004 Vodní práce Borek u Miletína - JC CACT všechna plemena

MVDr. Eva Čerešňáková, Vrchovina 138, 509 01 Nová Paka

7.8.2004 Vodní práce Nový Jičín - NJ    CACT všechna plemena Havrlant Alois, Lidická 100, 742 58 Příbor
7.8.2004 Podzimní zkoušky Malešov - KH   CACT všechna plemena ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
8.8.2004 Barvářské zkoušky   Malešov - KH  všechna plemena ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
21.8.2004 Všestranné zkoušky Luhačovice - ZL CACT slídičů ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
28.8.2004  Podzimní zkoušky  Nové Jirny - PZ CACT všechna plemena Josef Smrž, Sluštice 14, 250 84 Sibřina
27.- 29.8.2004 Všestranné zkoušky    Třeboň - JH  CACT retrieverů Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
11.9.2004 Podzimní zkoušky  Potštát - PV CACT všechna plemena ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
12.9.2004 Vodní práce   Potštát - PV CACT všechna plemena ing. Horyna Jan, Vysoké Veselí, 507 03 Kozojedy 100
24.- 26.9.2004 Všestranné zkoušky - Memoriál Mileny Štěrbové Chrudim - CR  CACIT, CACT slídičů Danielovský Branko, Jiráskova 606, 537 01 Chrudim
1. - 3.10.2004 Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů –  Rožmberský  pohár  Třeboň - JH   CACIT, CACT retrieverů  Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
16.10.2004 Podzimní zkoušky     Kněžeklady - CB    CACT všechna plemena Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
23.-24.10.2004 Všestranné zkoušky Borek u Miletína - JC CACT retrieverů MVDr. Eva Čerešňáková, Vrchovina 138, 509 01 Nová Paka
4.12.2004 MFTR retrieverů    Kněžeklady - CB CACIT, CACT retrieverů Karel Jedlička, 373 41 Drahotěšice 127
11.12.2004  FTR retrieverů  Rokycany - RO CACT retrieverů Vladimír Melion, Cekov 5, 338 08 Zbiroh

  Plán OVVR

Plán kynologických akcí OMS ČMMJ na rok 2004:

 

Jarní svody :

Praha 6 - 17.04., Praha 7 - 27.03., Praha 9 - 04.04., Benešov - 24.04., Beroun - 17.04., Kladno - 10.04., Kolín - 10.04., Kutná Hora - 24.04., Mělník - 25.04., Mladá Boleslav - 04.04., Nymburk - 25.04., Praha-východ - 18.04., Praha-západ - 17.04., Příbram - 17.04., Rakovník - 15.05.

České Budějovice - 10.04., Český Krumlov - 10.04., Jindřichův Hradec - 17.04., Pelhřimov - 17.04., Písek - 10.04., Prachatice - 17.04., Strakonice - 17.04., Tábor - 17.04.

Domažlice - 10.04., Cheb - 25.04., Karlovy Vary - 17.04., Klatovy - 09.04., Plzeň-jih - 17.04., Plzeň-sever - 17.04., Rokycany - 10.04., Sokolov - 10.04., Tachov - 01.05.

Česká Lípa - 24.04., Děčín - 28.03., Chomutov - 17.04., Jablonec n/N. - 16.04., Litoměřice - 17.04., Louny - 25.04., Most - 17.04., Teplice - 11.04., Ústí n/L. - 17.04.

Havlíčkův Brod - 24.04., Hradec Králové - 24.04., Chrudim - 25.04., Jičín - 17.04., Náchod - 17.04., Pardubice - 25.04., Rychnov n/Kn. - 25.04., Semily - 17.04., Svitavy - 24.04., Trutnov - 17.04., Ústí n/O. - 09.05.

Blansko - 24.04., Brno-město - 10.04., Brno-venkov - 18.04., Břeclav - 24.04., Hodonín - 17.04., Jihlava - 17.04., Kroměříž - 01.05., Prostějov - 17.04., Třebíč - 02.05., Uherské Hradiště - 25.04., Vyškov - 7.04., Zlín - 25.04., Znojmo - 25.04., Žďár n/S. - 25.04.

Bruntál - 24.04., Frýdek-Místek - 24.04., Karviná - 03.04.,Nový Jičín - 08.05., Olomouc - 24.04., Opava - 24.04., Ostrava - 24.04., Přerov - 25.04., Šumperk - 17.04., Vsetín - 02.05.

Zkoušky vloh ohařů a mal.pl.:

Praha 5 - 09.10.MP, Praha 6 - 23.05., Praha 9 - 09.05., Praha 10 - 15.05.OH, Benešov - 15.05., Beroun - 15.05., Kladno - 08.05., Kolín - 09.05., 16.05., Kutná Hora - 15.05., Mělník - 15.05., Mladá Boleslav - 08.05.MP, 15.05.OH, Nymburk - 09.05., 22.05.OH (Polabské derby), Praha-východ - 29.05., Praha-západ - 15.05., Příbram - 15.05., Rakovník - 15.05..

České Budějovice - 08.05., Český Krumlov - 08.05., Jindřichův Hradec - 15.05.,Pelhřimov - 15.05., Písek - 08.05., Prachatice - 08.05., Strakonice - 15.05., Tábor - 08.05.

Domažlice - 08.05., Cheb - 15.05., Karlovy Vary - 23.05., Klatovy - 02.05.MP, 15.05.,Plzeň-jih - 08.05., Plzeň-sever - 08.05., Rokycany - 08.05., Sokolov - 15.05.,Tachov - 08.05.,

Česká Lípa - 01.05., Děčín - 22.05., Chomutov - 22.05., Liberec - 15.05., Litoměřice - 08.05., Louny - 15.05., Most - 23.05., Teplice - 09.05., Ústí n/L. - 15.05.MP

Havlíčkův Brod - 15.05., Hradec Králové - 15.05., Chrudim - 22.05., 03.10.MP, Jičín - 15.05., Náchod - 22.05., Pardubice - 15.05., Rychnov n/Kn. - 15.05., 30.10.MP, Semily - 22.05., Svitavy - 08.05., Trutnov - 08.05., Ústí n/O. - 15.05.

Blansko - 15.05., Brno-město - 08.05., Břeclav - 22.05., Hodonín - 15.05., Jihlava - 09.05., Kroměříž - 08.05., Prostějov - 22.05., Třebíč - 15.05., 16.05., Uherské Hradiště - 08.05., Vyškov - 22.05., Zlín - 22.05., Znojmo - 16.05., Žďár n/S. - 15.05., 11.09.MP

Bruntál - 22.05., Frýdek-Místek - 15.05., Karviná - 15.05., Nový Jičín - 08.05., Olomouc - 22.05., Opava - 22.05., Ostrava - 29.05., Přerov - 22.05., Šumperk - 09.05., Vsetín - 16.05.

Podzimní zkoušky ohařů a mal.pl.:

Praha 9 - 03.10., Praha 10 - 04.09.OH, Benešov - 04.09., 25.09., Beroun - 11.09., Kladno - 25.09., Kolín - 28.08., 03.10., Kutná Hora - 04.09., 02.10., Mělník - 11.09., Mladá Boleslav - 28.08., 28.09.OH, Nymburk - 28.08.OH, 18.09., Praha-východ - 11.09.OH., 16.10., Praha-západ - 04.09., 02.10., Příbram - 18.09., Rakovník - 28.08., 25.09., 16.10.,

České Budějovice - 14.08., 21.08., 04.09., Český Krumlov - 04.09., Jindřichův Hradec - 21.08., 11.09., Pelhřimov - 21.08., 04.09., 02.10.OH (Mistr.Šum.) Písek - 21.08., 04.09., Prachatice - 18.09., Strakonice - 28.08., 26.09., Tábor - 28.08., 23.09.

Domažlice - 28.08., Cheb - 18.09., Karlovy Vary - 05.09., 02.10., Klatovy - 21.08, 02.10., Plzeň-jih - 04.09., 02.10., 16.10., Plzeň-sever - 04.09., 09.10., Rokycany - 11.09., Sokolov - 11.09., Tachov - 11.09.

Česká Lípa - 28.08., 30.10., Děčín - 21.08., Chomutov - 11.09., Liberec - 18.09., Litoměřice - 04.09.OH, 09.10., Louny - 25.09., Most - 19.09., Teplice - 12.09.

Havlíčkův Brod - 04.09., 02.10., Hradec Králové - 28.08.OH, 11.09., 25.09.OH, Chrudim - 04.09., Jičín - 04.09., 02.10., Náchod - 25.09., Pardubice - 28.08., 02.10., Rychnov n/Kn. - 04.09., 18.09.OH, Semily - 11.09., Svitavy - 04.09., Trutnov - 28.08., Ústí n/O. - 28.08.

Blansko - 18.09., Brno-město - 18.09.OH, Brno-venkov - 18.09.OH, Břeclav - 28.08., 11.09.OH, Hodonín - 12.09., 03.10.OH, Jihlava - 04.09., 18.09., 09.10., Kroměříž - 25.09., Prostějov - 04.09., Třebíč - 21.08., 11.09., 03.10., Uherské Hradiště - 11.09., Vyškov - 28.08., Zlín - 05.09., Znojmo - 04.09., 02.10.OH,Žďár n/S. - 04.09., 18.09.

Bruntál - 25.09., Frýdek-Místek - 11.09., Karviná - 04.09., Nový Jičín - 11.09.,Olomouc - 11.09., 02.10., Opava - 14.08., Ostrava - 09.10., Přerov - 04.09., 18.09., Šumperk - 04.09., Vsetín - 26.09.

Speciální zkoušky z vodní práce :

Kolín - 07.08., Mladá Boleslav - 21.08., Nymburk - 31.07., Praha-východ - 21.08., Praha-západ - 31.07., Příbram - 14.08., Rakovník - 17.07.

České Budějovice - 07.08., Český Krumlov - 07.08., Jindřichův Hradec - 24.07., Pelhřimov - 07.08., Písek - 07.08., Strakonice - 14.08., Tábor - 31.07.

Domažlice - 05.09., Karlovy Vary - 07.08., Klatovy - 22.08., Plzeň-jih - 26.06., Plzeň-sever - 05.09., Rokycany - 28.08., Sokolov - 14.08., Tachov - 28.08.

Česká Lípa - 17.07., Děčín - 10.07., Louny - 10.07., Teplice - 22.08.

Havlíčkův Brod - 24.07., 25.07., Hradec Králové - 31.07., Jičín - 17.07.,Náchod - 28.08., Rychnov n/Kn. - 17.07., Semily - 07.08., Svitavy - 14.08.,Trutnov - 17.07., Ústí n/O. - 14.08.

Brno-město - 07.08., Hodonín - 11.09., Jihlava - 14.08., Kroměříž - 24.07., Prostějov - 07.08., Třebíč - 07.08., Vyškov - 12.06.,

Karviná - 10.07.,

Lesní zkoušky ohařů a mal.pl. :

Praha 5 - 20.06.MP, Benešov - 26.06., Beroun - 28.08., Kolín - 24.07.OH, 24.10.MP, Kutná Hora - 26.06., Mladá Boleslav - 07.08., Nymburk - 17.07.,Praha-východ - 18.09.MP, Praha-západ - 26.06.OH, Příbram - 03.07.OH, 17.07.MP, Rakovník - 21.08.

České Budějovice - 24.07.OH, 31.07.MP, Český Krumlov - 17.07., Jindřichův Hradec - 19.06.MP, Pelhřimov - 31.07.OH,Písek - 03.07.MP, 04.07.MP, 10.07.OH, Prachatice - 10.07.MP, Strakonice - 17.07., 24.07., Tábor - 17.07.OH, 16.10.MP

Domažlice - 04.09.OH, Cheb - 20.06.MP, Karlovy Vary - 21.08., Klatovy - 10.07.MP, 07.08.OH, 28.08.MP, 18.09.MP, Plzeň-jih - 28.08.OH, 11.09.MP, Plzeň-sever - 21.08.OH, 28.08., Rokycany - 10.07., Sokolov - 09.10., Tachov - 21.08.MP,

Česká Lípa - 26.06., Děčín - 05.06.MP, Jablonec n/N. - 14.08.MP, Liberec - 31.07., Litoměřice - 14.08., Louny - 07.08.OH, Most - 16.10.MP, Teplice - 25.07.,Ústí n/L. - 23.10.MP

Havlíčkův Brod - 24.07.OH, 25.07., Jičín - 07.08.OH, 14.08.MP, Náchod - 07.08.OH, Pardubice - 31.07.OH, Rychnov n/K. - 07.08.MP, 21.08.OH, Svitavy - 10.07.OH, 24.07.MP, Trutnov - 07.08.OH, 18.09.MP, Ústí n/O. - 24.07.OH, 31.07.MP,

Blansko - 14.08., Břeclav - 19.06.MP, Hodonín - 19.09.MP, Jihlava - 17.07., Kroměříž - 23.08.OH, 11.09.MP, Prostějov - 23.10.MP, Třebíč - 19.06., 20.06., Vyškov - 07.08.OH, 11.09.MP, Zlín - 07.08.OH, Znojmo - 03.07.OH, Žďár n/S. - 19.06.MP.

Karviná - 31.07.OH, Nový Jičín - 17.07., Opava - 17.07.OH, Přerov - 17.07.OH, Šumperk - 17.07.MP, Vsetín - 18.07.OH

Barvářské zkoušky mal.pl.:

Praha 5 - 16.06., Praha 6 - 24.10., Praha 9 - 16.10., Benešov - 09.10., Beroun - 29.08., Kladno - 12.06., Kolín - 23.10., Kutná Hora - 17.10., Mělník - 02.10., Mladá Boleslav - 24.10., Nymburk - 09.10., Příbram - 16.10., Rakovník - 11.09.,

České Budějovice - 16.10., Český Krumlov - 02.10., Pelhřimov - 16.10., Písek - 25.09., 26.09., Prachatice - 16.10., Strakonice - 23.10., Tábor - 17.10.

Cheb - 19.06., Karlovy Vary - 22.08., Klatovy - 11.07., 29.08., 19.09., Plzeň-jih - 12.09., Plzeň-sever - 06.06., 29.08., Rokycany - 11.07., Sokolov - 10.10., Tachov - 22.08.,

Česká Lípa - 17.10., Děčín - 23.10., Liberec - 09.10., Louny - 17.10., Most - 10.10., Teplice - 10.10., Ústí n/L. - 09.10.

Havlíčkův Brod - 16.10., Hradec Králové - 21.08., Chrudim - 09.10., Jičín - 23.10., Náchod - 09.10., Pardubice - 25.09., Rychnov n/Kn. - 09.10., Semily - 25.09., Svitavy - 09.10., Trutnov - 03.07., Ústí n/O. - 03.10.

Brno-město - 23.10., Hodonín - 05.09., Jihlava - 26.06., Kroměříž - 12.09., Prostějov - 24.10., Třebíč - 02.10., Vyškov - 12.09., Znojmo - 03.10., Žďár n/S. - 02.10.

Bruntál - 10.10., Frýdek-Místek - 04.09., Nový Jičín - 18.07., Olomouc - 04.09., Přerov - 25.09., Šumperk - 18.09., Vsetín - 11.07.


Domažlice - Chodský čakan - LZ + BZ - 10.-11.07.
Plzeň-sever - Memoriál Fr.Hebedy (CACT) - LZ + BZ - 23.-24.10.
Zlín - Lesní pohár (CACT) - LZ + BZ - 02.-03.10.
Opava - Memoriál J.Menšíka - LZ + BZ - 04.-05.09.

Všestranné zkoušky ohařů :

Kolín - 04.- 05.09., Kutná Hora - 18.-19.09., Mladá Boleslav - 25.-26.09., Nymburk - 11.-12.09., Praha-východ - 09.-10.10., Praha-západ - 11.-12.09., Pelhřimov - 11.-12.09., Písek - 11.-12.09., Cheb - 16.-17.10., Klatovy - 04.-05.09., Plzeň-jih – 18.-19.09. (Mem.J.Kobzy), Plzeň-sever - 25.-26.09.. Česká Lípa - 18.-19.09., Liberec - 21.-22.08., Litoměřice - 25.-26.09., Teplice - 18.-19.09., Havl.Brod - 09.-10.10., Jičín - 09.-10.10., Náchod - 18.-19.09., Pardubice - 18.-19.09., Ústí n/Orl. - 04.-05.09., Brno-město - 25.-26.09., Břeclav - 04.-05.09., Třebíč - 09.-10.10., Karviná - 25.-26.09., Olomouc - 18.-19.09., Vsetín - 21.-22.08.

Všestranné zkoušky mal.pl.:

Domažlice - 19.09., Cheb – 16.-17.10., Rokycany - 18.09., Česká Lípa - 18.-19.09., Děčín - 11.09., Třebíč - 09.-10.10.

Barvářské zkoušky honičů:

Kolín - 10.10., Kutná Hora - 16.10., Mladá Boleslav - 23.10., Rakovník - 09.10., Jindřichův Hradec - 03.10., Domažlice - 17.10., Cheb - 14.11., Karlovy Vary - 20.11., Klatovy - 10.10., Plzeň-sever - 05.06., 11.09., Rokycany - 19.06., 09.10., Sokolov - 24.07., 06.11., Tachov - 30.10., Česká Lípa - 16.10., Děčín - 24.10., Chomutov - 09.10., Trutnov - 23.10., Ústí n/O. - 23.10., Prostějov - 20.11., Uherské Hradiště - 18.09., Žďár n/S. - 09.10., Bruntál - 09.10., Opava - 02.10., 03.10., Šumperk - 16.10.

Zkoušky honičů :

Benešov - 30.-31.10., Kutná Hora - 06.-07.11., Mělník - 13.-14.11., Rakovník - 30.-31.10., Český Krumlov - 30.-31.10., Domažlice - 15.-16.10., Plzeň-sever - 23.-24.10., Tachov - 06.-07.11., Česká Lípa - 04.-05.12., Havlíčkův Brod - 23.-24.10., Náchod - 23.-24.10., Trutnov - 15.-16.01.2005, Blansko - 15.-16.10., Bruntál - 06.-07.11.,

Předběžné zkoušky barvářů:

Příbram - 23.10.,Domažlice - 06.11., Klatovy - 23.10., Chomutov - 23.10., Liberec - 16.10., Jičín - 13.11., Trutnov - 09.10., Bruntál - 04.11., Šumperk - 09.10.,

Norování :

Benešov - 02.10., Beroun - 03.07., Kladno - 18.09., Kolín - 12.06., 09.10., Kutná Hora - 12.06., 03.10., Mělník - 19.06., Mladá Boleslav - 04.07., Nymburk - 07.08., Praha-východ - 05.09., Praha-západ - 05.06., Příbram - 02.10., Rakovník - 05.06., 28.10.

České Budějovice - 26.06., Český Krumlov - 05.06., Jindřichův Hradec - 22.05., 04.09., Pelhřimov - 10.07., 23.10., Písek - 01.08., 09.10., Prachatice - 11.09., Strakonice - 26.06., Tábor - 10.07.

Domažlice - 22.05., 09.10., Cheb - 28.10., Klatovy - 05.06., 25.09., Plzeň-jih - 19.06., 05.09., Plzeň-sever - 18.04., 30.10., Rokycany - 14.08., Sokolov - 23.05., 07.11., Tachov - 03.07., 02.10.

Česká Lípa - 29.05., 26.09., Děčín - 12.06., Jablonec n/N. - 11.09., Liberec - 26.06., Litoměřice - 12.06., Louny - 19.06., Teplice - 19.06., Ústí n/L. - 05.06.,

Havlíčkův Brod - 26.06., Hradec Králové - 10.07., Chrudim - 31.07., Jičín - 12.06., Náchod - 17.07., Pardubice - 26.06., 26.09., Rychnov n/Kn. - 29.05., 28.10., Svitavy - 19.06., Trutnov - 14.08., Ústí n/O. - 26.06.

Blansko - 10.07., Břeclav - 02.10., Hodonín - 13.06., 10.10., Jihlava - 12.06., 16.10., Kroměříž - 12.06., 23.10., Prostějov - 07.08., Třebíč - 12.06., 31.10., Uherské Hradiště - 26.06., Vyškov - 12.06., 25.09., Zl Zín - 20.06., 16.10., Znojmo - 19.06., Žďár n/S. - 28.08.

Bruntál - 03.07., Frýdek-Místek - 02.10., Nový Jičín - 17.07., Olomouc - 26.06., Opava - 05.06., 09.10., Přerov - 31.07., Šumperk - 23.05., 26.09., Vsetín - 03.10.

 

Plán vrcholných a klubových kynologických akcí na rok 2004:

Memoriál Richarda Knolla (CACT) - 28.-29.08.2004 - Opava

Memoriál Karla Podhajského (CACIT,CACT) - 02.-03.10.2004 - Tachov

Klub chovatelů krátkosrstých ohařů :

Memoriál Jindřicha Steinitze (CACIT,CACT) - 07.-08.08.2004 - Tábor

Memoriál Františka Vojtěcha (CACIT,CACT) - 18.-19.09.2004 - Hodonín

Klub krátkosrstý ohař se sídlem v Brně :

ZV - 09.05.2004 - Brno-venkov

Jihomoravský pohár (VP+LZ) - 24.-25.07.2004 - Brno-venkov

PZ - 04.09.2004 - Brno-město

Klub krátkosrstý ohař ČR :

Nár.jarní FT (CACT) - 01.05.2004 - Praha-východ

Memoriál V.Vančury (ZV) - 02.05.2004 - Praha-východ

Nár.jarní FT (CACT) - 08.05.2004 - Brno-venkov

LZ - 31.07.2004 - Nymburk

VP - 01.08.2004 - Nymburk

Memoriál Milana Novotného (CACIT,CACT) - 14.-15.08.2004 - Litoměřice

PZ - 25.08.2004 - Klatovy

MS podzim.FT GT- 02.-05.09.2004 - Mladá Boleslav

Mez.letní FT (CACIT,CACT) - 01.-04.09.2004 - Mladá Boleslav

Mez.VZ (CACIT,CACT) - 11.-12.09.2004 - Karlovy Vary

PZ (CACT) - 16.10.2004 - Mělník

Klub chovatelů českých fousků :

Memoriál MVDr.Josefa Kuhna (CACIT,CACT) - 11.-12.09.2004 - Rychnov n/Kn.

Letní FT kont.ohařů (CACIT) - 25.09.2004 - Praha-východ

Klub hrubosrstých a maďarských ohařů :

Memoriál Jiřího Michálka (CACT) (PZ+VP) - 14.-15.08.2004 - Praha-východ

Klub chovatelů výmarských ohařů :

LZ - 07.08.2004 - Kutná Hora

VP - 08.08.2004 - Kutná Hora

Klub dlouhosrstých ohařů :

Mez.VZ VMO (CACIT,CACT) - 18.-19.09.2004 - Strakonice

Mez.VZ DO (CACIT,CACT) /NDlO,VMO,MMO/ - 18.-19.09.2004 - Strakonice

Klub chovatelů bretaňských ohařů :

FT Gibier Tiré (CACIT,CACT) - 04.-05.09.2004 - Pardubice

ZV (CACT) - 04.-05.09.2004 - Pardubice

Český pointer a setter klub :

FT Derby (CACIT,CACT) - 27.03.2004 - Tábor

FT Derby (CACIT,CACT) - 18.04.2004 - Tábor

Moravskoslezský klub chovatelů anglických ohařů :

Mez.FT (CACIT,CACT) - 01.05.2004 - Olomouc

ZV - 15.05.2004 - Brno-město

VP - 07.08.2004 - Brno-město

PZ - 18.09.2004 - Brno-město

Mez.VZ (CACIT,CACT) - 02.-03.10.2004 - Brno-město

Nár.FT (CACT) - 09.10.2004 - Brno-město

VZ (CACT) - 16.-17.10.2004 - Trutnov

Klub chovatelů loveckých slídičů :

ZV slíd.(CACT) - 08.05.2004 - Nový Jičín

ZV slíd.(CACT) - 09.05.2004 - Kutná Hora

LZ slíd.(CACT) - 05.06.2004 - Jindřichův Hradec

LZ slíd.(CACT) - 12.06.2004 - Šumperk

VP slíd.+retr.(CACT) - 10.07.2004 - Nový Jičín

VP slíd.+retr.(CACT) - 17.07.2004 - České Budějovice

VP slíd.+retr.(CACT) - 18.07.2004 - České Budějovice

PZ slíd.(CACT) - 07.08.2004 - Kutná Hora

BZ - 08.08.2004 - Kutná Hora

PZ slíd.+retr.(CACT) - 28.08.2004 - Praha-východ

VZ retr. (CACT) - 28.-29.08.2004 - Jindřichův Hradec

Memoriál Mileny Štěrbové (CACIT,CACT) slíd. - 25.-26.09.2004 - Chrudim

Třeboňský pohár - Mez.ZPR (CACIT,CACT) - 01.-03.10.2004 - Jindřichův Hradec

PZ slíd.+retr.(CACT) - 16.10.2004 - České Budějovice

FT retr.(CACT) - 04.12.2004 - České Budějovice

FT retr.(CACT) - 11.12.2004 - Rokycany

Retriever klub :

BZ - 24.07.2004 - Jičín

VP (CACT) - 31.07.2004 - Jičín

VP (CACT) - 07.08.2004 - Třebíč

VZ (CACT) - 04.-05.09.2004 - Pardubice

PZ (CACT) - 12.09.2004 - Třebíč

ZPR (CACIT,CACT) - 18.-19.09.2004 - Šumperk

Mez.FTR (CACIT,CACT) - 16.10.2004 - Benešov

Nár.FTR (CACT) - 23.10.2004 - Třebíč

VZ (CACT) - 23.-24.10.2004 - Jičín

Klub chovatelů německých křepeláků :

VZ (CACIT,CACT) - 18.-19.09.2004 - Tachov

Klub chovatelů jezevčíků ČR :

ZN - 23.05.2004 - Praha-východ

ZV – 15.07.2004 – Domažlice

BZH – 16.07.2004 – Domažlice

BZ (2x) – 17.07.2004 – Domažlice

ZN – 18.07.2004 - Domažlice

LZ - 21.08.2004 - Kutná Hora

Spec.BZ (CACIT,CACT) - 21.-22.08.2004 - Hodonín

Memoriál Rudolfa Kristla (CACIT,CACT) - 28.-29.08.2004 - Přerov

ZV - 11.09.2004 - Kutná Hora

BZ (CACT) - 11.-12.09.2004 - Prostějov

ZN - 25.09.2004 - Praha-východ

BZH - 02.10.2004 - Beroun

ZV - 02.10.2004 - Přerov

BZ - 03.10.2004 – Beroun

ZN - 03.10.2004 – Přerov

Klub chovatelů teriérů :

VZ (CACT) - 09.-10.10.2004 - Třebíč

BZH (CACT) - 06.11.2004 - Třebíč

BZH (CACT) - 13.11.2004 - Znojmo

Klub chovatelů foxteriérů ČR :

ZN - 0.05.2004 - Hodonín

BZ (CACT) - 12.09.2004 - Pardubice

ZN (CACT) - 12.09.2004 - Pardubice

HZ (CACT) - 13.-14.11.2004 - Sokolov

Klub chovatelů jagdteriérů v Čechách :

LZ (CACT) - 05.06.2004 - Děčín

VP (CACT) - 10.07.2004 - Děčín

PZ (CACT) - 21.08.2004 - Děčín

VZ (CACT) - 11.09.2004 - Děčín

BZ (CACT) - 23.10.2004 - Děčín (+Basset klub ČR)

BZH (CACT) - 24.10.2004 - Děčín (+Basset klub ČR)

HZ (CACT) - 13.-14.11.2004 - Rokycany

Moravskoslezský klub chovatelů jagdteriérů :

Klub.trojboj - LZ+ZN+střelba (CACT) - 10.07.2004 - Český Krumlov

LZ (CACT)+ZN - 17.07.2004 - Nový Jičín

BZ (CACT) - 18.07.2004 - Nový Jičín

ZV - 21.08.2004 - Vyškov

PZ (CACT) - 04.09.2004 - Prostějov

Mem.Josefa Martinka(CACIT,CACT)(+Fox+Ter) - 25.-26.09.2004 - Brno-venkov

LZ (CACT) - 09.10.2004 - Žďár n/S.

BZH (CACT) - 10.10.2004 - Žďár n/S.

Mez.HZ (CACIT) - 13.-14.11.2004 - Prostějov

Klub chovatelů honičů :

Mez.BZH (CACIT,CACT) - 24.10.2004 - Kolín

Basset klub ČR :

BZH (CACT) - 08.05.2004 - Brno-venkov

BZ (CACT) - 23.10.2004 - Děčín (+ KCHJgdt v Č.)

BZH (CACT) - 24.10.2004 - Děčín (+ KCHJgdt v Č)

Memoriál Miloše Doubka - BZH(CACT) - 16.10.2004 - Brno-venkov

Beagle club ČR :

BZH (CACT) - 08.05.2004 - Rakovník

BZH (CACT) - 07.08.2004 - Rokycany

BZH (CACT) - 30.10.2004 - Mladá Boleslav

BZH (CACT) - 31.10.2004 - Mladá Boleslav

Český klub chovatelů alpského brakýře jezevčíkovitého :

BZH - 28.08.2004 - Klatovy

BZH - 11.09.2004 - Benešov

BZH - 11.09.2004 - Děčín

BZH - 11.09.2004 - Rychnov n/Kn.

BZH (CACT) - 18.09.2004 - Uherské Hradiště

ZH - 23.-24.10.204 - Rakovník

ZH - 23.-24.10.2004 - Vsetín

ZH - 27.-28.11.2004 - Bruntál

ZH (CACIT) - 04.-05.11.2004 - Děčín

ZH - 11.-12.12.2003 - Trutnov

Klub slovenských kopovů :

BZH (CACIT,CACT) - 20.06.2004 - Praha-východ

IZH - 30.10.2004 - Praha-východ

IZH - 31.10.2004 - Praha-východ

Mez.soutěž SK (CACIT,CACT) - 20.-21.11.2004 - Olomouc

IZH - 27.11.2004 - Prostějov

IZH - 28.11.2004 - Prostějov

Klub chovatelů švýcarských honičů :

BZH (CACT) - 20.06.2004 - Rokycany

BZH (CACT) - 27.+28.11.2004 - Bruntál

Český klub rhodeských ridgebacků :

Mez.IBZH (CACIT,CACT) - 28.08.2004 - Rakovník

Českomoravský klub chovatelů barvářů :

Soutěž o putovní cenu ČMMJ - 22.-24.10.2004 - Prachatice

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]